آکادمیا کافه
پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم (/Thread-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - ELNAZWORLD - 13-06-2016

(13-06-2016, 05:24 AM)Babak نوشته: بعیده که وجود این اطلاعات در دیتابیس به خودی خود باعث جذب کاربران بشه، اما جدا از این موضوع اگر فرصت کنم این اطلاعات رو برای لاتاری اضافه خواهم کرد. از اونجا که من چندان با مراحل مختلف لاتاری و اطلاعات مورد نیاز متقاضیان آشنا نیستم، لطفا اگر غیر از مواردی که در بالا گفتید، مورد دیگه‌ای لازمه بگید که در نظر بگیرم.

در مورد اطلاعات پذیرش دانشگاه‌ها، همون طور که automotive گرامی اشاره کردند، این اطلاعات در حال حاضر وجود داره. روشی که ایشون گفتند، فکر می‌کنم راحت‌ترین راه باشه، اما به غیر از اون روش، اگر روی نام دانشگاه‌ها در قسمت نتایج پذیرش یا در قسمت «دانشگاه‌ها» کلیک کنید، وارد صفحه‌ اون دانشگاه می‌شوید و در اونجا لینکی وجود داره که نتایج پذیرش اون دانشگاه خاص رو به شما نشون می‌ده.

من امسال برنده لاتاری شدم و تا سال آینده تمامی مراحل رو طی میکنم
اگر تصمیم گرفتین که این ایده رو انجام بدین من هرکمکی که از دستم بر بیاد انجام میدم

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Torkan - 22-07-2016

درود
اول از همه عذر میخوام پستای من با فونت درشت ثبت میشه ظاهرا که امروز متوجه این موضوع توسط یکی از دوستانم شدم. اول از همه عذر میخوام بابت اذیت کردن مدیران برای ویرایش اون پستها. ولی علت این کار رو الان فهمیدم که ایتفاده از android هست که باعث و بانیشه! حتی من سعی کردم فونت رو با اون علامت A در بالای قسمتی که پست میزاریم کوچکتر کنم ولی نشد. من خیلی وقته از طریق لپتاپ و pc نمیام فروم خیلی کم اومدم یعنی حالا نمیدونم مشکل از چه طریقی حل میشه. البته دو پست اخرم رو در افیس تغییر دادم از طریق pc ولی نمیدونم درست شد یا نه!

بااحترام،
ترکان

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 23-07-2016

@Torkan

من هم گاهی از گوشی اندروید پست گذاشته‌ام، اما چنین مشکلی پیش نیومده. حتما به خاطر تنظیمات خاصی هست که روی گوشی شما وجود داره، ولی نمی‌دونم چه تنظیماتی ممکنه باعث این مشکل بشه. به هر حال، بد نیست که برای ارسال پست نسخه موبایل سایت رو هم امتحان کنید و ببینید که اگر پست‌تون رو در نسخه موبایل تایپ کنید و بفرستید، باز هم چنین مشکلی پیش میاد یا خیر.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Torkan - 28-10-2016

سلام

اولا چیز مهمی نیست زیاد ولی ظاهرا کاربرانی که در حالت پنهان هستند اگر در لیست دوستان باشند زمان اخرین فعالیت نمایش داده میشود که این ممکنه برای بعضی از دوستان اذیت کننده باشه.
نکته دوم اینکه ظاهرا الان که با اندروید تایپ میکنم دیگه از اون مشکل درشت بودن فونت خبری نیست.

ممنون

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 29-10-2016

(28-10-2016, 09:59 AM)Torkan نوشته: سلام

اولا چیز مهمی نیست زیاد ولی ظاهرا کاربرانی که در حالت پنهان هستند اگر در لیست دوستان باشند زمان اخرین فعالیت نمایش داده میشود که این ممکنه برای بعضی از دوستان اذیت کننده باشه.
نکته دوم اینکه ظاهرا الان که با اندروید تایپ میکنم دیگه از اون مشکل درشت بودن فونت خبری نیست.

ممنون

درسته، دوستان دیگه هم به این موضوع قبلا اشاره کرده بودند. پنهان بودن در واقع باعث می‌شه که کاربر در لیست کاربران آنلاین در صفحه اصلی سایت نمایش داده نشه ولی در سایر قسمت‌ها ممکنه باز هم از اطلاعات دیگه بشه متوجه شد که کسی آنلاینه.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - automotive - 28-11-2016

درود
به دلیل حذف کادر توضیحات در Popup "گزارش" و عدم وجود گزینه‌ی "ارسال نامرتبط با موضوع"، گزارش ارسال‌های نامرتبط با موضوع بسیار سخت شده و باید یک به یک برای مدیران هر بخش به صورت جداگانه پیامی حاوی این موضوع، همراه با لینک ارسال کرد. این کار زمان‌بر است.
آیا خود مدیر با مشاهده‌ی گزینه‌ی "دیگر" به این مهم پی می‌برد؟
اگر مقدور است درخواست اضافه شدن گزینه‌ی "ارسال نامرتبط با موضوع" یا با نامی با همین محتوا را دارم.
اگر مقدور نیست لطفا راه حلی پیشنهاد کنید.
با احترام

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 02-12-2016

(28-11-2016, 03:35 PM)automotive نوشته: درود
به دلیل حذف کادر توضیحات در Popup "گزارش" و عدم وجود گزینه‌ی "ارسال نامرتبط با موضوع"، گزارش ارسال‌های نامرتبط با موضوع بسیار سخت شده و باید یک به یک برای مدیران هر بخش به صورت جداگانه پیامی حاوی این موضوع، همراه با لینک ارسال کرد. این کار زمان‌بر است.
آیا خود مدیر با مشاهده‌ی گزینه‌ی "دیگر" به این مهم پی می‌برد؟
اگر مقدور است درخواست اضافه شدن گزینه‌ی "ارسال نامرتبط با موضوع" یا با نامی با همین محتوا را دارم.
اگر مقدور نیست لطفا راه حلی پیشنهاد کنید.
با احترام

اشکال موجود برطرف شد و در صورت انتخاب گزینه «دیگر» جعبه متن توضیحات نمایش داده خواهد شد.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - szeinalilathori - 03-12-2016

دوستان عزیز سلام

من و یکی دیگه از دوستان اخیرا به یه موردی در خروجی گرفتن از نرم افزار شانس پذیرش برخوردیم، شاید دوستان دیگه هم دیده باشن. موقعی که داده ها رو به صورت عددی برای قسمت معدل و نمرات آزمون ها وارد میکنیم به جای اینکه خروجی ها رو مطابق با اعداد داده شده ارائه کنه حول و حوش اون داده ها خروجی می گیریم. به نظر میاد که نرم افزار داره حدود اون نمره ها رو حساب میکنه و ....

ممنون میشم راهنمایی کنید. 

ارادتمند
الهام

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Babak - 05-12-2016

(03-12-2016, 06:58 PM)szeinalilathori نوشته: دوستان عزیز سلام

من و یکی دیگه از دوستان اخیرا به یه موردی در خروجی گرفتن از نرم افزار شانس پذیرش برخوردیم، شاید دوستان دیگه هم دیده باشن. موقعی که داده ها رو به صورت عددی برای قسمت معدل و نمرات آزمون ها وارد میکنیم به جای اینکه خروجی ها رو مطابق با اعداد داده شده ارائه کنه حول و حوش اون داده ها خروجی می گیریم. به نظر میاد که نرم افزار داره حدود اون نمره ها رو حساب میکنه و ....

ممنون میشم راهنمایی کنید. 

ارادتمند
الهام

همون طور که گفتید قسمت شانس پذیرش به همین صورت عمل می‌کنه که وقتی شما شرایط‌تون رو وارد می‌کنید، نتایجی که شبیه به شرایط شما بوده رو نمایش می‌ده، نه نتایجی که دقیقا برابر شرایط شما بوده. برای پیدا کردن شرایط مشابه، بازه‌ ده درصد کمتر از معدل شما تا پنج درصد بیشتر از نمره شما در نظر گرفته می‌شه. همین طور برای نمرات دیگه مثل تافل و غیره بازه‌های مشابهی (و نه لزوما یکسان) در نظر گرفته می‌شه.

توجه داشته باشید که قسمت نتایج پذیرش امکانات متنوعی برای جستجو هم به شما می‌ده. به عنوان مثال اگر بخواهید افرادی که با معدل لیسانس کمتر از ۱۶ پذیرش گرفته‌اند رو ببینید، می‌تونید در قسمت نتایج پذیرش و در سر ستون BS Avg عبارت 16> رو وارد کنید. به همین شکل می‌تونید از سایر عملگرهای بزرگتر، کوچکتر،‌ مساوی، و غیره استفاده کنید.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - GordAfarid - 02-03-2017

سلام دوستان،

در قدم اول میخوام تشکر بکنم از مدیر سایت و همه شما عزیزانی که بدون هیچ چشمداشتی اطلاعات لازم رو در اختیار دیگران قرار میدید.

میخواستم پیشنهادی بدم که البته نمیدونم چقدر عملی باشه ولی بنظرم اومد که اگر بشه آکادمیا کافه app  برای موبایل هم داشته باشه، خیلی بهتر میشه. میدونم نسخه مناسب موبایل داره ولی خب app هم مزایای خودش رو داره.

سپاس