آکادمیا کافه
سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-report-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - ice - 20-12-2011

(15-12-2011, 01:18 PM)ice نوشته: من هنوز نمره ام نیامده، می تونم از طریق سایت ETS تقاضای ارسال کارنامه به دانشگاه های دیگه بدم یا حتما باید صبر کنم تا آمدن نتیجه؟
سپاس
از طریق پروفایل ETS امکان تقاضای ارسال کارنامه برای دانشگاه های اضافه حتی قبل از آمدن جواب وجود داره. کارنامه بعد از آمدن نتایج توسط ETS به مراکز تعیین شده ارسال می شود.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - amirhossein.gh - 21-12-2011

بچه ها یه سوال:
من امشال دو تا جی ار ایی دادم:20اکتبر و 19نوامبر-
امتحان دوم برای یه دانشگاهی نوشتم که مجانی ریپورت بشه. حالا اونا هم گرفتن نمرمو(هنوز من خودم نمیدونم!)
نمره ای که به دست اونا میرسه دو تا نمره دو تا امتحان است یا فقط نمره امتان آخری؟
اصولا وقتی یه آزمونی رو ریپورت میکنه تنها نمره همون آزمون رو میفرستن یا نه؟
ممنون

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - ice - 21-12-2011

در هر کارنامه نمرات قبلی شما هم داده میشه. یعنی کارنامه امتحان 19 نوامبر شامل نمرات 20 اکتبر هم خواهد بود. در سایت ETS نمونه کارنامه برای مشاهده گذاشته شده.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Mike - 22-12-2011

(21-12-2011, 05:29 PM)amirhossein.gh نوشته: بچه ها یه سوال:
من امشال دو تا جی ار ایی دادم:20اکتبر و 19نوامبر-
امتحان دوم برای یه دانشگاهی نوشتم که مجانی ریپورت بشه. حالا اونا هم گرفتن نمرمو(هنوز من خودم نمیدونم!)
نمره ای که به دست اونا میرسه دو تا نمره دو تا امتحان است یا فقط نمره امتان آخری؟
اصولا وقتی یه آزمونی رو ریپورت میکنه تنها نمره همون آزمون رو میفرستن یا نه؟
ممنون

ای تی‌ س ماهی‌ ۲بار نمرها یه بچه هارو از طریقه سی‌دی برا دانشگاها ارسال میکنه. پس حواستون باشه که اگه بین امتحاناتون فاصله افتاد نمرها چطوری فرستاده می‌شند. خود من ۲ بر جی‌آرای دادم که ۱ کیش این بالا سرش اومد. البته خدارو شکر که این‌طوری شد آخه دوم ایرو خوب ندادم!

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - ice - 22-12-2011

دوستانی که امتحان کاغذی نوامبر را دادند می تونند نمرات ارسال شده خود را به جای December 30 در پروفایل از الان در سایت دانشگاه هایی که ثبت نام کردند ببینند. این دانشگاه ها نمرات را 20 ماه، یعنی یک روز بعد از امکان تماس تلفنی برای گرفتن نمرات، دریافت کرده اند.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Saeid - 21-01-2012

دوستان این تاریخ ریپورتی که رو profile آزمون GRE نوشته....همون تاریخ ریپورته که به دست دانشگاه رسیده؟؟؟یکی از دانشگاها تو پروفایلم نوشته که نمرتو 18 ژانویه دریافت کردیم در حالی که اینجا 11 ژانویه رو به عنوان تاریخ ریپورت نوشته.......بعدشم من به یه دانشگاهی 2 روز پبش کاراشو انجام دادم و از طریق پروفایلم ریپورت کردم...در حالی که امروز رو به عنوان تاریخریپورت عنوان کرده....یعنی 2 روزه واقعا ریپورت شده؟؟؟؟

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - m0h3n - 21-01-2012

(21-01-2012, 12:42 AM)saeed_oroomy نوشته: دوستان این تاریخ ریپورتی که رو profile آزمون GRE نوشته....همون تاریخ ریپورته که به دست دانشگاه رسیده؟؟؟یکی از دانشگاها تو پروفایلم نوشته که نمرتو 18 ژانویه دریافت کردیم در حالی که اینجا 11 ژانویه رو به عنوان تاریخ ریپورت نوشته.......بعدشم من به یه دانشگاهی 2 روز پبش کاراشو انجام دادم و از طریق پروفایلم ریپورت کردم...در حالی که امروز رو به عنوان تاریخریپورت عنوان کرده....یعنی 2 روزه واقعا ریپورت شده؟؟؟؟

تاریخ ریپورت باید همونی باشه که نوشته. دانشگاه اگر تاریخ دریافت توی پروفایل شما میزنه لزوما بدین معنی نیست که همون روزی که ریپورت دریافت شده، پروفایل شما هم آپدیت شده.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - m.ost - 07-02-2012

سلام
من موقعی که امتحان دادم کارنامه رایگان رو برای 4 تا دانشگاه درخواست دادم، اما حالا بعده 5 ماه دو تاشون میگن دریافت نکردن دلیلیش چی میتونه باشه؟

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - ice - 07-02-2012

(07-02-2012, 07:39 AM)m.ost نوشته: سلام
من موقعی که امتحان دادم کارنامه رایگان رو برای 4 تا دانشگاه درخواست دادم، اما حالا بعده 5 ماه دو تاشون میگن دریافت نکردن دلیلیش چی میتونه باشه؟
احتمالا مشکل از سیستم اداری دانشگاه باشه، مدارک متقاضی زیاده و اونا نامنظم تر از خودمون Smile . شما اول به پروفایل خودتون در سایت اصلی GRE مراجعه کنید و ببینید دو دانشگاه ثبت شدن یا نه (کد رو درست وارد کردید و نام دانشگاه درست ثبت شده). بعد هم برای مرکز آزمون ایمیل بزنید و مشکل رو توضیح بدید، ببینید چه جوابی بهتون می دهند. اگر فرستاده باشند حتما تاریخ ارسال یا چیز مشابهی برای پیگیری بهتون می دهند.
شاید بهتر باشه در این مدت که دارید پیگیری می کنید اسکن کارنامه خودتون رو هم برای دانشگاه بفرستید تا کارتون عقب نیفته.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - sarolin - 08-02-2012

سلام
من سال آینده همین موقع ها قصد اپلای کردن دارم. این شنبه آزمون GRE دارم و تا جمعه فرصت دارم اسم چهارتا دانشگاه رو روی کارتم وارد کنم و به ETS اطلاع بدم. به نظرتون خیلی زود هستش و ممکنه که کارنامه ی من تا سال آینده گم بشه یا اینکه حالا چون رایگان هستش مشکلی نداره؟
و اینکه اسم یکی از دانشگاه های مورد نظرم تو لیست ETS نیست و کدش رو ندارم. خودش گفته اگه اینطوری بود آدرس دانشگاه رو بنویسین ولی جدولایی که روی کارت هستن جای این کار رو ندارن! برای این مشکل باید چیکار کنم؟
با تشکر