آکادمیا کافه
انتقادها و اعتراض‌ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: انتقادها و اعتراض‌ها (/Thread-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

انتقادها و اعتراض‌ها - Artin - 31-01-2011

درود بر کاربران و مدیران عزیز فروم

از آنجاییکه اعمال قوانین فروم توسط مدیران ممکن است اعتراض کاربر را به دنبال داشته باشد بهتر است در تاپیکی جداگانه این اعتراضات مطرح شود و مدیران ارشد کار رسیدگی به این اعتراضات را انجام دهند.
کاربران عزیز هم ضمن رعایت ادب و احترام و قوانین فروم ,مجاز به طرح هرگونه انتقاد و اعتراض میباشند.(حذف,ویرایش و یا عملکرد مدیران)
امیدواریم با طرح انتقادات خود ما را در هرچه بهتر کردن فضای فروم یاری دهید.
سپاس

RE: انتقادات و اعتراضات - eisa - 06-02-2011

سلام بر دوستان
از اینکه دوباره بابک عزیز رو می بینم خیلی خوشحالم. برای بنده سواله چرا، بابک جان یه فروم جدید بازکردند؟ فروم قبلی اپلای ابرود چه مشکلی داشت؟ البته یه صحبت های از ایشان ، مهرداد و بیتا شنیدم. ببینید یه سری از بچه ها مطمئنا در این سایت مشغول به فعالیت می شوند و سایت اپلای ابرود رو فراموش می کنند و یه سری هم در اون سایت به فعالیت باقی خواهند ماند. به نظر من این کار جزء ایجاد دو دستگی، فایده ای دیگه احتمالا نخواهد داشت. البته بابک جان، شرمنده از اینکه خیلی رک حرف زدم. ولی اگه هدف خودتون رو کمی شرح بدید و اینکه این فروم چه مزیتی نسبت به اپلای ابرود داره خیلی ممنون میشم
بازم شرمنده که خیلی تند حرفم رو گفتم
با تشکر

RE: انتقادات و اعتراضات - Babak - 06-02-2011

نه اتفاقا اصلا تند نیست، هر چند که چندان مایل نیستم به گذشته برگردم و به نظرم این تاپیک جای مناسبی برای این بحث نیست، اما مختصر دلایلم رو می‌گم. بدونید که جدا شدن از اپلای ابرادی که من از ابتدا ایجادش کردم و چهار سال براش وقت بسیاری گذاشتم برای من بسیار بسیار مشکل بود، اما سیاست‌های ادامه کار بود که انگیزه‌های من رو برای ادامه کار از بین برد. جریان فکری من با جریان فکری مهرداد کاملا متفاوت بود و این ادامه کار رو بسیار سخت می‌کرد. هدفِ اولِ هر سازمانی سیاست‌های کلی اون سازمان رو به شدت تحت تاثیر قرار می‌ده. هدف اول من با هدف اول مهرداد یکسان نبود. من مایلم که سایت جدید هدف اولش جریان آزاد اطلاعات و کمک به سایرین باشه و این رو در بالای سایت و در زیر عنوانش هم می‌تونید ببینید.
ضمن این که با حرف شما که معتقدید یک سایت دیگه باعث دو دستگی می‌شه موافق نیستم. اصلا فلسفه وجودی اینترنت وجود منابع مختلف اطلاعات به صورت گسترده است. این یک واقعیت ثابت شده است که مونوپولی جلوی پیشرفت رو می‌گیره و ضررهاش بسیار زیاده. در همین راستا، وجود یک سایت دیگه می‌تونه باعث بهبود کیفیت هر دو سایت و بهتر شدن نحوه ارائه مطالب بشه.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - pegah - 21-10-2011

سلام.ببخشید نمیدونستم مطلبمو اینجا مطرح کنم یا قسمت پیشنهادات.
راستش قسمت پارتنر تو هیچ جایی دیده نمیشه و من شخصا فقط با موتور جستجو میتونم پیداش کنم.
اگر موضوع(پارتنر)تو قسمت ازمونها بود. بی شک اشخاص بیشتری ازش استفاده میکردن.
شاید خیلی ها اصلا ندونن همچین قسمتی وجود داره.
امکانش هست که این موضوع تو قسمت ازمونها قرار بگیره؟
ممنون

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Pejman - 21-10-2011

(21-10-2011, 08:55 PM)pegah نوشته: سلام.ببخشید نمیدونستم مطلبمو اینجا مطرح کنم یا قسمت پیشنهادات.
راستش قسمت پارتنر تو هیچ جایی دیده نمیشه و من شخصا فقط با موتور جستجو میتونم پیداش کنم.
اگر موضوع(پارتنر)تو قسمت ازمونها بود. بی شک اشخاص بیشتری ازش استفاده میکردن.
شاید خیلی ها اصلا ندونن همچین قسمتی وجود داره.
امکانش هست که این موضوع تو قسمت ازمونها قرار بگیره؟
ممنون
پگاه جان ممنون از نظری که دادی. راستش تمام سعی ما در این فروم این بوده که مطالب، بخش ها و تاپیک ها طوری تقسیم بندی بشند تا از سردرگمی کاربرا کم بشه و هر بخشی مطالبش مختص مباحث مربوط به اون بخش باشه. این مساله بخصوص زمانی که در آینده حجم پست ها و تاپیک ها بالا بره خیلی مهم خواهد بود.
با توجه به اینکه خوندن برای iBT، PBT، IELTS و غیره نیازمند پیدا کردن پارتنر جداگانه ای هست، اینکه این تاپیک تو بخش آزمون ها باشه باعث می شه که در آینده که تعداد صفحات تاپیک بالا می ره، کاربرا نتونن پارتنر خودشون رو به راحتی پیدا کنند. باید صفحات زیادی رو بگردند تا ببینند مثلاً پارتنری که تو iBT می خوان کجاست. با تفکیک این تاپیک در هر بخش، که مختص اون بخش باشه، پیدا کردن پارتنر راحت تر خواهد بود. بنابراین من فکر می کنم همین حالتی که هست بهتره.

این رو هم اضافه کنم که کسی که می خواد مثلاً iBT بده، مسلماً باید به بخش iBT یه سر بزنه، و با توجه به اینکه جزو موضوعات مهم هم هست، تو این بخش پیدا کردن این تاپیک چندان سخت نخواهد بود.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - pegah - 22-10-2011

میشه بگید اگه نخوام از طریق جستجو به قسمت پارتنر برسم. باید از کدوم راه برم؟چون من تو قسمت IBTنتونستم پارتنرو پیدا کنم!!! منم دقیقا منظورم همین بود که پارتنر هر ازمونی تو قسمت همون ازمون باشه.ولی نمیونم پیداش کنم.؟!این اولین فرومیه که من عضو شدم.تنها علتشم همین مرتب بودنشه. ممنون از زحماتتون

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Faraz - 22-10-2011

پگاه عزیز
بخش تافل (چه ای بی تی چه پی بی تی) 3 زیر بخش دارد که موضوع پارتنرشامل هیچ کدام از این 3 زیر مجموعه نمی شود و در خود بخش آزمون قرار گرفته است.
صفحه اصلی(انجمن پذیرش)=> بخش گرفتن پذیرش=> آزمون ها=> تافل=> آزمون ای بی تی
http://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-iBT
احتمالا در صفحه ازمون ای بی تی توجه نکرده اید که به جز اون 3 زیر گروه چند تاپیک در پایین هم قرار دارد.اتفاقا تاپیک پارتنر در انجا جزو تاپیک های مهم طبقه بندی شده و همیشه بالای لیست است.
موفق باشید

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - mohamad0014 - 30-10-2011

در باب معرفی دانشجویان موفق:

اعتراض خاصی ندارم تنها تصریح کنم که ایشان هر دو دکتری خود که به اتمام رسانیده اند. و با توجه به رزومه عالشون در بهترین موسسات مشغول تحقیقات هستند. و هدف هم آشنایی با این رشته جدید و hot topic ها این رشته با توجه به publication های افراد مربوطه بود.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Faraz - 30-10-2011

درود بر شما
این لینک صفحه ای است که در پست معرفی کرده اید: http://www.cs.sfu.ca/~fhormozd/personal/
در این صفحه دانشجو در معرفی خود نوشته است:I am currently a PhD student atComputing Science Department in Simon Fraser university , under supervision of Dr. S.Cenk Sahinalp.

همونطور که در پیام خصوصی به شما گفتم بعد از مشورت در بخش مدیران به این نتیجه رسیدم که معرفی دانشجویان دکترا و از این دست موارد چندان منافعی برای سایرین ندارد.دلیل ایجاد تاپیک هایی برای معرفی اساتید راحت تر ارتباط گرفتن دانشجویان و اساتید است ولی اگر بخواهیم برای دانشجویان تاپیک ایجاد کنید دانشجویان و نخبگان زیادی در داخل و خارج ایران وجود دارند که عملا معرفی آنها فایده چندانی نخواهد داشت.
ممنون از نظر شما
موفق و پیروز باشید

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - mohamad0014 - 31-10-2011

اون homepage قدیمی ایشون هست. در این سایت http://compbio.cs.sfu.ca/cb_people.htm در قسمت Alumni نوشته :

now a postdoctoral fellow at Eichler lab, University of Washington, Seattle, USA.

و اضافه کنم که من برای این منظور تاپیک جدا گانه های ایجاد نکرده بودم و در تاپیکی که اطاعات عمومی در مورد بیوانفرماتیک بود درج کرده بودم و هدف هم همانطوری که گفتم شناساندن بیشتر این رشته با توجه به زمینه تحقیقات این افراد بود و همچنین مقالات.

البته همانطوری که گفتم اعتراضی در حذف پست نیست تنها هدف از پست را اینجا تشریح کردم که مفید بودن یا نبودن آن بر عهده مدیران و کاربران است.