آکادمیا کافه
ثبت نام GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: ثبت نام GRE General (/Thread-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

ثبت نام GRE General - Pejman - 01-02-2011

چنانچه هر گونه سوالی در مورد ثبت نام آزمون GRE General دارید در این تاپیک بپرسید.

RE: ثبت نام GRE General - Karim - 10-06-2011

سلام،
دوستان کسی واسه آگوست ثبت نام کرده؟ سایت ets نوشته دو آزمون اول که ورژن جدید را امتحان میگیرند 50 در صد هم تخفیف هزینه ثبت نام خواهد داشت.

ولی نمی دونم چرا ایران در این تاریخ برگزار نمیشه! واسه ارمنستان هم وقتی
دارم پروفایل ثبت نام را تکمیل می کنم آدرس محل برگزاری امتحان در ارمنستان را می خواهد چطور و از کجا این آدرسو من بیارم حالا!!!!

مرسی

RE: ثبت نام GRE General - AVA - 10-06-2011

(10-06-2011, 04:54 PM)Karim نوشته: سلام،
دوستان کسی واسه آگوست ثبت نام کرده؟ سایت ets نوشته دو آزمون اول که ورژن جدید را امتحان میگیرند 50 در صد هم تخفیف هزینه ثبت نام خواهد داشت.

ولی نمی دونم چرا ایران در این تاریخ برگزار نمیشه! واسه ارمنستان هم وقتی
دارم پروفایل ثبت نام را تکمیل می کنم آدرس محل برگزاری امتحان در ارمنستان را می خواهد چطور و از کجا این آدرسو من بیارم حالا!!!!

مرسی
سلام
این آدرس رو چک کنید و برای اطمینان با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:
ضمنا در ارمنستان فقط نوع کامپیوتری آزمون برگزار میشه و در ایران فقط نوع کاغذی. به همین دلیله که شما در لیست نام ایران رو نمی بینید چون حتما قبل از انتخاب مرکز، نوع ( کاغذی یا کامپیوتری) آزمون رو انتخاب کرده اید

Test Center Address: Baghramyan 17, 0019, Yerevan, Armenia

TO REGISTER:

REGION 12 – EUROPE/NEW INDEPENDENT STATES

CALL: 31 320 239 540 (The Netherlands)

FAX: 31 320 239 541
YEREVAN

TEST CENTER NUMBER: 8955

TESTS OFFERED: GMAT, GRE, TOEFL

PERMANENT CENTER

RE: ثبت نام GRE General - Karim - 11-06-2011

(10-06-2011, 08:45 PM)AVA نوشته: سلام
این آدرس رو چک کنید و برای اطمینان با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:
ضمنا در ارمنستان فقط نوع کامپیوتری آزمون برگزار میشه و در ایران فقط نوع کاغذی. به همین دلیله که شما در لیست نام ایران رو نمی بینید چون حتما قبل از انتخاب مرکز، نوع ( کاغذی یا کامپیوتری) آزمون رو انتخاب کرده اید

Test Center Address: Baghramyan 17, 0019, Yerevan, Armenia

TO REGISTER:

REGION 12 – EUROPE/NEW INDEPENDENT STATES

CALL: 31 320 239 540 (The Netherlands)

FAX: 31 320 239 541
YEREVAN

TEST CENTER NUMBER: 8955

TESTS OFFERED: GMAT, GRE, TOEFL

PERMANENT CENTER

ممنون از ارسال شما آدرس ارسالي شما درست بود،
اما ببخشيد مشكلي كه مجدد پيش اومده به اين صورت است كه وقتي آدرس محل زندگيم را مي خواهد بين گزينه ها ايران را نداره! اشكال نداه يك كشور ديگه مثلا هند را وارد كنم؟؟!
وظاهرا در ارمنستان هر هفته دوبار در آگوست و سپتامبر ير گزار مي كنند اين آزمون را!!! احتمالا قصدشون اينه اين ور‍‍ژن جديد تست را آزمايش كنند .

RE: ثبت نام GRE General - AVA - 11-06-2011

(11-06-2011, 11:50 AM)Karim نوشته: ممنون از ارسال شما آدرس ارسالي شما درست بود،
اما ببخشيد مشكلي كه مجدد پيش اومده به اين صورت است كه وقتي آدرس محل زندگيم را مي خواهد بين گزينه ها ايران را نداره! اشكال نداه يك كشور ديگه مثلا هند را وارد كنم؟؟!
وظاهرا در ارمنستان هر هفته دوبار در آگوست و سپتامبر ير گزار مي كنند اين آزمون را!!! احتمالا قصدشون اينه اين ور‍‍ژن جديد تست را آزمايش كنند .
در سایت ETSنوشته در صورت ثبت نام در هر دو نوع فرمت آزمون ( کاغذی و کامپیوتری ) فقط می توانید هر 60 روز 1 بار در آزمون GRE شرکت کنید و در طول 12 ماه فقط 5 بار اجازه شرکت دارید. برای دادن آدرس منزل می تونید با دفتر آژانس هواپیمایی هماهنگ کنید و در صورت اعلام رضایت، آدرس نمایندگی اونها در ارمنستان رو بدین. یا اگه آشنا دارید آدرس شرکت هم می تونید بدید. حتما نباید آدرس منزل در ارمنستان باشه( ضمنا تا اونجاییکه من میدونم بهتره یه آدرس از همون کشوری که امتحان میدید بنویسید)

RE: ثبت نام GRE General - Karim - 12-06-2011

(11-06-2011, 04:13 PM)AVA نوشته: در سایت ETSنوشته فقط می توان هر 60 روز 1 بار در آزمون کاغذی و یا کامپیوتری GRE شرکت کرد و در طول 12 ماه فقط 5 بار اجازه شرکت دارید. برای دادن آدرس منزل می تونید با دفتر آزانس هواپیمایی هماهنگ کنید و در صورت اعلام رضایت آدرس نمایندگی اونها در ارمنستان رو بدین. یا اگه آشنا دارید آدرس شرکت هم می تونید بدید. حتما نباید آدرس منزل در ارمنستان باشه( ضمنا تا اونجاییکه من میدونم بهتره یه آدرس از همون کشوری که امتحان میدید بنویسید)
مرسي
راستش من چنين دفتر هواپيمايي را نمي شناسم كه بخوام باهاش هماهنگ كنم ، موقع فرم كردن فرم آدرس شهر م در ايران مي تونم بدهم ولي واسه كشور ايران جزو ليستشون نيست.
ممكنه اشكالي پيش بياد اگه اسم يك كشور ديگر را بدهم؟

RE: ثبت نام GRE General - AVA - 19-06-2011

(11-06-2011, 04:13 PM)AVA نوشته: در سایت ETSنوشته فقط می توان هر 60 روز 1 بار در آزمون کاغذی و یا کامپیوتری GRE شرکت کرد و در طول 12 ماه فقط 5 بار اجازه شرکت دارید.
دوستان لطفا توجه داشته باشید که اگر فقط در آزمون فرم کاغذی GRE شرکت کنید می تونید در تمام تاریخهای اعلام شده از طرف ETS در آزمون ثبت نام کنید ولی اگر یه بار کاغذی و یه بار کامپیوتری شرکت کنید فقط هر 60 روز یکبار امکان ثبت نام دارین. حتی اگه در پایان آزمون ریپورت نمرات آزمون رو کنسل کرده باشین

RE: ثبت نام GRE General - Mehrana - 24-06-2011

سلام
تاریخ جی آر ای جنرال(در تهران) برای امسال قبل از ژانویه کی هست؟

ایا در ایران فقط بصورت Paper basedبرگزار میشه؟

متشکرم اگر پاسخ بدید.

RE: ثبت نام GRE General - Pejman - 24-06-2011

(24-06-2011, 11:55 AM)Mehrana نوشته: سلام
تاریخ جی آر ای جنرال(در تهران) برای امسال قبل از ژانویه کی هست؟

ایا در ایران فقط بصورت Paper basedبرگزار میشه؟

متشکرم اگر پاسخ بدید.
در ایران فقط به صورت کاغذی برگزار می شه. تاریخ های برگزاری هم در این لینک وجود داره. قبل از ژانویه، دو بار در تاریخ های 22 اکتبر و 19 نوامبر برگزار می شه.

RE: ثبت نام GRE General - soilman - 29-06-2011

درود

من الان ساکن سوئد هستم و موقعی هم که امتحان ها در ایران به صورت کاغذی برگزار میشه در ایران نیستم...می خواستم بدونم با توجه به اینکه ددلاین های دانشگاه های امریکا اکثرا گویا از اوایل اکتبر هست تا اخرای نوامبر و بعضی ها تا دسامبر پس باید نهایتا تا اخر سپتامبر امتحان ها رو داده باشیم و با توجه به اینکه افر 50 درصدی به امتحان های اگوست و سپتامبر خورده و برای ما سوئد اصلا این دو تا ماه تاریخ باز نداره و فنلاند 28 سپتامبر داره می خواستم بدونم که آیا واقعا تفاوت ریپورت نمره ها برای تاریخ های زیر 2 روز هست؟یعنی ممکنه خیلی دیرتر هم بشه؟

که برای تاریخ های بین 1 اگوست تا 8 سپتامبر جواب 8 نوامبر هست
و برای تاریخ های بین 9 سپتامبر تا 2 اکتبر جواب 10 نوامبر هست

http://www.ets.org/gre/revised_general/register/centers_dates/

ممنون