آکادمیا کافه
همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General (/Thread-%D9%87%D9%85%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%DB%8C%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%86%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5

همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - Pejman - 01-02-2011

چنانچه به دنبال یک همکلاسی مناسب یا پارتنر جهت آمادگی و خواندن برای آزمون GRE General هستید از این تاپیک استفاده کنید. لطفاً اطلاعات زیر را در ارسال های خود ذکر کنید:

1- سطح زبان انگلیسی شما و میزان آمادگی قبلی برای آزمون GRE
2- شهر محل سکونت (برای تهرانی ها محدوده محل سکونت مثل شرق، غرب، و غیره)
3- چنانچه در آزمونی ثبت نام کرده اید تاریخ آن را ذکر کنید.

توجه داشته باشید که برای تماس با کاربران از پیغام خصوصی استفاده کنید و از ارسال پست برای پرسیدن یا مطرح کردن مسائل خصوصی خودداری کنید.

RE: همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - ghorbanzadeh - 15-08-2011

با سلام خدمت دوستان من اميد هستم مهندس برق از اروميه زبان بد نيست و الان دارم برا تافل ميخونم تا حالا جي ار اي ندادم اگه ميشه دوستاني كه ميخوان جي ار اي شركت كنن ايميا بزنن تا بتونيم باهم بخونيم و كمك كنيم من فقط قسمت رياضيات امتحان ميدم omid.ghorbanzadeh@gmail.com

RE: همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - katayon - 09-12-2011

سلام
من کتلیون ساکن غرب تهران(نزدیک شهرک غرب) هستم. و مدرک ایلتس 6.5 اکادمیک دارم.حدود 2 ماه وقت برای امتحان دارم و دنبال کسی هستم که با هم درس بخونیم. لطفا اگر سوالی داشتید یا تمایل به همکاری به من پیام بدید.

RE: همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - Alii - 16-12-2011

من علی هستم از تهران، برای آزمون 11 فوریه ثبت نام کردم، و باید آماده بشم. زبانم بد نیست، تو اسپیکینگ مشل دارم که تو GRE بهش نیازی نیست! لطفا در صورت تمایل پیام بدین

RE: همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - ahmadpashaei - 16-02-2012

سلام.من احمد از جنوب تهران و سطحم INTERMEDIATE در پیش آیلتس سفیر هستم.زبانم خوبه کلا. برای سال دیگه میخوام امتحان بدم و دنبال شریکم که باهم درس بخونیم و به خاطر ارتباطمون مجبور باشیم که طبق برنامه پیش بریم.

RE: همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - Milad_694 - 27-05-2012

سلام . دوستان اسم من میلاد و 28 سالمه. فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی تهران هستم و خونم هم جنوب شهر است که البته یک جورایی بالاشهر به حساب می آید چون خونم بالای پایین شهره (حوالی میدان پاستور). اگر در بین دوستان کسی دنبال پارتنر واسه خواندن جی آر ای جنرال می گردد خوشحال می شوم که با هم کار کنیم. من تا به حال در امتحان تافل یا جی آر ای شرکت نکردم و این اولین بارم است، ولی حدود 2-3 سال است که دارم زبان کار می کنم و A3 ((Advanced-III را هم تمام کردم.موفق باشید

RE: همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - بهمن - 28-05-2012

درود.بهمن هستم مهندس مکانیک از اراک.دنبال پارتنر برای جی آر ای هستم.قبلا آزمونی شرکت نکردم و زبانم در سطح متوسط هست.اگر از همشهریا کسی هست(که بعید میدونم باشه!)برام پیام بفرسته.با سپاس

RE: همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - maryam4312 - 29-06-2012

سلام دوستان
کسی مایله برای خوندن ریدینگای تحلیلی با هم برنامه بذاریم؟منظورم اینه که یه متن مشترک رو بخونیم و برداشتمونو ازش بنویسیم و با هم تبادل کنیم (فعلا هفته ای یه مقاله). ایرادای همو بگیریم رایتینگمونم تقویت میشه.
بنظرم فکر خوبی میاد . اگه گروهی باشیم شاید بهترم باشه

RE: همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - maryam4312 - 12-07-2012

کسایی که واقعا میخوان وقت بذارن و معتقدن برنامه گروهی بهتر جواب میده ، لطفا پیشنهاداشونو واسه با هم خوندن بدن
اینجوری مجبور میشیم به برنامه عمل کنیم باهم پیش بریم
نظرتون راجع به خوندن روزی 50 لغت از 3500 چیه ؟این از وربال . ریدینگم همونی که پست قبلی گفتم.
اصلا فکر میکنید عملی هست؟!

RE: همکلاسی یا پارتنر برای آزمون GRE General - Cortex - 13-07-2012

دوستان پارتنر براى ١١٠٠ روزى ٣٠ لغت و يك ريدينگ
سطح متوسط رو به بالا (FCE)
براى آزمون ٢٩ مهر
----------