آکادمیا کافه
سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-report-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Chemical.Eng - 27-03-2017

(26-03-2017, 08:54 PM)automotive نوشته: سلام،
پس از آزمون نمره‌ی شما اعلام می‌شود(نمره‌ی قسمت Quantitative & Verbal)، شما می‌توانید در همان زمان 4 نمره را به صورت رایگان ارسال کنید
در غیر این صورت، ارسال هر نمره برای شما 27 دلار هزینه در بر خواهد داشت.
منابع رسمی
Frequently Asked Questions About the GRE® General Test
Scores
Ordering Additional Score Reports (ASRs)

سلام 

بسیار ممنونم برای راهنمایی های مفیدتون. 

سوالی که هست، انتخاب این 4 دانشگاه بعد از مشاهده نمره موثر هست یا در آغاز آزمون ؟

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - automotive - 27-03-2017

(27-03-2017, 08:45 AM)Chemical.Eng نوشته: سلام 

بسیار ممنونم برای راهنمایی های مفیدتون. 

سوالی که هست، انتخاب این 4 دانشگاه بعد از مشاهده نمره موثر هست یا در آغاز آزمون ؟

سلام
خواهش می‌کنم.
طبق اعلام ETS انتخاب چهار دانشگاه پس از مشاهده‌ی نمره‌ی اولیه است.
منبع رسمی
Sending Your Scores
پاراگراف با عنوان زیر را مطالعه کنید.
Computer-delivered GRE General Test

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - atosamohebbi - 11-09-2017

سلام وقت همگی بخیر
من نمره GRE به صورت آنلاین برام ارسال شده چجوری میتونم برای اپلای کردن دانشگاه های کانادا به صورت آنلاین براشون بفرستم؟

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Torkan - 11-09-2017

(11-09-2017, 07:52 PM)atosamohebbi نوشته: سلام وقت همگی بخیر
من نمره GRE به صورت آنلاین برام ارسال شده چجوری میتونم برای اپلای کردن دانشگاه های کانادا به صورت آنلاین براشون بفرستم؟

از طریق سایت ets با هزینه

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - atosamohebbi - 11-09-2017

میشه راهنماییم کنین که کدوم قسمت باید برم تو سایت ETS

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - szeinalilathori - 11-09-2017

(11-09-2017, 08:30 PM)atosamohebbi نوشته: میشه راهنماییم کنین که کدوم قسمت باید برم تو سایت ETS
دوست عزیز سلام

معمولا افرادیکه نمیتونن پرداخت آنلاین رو انجام بدن، از شرکتهای واسطه مثل تهران پیمنت برای report کردن نمره ی GRE اقدام میکنن. (دستور العمل نحوه ی report رو هم به صورت تصویری خودشون در اختیارتون میزارن.)
اما چنانچه خودتون شخصا امکان پرداخت براتون فراهمه، وارد account تون که بشید، از قسمت score گزینه send additional score reports میتونید نمرتون رو گزارش کنید. 

ارادتمند
الهام

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - ekin - 23-12-2017

با سلام!
دوستان ببخشید امکان داره نمرات دیر به صورت آنلاین در اکانتمان قرار بگیرد؟ بنده 4 دسامبر امتحان داده ام و طبق اعلام خود ای تی اس بایستی نمره ها تا 10-15 روز available بشه ولی امروز با گذشت 19 روز هنوز هیچ نمره ای نیامده! زنگ زدم به ای تی اس گفت که مسئول اکانت من (؟) هفته بعد می یاد و من بایستی منتظر باشم تا آن شخص برگرده و من دوباره زنگ بزنم.
به نظر شما مشکل خاصی هست؟

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - automotive - 23-12-2017

(23-12-2017, 08:39 PM)ekin نوشته: با سلام!
دوستان ببخشید امکان داره نمرات دیر به صورت آنلاین در اکانتمان قرار بگیرد؟ بنده 4 دسامبر امتحان داده ام و طبق اعلام خود ای تی اس بایستی نمره ها تا 10-15 روز available بشه ولی امروز با گذشت 19 روز هنوز هیچ نمره ای نیامده! زنگ زدم به ای تی اس گفت که مسئول اکانت من (؟) هفته بعد می یاد و من بایستی منتظر باشم تا آن شخص برگرده و من دوباره زنگ بزنم.
به نظر شما مشکل خاصی هست؟

سلام
فردا کریسمس است و تعطیل رسمی است، 7 روز بعد سال نو است و تعطیل رسمی است. اگر واقعا به ریپورت و نمره خود نیاز دارید دوباره تماس برقرار کنید.
اگر صرفا منتظر نمره خود هستید، تا زمان اعلام شده صبر کنید، برای اطمینان می‌توانید از مرکز آزمون که در آن شرکت کرده‌اید نیز موضوع را جویا شوید که آیا این مورد تنها برای شما اتفاق افتاده یا برای سایرین نیز چنین اتفاقی افتاده است.
به هر حال الآن از نظر فنی اصلا زمان خوبی برای پیگیری نیست، امیدوارم تا قبل از زمان اعلام شده مشکل برطرف شود، اگر نشد حتما پیگیر باشید.

RE: سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - giga - 25-01-2018

سلام من این ایمیل رو به دانشگاه NYU دادم 

I have taken two GRE tests

in test #1 I have got
Verbal: 142, Quantitative: 167 and analytical writing:3.5

and in test #2 I have got
Verbal: 145, Quantitative: 163 and analytical writing:3

As a result, my total score  is Verbal: 145, Quantitative: 167 and analytical writing:3.5

و اونا این جواب رو دادن:

Yes that would be your score 145 Verbal, 167 Quant, 3.5 Writing.

به نظرتون جفتش رو ریپورت کنم
.

RE: سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - retro44 - 26-01-2018

(25-01-2018, 10:22 PM)giga نوشته: سلام من این ایمیل رو به دانشگاه NYU دادم 

I have taken two GRE tests

in test #1 I have got
Verbal: 142, Quantitative: 167 and analytical writing:3.5

and in test #2 I have got
Verbal: 145, Quantitative: 163 and analytical writing:3

As a result, my total score  is Verbal: 145, Quantitative: 167 and analytical writing:3.5

و اونا این جواب رو دادن:

Yes that would be your score 145 Verbal, 167 Quant, 3.5 Writing.

به نظرتون جفتش رو ریپورت کنم
.

به دانشگاهش بستگی داره ولی معمولا یه رکورد رو کامل در نظر میگیرن نه اینکه بهترین نمره ها رو از کل رکوردها دستچین کنن
در این مورد که ظاهرا این کارو می کنن پس به نفعتونه هر دوشو ریپورت کنین