آکادمیا کافه
سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-report-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - blur - 05-10-2014

(05-10-2014, 07:40 PM)'leon15851' نوشته: سلام
من قبلا برای GRE رجیستر کردم ولی Recipient مشخص نکردم. حالا نمی دونم چجوری این کارو انجام بدم. اون قسمتی که گفتین (correction stub) رو نتونستم پیدا کنم تو پروفایلم. میشه راهنمایی کنین؟

من دقیق از جزئیات اطلاع ندارم اما ظاهرا برای امتحان کامپیوتری باید همون روز امتحان سر جلسه کدهارو وارد کنید

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - giga - 09-12-2014

سلام من 4 تا ریپورت رایگان رو ارسال کردم. حالا اگه یه بار دیگه امتحان بدم و دوباره ریپورت را به همون دانشگا ههای قبل بفرستم ادمیشن کامیتی اون دانشگاهها کدام ریپورت رو در نظر می گیرند؟ یه سوال دیگه هم دارم. اگه من سال دیگه اپلای کنم ریپورت هایی که امسال برای اولین بار فرستادم چی میشه ؟ در مورد تافل و جی آر ای.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Glee - 04-02-2015

سلام دوستان
کارنامه ی کاغذی جی آر ای من با وجود اینکه زمان قابل توجهی هم گذشته هنوز دستم نرسیده. فکر میکنم طبق معمول مشکل از پست ایران هست و کارنامه الان قسمت معطله ی پست باشه (آدرس هم انگلیسی نوشته شده بود و هم فینگلیش). برای مراجعه شخصی به پست و تحویل اون هم باید بار کد نامه رو داشت. چطوری باید پیگیر این بارکد بشم؟ با خود ETS تماس بگیرم این بارکد رو میگن؟
اگر دوباره هم سفارش بدم (ارسال به خود)، باز به احتمال زیاد همین اتفاق تکرار خواهد شد.
ممنون[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - فرید - 09-02-2015

(09-12-2014, 02:31 PM)'giga' نوشته: سلام من 4 تا ریپورت رایگان رو ارسال کردم. حالا اگه یه بار دیگه امتحان بدم و دوباره ریپورت را به همون دانشگا ههای قبل بفرستم ادمیشن کامیتی اون دانشگاهها کدام ریپورت رو در نظر می گیرند؟ یه سوال دیگه هم دارم. اگه من سال دیگه اپلای کنم ریپورت هایی که امسال برای اولین بار فرستادم چی میشه ؟ در مورد تافل و جی آر ای.

قبلا هم من اشاره کرده بودم که بهتر این سوال از خود دانشگاه مربوطه بپرسید. چون سیاست هر دانشگاه متفاوت. این جوابی که یکی از دانشگاه ها داده که حتی تو اون دانشگاه هر دانشکده روش خودش را دارد. برای جی ار ای که  5 سال اعتبار داره و نمره ها میشه دید و بعد فرستاد باید به این نکته دقت کرد که نمره های خیلی پایین ارسال نکرد.
Admission committees may use the most recent test score, the highest test score, or some combination of the scores. This is at their discretion; there is no standard policy set by the Graduate School.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - nox - 17-02-2015

سلام
 من 3 بار GRE امتحان دادم که می خوام Q رو از امتحان اول و V  از امتحان آخر ریپورت کنم... مسئله اینکه امتحان وسطیم بنا به دلایلی بد بود... الان اگه گزینه ALL رو واسه ریپورت بزنم ، همه نمرات میره... توصیتون چیه ؟ یکی رو انتخاب کنم تا امتحان وسطیم مشخص نشه  یا همون مجموع رو ؟ چون در هر صورت  Q اول و V آخر مجموع نمره رو بالاتر می بره ..!

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - penguinsjr - 18-02-2015

(17-02-2015, 04:06 PM)'nox' نوشته: سلام
 من 3 بار GRE امتحان دادم که می خوام Q رو از امتحان اول و V  از امتحان آخر ریپورت کنم... مسئله اینکه امتحان وسطیم بنا به دلایلی بد بود... الان اگه گزینه ALL رو واسه ریپورت بزنم ، همه نمرات میره... توصیتون چیه ؟ یکی رو انتخاب کنم تا امتحان وسطیم مشخص نشه  یا همون مجموع رو ؟ چون در هر صورت  Q اول و V آخر مجموع نمره رو بالاتر می بره ..!

سلام
فک کنم جواب سوال شما هم اینه:
Admission committees may use the most recent test score, the highest test score, or some combination of the scores. This is at their discretion; there is no standard policy set by the Graduate School.   
بستگی به دانشگاهی که می خواید اپلای کنید داره...
اگه من باشم احتمالا همه رو ارسال می کنم....

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - nox - 18-02-2015

در واقع من شنیدم که بعضی نمره مورد قبول تو یک بخش، مثلا V رو میارن و دفعات بعد فقط انرژی رو میذارن رو Q و اصلا بیخیال بخش های دیگه می شن... اینو یکی از افرادی که تو حوزه امتحانها  مسئول برگزاری بود می گفت... انگار که خود ETS بالاترین نمره تو هر بخش از هر امتحان رو می فرسته... البته فکر نمی کنم ETS انتخابی داشته باشه.. بنابراین احتمالا خود دانشگاها این مقیاس و انتخاب رو انجام می دن... حالا اگر دوستان دیگه تجربه و اطلاعی دارن لطفا پست کنن... من هر چه سریعتر باید ریپورت کنم!

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - فرید - 25-02-2015

(18-02-2015, 06:14 PM)'nox' نوشته: در واقع من شنیدم که بعضی نمره مورد قبول تو یک بخش، مثلا V رو میارن و دفعات بعد فقط انرژی رو میذارن رو Q و اصلا بیخیال بخش های دیگه می شن... اینو یکی از افرادی که تو حوزه امتحانها  مسئول برگزاری بود می گفت... انگار که خود ETS بالاترین نمره تو هر بخش از هر امتحان رو می فرسته... البته فکر نمی کنم ETS انتخابی داشته باشه.. بنابراین احتمالا خود دانشگاها این مقیاس و انتخاب رو انجام می دن... حالا اگر دوستان دیگه تجربه و اطلاعی دارن لطفا پست کنن... من هر چه سریعتر باید ریپورت کنم!

اول که شما می توانید هر ازمون بطور کامل انتخاب کنید و نمی توانید بخش بخش انتخاب کنید. یعنی اگر سر جلسه مشخص می کنید دو گزینه دارید یا همه ازمون های عمومی و یا اخرین ازمون. اگر از پروفایلتون بفرستید هر ازمونی که مد نظر داشته باشید. بعدم اینکه بخشی از ازمونی اصلا جواب ندهید با اینکه به سوال ها جواب بدهید و بعد نمره کمی بگیرید فرق دارد. من قبلا هم گفتم که واقعا یک نسخه کلی برای همه جا نمیشه پیچید. ولی من چند نفری که اینکار کردن که یک قسمتی اصلا جواب ندادند و نمره دو امتحانشون ترکیب کردند دیدم که موفق نبودند در اپلای. خیلی از دانشگاه اینکار قبول نمی کنند دلیل هم مشخص که کسی که یک قسمتی استراحت کرده نمی شه با بقیه مقایسه کرد. وقتی تعداد جاهایی که میشه اپلای کرد کم بشه در مجموع شانس گرفتن پذیرش کم می شود. تنها کاری که در این حالت میشه کرد اگر امتحان ها دادید و تموم شده برای دانشگاه هایی که قبول می کنند بالاترین نمره در هر ازمون در نظر بگیرند کل نمراتتون بفرستید.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - setareh2014 - 11-03-2015

سلام
من بعد امتحان GRE CBT چهارتا دانشگاه واسه ریپورت مشخص کردم، امروزSCORE اومده، خودشون به اون دانشگاهها میفرستن یا باید دوباره کاری انجام بدم؟

[برش] سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - yousi - 12-03-2015

(12-03-2015, 01:27 AM)'setareh2014' نوشته: سلام
من بعد از امتحان GRE CBT چهار تا دانشگاه رو برای ریپورت نمره انتخاب کردم و امروز نمرم اومده ، الان باید کاری انجام بدم یا اینکه ETS خودش واسه اونا ارسال کرده؟ از کجا باید متوجه شم که فرستاده یا نه؟

سلام
نه خود ETS میفرسته ریپورت ها رو و شما نیازی به پیگیری ندارید. اما اگر خیلی نگران هستید برای پروسه اپلایتون نهایتا میتونید ایمیلی به دانشگاه مربوطه  که قصد ادامه تحصیل رو دارید بزنید و جویا بشید که آیا ریپورت دست Admission Office رسیده یا خیر.
سربلند باشید