آکادمیا کافه
سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-report-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Matinking - 12-03-2016

(12-03-2016, 08:44 PM)fanoos نوشته: سلام 
من حدود یکسال پیش آزمون تافل دادم. الان میخوام  ets ریپورت نمرم رو به دانشگاه ارسال کنه. میدونید حدودا چقدر طول میکشه؟ تو تمام سایتها زمان ارسال ریپورت بعد از امتحان رو نوشتند فقط!
ممنون

سلام

چیزی که دوستان گزارش کرده ان معمولا زمانی بین یک هفته تا ده روز بوده...
طبیعتا بسته به بار کاری ETS می تونه کمتر یا بیشتر هم بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - محمد مهدی - 18-07-2016

سلام دوستان. من یک سال پیش امتحان جی ار ای دادم و الان میخوام یه بار دیگه امتحان بدم.
ولی نمیخوام وقتی نمرمو ریپورت میکنم اون نمره قبلی هم فرستاده بشه.
چون شنیدم اون قبلی فرستاده میشه.

کاری میتونم انجام بدم که نشه؟؟
مرسی دوستان

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - amerirad - 26-12-2016

سلام دوستان
برای ریپورت کردن نمره به business schoolها(dba) یا رشته phd in finance باید graduate in management رو انتخاب کرد یا human science و مثلا college business and commerce??
دوستان اگه ممکنه منو یاری بفرمایید

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Matinking - 26-12-2016

(26-12-2016, 12:08 AM)amerirad نوشته: سلام دوستان
برای ریپورت کردن نمره به business schoolها(dba) یا رشته phd in finance باید graduate in management رو انتخاب کرد یا human science و مثلا college business and commerce??
دوستان اگه ممکنه منو یاری بفرمایید

فرقی نداره...
تمام نمرات مربوط به دوره های graduate در یک پایگاه داده واحد ذخیره میشه و دپارتمان ها نمرات applicant هاشون رو از اون استخراج می کنند...

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - alj_kaka22 - 13-02-2017

با سلام خدمت دوستان محترم
میبخشین من میخواستم جی آر ای ثبت نام کنم تو تهران، واسه 8 اپریل، ددلاینم 15 اپریل هستش
بنظرتون نمرم میرسه؟
اگه بخوام زودتر امتحان بدم تو تهران باید یک ماه زودتر امتحان بدم یا اینکه برم شهرستان (24 اپریل)
از طرفی شنیدم که چون مناسبتی نیستش زودتر میاد جوابا تو اپریل
مرسی که راهنماییم میکنید Smile

[برش] ثبت نام GRE General - szeinalilathori - 13-02-2017

(13-02-2017, 04:37 PM)alj_kaka22 نوشته: با سلام خدمت دوستان محترم
میبخشین من میخواستم جی آر ای ثبت نام کنم تو تهران، واسه 8 اپریل، ددلاینم 15 اپریل هستش
بنظرتون نمرم میرسه؟
اگه بخوام زودتر امتحان بدم تو تهران باید یک ماه زودتر امتحان بدم یا اینکه برم شهرستان (24 اپریل)
دوست عزیز سلام

نمره ی دو بخش وربال و کوانت رو شما داخل مرکز بلافاصله بعد امتحان به شما اعلام میشه، تنها نمره ی مربوط به بخش AW باقی میمونه که معمولا بین یک هفته تا ده روز بعد از آزمون در پروفایل ETS تون به همراه دو بخش دیگه گزارش میشه. 

میتونید مراکز مورد نظرتون رو روز آزمون وارد کنید و درخواست report بدید، اما دقت داشته باشید تا زمانیکه نمرات مربوط به سه بخش کامل نشه این کار انجام نخواهد شد. ضمن اینکه حدود یک هفته کاری هم زمان میبره تا ETS نمراتتون رو به مراکز درخواستی شما پست کنه. بنابراین با توجه به تاریخهایی که شما اعلام کردید شاید بهتر باشه تاریخی زودتر از 8 April  رو انتخاب کنید. 

پ. ن. در صورتیکه برای این تاریخ مصر هستید میتونید با دانشگاه مربوطه مکاتبه کنید دیدم مواردی رو که برای دیرتر رسیدن نمرات TOEFL و GRE مشکلی ندارند و کنار میان. ضمن اینکه حتی گاهی برای بررسی اولیه نیازی به ارسال رسمی نمرات نیست و اجازه میدن شما همون فایل pdf رو که ETS بهتون میده رو براشون ارسال کنید (report غیررسمی)، در صورت پذیرفته شدن، از شما نمرات و مدارک رسمی دیگه رو درخواست میکنن.

ارادتمند
الهام

RE: ثبت نام GRE General - alj_kaka22 - 13-02-2017

(13-02-2017, 11:14 PM)szeinalilathori نوشته: دوست عزیز سلام

نمره ی دو بخش وربال و کوانت رو شما داخل مرکز بلافاصله بعد امتحان به شما اعلام میشه، تنها نمره ی مربوط به بخش AW باقی میمونه که معمولا بین یک هفته تا ده روز بعد از آزمون در پروفایل ETS تون به همراه دو بخش دیگه گزارش میشه. 

میتونید مراکز مورد نظرتون رو روز آزمون وارد کنید و درخواست report بدید، اما دقت داشته باشید تا زمانیکه نمرات مربوط به سه بخش کامل نشه این کار انجام نخواهد شد. ضمن اینکه حدود یک هفته کاری هم زمان میبره تا ETS نمراتتون رو به مراکز درخواستی شما پست کنه. بنابراین با توجه به تاریخهایی که شما اعلام کردید شاید بهتر باشه تاریخی زودتر از 8 April  رو انتخاب کنید. 

پ. ن. در صورتیکه برای این تاریخ مصر هستید میتونید با دانشگاه مربوطه مکاتبه کنید دیدم مواردی رو که برای دیرتر رسیدن نمرات TOEFL و GRE مشکلی ندارند و کنار میان. ضمن اینکه حتی گاهی برای بررسی اولیه نیازی به ارسال رسمی نمرات نیست و اجازه میدن شما همون فایل pdf رو که ETS بهتون میده رو براشون ارسال کنید (report غیررسمی)، در صورت گرفتن پذیرفته شدن، از شما نمرات و مدارک رسمی دیگه رو درخواست میکنن.

ارادتمند
الهام

خیلی خیلی ممنونم
خودمم به این فکر افتادم که با دانشگاه مکاتبه کنم و بهشون بگم که برای اثبات انجام آزمون مدارک و نمرات بخش وربال و کوانت رو بهشون بدم تا مطمعن بشن که من امتحان دادم و حتما نمرات نهایی براشون میره
به امید خدا به هر صورتی که بشه نتایج و تجربم رو همینجا برای دوستای گلم میزارم که همه استفاده بکنن
با آروزیه موفقیت برای همه  Smile

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Matinking - 14-02-2017

(13-02-2017, 04:36 PM)alj_kaka22 نوشته: با سلام خدمت دوستان محترم
بنظرتون نمرم میرسه؟

خیر... ظرف 7 روز نمی رسه...

در تنظیم زمان آزمون تا رسیدن report به دانشگاه های مقصد باید بین 15 تا 20 روز margin در نظر بگیرید...

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - delbina - 26-03-2017

سلام
ببخشید اگر همون روز ازمون، دانشگاههایی رو که می خواهیم نمرره به اونجا ها فرستاده بشه رو وارد نکنیم و بخواهیم بعدا بفرستیم، ایا بعدا باید پول بدیم؟؟
برای هر دانشگاه چقدر؟

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - automotive - 26-03-2017

(26-03-2017, 07:02 PM)delbina نوشته: سلام
ببخشید اگر همون روز ازمون، دانشگاههایی رو که می خواهیم نمرره به اونجا ها فرستاده بشه رو وارد نکنیم و بخواهیم بعدا بفرستیم، ایا بعدا باید پول بدیم؟؟
برای هر دانشگاه چقدر؟
سلام،
پس از آزمون نمره‌ی شما اعلام می‌شود(نمره‌ی قسمت Quantitative & Verbal)، شما می‌توانید در همان زمان 4 نمره را به صورت رایگان ارسال کنید
در غیر این صورت، ارسال هر نمره برای شما 27 دلار هزینه در بر خواهد داشت.
منابع رسمی
Frequently Asked Questions About the GRE® General Test
Scores
Ordering Additional Score Reports (ASRs)