آکادمیا کافه
مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - olyaee.ehsan - 29-01-2016

امروز دانشکده پزشکی دانشگاه اخن بعد از 1 هفته جوابمو داد. ازشون پرسیده بودم که ممکنه پروفایل ایجاد کنم و نمره gre رو بعدا از ددلاین اعلام کنم..
البته به اینترنشنال افیس هم فرستاده بودم که جواب درست حسابی ندادن.
گفتم شاید به درد دوستان هم بخوره.
جواب دانشگاه:
Please send in a registration sheet for the test which states that you are registered. Write a note next to it saying you are going to send it in once you get the results. We will try to consider your application then.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - Shihan - 29-01-2016

(29-01-2016, 07:20 PM)hoda-ht نوشته: سلام
توی یکی از پست ها خوندم یکی از دوستان با مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد قصد اپلای در مستر داره ولی قبلش میخواد ارشد دولتی ایران قبول بشه و سپس برای پذیرش اقدام کنه.
سوالم اینه که آیا با مدرک دانشگاه آزاد نمیشه اپلای کرد؟
و اگر میشه،  گواهی قبولی کنکور باید به دانشگاه ارائه داد یا اینکه این گواهی فقط برای دانشگاه های دولتی باید ارائه بشه؟
با سپاس

اون برای تاپیک اتریش بوده احتمالاً ، چون واحدهای دانشگاه ازاد تا اونجا که میدونم اکثراً مورد تایید هستن.
گواهی کنکور رو اگر دانشگاه ازتون بخواد باید ارائه کنید حالا یا سراسری خونده باشی یا چه ازاد.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - hoda-ht - 29-01-2016

(29-01-2016, 10:38 PM)Shihan نوشته: اون برای تاپیک اتریش بوده احتمالاً ، چون واحدهای دانشگاه ازاد تا اونجا که میدونم اکثراً مورد تایید هستن.
گواهی کنکور رو اگر دانشگاه ازتون بخواد باید ارائه کنید حالا یا سراسری خونده باشی یا چه ازاد.

ممنون از پاسختون.
الان توی anabin چک کردم، دانشگاه آزاد مورد تایید هست اما من رشته مو پیدا نکردم و نوشته بود میتونیم با پرداخت هزینه ای درخواست تایید اعتبار مدرک رو ارائه بدیم. شما اطلاعی در این زمینه دارید؟ از اونجایی که هزینه کمی هم نداره، امکان داره درخواستم بی نتیجه بمونه؟

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - mohammadgh - 30-01-2016

سلام
من دانشجوی مقطع کاردانی تربیت بدنی هستم از دانشکاه دولتی و ترم یک معدلم ۱۸/۴۷ شد و الان تو اموزشگاه ایران اکسفورد تهران زبان میخونم تا ایلتس بگیرم و مدرک مربیگری والیبال و مدرک ماساژ ورزشی ازفدراسیون پزشکی ورزشی و گواهی شرکت در دوره اب درمانی فدراسیون پزشکی...و اینکه سابقه چندین دوره بازی در مسابقات کشوری و لیگ برتر رو دارم ک کارت بازی هم موجوده و گواهی شرکت در دوره حرکات اصلاحی و همینطور الان کلاس کامپیوتر هم میرم تا مدرکشو بگیرم و قصد دارم مدرک دارو شناسی از نظام پزشکی روهم بگیرم و اینکه رتبم تو کنکور هنرستان ها۲۷۴ بود و میخواستم برای مقطع ارشد گرایش اسیب شناسی فاند بگیرم برای دانشگاه های المان به نظرتون با این مدارک و رزومه ها امکان گرفتن بورسیه تحصیلی همراه کمک هزینه....امکان پذیر هست؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - Shihan - 30-01-2016

(29-01-2016, 11:51 PM)hoda-ht نوشته: ممنون از پاسختون.
الان توی anabin چک کردم، دانشگاه آزاد مورد تایید هست اما من رشته مو پیدا نکردم و نوشته بود میتونیم با پرداخت هزینه ای درخواست تایید اعتبار مدرک رو ارائه بدیم. شما اطلاعی در این زمینه دارید؟ از اونجایی که هزینه کمی هم نداره، امکان داره درخواستم بی نتیجه بمونه؟

بله صحیح است. شما میتونید با درخواست و انجام مواردی که سایت بهش اشاهر کرده این مورد رو به تایید برسونید. اصولاً بنده تا اونجا که اطلاع دارم اگر بتونید موارد خواسته شده رو محقق کنید دانشگاه شما ثبت خواهد شد. جزییاتش در سایت انابین هست حتی میتونید مکاتبه هم کنید.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - Shihan - 30-01-2016

(30-01-2016, 01:18 AM)mohammadgh نوشته: سلام
من دانشجوی مقطع کاردانی تربیت بدنی هستم از دانشکاه دولتی و ترم یک معدلم ۱۸/۴۷ شد و الان تو اموزشگاه ایران اکسفورد تهران زبان میخونم تا ایلتس بگیرم و مدرک مربیگری والیبال و مدرک ماساژ ورزشی ازفدراسیون پزشکی ورزشی و گواهی شرکت در دوره اب درمانی فدراسیون پزشکی...و اینکه سابقه چندین دوره بازی در مسابقات کشوری و لیگ برتر رو دارم ک کارت بازی هم موجوده و گواهی شرکت در دوره حرکات اصلاحی و همینطور الان کلاس کامپیوتر هم میرم تا مدرکشو بگیرم و قصد دارم مدرک دارو شناسی از نظام پزشکی روهم بگیرم و اینکه رتبم تو کنکور هنرستان ها۲۷۴ بود و میخواستم برای مقطع ارشد گرایش اسیب شناسی فاند بگیرم برای دانشگاه های المان به نظرتون با این مدارک و رزومه ها امکان گرفتن بورسیه تحصیلی همراه کمک هزینه....امکان پذیر هست؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

دانشگاههای المان برای دوره ارشد  متاسفانه بورسی به متقاضی ارائه نمی دهند.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - olyaee.ehsan - 14-02-2016

سلام دوستان.
من متاسفانه تاریخ تولدم برای ازمون تافل وارد کردم با تاریخ تولد واقعیم 2 ماه اختلاف داره. اشتباه وارد شده موقع ثبت نام.
ایا این باعث مشکل میشه؟ باید دوباره امتحان بدم؟
یا اینکه قابل حله
البته منظورم از طرف دانشگاهه .یعنی قبول میکنن؟

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - nasim1234 - 14-02-2016

(14-02-2016, 06:45 AM)olyaee.ehsan نوشته: سلام دوستان.
من متاسفانه تاریخ تولدم برای ازمون تافل وارد کردم با تاریخ تولد واقعیم 2 ماه اختلاف داره. اشتباه وارد شده موقع ثبت نام.
ایا این باعث مشکل میشه؟ باید دوباره امتحان بدم؟
یا اینکه قابل حله
البته منظورم از طرف دانشگاهه .یعنی قبول میکنن؟

شما به ETS زنگ یا ایمیل بزنین همون لحظه درست می کنن. من اسم فامیلیم بعد از اینکه پاسپورت گرفتم دیدم یه  h‌اخرش اضافه داره زنگ زدم درست کردن.
بعد از اینکه ETS‌درست کرد نسخه تصحیح شده رو به دانشگاه بفرستین.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - behzad127 - 16-02-2016

با سلام وخسته نباشید
من مدرک لیسانس عمران در دانشگاه غیر انتفایی دارم و معدلم 15.90 هست . خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنید که برای کارشناسی ارشد در رشته ی عمران سازه و یا راهسازی در چه کشوری ادامه تحصیل بدهم و آیا معدل من مورد تایید است یا نه و دانشگاه های مرتبط با رشتم چه دانشگاه هایین منظورم اسم و اعتبار دانشگاه هست .ممنون

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - Shihan - 16-02-2016

(16-02-2016, 06:55 PM)behzad127 نوشته: با سلام وخسته نباشید
من مدرک لیسانس عمران در دانشگاه غیر انتفایی دارم و معدلم 15.90  هست .  خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنید که برای کارشناسی ارشد در رشته ی عمران سازه و یا راهسازی در چه کشوری ادامه تحصیل بدهم و آیا معدل من مورد تایید است یا نه  و دانشگاه های مرتبط با رشتم چه دانشگاه هایین منظورم اسم و اعتبار دانشگاه هست .ممنون

دروود

برای کشور المان دانشگاههایی که رشته حمل و نقل و سازه داشته باشند وجود دارد اما باید نمره زبان مناسبی داشته باشید. شانس برای شما متصور میشه البته این مهم به رزومه شما و متقاضیان دیگر بستگی داره. برای سایر کشورهای اروپایی در اینجا مشترک شوید.