آکادمیا کافه
سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-report-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - MaMi - 11-07-2013

(11-07-2013, 09:40 PM)'sara-dz' نوشته: من نمیدونم این سوال رو کجا باید مطرح کنم ولی به هر حال شما لطف کنیدو  پاسخ بدید من برای وارد کردن کد دانشگاه هایی که میخوام ثبت نام کنم مشکل دارم، از خود سایت دانشگاه ها نتونستم کدشون رو گیر بیارم از طرفی هم از پروفایل ETS که سرچ میکنم باز  ممکن نیست چون فرضا من یه دانشگاه میخوام UC davic  در کالیفرنیا حالا از اونجا که هم هزار تا اسم برای UC davice هزار تا کد جورواجور میده که کد بخشی که من میخوام رو نمیدونم واقعا کدومه شما ها چیکار میکنید زمان ثبت نام

دوست من، کد دانشگاه های مورد نظرتون رو میتونید از اینجا پیدا کنید، همچنین کد department مربوطه هم (در صورت نیاز دانشگاه) میتونید از اینجا دریافت کنید.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Cortex - 23-07-2013

سلام دوستان

همونطور که می دونین تاریخ اعتبار آزمون GRE پنج سال هست. حالا اگر از آزمون من 2 سال گذشته باشه اعتبارش کم میشه واسه دانشگاه؟ تا اونی که همون سال امتحان داده؟

ممنون

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Saeid - 23-07-2013

(23-07-2013, 07:51 PM)'Cortex' نوشته: سلام دوستان
همونطور که می دونین تاریخ اعتبار آزمون GRE پنج سال هست. حالا اگر از آزمون من 2 سال گذشته باشه اعتبارش کم میشه واسه دانشگاه؟ تا اونی که همون سال امتحان داده؟
ممنون

نتایج این آزمونها بیشتر برای graduate school مهمه و اونا هم قانونا باید نمرتونو قبول کنن. استاد هم که نمره این آزمونها معمولا براش مهم نیست. استاد براش تجربه ریسرچ مهمه.

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - Simon2007 - 23-07-2013

ممنون

خير كم نميشه. وقتي 5 ساله 5 ساله ديگه. ضمنا با نظر اين دوستمون موافق نيستم. اساتيدي ميشناسم كه صراحتا در سايتهاشون ميگن اگر GRE فلان مقدار كمتره اصلا به من رزومه نفرست. كلا GRE خيلي تعيين كننده است براي اساتيد آمريكايي. شادزي
[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: سوالات مربوط به ارسال (report) نمره GRE General - salazar716 - 23-07-2013

ممنون

یه نکته ای رو من بگم، من یادمه یکی دو تا دانشگاه رو که ریکوایرمنت هاشون رو چک میکردم نوشته بودن که از زمان امتحان GRE بیشتر از 3 سال نگذشته باشه...یعنی همون سال امتحان دادن با سال قبل و دو سال قبل یک ارزش رو داره.

[برش] اطلاعیه سازمان سنجش درباره کارت و کارنامه آزمون GRE GENERAL - Torkan - 08-09-2013

بنده بهمن امتحان دادم الان هم برم کارنامه اونجا هستش دیگه؟
چون بودن ظاهرا از دوستانی که بعد یکسال هم رفتن گرفتن کارنامه ها رو البته کمی هم هزینه داشته اندک البته
با احترام

RE: اطلاعیه سازمان سنجش درباره کارت و کارنامه آزمون GRE GENERAL - eliroz - 08-09-2013

(08-09-2013, 01:18 PM)'Charming' نوشته: بنده بهمن امتحان دادم الان هم برم کارنامه اونجا هستش دیگه؟
چون بودن ظاهرا از دوستانی که بعد یکسال هم رفتن گرفتن کارنامه ها رو البته کمی هم هزینه داشته اندک البته
با احترام

دوست من حالا هم برین کارنامه هست
اگر از طرف سنجش ثبت نام کرده باشین بدون دریافت هزینه ای به شما کارنامه میدن. اگر خودتون ثبت نام کردین مستقیم
2500 تومان میگیرن و کارنامه رو تحویل میدن.

RE: اطلاعیه سازمان سنجش درباره کارت و کارنامه آزمون GRE GENERAL - Torkan - 08-09-2013

(08-09-2013, 02:01 PM)'eliroz' نوشته:
 دوست من حالا هم برین کارنامه هست
اگر از طرف سنجش ثبت نام کرده باشین بدون دریافت هزینه ای به شما کارنامه میدن. اگر خودتون ثبت نام کردین مستقیم
2500 تومان میگیرن و کارنامه رو تحویل میدن.

ممنون
از طرف سنجش ثبت نام کرده بودم
ببخشید یه نفر دیگه بخواد واسم بگیره کپی کارتهای شناسایی و ملی کافیه یا باید اصلش باشن؟
با احترام

RE: اطلاعیه سازمان سنجش درباره کارت و کارنامه آزمون GRE GENERAL - eliroz - 08-09-2013

(08-09-2013, 02:03 PM)'Charming' نوشته:
ممنون
از طرف سنجش ثبت نام کرده بودم
ببخشید یه نفر دیگه بخواد واسم بگیره کپی کارتهای شناسایی و ملی کافیه یا باید اصلش باشن؟
با احترام

خواهش میکنم
این هم بگم هنوز کارنامه های سال 89-90 رو داشتن Smile
 تا اونجا که میدونم اصلش باید باشه.  اصل کارت رو به دوستون بدین، به ایشون کارنامه میدن. ولی با کپی شک دارم.

اصلاح اطلاعات یا وارد کردن اطلاعات دانشگاه بعد از ثبت نام و قبل از آزمون - eliroz - 25-10-2013

دوستان عزیزی که موقع ثبت نام  کد 4 دانشگاه رو واسه ریپورت رایگان وارد نکردن یا مشخصات شون رو اشتباه وارد کردن 
میتونن به قسمت Admission Ticket  پروفایل وارد بشن و در قسمت Correction stub اصلاحات رو انجام بدن یا کد دانشگاه ها رو وارد کنن و تصویر اون رو به ایمیل یا فاکس ETS  ارسال کنید و تا روز جمعه قبل از آزمون وقت دارید تا Correction Stub رو برای ETS بفرستین.
لازم هست بدونید به Correction stub هائی که بعد از تاریخ امتحان فرستاده میشه، ترتیب اثر داده نمیشه. 
کسانی که به موقع اصلاحات رو برای ای تی اس میفرستن، بعد از گذشت یک یا دو هفته بعد از آزمون ، پروفایلشون به روز میشه و میتونن تغییرات رو مشاهده کنند.
When you register, you will be asked to designate which score recipients you want to receive your General Test scores. If a score recipient is not listed, contact ETS before your test date. You can also designate score recipients on your admission ticket correction stub. In either case, you will have the option to select the  Score Select Most Recent option or Score Select All option for up to four institutions for free. You also can choose not to send any scores at that time.
ایمیل ای تی اس : gre-info@ets.org
 در ایمیل ارسالی، اطلاعات زیر مورد نیاز است.
Name 
Test date
Test name
Registration Number
Test Center Number