آکادمیا کافه
ویزای کار آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: ویزای کار آلمان (/Thread-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

ویزای کار آلمان - پریس - 26-06-2013

سلام
من پذیرش کار از یک شرکت آلمانی گرفتم ،کارم سازه های پارچه ای هست و در همین رشته از یک دانشگاه آلمانی مستر گرفتم اما دوره ای که شرکت کردم نیمه حضوری بود و فقط 4 بار ویزای شنگن برای شرکت در کلاس های کوتاه مدت در هر ترم گرفتم،دوره هم به زبان انگلیسی بود و اصلا آلمانی بلد نیستم میخواستم لطف کنید راهنماییم کنید سریع ترین راه برای گرفتن ویزا چیه؟آیا لازمه که که پروسه درخواست اقامت رو طی کنم یا اینکه ویزای کار به مدت کوتاه مثلا 6 ماه میتونم بگیرم و بعد اگر قرار بشه طولانی تر بمونم همونجا درخواست تمدید ویزا بدم؟با توجه به اینکه تو سایت سفارت آلمان گزینه ویزای کار وجود نداره من با چه عنوانی باید درخواست بدم و چه مدارکی لازمه؟محتوا و عنوان دعوتنامه شرکت چی باید باشه؟
ممنون

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت آلمان - ForeverBlue - 27-06-2013

(26-06-2013, 11:49 PM)'پریس' نوشته: سلام
من پذیرش کار از یک شرکت آلمانی گرفتم ،کارم سازه های پارچه ای هست و در همین رشته از یک دانشگاه آلمانی مستر گرفتم اما دوره ای که شرکت کردم نیمه حضوری بود و فقط 4 بار ویزای شنگن برای شرکت در کلاس های کوتاه مدت در هر ترم گرفتم،دوره هم به زبان انگلیسی بود و اصلا آلمانی بلد نیستم میخواستم لطف کنید راهنماییم کنید سریع ترین راه برای گرفتن ویزا چیه؟آیا لازمه که که پروسه درخواست اقامت رو طی کنم یا اینکه ویزای کار به مدت کوتاه مثلا 6 ماه میتونم بگیرم و بعد اگر قرار بشه طولانی تر بمونم همونجا درخواست تمدید ویزا بدم؟با توجه به اینکه تو سایت سفارت آلمان گزینه ویزای کار وجود نداره من با چه عنوانی باید درخواست بدم و چه مدارکی لازمه؟محتوا و عنوان دعوتنامه شرکت چی باید باشه؟
ممنون

ویزایی که شما باید بگیرید ویزای تجاری است. به این راهنما در سایت سفارت آلمان مراجعه کنید. توی این راهنما پاسخ سوالات شما داده شده است.

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت آلمان - ForeverBlue - 27-06-2013

mohammadshz\ dateline='\'1371398198' نوشته: سلام 
من از دانشگاه مئنیخ المان پذیرش دارم
الان سفارت زودتر از اگوست وقت نمی ده و اکتبر هم که باید اونجا باشم حالا سوالی که برام پیش اومده این هست  که که چقدر طول میکشه تا ویزا بدن آیا دو ماه زمان مناسبی هست؟؟؟

دو ماه خوبه و میتونین روش حساب کنید. کلا ویزای شنگن بین 18 روز تا 5 هفته طول میکشه

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار از المان - HadiAsiaie - 15-07-2013

سلام.
روز خوش!
میشه لینکه مدارک ویزای کار از سفارت المان رو به من بدین.
مدارک ویزای کار برای یه شرکت کامپیوتری نه دانشگاه.
من خودم نتونستم تو سفارت المان چیزی پیدا کنم.  اگه لینکه از خود سفارت باشه عالیه. و اگه یه لینکه فارسی از همین سایتم داشته باشین خیلی خوبه(که توضیحاته مفصل تری داشته باشه.)
مرسی

RE: مدارک مورد نیاز برای ویزای کار از المان - ForeverBlue - 15-07-2013

(15-07-2013, 03:49 AM)'HadiAsiaie' نوشته: سلام.
روز خوش!
میشه لینکه مدارک ویزای کار از سفارت المان رو به من بدین.
مدارک ویزای کار برای یه شرکت کامپیوتری نه دانشگاه.
من خودم نتونستم تو سفارت المان چیزی پیدا کنم.  اگه لینکه از خود سفارت باشه عالیه. و اگه یه لینکه فارسی از همین سایتم داشته باشین خیلی خوبه(که توضیحاته مفصل تری داشته باشه.)
مرسی

پاسخ شما در اینجا داده شده است.

RE: مدارک مورد نیاز برای ویزای کار از المان - HadiAsiaie - 15-07-2013

مرسی.
ولی من فکر نمیکنم که ویزایی که من میخوام تجاری/بازرگانی باشه. چون که ویزای تجاری  از نوع شنگنه در صورتی که ویزایی که من میخوام ویزای اقامت هست. قرارداد کاری که من با این شرکت بستم هیچ محدودیتی نداره و لااقل ۶ ماه طول میکشه.

تو سفارت یه لینک واسه ویزای اقامت ولی اون به نظر فقط واسه دانشجو ها هست.

RE: ویزای کار آلمان - arrkaa - 02-09-2013

دوستان سلاام
من هم برای ویزای کار از سفارت وقت گرفتم اما خیلی سر در گم هستم و نمیدونم دقیق چه مدارکی باید ببرم
مثلا نمیدونم وقتی شزکتی که باهاش قرارداد دارم مدرک دانشگاهی ازم نخواسته آیا حتما باید مدارکم رو به سفارتتحویل بدم؟چون هزینه تایید مدارک بالااتس
لطفا اگر کسی اطلاعی در این زمینه داره کمک کنه

RE: ویزای کار آلمان - ForeverBlue - 02-09-2013

(02-09-2013, 02:51 AM)'arrkaa' نوشته: دوستان سلاام
من هم برای ویزای کار از سفارت وقت گرفتم اما خیلی سر در گم هستم و نمیدونم دقیق چه مدارکی باید ببرم
مثلا نمیدونم وقتی شزکتی که باهاش قرارداد دارم مدرک دانشگاهی ازم نخواسته آیا حتما باید مدارکم رو به سفارتتحویل بدم؟چون هزینه تایید مدارک بالااتس
لطفا اگر کسی اطلاعی در این زمینه داره کمک کنه

درود و خوش آمدید به این فروم
میتوانید این جا را ببینید.

RE: ویزای کار آلمان - arrkaa - 02-09-2013

سلاام
ممنونم به خاطر پاسختون
من تمام راهنماهای سفارت را قبلا خوندم.آخرش نفهمیدم اگر شرکتی که قراره در اون کار کنیم از ما مدارک تحصیلی نخواد آیا باز هم باید مدارک تحصیلیمون رو ارایه بدیم؟

RE: ویزای کار آلمان - Shihan - 02-09-2013

(02-09-2013, 09:40 AM)'arrkaa' نوشته: سلاام
ممنونم به خاطر پاسختون
من تمام راهنماهای سفارت را قبلا خوندم.آخرش نفهمیدم اگر شرکتی که قراره در اون کار کنیم از ما مدارک تحصیلی نخواد آیا باز هم باید مدارک تحصیلیمون رو ارایه بدیم؟

دروود.
مگه میشه شرکت ازتون راجع به تحصیل و مدرک زبان چیزی نخواهد؟!! من یکی از دوستانم در شهر دورتمند شرکتی که باهاش کار میکنه شرکت libher ازش علاوه بر تمامی موارد فوق حتی بهش گفته لیست بیمه که در ایران کار میکرده رو هم براش ارسال کنن. من فکر نمیکنم خیلی راحت با این قضیه برخورد کنند اون هم کشوری مثل المان که قانونمند است مگر اینکه دیگه از نزدیک کارتون رو دیده باشن و صحه گذاشته باشن.