آکادمیا کافه
پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم (/Thread-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - butterfly - 15-12-2014

سلام، با توجه به اینکه که برای اپلای کردن برنامه ریزی و تاریخ ددلاین ها خیلی اهمیت داره فکر می کنم تقویم آنلاین نقشش خیلی پررنگه. من بخش تقویم سایت که نگاه می کردم تنها کاربردی که داره همون امکانات تعیین تاریخ و نمایش تاریخ تولد کاربر هاست. نمی دونم چقدر ایده ام امکان اجرا داره: دوست داشتم که هر کاربر می تونست تقویم سایت رو به طور شخصی برای برنامه ریزی کارهاش استفاده کنه یعنی برای تقویم هم با نام کاربری و پسورد خودمون وارد بشیم و بتونیم برای تاریخ ها رویدادهای شخصی خودمون اضافه کنیم. 
به نظرم این مورد به کاربرایی مثل خودم که هر روزشون با باز کردن سایت اکادمیا شروع می کنند خیلی کمک کننده باشه.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 16-12-2014

(15-12-2014, 02:06 AM)'butterfly' نوشته: سلام، با توجه به اینکه که برای اپلای کردن برنامه ریزی و تاریخ ددلاین ها خیلی اهمیت داره فکر می کنم تقویم آنلاین نقشش خیلی پررنگه. من بخش تقویم سایت که نگاه می کردم تنها کاربردی که داره همون امکانات تعیین تاریخ و نمایش تاریخ تولد کاربر هاست. نمی دونم چقدر ایده ام امکان اجرا داره: دوست داشتم که هر کاربر می تونست تقویم سایت رو به طور شخصی برای برنامه ریزی کارهاش استفاده کنه یعنی برای تقویم هم با نام کاربری و پسورد خودمون وارد بشیم و بتونیم برای تاریخ ها رویدادهای شخصی خودمون اضافه کنیم. 
به نظرم این مورد به کاربرایی مثل خودم که هر روزشون با باز کردن سایت اکادمیا شروع می کنند خیلی کمک کننده باشه.

نرم‌افزار فروم امکاناتش در این زمینه خیلی محدوده و متاسفانه ایجاد تقویم آنلاین که امکانات مناسبی برای گروه بزرگی از کاربران داشته باشه و رابط کاربری ساده‌ای هم داشته باشه اصلا ساده نیست. فکر می‌کنم برای این جور موارد بهتره از تقویم‌های شخصی آنلاین که به ایمیل شما متصل هستند، مثل تقویم گوگل استفاده کنید تا تنظیمات دریافت ایمیل یادآوری و آگاه‌سازی هم به سادگی قابل انجام باشه.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Leopold - 25-12-2014

سلام، آقا بابک امکانش هست که قابلیت پیوست فایل در صورت امکان طوری تنظیم کنید که وقتی میخوایم مثلا 4 تا فایل پیوست کنیم این کار با انتخاب هر 4 تا فایل انجام بشه و بعدش یکی یکی خودش آپلود کنه (مشابه پیوست جی میل)؟ این قابلیت بخش آپلود مقالات درخواستی رو ساده تر میکنه. 

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 27-12-2014

(25-12-2014, 12:27 PM)'Leopold' نوشته: سلام، آقا بابک امکانش هست که قابلیت پیوست فایل در صورت امکان طوری تنظیم کنید که وقتی میخوایم مثلا 4 تا فایل پیوست کنیم این کار با انتخاب هر 4 تا فایل انجام بشه و بعدش یکی یکی خودش آپلود کنه (مشابه پیوست جی میل)؟ این قابلیت بخش آپلود مقالات درخواستی رو ساده تر میکنه. 

درود،
ممنون از پیشنهاد شما. پیشنهاد خوبیه و قطعا کار پیوست کردن فایل‌ها رو ساده خواهد کرد. من در حال حاضر مشغول آماده کردن نسخه جدید نرم‌افزار فروم هستم و بعد از اون، حتما اگر فرصت کنم بررسی خواهم کرد که به چه صورت می‌شه این امکان رو اضافه کرد.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - مهندس شیمی - 02-01-2015

سلام
امکان اضافه کردن چت روم به سایت نیست ؟
ممنون

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 04-01-2015

(02-01-2015, 09:31 AM)'مهندس شیمی' نوشته: سلام
امکان اضافه کردن چت روم به سایت نیست ؟
ممنون

امکانش وجود داره و حتی یک بار به صورت آزمایشی هم راه‌اندازی شد، اما مخالفین نسبتا زیادی داشت. دلایل اصلی مخالفت هم یکی این بود که مطالبی که در چت روم بحث می‌شه در سایت نمی‌مونه و بعدا برای بقیه کاربران قابل استفاده نیست. دلیل دیگه این بود که خیلی راحت مطالب چت روم قابل کنترل نیست و ظاهرا می‌تونه باعث مشکلاتی از جهت فیل‌*ترینگ بشه.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - penguinsjr - 20-02-2015

سلام
توی کتابخونه ی سایت یه سری زدم، کمبود یه جایی برای چیزایی مثل سربرگ دانشگاه ها، فرمت پاکت نامه، نمونه های رزومه، توصیه نامه و ... احساس میشه...
یکی دیگه هم این که بالای سایت لینک ویکی وجود نداره (البته اون جزوه هست که دسترسی به ویکی رو میده، اما کلمه ی ویکی یه چیز دیگه است و آدم در مورد این کلمه آگاهی داره و می تونه حدس بزنه چه چیزایی ممکنه اون جا ببینه...

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 20-02-2015

(20-02-2015, 03:10 AM)'penguinsjr' نوشته: سلام
توی کتابخونه ی سایت یه سری زدم، کمبود یه جایی برای چیزایی مثل سربرگ دانشگاه ها، فرمت پاکت نامه، نمونه های رزومه، توصیه نامه و ... احساس میشه...
یکی دیگه هم این که بالای سایت لینک ویکی وجود نداره (البته اون جزوه هست که دسترسی به ویکی رو میده، اما کلمه ی ویکی یه چیز دیگه است و آدم در مورد این کلمه آگاهی داره و می تونه حدس بزنه چه چیزایی ممکنه اون جا ببینه...

سپاس از پیشنهادهای شما.
در مورد سربرگ دانشگاه‌ها به طور خاص مطمئن نیستم که ما مجاز هستیم سربرگ رو در سایت خودمون قرار بدیم یا خیر، اما بقیه موارد مثل نمونه‌های رزومه و توصیه‌نامه مشکلی نداره و از مدیران خواهش می‌کنم که این موارد رو هم به کتابخونه اضافه کنند.
کلمه ویکی رو هم به لینک‌های منوی اصلی اضافه خواهم کرد.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - shubizkumbuli - 07-03-2015

سلام

من با محدودیت جدی در امتیاز دادن به دوستانی که پست های مفید ارسال می کنند مواجه هستم. اگر بشه کمی محدودیت ها سبک تر شه خیلی بهتر میشه.

اگر نگرانی بابت سواستفاده هست، ممکنه بشه با مرتبط کردن ماکزیمم امتیاز قابل استفاده به صورت تابعی از فعالیت و امتیاز شخص امتیاز دهنده، این مشکل رو برطرف کرد.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 08-03-2015

(07-03-2015, 11:58 PM)'shubizkumbuli' نوشته: سلام
من با محدودیت جدی در امتیاز دادن به دوستانی که پست های مفید ارسال می کنند مواجه هستم. اگر بشه کمی محدودیت ها سبک تر شه خیلی بهتر میشه.
اگر نگرانی بابت سواستفاده هست، ممکنه بشه با مرتبط کردن ماکزیمم امتیاز قابل استفاده به صورت تابعی از فعالیت و امتیاز شخص امتیاز دهنده، این مشکل رو برطرف کرد.

سپاس از پیشنهاد شما. در گذشته هم در یکی دو مورد دوستان دیگه در این زمینه خواستار کمتر شدن محدودیت‌ها بوده‌اند. به همین خاطر تغییراتی در این زمینه داده شد و محدودیت‌ها سبک‌تر شدند. 
محدودیت امتیاز برای کاربران عادی ۱۵ امتیاز در ۲۴ ساعت بود که به ۳۰ امتیاز افزایش پیدا کرد. همچنین محدودیت امتیاز برای کاربران الیت ۲۰ امتیاز بود که به ۴۰ امتیاز تغییر داده شد.

مرتبط کردن محدودیت امتیاز با امتیاز دریافتی ممکنه بعضا باعث مشکلاتی از این دست بشه که گروهی از کاربران به همدیگه امتیاز بدند و به خاطر دریافت امتیاز محدودیت‌هاشون کمتر بشه و به این کار ادامه بدند و امتیازهاشون به صورت غیرمنصفانه بالا بره.