آکادمیا کافه
ثبت نام GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: ثبت نام GRE General (/Thread-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: ثبت نام GRE General - Simon2007 - 31-07-2013

اگر بتونيد با سيستم پي دي اف پر كنيد هم ميتونيد به ايميلشون ارسال كنيد يا كلا  پرينت كنيد دستي پر كنيد اسكن كنيدارسال كنيد. يك دفترچه هست در اون كد دانشگاه ها و دپارتمانها وجود داره. تو خود سايت ETS‌ميتونيد پيداش كنيد اگر پيدا كردم لينك ميدم ولي خودتونم يك تلاشي بكنيد [img]images/smilies/smile.gif[/img]
بعد از اتمام ثبت نام بايد در سايت سنجش ثبت نام كنيد و يك هفته مونده  به آزمون براي دريافت شماره ي صندلي و دفترچه ي تست نمونه به سنجش مراجعه كنيد. دفترچه تست رو سايتم هست.
آدرس هر جا رو بزنيد كارنامه فقط به سنجش ارسال ميشه. 
برگزاري يا در دانشكده ي زبان دانشگاه تهران يا يك دانشكده ي ديگه در ميدان فردوسيه. يا هر دو يا يكي بسته به ميزان شركت كننده. روز گرفتن شماره ي صندلي مشخص ميشه. 
نمونه ندارم اگر پيدا كردم براتو ميزارم احتمالا منظورتون همون Correction stub ‌بوده ديگه؟ 
شادزي[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: ثبت نام GRE General - blur - 31-07-2013

اینجا کدهارو دوستان قرار دادن.

RE: ثبت نام GRE General - Dr.Roya - 06-08-2013

خیلی‌ مرسی‌ بخاطر کمکهای بجا.
undergraduate instituition & province/state code رو تو گوگل زدم پیدا نکردم ،منظور از state همون منطقه ایی که address line1 رو دادم دیگه(که من آدرس سازمان سنجشو دادم)!

RE: ثبت نام GRE General - ahmadpashaei - 16-08-2013

سلام.راستی من هنوز gre ثبت نام نکردم ولی برای آبان می خوام ثبت نام کنم. چجوری باید چک کنم پر شده یا نه؟

RE: ثبت نام GRE General - Simon2007 - 16-08-2013

(16-08-2013, 12:52 PM)'ahmadpashaei' نوشته: سلام.راستی من هنوز gre ثبت نام نکردم ولی برای آبان می خوام ثبت نام کنم. چجوری باید چک کنم پر شده یا نه؟

معمولا پر شدنش رو نميتونيد چك كنيد. اما ناگهاني بسته ميشه. در اينصورت مجبوريد با كلي دردسر رفت و آمد به سنجش و هزينه ي اضافي اگر يك هفته مونده به آزمون استندباي اعلام شد بريد سنجش و ثبت نام كنيد. اصلا توصيه نميكنم. اگر تصميم به ثبت نامتون قطعيه همين الان ثبت نام كنيد خيالتون راحت شه. اگرم قراره كه چند روز آينده تصميم قطعي بگيريد كه منتظر اين داستانها هم باشيد بسته به شانستون . من استندباي رو اصلا توصيه نميكنم. هم از نظر مكان  آزمون هم هزينه ي اضافي هم دردسر رفتن به بانك و واريز پول و در آخرم كارنامه ايي كه ديرتر مياد.
شادزي
[img]images/smilies/smile.gif[/img]

واقعا چک کردنی نیست؟[عکس: 2mo5pow.gif] آره قطعا اپلای می خوام بکنم و باید داشته باشم.برای ریپورت آیا مثل تافل هست؟تا کی میشه شماره دانشگاه ها رو وارد سیستم سایت کرد؟

(16-08-2013, 04:45 PM)'ahmadpashaei' نوشته: واقعا چک کردنی نیست؟[عکس: 2mo5pow.gif] آره قطعا اپلای می خوام بکنم و باید داشته باشم.برای ریپورت آیا مثل تافل هست؟تا کی میشه شماره دانشگاه ها رو وارد سیستم سایت کرد؟

چه عصباني [img]images/smilies/biggrin.gif[/img] 
آخه 3 تا تاريخ كه بيشتر نيست. آخري هم به احتمال قوي به دنشگاه هاي آمريكا نرسه به جز بعضي هاش. اگر قطعيه زودتر بنويس. جاي دانشگاه ها رو خالي بزار يك هفته به آزمون مونده ميري شماره صندلي از سنجش بگيري اونجا ميتوني اسم دانشگاه ها رو بدي يا همين حالا هم تو فرمشون Correction Stub‌بنويسي اسكن كني براي ETS ايميل كني. ريپورتشم اينجوريه كه يا آزموني كه ميخواي ريپورت ميشه يا هر چي آزمون دادي. شادزي[img]images/smilies/smile.gif[/img]

(16-08-2013, 05:15 PM)'SimonFrom-A.A' نوشته:
چه عصباني [img]images/smilies/biggrin.gif[/img] 
آخه 3 تا تاريخ كه بيشتر نيست. آخري هم به احتمال قوي به دنشگاه هاي آمريكا نرسه به جز بعضي هاش. اگر قطعيه زودتر بنويس. جاي دانشگاه ها رو خالي بزار يك هفته به آزمون مونده ميري شماره صندلي از سنجش بگيري اونجا ميتوني اسم دانشگاه ها رو بدي يا همين حالا هم تو فرمشون Correction Stub‌بنويسي اسكن كني براي ETS ايميل كني. ريپورتشم اينجوريه كه يا آزموني كه ميخواي ريپورت ميشه يا هر چي آزمون دادي. شادزي[img]images/smilies/smile.gif[/img]
یعنی چی؟مگه باید حتما از سایت سنجش ثبت نام کنم؟! میشه پولشو بدم این موسسات اعتباری بپردازن و خودم از سایت اصلی ثبت نام کنم؟ موقع ثبت نام مگه کد دانشگاه ها رو وارد نمی کنن؟ عجب[عکس: 141fs743150.gif](چقدر با تافل فرق داره مگه؟[عکس: 2mo5pow.gif])

(16-08-2013, 07:21 PM)'ahmadpashaei' نوشته:
یعنی چی؟مگه باید حتما از سایت سنجش ثبت نام کنم؟! میشه پولشو بدم این موسسات اعتباری بپردازن و خودم از سایت اصلی ثبت نام کنم؟ موقع ثبت نام مگه کد دانشگاه ها رو وارد نمی کنن؟ عجب[عکس: 141fs743150.gif](چقدر با تافل فرق داره مگه؟[عکس: 2mo5pow.gif])

خير سنجش ديگه در بحث مالي دخالتي نداره ولي براي شماره ي صندلي و دادن عكستون بايد بعد از ثبت نام در سايت اصلي به سايت سنجش هم سري بزنيد. چرا شما ميتونيد از شركتها استفاده كنيد هم زمان ثبت نام ميتونيد دانشگاه ها رو انتخاب كنيد هم بعد از آن تا زمان مراجعه به سنجش براي شماره ي صندلي. اونجا هم ميتونيد فرمي كه ميدهند پر كنيد تا براتون ارسال كنند. ولي خودتونم ميتونيد بعدا كه تيكت اومد در پروفايل ETS پرينت كنيد با خودكار پر كنيد اسكن كنيد براي ETS ارسال كنيد و بخواهيد پروفايلتون به روز شه. سخت نيست اصلا نگران نباشيد. تو همون مايه هاي تافله. ضمنا در حين ثبت نام يك سري سوالات ميپرسه كه هميشه نگرانيه كاربرانه و سوال ميكنند اين رو چي بزنيم يا اون يكي رو . اين سوالات كه مثلا اطلاعات تحصيلي شما رو ميگيره جنبه ي آماري داره. شما فقط در نام نام خانوادگي تاريخ تولد (بسيار مهم ) ايميل  آدرس سنجش  و اينگونه اطلاعات شناسايي بايد خيلي دقيق و مراقب باشيد كه با پاسپورتتون همخوان باشه. ضمنا پروفايل ساختن هم به همين اهميته. يعني بايد اطلاعات شناسايي در پروفايل با اطلاعات فردي شما كاملا منطبق باشه و هر تفاوتي مانع ميشه نمره ي شما در آينده به پروفايلتون ارسال شه و شما بتونيد گزارشش كنيد. 
شادزي
[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: ثبت نام GRE General - sara-dz - 09-09-2013

سلام ببخشید آیا کسی دانشگاه اصفهان ثبت نام کرده برای GRE؟ کسانی که مستیم از ETS ثبت نام کردن برای تهران باید درساست سنجش هم اطلاعات خود را ثبت کنند درمورد ما که دانشگاه اصفهان 12 اکتبر 2013امتحان داریم سایت فارسی برای ثبت اطلاعات مثل confirmation number هست ؟؟