آکادمیا کافه
سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-report-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Torkan - 26-11-2013

(26-11-2013, 02:23 PM)'Solaris' نوشته: دوستان من 9 نوامبر امتحان دادم و از 4 تا ریپورت رایگانم استفاده کردم که 20 دسامبر به مقصد میرسند. حالا اگر ریپورت اضافی نیاز داشته باشم، تا چه تاریخی مهلت دارم این ریپورت ها رو سفارش بدم تا دوباره 20 دسامبر (یا حداقل حول و حوش همین تاریخ) به دانشگاه های اضافی برسند؟ 

دوست عزیز شما نمرتون اومده؟
اگر اومده که بعید میدونم تا 5 سال معتبر هستش و میتونین هر چقدر نیاز دارین هر وقت خواستین نمرتون رو بفرستین البته با پول و اگه امریکا باشه حداکثر دیگه 5 روزه میرسه حداکثر و فوقش
ولی اگه نیومده باید صبر کنید تا نمرتون بیاد
تا جایی که یادمه تا زمانی که نمرتون نیومده دیگه نمیتونین بفرستین نمره رو و به خاطر همین میگن تا شب قبل امتحان فرصت دارین رایگان بفرستین

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - فرید - 26-11-2013

(26-11-2013, 02:23 PM)'Solaris' نوشته: دوستان من 9 نوامبر امتحان دادم و از 4 تا ریپورت رایگانم استفاده کردم که 20 دسامبر به مقصد میرسند. حالا اگر ریپورت اضافی نیاز داشته باشم، تا چه تاریخی مهلت دارم این ریپورت ها رو سفارش بدم تا دوباره 20 دسامبر (یا حداقل حول و حوش همین تاریخ) به دانشگاه های اضافی برسند؟ 

5 روز کاری البته الان شلوغ همون 5 روز حساب کنید بعد از سفارش یعنی همون 2 شنبه که نمرتون می یاد اگر سفارش بدید تا جمعه نامه می فرستند.
  • You can only order an Additional Score Report for tests you have already taken.
  • Score reports will be processed approximately five (5) business days after you submit your order, or when scores become available.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Solaris - 26-11-2013

(26-11-2013, 03:40 PM)'فرید' نوشته: 5 روز کاری البته الان شلوغ همون 5 روز حساب کنید بعد از سفارش یعنی همون 2 شنبه که نمرتون می یاد اگر سفارش بدید تا جمعه نامه می فرستند.
  • You can only order an Additional Score Report for tests you have already taken.
  • Score reports will be processed approximately five (5) business days after you submit your order, or when scores become available.
مرسی، اما چرا نوشته 
only order an Additional Score Report 
؟ یعنی بیشتر از یکی نمیشه ریپورت کرد؟ البته فکر نکنم منظور این باشه. 

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Torkan - 26-11-2013

(26-11-2013, 04:53 PM)'Solaris' نوشته:
مرسی، اما چرا نوشته 
only order an Additional Score Report 
؟ یعنی بیشتر از یکی نمیشه ریپورت کرد؟ البته فکر نکنم منظور این باشه. 

میشه دوست عزیز
هر چند تا دوست دارین واسه هر کدوم هزینه رو میپردازین و میفرستین
مشکلی نیست

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - leshek - 22-12-2013

با سلام
من بهمن ماه امتحان دارم و نمیدونم که نتیجه امتحان چی میشه به خاطر همین در مورد ریپورت به دانشگاه نمیدونم اسم دانشگاه را بنویسم یا نه ؟
میشه راهنمایی کنید .
ممنون

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Torkan - 22-12-2013

(22-12-2013, 12:07 AM)'leshek' نوشته: با سلام
من بهمن ماه امتحان دارم و نمیدونم که نتیجه امتحان چی میشه به خاطر همین در مورد ریپورت به دانشگاه نمیدونم اسم دانشگاه را بنویسم یا نه ؟
میشه راهنمایی کنید .
ممنون

اگر مشکل هزینه ندارید که خوب ننویسید بهتره چون بعدا هم میتونید حالا نهایتا 100 دلار پیاده بشید اگه خوب بشه نمرتون.
شما بهتره دانشگاههایی رو که در انتهای سبد قرار دادین رو مد نظر قرار بدین و واسه اون دانشگاهها بفرستین تا احیانا زبونم لال نمره بد شد دیگه زیاد ناراحت نباشید.
هر چند نظر خود من اینه که ننویسید.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - yousi - 22-12-2013

(22-12-2013, 12:13 AM)'Charming' نوشته:
اگر مشکل هزینه ندارید که خوب ننویسید بهتره چون بعدا هم میتونید حالا نهایتا 100 دلار پیاده بشید اگه خوب بشه نمرتون.
شما بهتره دانشگاههایی رو که در انتهای سبد قرار دادین رو مد نظر قرار بدین و واسه اون دانشگاهها بفرستین تا احیانا زبونم لال نمره بد شد دیگه زیاد ناراحت نباشید.
هر چند نظر خود من اینه که ننویسید.

charming جان چرا این کار رو بکنند؟
فرض بر اینکه نمرشون خراب بشه و نمره هم Report بشه دومرتبه که امتحان بدن و نمره خوب رو بفرستن نمره قبلی رو پوشش میده مکر اینکه دانشگاه تمام نمرات GRE هر فرد رو بخواد که در این صورت هم فرقی نمیکنه. در زمان ثبت نام تیک یک قسمت رو میزنید که تمام نمرات GRE تا الان Report بشه
برای همین به نظز من اگر الان همون دانشگاه های مدنظز رو بنویسن ایشون بهتره چون در آینده پولی از دست نمیدن

(22-12-2013, 12:51 AM)'yousi' نوشته:
charming جان چرا این کار رو بکنند؟
فرض بر اینکه نمرشون خراب بشه و نمره هم Report بشه دومرتبه که امتحان بدن و نمره خوب رو بفرستن نمره قبلی رو پوشش میده مکر اینکه دانشگاه تمام نمرات GRE هر فرد رو بخواد که در این صورت هم فرقی نمیکنه. در زمان ثبت نام تیک یک قسمت رو میزنید که تمام نمرات GRE تا الان Report بشه
برای همین به نظز من اگر الان همون دانشگاه های مدنظز رو بنویسن ایشون بهتره چون در آینده پولی از دست نمیدن

yousi عزیز
این کار در دوحالت ممکنه صورت نگیره:
یکی اینکه از کجا میدونیم اون دوستمون دو بار و یا چند بار امتحان خواهد داد.برای مثال فردی که بهمن امتحان میده اکثرا واسه بهار اقدام میکنه منظورم همون ژانویه سال بعد هستش که در این صورت دیگه نمیتونه امتحان کاغذی با این شرایطی که فعلا هست تو کشور بده چون ددلاینا رو رد میکنه.
ثانیا هستن دانشگاههایی که تمام نمرات جی ار ای رو متوسط میگیرن که در این صورت هم به ضرر فرد هست.
فرمایش شما متین و بنده هم گفتم بهتره دانشگاههایی که رنک به نسبت بدتری در مقایسه با سایر دانشگاههایی که انتخاب کردن به اونا بفرستن تا مشکلی پیش نیاد براشون.
بااحترام

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - yousi - 22-12-2013

(22-12-2013, 09:13 AM)'Charming' نوشته:
yousi عزیز
این کار در دوحالت ممکنه صورت نگیره:
یکی اینکه از کجا میدونیم اون دوستمون دو بار و یا چند بار امتحان خواهد داد.برای مثال فردی که بهمن امتحان میده اکثرا واسه بهار اقدام میکنه منظورم همون ژانویه سال بعد هستش که در این صورت دیگه نمیتونه امتحان کاغذی با این شرایطی که فعلا هست تو کشور بده چون ددلاینا رو رد میکنه.
ثانیا هستن دانشگاههایی که تمام نمرات جی ار ای رو متوسط میگیرن که در این صورت هم به ضرر فرد هست.
فرمایش شما متین و بنده هم گفتم بهتره دانشگاههایی که رنک به نسبت بدتری در مقایسه با سایر دانشگاههایی که انتخاب کردن به اونا بفرستن تا مشکلی پیش نیاد براشون.
بااحترام

charming حان اینجا به نظر من بحث، بحث Report  کردن GRE نه اینکه GRE نمرش خوب میشه یا نه
واسه نکته اولت اگر خدای نکرده امتحانش خراب بشه و فرصت نکنه امتحان دیگه بده خب 100% با اون امتحان خراب پذیرش نمیگیره و مسئله منتفی است اما اگر فرصت بکنه که امتحان مجدد بده و اینبار نمره بالایی بگیره حالا 2 دسته دانشگاه داریم:
1) اونهایی که آخرین نمره GRE براشون مهمه که خب وقتی به نمره دوم نگاه کنن نمره اول رو مد نظر نمیگیرند
2) دسته دوم همونطور که گفتی اون دسته دانشگاه هایی هست که میانگین GRE  رو مدنظر میگیرند و برای این دسته هم فرقی نمیکنه موقع ثبت نام GRE قسمتی داره که میپرسه فقط همین امتحان Report  بشه یا تمام امتحانا تا الان. 
در هر 2صورت فرقی نمیکنه شما چه امتحان بدی نمره رو به دانشگاه مطلوبت Report بکنی  اگه اون دانشگاه تو هرکدوم از این 2 گروه قرار داشته باشه فرقی به حال شخص نمیکنه پس چه بهتر که به نمراتش رو همین الان به دانشگاه مطلوب Report کنه.
اما Charming  عزیز اگه منظورت این بود که بهتره امتحان نده تا اگه یک وخ نمرش خراب شد تو سوابقش نره حرفت کاملا متین و درسته
ولی اگر کلی گفتی همونطور که گفتم به نظر من بهتره برای دانشگاه هایی که میخواد Report کنه و $100 در مجموع 4 تا Report صرفه جویی کنه اونم با قیمت دلار الانو 100 رقم هزینه اپلای.
با احترام

(22-12-2013, 12:42 PM)'yousi' نوشته:
charming حان اینجا به نظر من بحث، بحث Report  کردن GRE نه اینکه GRE نمرش خوب میشه یا نه
واسه نکته اولت اگر خدای نکرده امتحانش خراب بشه و فرصت نکنه امتحان دیگه بده خب 100% با اون امتحان خراب پذیرش نمیگیره و مسئله منتفی است اما اگر فرصت بکنه که امتحان مجدد بده و اینبار نمره بالایی بگیره حالا 2 دسته دانشگاه داریم:
1) اونهایی که آخرین نمره GRE براشون مهمه که خب وقتی به نمره دوم نگاه کنن نمره اول رو مد نظر نمیگیرند
2) دسته دوم همونطور که گفتی اون دسته دانشگاه هایی هست که میانگین GRE  رو مدنظر میگیرند و برای این دسته هم فرقی نمیکنه موقع ثبت نام GRE قسمتی داره که میپرسه فقط همین امتحان Report  بشه یا تمام امتحانا تا الان. 
در هر 2صورت فرقی نمیکنه شما چه امتحان بدی نمره رو به دانشگاه مطلوبت Report بکنی  اگه اون دانشگاه تو هرکدوم از این 2 گروه قرار داشته باشه فرقی به حال شخص نمیکنه پس چه بهتر که به نمراتش رو همین الان به دانشگاه مطلوب Report کنه.
اما Charming  عزیز اگه منظورت این بود که بهتره امتحان نده تا اگه یک وخ نمرش خراب شد تو سوابقش نره حرفت کاملا متین و درسته
ولی اگر کلی گفتی همونطور که گفتم به نظر من بهتره برای دانشگاه هایی که میخواد Report کنه و $100 در مجموع 4 تا Report صرفه جویی کنه اونم با قیمت دلار الانو 100 رقم هزینه اپلای.
با احترام

YOUSI عزیز
راجع به نکته دوم من اطلاع نداشتم که موقع ثبت نام گزینه داره که فقط این امتحان ریپورت بشه یا تمام امتحانا. چون اون دانشگاههایی که میگن باید همه نمرات امتحانایی رو که دادی بفرستی تا میانگین بگیریم که البته تعدادش خیلی کمه.
در هر حال تصمیم با خود ایشون هستش و بهتره حتی از خود دانشکده هم بپرسن سیستمشون چطوریه
بااحترام