آکادمیا کافه
سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+----- انجمن: تجربیات آزمون‌‌های GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-GRE-General)
+----- موضوع: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE-General)

صفحات 1 2 3

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - szeinalilathori - 12-06-2017

@delbina
دوست عزیز سلام

من در مورد مراکز از بچه ها زیاد شنیدم، براتون تجربه های چند نفر رو اینجا نقل قول میکنم امیدوارم مفید باشه:

علامه سخن

1- من سنتر علامه سخن بودم، بسيار محيط آررم و خوبي بود و برخوردها خيلي آرامش بخش...سوالات رياضي يه كم وقت گير بودن اما در كل خيلي نكته خاصي نداشتن به جز چندتا سوال خاص كه هميشه تو جي ار اي وجود داره...

2- علامه واقعا بد هست، امتحان ما با چند ساعت تاخیر و آفلاین برگزار شد، مانیتورها هم سی آر تی که چشم رو اذیت میکرد،از کیفیت کیبورد هم ناراضی بودم.

3- من امتحان ماک دادم اما راضی نبودم از کیفیتش، هدفونش خراب شد، مجبور شدم سیستمم را عوض کنم، و هدفن دوباره تو بخش اسپیکینگ وقتی ریدینگ می خوندم  وزوز میکرد تمرکزم را بهم زد، فضاشم کوچیکه.(این تجربه تافله  Wink  )

4- من شنیدم علامه سخن سیستم هاش خیلی هنگی هستن، البته برای جی آر ای علامه سخن خیلیم بد نیست هرچند امیربهادر و سنجش خیلی بهترن.

امیربهادر
1- من پارسال امیر بهادر امتحان دادم خیلیییی خوب بود همه هم راضی بودن.

2- من كلن اميربهادر رو توصيه نمى كنم. درسته كه بنظر همه امكاناتش خوبه و منظم و... ، ولى به ايرادات ريز به شدت گير مى دن و اصن همكارى نمى كنن. 
من آزمون داشتم ، به علت اشتباه خود اى تى اس، اسمم توى پروفايلم حذف شده بود و اينا بدون اينكه يه چك ساده بكنن و ببينن كه توى پروفايلم درسته، نذاشتن آزمون بدم. بعدن اى تى اس خيلى عذرخواهى كرد، ولى من ددلاين يكى دوتا دانشگاه رو از دست دادم. درصورتى كه سنترهاى ديگه توى اين مورد مى ذارن داوطلب آزمونش رو بده و بعدن بررسى مى كنن كه نمره رد بشه يا نه. دوستانم هم مشكلهاى مشابه با اميربهادر داشتن.

3- کاملا تصدیق میکنم. یکی از دوستان بنده هم همینکارو کردن باهاش! رفتارشون خیلی نا متناسب و بی جاست. همه چیز به صورت مصنوعی خوبه. واقعیتش چرنده. سنجش خیلی بهتره یا سایر سنتر ها.

4- من تو دو سه ماه اخیر خودم و دوستانم هم سنجش و هم امیربهادر امتحان دادیم، امیر بهادر بنظرم خیلی خوب اومد حتی بهتر. البته اگر بدرفتار بودن که خوب حق با شماست.

سازمان سنجش

1-من سنتر سنجش امتحان دادم، فقط بك مشكل برام پيش اومد :من كد دانشگاه ها رو رو يك برگ A4 بعد از اينكه امتحان تمام شد از كمدم اوردم كه بنويسم، مسؤول اومد به عنوان تخلف ازم گرفت بعد از اينكه باهاش صحبت كردم گفت بايد رو كاغذ كوچك ميبردي، اخرش هم گفت اي تي اس دوربين داره. 

اینا نمونه هایی بود که دوستان از تجاربشون share کردند. 

در کل به نظر خودم در مورد GRE شما مشکل فاصله ی نزدیک افراد، کیفیت هدست، بلندی صدای افراد حاضر در سالن و مسائل این چنینی رو ندارید (که اکثر بچه ها به عنوان نکته ی اصلی منفی علامه سخن بهش اشاره کرده بودند.)، موارد مهم آرامش حاکم بر محیط، عدم بروز مشکل در سیستم مورد استفاده ی شما و البته وضعیت دمایی محیط در زمان امتحانه ( مثلا در مورد سنجش من شنیده بودم که بچه ها میگن محیط یه جورایی برای GRE subject گرفته است یا یکی از دوستان که اخیرا خاتم TOEFL امتحان داده علیرغم همه نکات مثبت این مرکز میگفت سر آزمون گرما اذیت میکرده...)

در مورد امیربهادر من هم تافل و هم GRE رو اینجا امتحان دادم، این مرکز یه ساختمون 5 طبقه است که روز امتحان بسته به زمان مراجعه افراد از طبقه ی پنجم به سمت طبقات پایین تر پر میشه (معمولا مسئولین مرکز اشاره میکنن که از یک و نیم ساعت قبل از ساعت امتحان میتونید به مرکز مراجعه کنید، بسته به زمان مراجعه، آزمون افراد در طبقات مختلف ممکنه متفاوت باشه، مثلا من که آزمونم حدود 10 صبح بود، 9:45 وارد مرکز شدم (حوصله معطل شدن تو پله ها و آسانسور رو نداشتم Big Grin  ) اما موقع ورود به Lab برای شروع آزمون من، افرادیکه تو طبقات بالاتر بودند برای break بین آزمون به سمت بوفه که تو زیرزمین هست میرفتن. سیستم ها و امکانات موجود برای آزمون همگی به روز هستند و من نشنیدم تا بحال کسی در این مورد شکایتی بکنه. تنها موردیکه خیلی ازش شکایت میشه ضابطه مندی زیاد مسئولین این مرکزه، مثلا به شدت تاکید دارن که حداقل عکس یکی از مدارک شناساییتون جدید یا موبوط به دو سال اخیر باشه، ولی این مورد رو من تو سنجش هم دیدم اما با حدت کمتر. یا مشکلی که بالاتر یکی از دوستان برای این مرکز بهش اشاره کردند بودند. یجورایی اون جو اولیه قبل از شروع آزمون هم ممکنه برای افراد ایجاد استرس کنه. 

در مورد سنجش که من تافل رو مجدد اونجا امتحان دادم، کلا مشکل خاصی ندیدم غیر از قدیمی بودن Keyboard. البته بعید میدونم که محل هر دو آزمون تو این ساختمون یکی باشه (اینو مطمئن نیستم اما با توجه به اینکه روی درب شیشه ای محل TOEFL مشخصا اشاره شده بود که iBT احتمالا باید در طبقه ی جداگانه ای در ساختمان سنجش این آزمون برگزار بشه) ولی احتمالا کیفیت Keyboard هاش یکسان باشه. درمورد سنجش با توجه به صبحبت های دوستان تاخیر در شروع آزمون هم از موارد شایعه.  

در مورد GEMS هم متاسفانه اطلاعات دقیقی ندارم، اما معمولا بچه ها از به روز بودن سیستم ها و آرامش محیطش و برخورد خوب مسئولین تعریف میکنن، تنها یکبار از دوستان شنیدم که گویا ارتباط مرکز با ETS برای تافل قطع شده بود و حتی Lab و ساختمون رو مجبور شدن عوض کنند که باعث تاخیر دو ساعته در شروع آزمون شده. که حتی در این مورد هم برای کسانیکه میخواستن آزمون رو شرکت نکنند و تغییرش بدن به روز دیگه امکان صدور ووچر جایگزین وجود داشته. 

ارادتمند
الهام

RE: ثبت نام GRE General - butterfly - 13-06-2017

(12-06-2017, 09:12 AM)delbina نوشته: سلام
ببخشید از بین مراکز زیر کدوم از برای امتحان gre مناسبتر هست؟
Amirbahador Educational Complexو GEMS-VUMS - Ministry of Health and Medical Educationو NOETو Allameh Sokhan
از نظر اروم و منظم بودن کدومش رو پیشنها میدین؟

سلام. من خودم تجربه آزمون GRE تو امیر بهادر داشتم و خوب بود. امیربهادر شاید یکم چک های امنیتی قبل آزمونش سخت گیرانه تر باشه ولی سنتر خوبیه و کارمنداهاش هم مودب بودند. در کل هم خود آزمون اینقدر نفس گیر هست که به چیزهای دیگه فکر نکنید. مثلا من آخر آزمون حس کردم ارتفاع صندلی هاش یکم کوتاهه و اذیت شدم. ولی مهم نبود. 
 من خودم به جز علامه سخن مابقی رو پیشنهاد می دم. چون علامه سخن رو شنیدم که سیستم هاش قدیمیه و هنگ می کنه.

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - delbina - 04-07-2017

سلام

این ادرس کدوم سنتر هست؟ میشه لینک ثبتنام gre رو برا بفرستید؟
1GEMS- VUMS - Ministry of Health and Medical Education .
Ministry of Health Assessment Organization, Azadi Street , opposite Avesta Park, Tehran Iran, Islamic Republic of 

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - butterfly - 04-07-2017

(04-07-2017, 04:41 PM)delbina نوشته: سلام

این ادرس کدوم سنتر هست؟ میشه لینک ثبتنام gre رو برا بفرستید؟
1GEMS- VUMS - Ministry of Health and Medical Education .
Ministry of Health Assessment Organization, Azadi Street , opposite Avesta Park, Tehran Iran, Islamic Republic of 

سلام. این سنتر دانشگاه علوم پزشکی مجازی هست که اخیرا آزمون های زبان مثل تافل و GRE رو داره برگزار می کنه. برای ثبت نام آزمون GRE شما باید به وب سایت ets  که برگزار کننده آزمون هست مراجعه کنید و اکانت درست کنید و با استفاده از اکانتتون برای سنتر و تاریخی که مدنظرتون هست ثبت نام کنید.

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - delbina - 16-08-2017

سلام
ارمون من اینجا هست: 
Ministry of Health Assessment Organization Azadi Street opposite Avesta Park, Tehran, Iran, Islamic Republic of

ولی من سایت مربوط به این مرکز رو پیدا نمیکنم که ببینم واسه روز ازمون چی نیاز هست؟
سایتشون رو اگر برام بفرستید ممنون میشم
مرسی

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - butterfly - 16-08-2017

(16-08-2017, 09:29 AM)delbina نوشته: سلام
ارمون من اینجا هست: 
Ministry of Health Assessment Organization Azadi Street opposite Avesta Park, Tehran, Iran, Islamic Republic of

ولی من سایت مربوط به این مرکز رو پیدا نمیکنم که ببینم واسه روز ازمون چی نیاز هست؟
سایتشون رو اگر برام بفرستید ممنون میشم
مرسی

سلام، دوست عزیز کافی بود همین عنوان سنتر رو که اینجا نوشتین تو وبسایتی به اسم گوگل سرچ کنید تا صفحه سنتر بیاد: 
http://register.vums.ac.ir/ets.aspx

ضمن اینکه شما سوال مشابهی رو در تاپیک دیگه ای پرسید و پاسخ هم گرفتین، اشاره می کنم که مدارک لازم برای روز امتحان از یک سنتر به سنتر دیگه تغییر نمی کنه و به همراه داشتن دو تا مدرک شناسایی از بین شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت کفایت می کنه. اگر پاسپورت دارید حتما ببرید و اگر نه کارت ملی حتما همراهتون باشه. علاوه بر اینکه پرینت کانفرمیشین ثبت نامتون هم همراهتون باشه. 

آزمون GRE الان فقط به Computer based هست در ایران و نیاز به خودکار و مداد ندارید. 

موفق باشید.

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - Sarah l - 10-11-2017

سلام دوستان
متاسفانه امیربهادر تمام آزمونهایش کنسل شده و من قرار بود جی ار ای را آنجا بدهم. و سنتر امیربهادر را علیرغم سختگیریهایش می پسندیدم چون هرکسی دو همسایه در مجاورتش دارد و روبرو دیوار است که این بسیار برای تمرکز عالی است! و از اینرو به دنبال سنتری هستم که چیدمانش دقیقا مانند امیربهادر باشد یعنی روبرویمان دیوار باشد! سپاسگزار خواهم بود بنده را مطلع کنید اگر سنتری این چنینی می شناسید!

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - automotive - 11-11-2017

(10-11-2017, 01:04 PM)Sarah l نوشته: سلام دوستان
متاسفانه امیربهادر تمام آزمونهایش کنسل شده و من قرار بود جی ار ای را آنجا بدهم. و سنتر امیربهادر را علیرغم سختگیریهایش می پسندیدم چون هرکسی دو همسایه در مجاورتش دارد و روبرو دیوار است که این بسیار برای تمرکز عالی است! و از اینرو به دنبال سنتری هستم که چیدمانش دقیقا مانند امیربهادر باشد یعنی روبرویمان دیوار باشد! سپاسگزار خواهم بود بنده را مطلع کنید اگر سنتری این چنینی می شناسید!

سلام
مراکز برگزاری آزمون TOEFL و GRE یکی است، از موضوع‌های زیر استفاده کنید.

ویژگی های مراکز برگزاری آزمون iBT در ایران

سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - Sarah l - 13-11-2017

(11-11-2017, 11:41 AM)automotive نوشته: سلام
مراکز برگزاری آزمون TOEFL و GRE یکی است، از موضوع‌های زیر استفاده کنید.

ویژگی های مراکز برگزاری آزمون iBT در ایران

سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

سلام
خیلی سپاسگزارم از راهنماییتان.
متاسفانه نتوانستم به پست شما امتیاز بدهم یعنی اصلا قادر به امتیاز دهی نیستمSad  نمی دانم آیا مشکل از خود سایت است یا بروزری که بنده استفاده می کنم...در هر حال خواستم تنها تشکر کنم که وقت گذاشتید و پاسخ دادید.