آکادمیا کافه
نتایج پذیرش Fall 2013 - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: نتایج پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: نتایج پذیرش Fall 2013 (/Thread-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-Fall-2013)

نتایج پذیرش Fall 2013 - amin_mb - 07-03-2013

درود دوستان

لطف کنید، نتایج پذیرش برای پاییز سال 2013 خود را طبق فرمت زیر بنویسید:

1- مقطع و رشته مورد نظر
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور)
3- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی کارشناسی
4- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی کارشناسی ارشد
5- تعداد مقالات کنفرانسی داخلی/خارجیپ
6- تعداد مقاالت ژورنالی داخلی/خارجی
7- سابقه کار
8- تماس با استاد
9- نمره تافل/آیلتس
10- نمره GRE  به تفکیک هر بخش
11- بورس / فاند
10- نحوه اطلاع از نتیجه پذیرش
11- توضیحات دیگر

همچنین بزرگواری بفرمایید در صورت امکان این نتایج رو در قسمت نتایج پذیرش نیز وارد کنید.

RE: نتایج پذیرش Fall 2013 - amin_mb - 07-03-2013

1- دکتری مهندسی پزشکی- کنترل سسیتم های بیولوژیک
2- University of Saskatchewan - کانادا
3- کارشناسی: دانشگاه آزاد نجف آباد برق فدرت، 15.315
4- کارشناسی ارشد: دانشگاه آزاد مشهد، برق کنترل، معدل 19.24، شاگرد اول مهندسی برق. 
5- مقاله کنفرانس خارجی 6 تا
6- تعداد مقاالت ژورنالی خارجی 3 تا
7- سابقه کار: 15 ماه
8- تماس با استاد: بلی
9- نمره زبان: 6.5 آیلتس
10- نمره GRE: نیازی نداشت
11- بورس / فاند: 20000 تا سالیانه از نوع Dean's Scholarship Awards
10- نحوه اطلاع از نتیجه پذیرش: ایمیل از طرف استاد و Graduate Studies
11- توضیحات دیگر: به وفور در ذیل اشاره شده است.

با درود بیکران

همون روز لعنتی (23 ژانویه) که صبح برای رفتن به پادگان ساعت 5 صبح از خواب پا شدم و طبق معلوم چک میل کردن، متأسفانه، یک ایمیل که با جمله I regret از طرف وزارت امورخارجه استرالیا مبنی بر ریجکت بورس و پذیرشم از دانشگاه تکنولوژی کویینزلند را خوندم، احساسی بهم میگفت دیگه همه چیز تموم شد. روز خیلی بدی بود. بعد از ظهر که اومدم خونه و سایت ها را چک کردم دیدم اکثر ددلاین ها را از دست دادم، دیگه بدتر داشت میشد. خداراشکر یک نیمچه انگیزه رفتن باعث شد به یک چند تا استاد دانشگاههای متوسط روبه پایین کانادا و همچنین اساتید کره جنوبی ایمیل بزنم. 

هیچ کدوم که جواب ندادند به جز فرداش که یک استاد چینی از دپارتمان مکانیک دانشگاه Saskatchewan که من اصلاً حضور ذهن نداشتم که ایشون کی هست، من کی به ایشون ایمیل زدم. پاسخ داد که رزومت خیلی خوبه و اگه بتونی تا 8 فوریه مدارکت را برسونی دپارتمان، تو را Nominate می کنم برای Dean's Scholarship Award. منم که اصلاً خاطره خوبی از استادان چینی ندارم جوابی ندادم. بعد کنجکاو شدم ببینم این استاده کی هست. در موردش سرچیدم و دیدم که روی یک موضوع جدید در مهندسی کنترل کار می کنه به نام System Biology که بنده هیچ گونه زمینه مشترکی ندارم ولی قبلاً یک پذیرش بدون فاند از امپریال در زمینه مشابهش گرفته بودم. ولی تعجب کرده بودم اصلاً چرا به این استاد بنده ایمیل زدم. بگذریم.

بعد از چند روز گفتم همین موقعیت ممکنه دیگه به وجود نیاد و در 28 ژانویه اپلای کردم و مدارکم هم همون 8 فوریه رسید به دپارتمان مکانیک. استاد چینی مورد نظر هم Affliatd دپارتمان مکانیک بود هم دپارتمان مهندسی پزشکی. همون روز 8 فوریه به استاد ایمیل زدم که مدارک رسیده. اون هم جواب داد که ممنون که اپلای کردی من کاندیدت کردم برای Dean's Scholarship. یک هفته بعد، از کووردینتور تحصیلات تکمیلی مکانیک ایمیلی اومد که شما فعلاً به خاطر نمره زبانت ریجکت هستی ولی ما پروندت را نگه میداریم و تا یکسال وقت داری زبان بدی و دوباره بدون اپلیکیشن فی درخواست بدی. نمره زبان آیلتس بنده 6.5 اورال هست با 7 ریدینگ، 6.5 اسپیکینگ، 7 رایتینگ و 6 لیسنینگ. بنده هم که شاخ در آورده بودم -چون دانشگاه و دپارتمان هر دو تاشون 6.5 آیلتس می خواستند- به استاد ایمیل زدم و ایشون گفتند که هم میانگینش باید 6.5 باشه و هم هیچ کدوم از اسکیل هاش زیر 6.5 نباشه. بهم گفت زود یک امتحان بده تا دوباره مدارکت به جریان بیفتی. بنده هم گفت، زکّی. از این دانشگاه هم نچسب هم ریجکت شدیم رفت.

داشتم تو سایت دانشگاه می سرچیدم که دیدم جلوی Biomedical Engineering Graduate Chair اسم همین استادی که بنده باهاش در تماس بودم را زده . گفتم ای وای، کاشکی برای دپارتمان مهندسی پزشکی اپلای کرده بودم. شاید نمره زبان را میشد کاریش کرد. دوباره به استاد ایمیل زدم که میشه پروفایل پذیرش بنده را ترسنفر کنید به دپارتمان مهندسی پزشکی. ایشون جواب دادند که برات می پرسم ولی برای اون دپارتمان هم نمره زبان مشکل داری. فرداش یک ایمیل از طرف منشی دپارتمان مهندسی پزشکی اومد که فایل پذیرش شما ترسفنر شد برای ما. از استاد که با ایمیل تشکر کردم جواب داد پذیرشت مشروط به نمره زبان از دپارتمان مهندسی پزشکی اکی هست. فقط چون راند بورس Dean's Scholarship فوریه را از دست دادیم باید صبر کنیم تا راند بعدی.

فرداش دوباره ایمیل زد که با Dean صحبت کردم قبول کرده مدارکت برای راند فوریه بررسی بشه. دو روز بعد از این ایمیل، استاد دوباره ایمیل زد و گفت که بورس Dean را بردی. و زود به فکر یک نمره زبان باش. بنده هم ازش تشکر کردم ولی بهش گفتم اینجا تا تافل ماه May پر شده چیکار کنم. گفت تا سپتامبر فرصت داری برای Register کردن در دانشگاه با خودت بیاریش. یک روز بعدش از طرف منشی Dean یک ایمیل همراه با فایل PDF پذیرش اولیه بورس Dean's با شرایط و جزئیاتش اومده بود که بنده باید Accept یا Deny می کردم.

ازآنجایی که کانادا معمولاً پذیرش های مشروط به زبان را ویزا نمیده یا پروسه دردسر سازی میشه، به استاد ایمیل زدم که میشه تو نامه پذیرش و بورس رسمی بنده، برای پروسه ویزا گرفتن، اسمی از Conditional آفر نیاورده بشه. استاد هم جواب داد که فکر نمی کنم بشه این کار را کرد ولی برات می پرسم. فرداش منشی Graduate Study دانشگاه ایمیل زد که ما چند وقتی هست برای راحتی در پروسه ویزای دانشجویان بین المللی حرفی از Conditional Offer در نامه های پذیرششون آورده نمیشه. منم جواب دادم خدا خیرتون بده. والا به خدا.

ببخشید، زیاد نوشتم. فقط خواستم با جزئیات بنویسم که دوستانی که تازه میخواهند وارد عرصه اپلای بشوند، هم انگیزیه بیشتری بگیرند، هم هر مشکلی پیش اومد ایمیل بزنند پرس وجو کنند و تا جایی که می تونند در مورد نمره زبان و مدرک و این حرفا چونه هم بزنند. (این تکیش اصفهانی بود)

من نه این دانشگاه را دوست دارم، نه زمینه کاری استاد را. ولی این چیزا مهم نیست. میدونم که می تونم به هر دوتاشون علاقمند بشم. مهم اینه که هدفم رسیدن به یک آرامش نسبی و ادامه تحصیل هست. با این شرایط کنونی بنده همین موقعیت از سرمم هم زیاد هست. در نهایتش اگه ایشاء.. از سد پروسه سنگین ویزا عبور نمودیم و رفتیم کانادا، در حین سورتمه سواری و خوردن سرما در برف های زمستان سخت شهر ساسکاتون به موج سواری در سواحل زیبای Brisbane و Golden Beach خواهیم اندیشید که از دست برفت.

یک مورد دیگه:
برای دکتری علوم کامپیوتر دانشگاه بریتیش کلمبیا هم اپلای کردم. آخه یک استاد کنترلی معروف در این دپارتمان هست-دلیلشو نمی دونم والا- که باهاش در تماس بودم و گفته بود که فاند دارم و اپلای کن و اسمم را بزن تو SOP ات.
دیروز از دپارتمان پرسیدم چرا نتایج پذیرش اینقدر طول کشید. منشی دپارتمان جواب داد که پذیرشت اوکی بود، ولی فاند استادت در هاله ای از ابهام فرو رفت، در نتیجه پذیرشت هم دچار ابهاماتی شده. گفتند نتایج ریجکتمون تا اول مارچ ارسال شده ولی برای شماها تا اپریل صبر می کنیم ببینیم استاد فاندش دوباره درست میشه یا خیر.

ارادت.

RE: نتایج پذیرش Fall 2013 - Shahrouz - 08-03-2013

درود
تبریک بسیار زیاد به امین بابت این خبر خوش اون می گم. واقعا این خبر خوشحالم کرد. چون خبر ریجکت شدن غیر علمی اون، منو یاد دو سال قبل و دانشگاه واترلو انداخت.
[align=right][align=right]هرچند من انتخابم رو انجام دادم و استرالیاست ولی از اونجا که نتایج پذیرش می تونه کمک زیادی به دوستان کنه برای انتخابهاشون من نتیجه آخرین اقدام خودم رو هم اینجا می ذارم. 
 مقطع و رشته پذیرفته شده: دکترا- مهندسی شیمی
- نام دانشگاه (و کشور) پذیرفته شده: ایالتی نیویورک(بوفالو)- آمریکا 
 نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی مقاطع قبلی: امیرکبیر 13.4 (سه صفر ابسنت) تهران 17
 سابقه کار: 5 سال پژوهشی
مقالات: 7 مقاله isi،
کنفرانس بین المللی معتبر ، 2 اینوایت برای نوشتن ریویو پیپر، یک اینوایت برای نوشتن بوک چپتر، داور دو ژورنال isi
 تماس با استاد : بله ( ولی چیزی در مورد پذیرش من پیش از نامه فرمال نگفتند)
- آیلتس 6.5
 نمره GRE: 
308(163 کوانت و 145 وربال)، 3 رایتینگ نوع و مقدار فاند :
بعد از بررسی  در فال 2013فاند گرفتم که البته دیکلاین کردم. این رو به دلیل ماجرای همیشگی ویزای ما ایرانی ها تا پیش از گرفتن ویزای استرالیا ریجکت نکردم.
RA
22000 دلار
 نحوه اطلاع از نتیجه پذیرش: ایمیل
توضیحات دیگر
]دو سال سابقه تدریس دانشگاهه آزاد و سراسری هم دارم.
اسپرینگ فاندی دریافت نکردم مجددا برای ترم جدید با جی ار ای جدید بررسی شدم. 
در نتایج پذیرش اسپرینگ آورده بودم تماس با اساتید نداشتم که در واقع منظورم این بود که تماس احتمالا موثر نبوده. چون قرار بر اپلای به صورت فرمال بود و من هیچ جواب مثبتی از استاد نگرفته بودم. 

RE: نتایج پذیرش Fall 2013 - lavender - 19-04-2013

- مقطع و رشته مورد نظر : لیسانس- معماری
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور) : arizona state university, USA
3- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی کارشناسی: Montgomery college,  GPA: 3.6, Architecture
4- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی کارشناسی ارشد : N/A
5- تعداد مقالات کنفرانسی داخلی/خارجیپ :N/A
6- تعداد مقاالت ژورنالی داخلی/خارجی: N/A
7- سابقه کار: 1 سال
8- تماس با استاد :N/A
9- نمره تافل/آیلتس: N/A
10- نمره GRE به تفکیک هر بخش :N/A
11- بورس / فاند : معلوم نیست. احتمالاً 50%
10- نحوه اطلاع از نتیجه پذیرش : وب سایت دانشگاه
11- توضیحات دیگر : ندارم!

RE: نتایج پذیرش Fall 2013 - maryam4312 - 23-04-2013

درود
3- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی کارشناسی= Arak U - 16.20-physics
4- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی کارشناسی ارشد= Iran U of Science & tech - 16.5 - Photonics
5- تعداد مقالات کنفرانسی داخلی/خارجی= 2داخلی - 2بین المللی
6- تعداد مقالات ژورنالی داخلی/خارجی=0
7- سابقه کار = 0
9- نمره تافل/آیلتس= 95
10- نمره GRE  به تفکیک هر بخش= V 151/Q 154/AW 4
=============

1- مقطع و رشته مورد نظر= PhD photonics
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور)= oklahoma state university - USA
8- تماس با استاد قبل از اپلای= نداشتم
11- بورس / فاند= 24000
10- نحوه اطلاع از نتیجه پذیرش= ایمیل
11- توضیحات دیگر = -
[size=13px]=============[/size]

1- مقطع و رشته مورد نظر= PhD program Optical science & engineering
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور)= U of New Mexico - USA
8- تماس با استاد قبل از اپلای= به ایمیلام جواب نداده بودن
11- بورس / فاند= هنوز مشخص نیست گفتن همین روزا اطلاع میدن(دیگه کی؟!!)- یه بورس ناچیز(آب باریکه!) دادن فعلا
11- توضیحات دیگر = -
=============

1- مقطع و رشته مورد نظر= PhD Physics
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور)= Kent state U- USA
8- تماس با استاد قبل از اپلای= خیر
11- بورس / فاند= tuition waived/TA 21000-24000
11- توضیحات دیگر = ماهی2000TA -تابستون TA 3000 که اگر استادی هم پیدا میکردی برای کارروی پروژه 3000 اضافه میشد
=============

1- مقطع و رشته مورد نظر= PhD physics
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور)= U of Louisville- USA
8- تماس با استاد قبل از اپلای= فقط یک ایمیل دادم که تشویق به اپلای کردن
11- بورس / فاند=  tuition waived/برای9ماهTA 15500
11- توضیحات دیگر = مصاحبه هم داشت
=============

1- مقطع و رشته مورد نظر= PhD - Science of Advanced Materials.
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور)= CMichigan U
8- تماس با استاد قبل از اپلای= اینم فقط یک ایمیل دادم که تشویق به اپلای کردن
11- بورس / فاند= tuition waived/TA 24000
11- توضیحات دیگر = کار استاد روی ادوات فتونیکی بود نه مواد. بدجور مرتبط با کار قبلیم!
=============

نتیجه ی ریجکتم همینجا میذارم با اجازه (تاپیک نداشت)

1- مقطع و رشته مورد نظر= PhD physics
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور)= U of Arizona
8- تماس با استاد قبل از اپلای= به ایمیلام جواب نداده بودن
10- نحوه اطلاع از نتیجه ریجکت = ایمیل
11- توضیحات دیگر = از ددلاین گدشته بود که فهمیدم یکی از استادها ریکامندیشن آنلاین رو پرنکرده و ناقصه مدارکم و اصلا بررسی نمیشه.بررسی میشد هم شک دارم قبول میشدم!
=============

1- مقطع و رشته مورد نظر= PhD Biomedical Engineering
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور)=U of Missouri
8- تماس با استاد قبل از اپلای= بله جوابشم خوب بود!
10- نحوه اطلاع از نتیجه ریجکت = ایمیل
11- توضیحات دیگر = کاراستاد اپتیکی و با قسمتی از کار قبلیم مشترک بود جوابشم بنظر خیلی خوب میومد! آخرش گفت بخاطر مسائل مالی دانشکده بوده! راست و دروغش گردن خودش Big Grin

تا نتیجه ی جی ار ای آبانم اومد ددلاین خیلی از دانشگاهها گذشته بود . ازطرفی به رزومم هم امیدوار نبودم که رنکای خوبی اپلای کنم. بهرحال خداروشکر.
آرزو میکنم همه به اونچیزی که شایستشونه برسن و نتیجه تلاششونو بگیرن.

ویرایش توسط MaMi به دلیل درخواست کاربر جهت به روز آوری ارسال

RE: نتایج پذیرش Fall 2013 - lavender - 11-05-2013

- مقطع و رشته مورد نظر : لیسانس- مهندسی عمران
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور) : Southern polytechnic state university, GA, USA
3- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی کارشناسی: Montgomery college, GPA: 3.6, Architecture + Azad Islamic university, GPA 3.2
10- نحوه اطلاع از نتیجه پذیرش : وب سایت دانشگاه
11- توضیحات دیگر : من فکر کنم نمره های دانشگاهم تو ایران رو تاثیر دادن چون ایران هم مهندسی خوندم. راستش خودم اصلاً فکر نمی کردم که این کار رو بکنن.

RE: نتایج پذیرش Fall 2013 - lavender - 16-05-2013

- مقطع و رشته مورد نظر : لیسانس- معماری
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور) : UB  state university of New york
3- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی کارشناسی: Montgomery college, GPA: 3.6, Architecture
10- نحوه اطلاع از نتیجه پذیرش : نامه ی دانشگاه.
11- توضیحات دیگر : خیلی چالب بود دیروز زنگ زدم دانشگاه برای چک کردن ادمیشنم...گفت : مدارکتون ناقصه !!! گفتم واو! من یک ماه پیش همه چی کامل شده...گفت OK بهتون خبر می دیم. امروز نامش اومد![عکس: 666019_b2gcjqtlkxif0vnc.gif]