آکادمیا کافه
کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا (/Thread-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - saradavoodi - 25-04-2014

سلام میخوام بدونم کارشناسی ارشد رشته حسابداری درایتالیا دریک دانشگاه خوب سالانه چقدرهزینه دارد و بورس هم میدهند؟

RE: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - spt - 26-04-2014

(25-04-2014, 08:09 PM)'saradavoodi' نوشته: سلام میخوام بدونم کارشناسی ارشد رشته حسابداری درایتالیا دریک دانشگاه خوب سالانه چقدرهزینه دارد و بورس هم میدهند؟

سلام
هزینه در تاپیکش بحث شده...  بدون احتسابِ شهریه در حدود5000 یورو سالانه..   (حدودا)
بورس هم میتونید با شرایطش بگیرید...  ممکنه کمک هزینه بدن بهتون که شهریه رو یا بخشی از شهریه رو کاور کنه...   خیلی شرایطِ مختلفی داره که با سوالِ شما نمیشه جوابش داد...   
پیشنهاد میکنم اول جزوه و بعد کلِ سوال و جواب های انجمنِ ایتالیا رو کامل و با دقت بخونید....  به خیلی از سوال هاتون جواب داده خواهد شد و خیلی نگاهتون دقیق تر و بهتر میشه...
موفق باشید   Smile

RE: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - arsham27 - 09-05-2014

(16-04-2014, 12:33 AM)'saaaaam' نوشته: سلام
بچه ها به من کالج کارل البرتو تخفیف 50% شهریه 15000 یورویی داده بنظر شما راهی داره کلا معاف شم یعنی چکار کنم؟ 
اینم متن پذیرشم هست گفته باید 571 یورو فعلا برای ثبتنام واریز کنم بعد نمی دونم کی باید برای ویزا اقدام کنم؟!
نظر شما چیست بنظر شما می ارزد با هزینه 7500 یورو شهریه + هزینه زندگی برم ایتالیا این کالج؟ اخه رنکش هم نتونستم پیدا کنم
لطفا راهنمایی کنید
Dear Mr. Saaaaam,
congratulations!
We are extremely pleased to offer you ADMISSION to the Master in Finance 
for the a.y. 2014-2015.
You succeeded in passing the highly selective admission procedure and 
you were also granted a generous tuition fee waiver.
The admission conditions you were able to achieve are: with the payment 
of the fees € 7.500
We kindly ask you to
a) e-mail us your acceptance or not;
b) confirm enrolment by paying the University admission fee (€ 571). 
The fee must be paid by bank transfer to the Collegio Carlo Alberto ( 
IBAN: IT 47 W 03069 20000 100000060857, motivation: Master admission fee)
You are asked to do so by TUESDAY April 22 at midnight.
I am very pleased to welcome you to our community.
Please feel free to contact us for any further information.
Together with the staff, I look forward to meeting you in September
Elisa Luciano
Director, Master in Finance
Professor, Unito

سلام
در رفتن به این رشته و دانشگاه شک نکن  فوق لیسانس بسیار با کیفیتیه
سخن آقای سرزعیم رو که از میلان دکتری اقتصاد گرفته رو اینجا می گذارم:

موسسه ای نوظهور است که با قوت برنامه هایی خوب را ارائه می کند. تا یادم نرفته بگویم که یک فوق لیسانس فاینانس و یک فوق لیسانس اقتصاد با کمک مالی عرضه می کنند که اگر به این دو حوزه علاقه مند هستید کاملا قابل توصیه است.
دوست ما آقای سبزواری نیز آنجا تحصیل کرده و بسیار راضی است و برای اطلاع بیشتر می توانید با وی تماس بگیرید.

RE: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - Domenikan - 02-06-2014

فکر میکنم برای پزشکی ها بورس خوب میدن چون امتحان ورودیش خیلی سخته و محدودیت پذیرش داره بعد از قبولی
درسته؟؟؟

RE: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - Shihan - 02-06-2014

(02-06-2014, 02:00 AM)'Domenikan' نوشته: فکر میکنم برای پزشکی ها بورس خوب میدن چون امتحان ورودیش خیلی سخته و محدودیت پذیرش داره بعد از قبولی
درسته؟؟؟

دوست عزیز.
به هر حال هر ازمون وروودی برای همه جای دنیا سختی های خودش رو دازه اما مطمئناً کسانی که به منابع درست و زحمت زیادی کشیدن براشون ساده خواه بود. اگر شما بتونی در ازمون الفا تست نمره خوبی کسب کنید مسلماً گرفتن بورس هم بالا خواهد رفت.

RE: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - pira - 10-08-2014

سلام دوستان
من ترم آخر آموزش زبان انگلیسی با معدل ۱۸.۶۰ هستم و در مورد پذیرش و احتمال فاند در بحث مربوطه سوال پرسیدم که سام عزیز لطف کردن و گفتند دوستشون ۲ سال پیش با شرایط مشابه در ارشد زبان شناسی از ایتالیا با مدرک زبان ایتایایی  بورس شدن. میخواستم بدونم که چطور می تونم منم بورس بگیرم از ایتالیا؟ زبان آموز خوبی هستم و امیدوارم بتونم ایتالیایی رو زود یاد بگیرم . 
ممنون

RE: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - pama - 10-08-2014

(10-08-2014, 01:24 AM)'pira' نوشته: سلام دوستان
من ترم آخر آموزش زبان انگلیسی با معدل ۱۸.۶۰ هستم و در مورد پذیرش و احتمال فاند در بحث مربوطه سوال پرسیدم که سام عزیز لطف کردن و گفتند دوستشون ۲ سال پیش با شرایط مشابه در ارشد زبان شناسی از ایتالیا با مدرک زبان ایتایایی  بورس شدن. میخواستم بدونم که چطور می تونم منم بورس بگیرم از ایتالیا؟ زبان آموز خوبی هستم و امیدوارم بتونم ایتالیایی رو زود یاد بگیرم . 
ممنون

سلام دوست بزرگوار؛ به فروم خوش اومدین Smile
دوست عزیز، علاوه بر راهنمایی saaaaam عزیز و همینطور فاندهایی که هر یک از دانشگاههای ایتالیا برای دوره ی مستر دارن، که هر کدوم شرایط خاص خودشو داره؛ دولت ایتالیا اداره ای داره به نام اداره ی Caaf که این سازمان، دوستان اینترنشنال رو در دوره ی مستر بورس میکنه، این بورس (بورس استانی)، بر اساس یه سری معیارهایی هست که مهمترین اون سطح درآمد خانواده ست، و تا به امسال شرایط پرداخت و تعلقش به دوستان ایرانی مساعد بوده؛ شما اگر برنده ی این بورس باشید، سالانه مبلغ 5200 یورور بهتون تعلق خواهد گرفت.
که البته خب این بورس کاملا همه هزینه ها رو کاور نمیکنه و احتیاجه که تقریبا شما ماهانه 100 تا 150 یوروی دیگه هم علاوه بر این بورس هزینه کنید، که البته این رقم تابع شرایطی مثل داشتن یا نداشتن خوابگاه و نوع زندگی هست.
و عرض کردم شما اگر بورس دانشگاه رو هم براش اقدام کنید و با توجه به شرایط و قوانین خاص هر دانشگاه واجد شرایط باشید، در کنار بورس استانی میتونید به راحتی هزینه هاتون رو کاور کنید.
موفق باشید.

RE: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - ida215 - 03-11-2014

سلام لطفا راهنماییم کنین
تو سایت دانشگاه padova نوشته:
a. Students with scholarships
University fees are paid in in two instalments.
The amount of the first instalment is € 146,50 and will be paid in November
...
مگه اون هایی که اسکالرشیپ دارن هم باید شهریه بپردازند؟ و اینکه این € 146,50 به پول ایران (یورو 4100 تومن) چقدر میشه آیا؟؟

RE: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - Shihan - 03-11-2014

(03-11-2014, 01:10 PM)'ida215' نوشته: سلام لطفا راهنماییم کنین
تو سایت دانشگاه padova نوشته:
a. Students with scholarships
University fees are paid in in two instalments.
The amount of the first instalment is € 146,50 and will be paid in November
...
مگه اون هایی که اسکالرشیپ دارن هم باید شهریه بپردازند؟ و اینکه این € 146,50 به پول ایران (یورو 4100 تومن) چقدر میشه آیا؟؟

دروود .
این مقدار بیشتر شامل حال، ارائه خدمات دانشجویی و بیمه ای و سایر امور اولیه در دانشگاه می باشد که حدوداً 600 هزار تومان میشه. به نظرم این بخشش رو اکثر دانشگاهها چه شما بورس داشته باشی اخذ میکنند.

RE: کمک هزینه تحصیلی در ایتالیا - alino - 14-12-2014

درود و خسته نباشید
شنیدم که شانس گرفتن بورس isu تو میلان و تورین به دلیل تعدد متقاضی کمه اگه درسته شما کدوم شهرها و ایالتهارو پیشنهاد میکنین که شانس گرفتن بورس استانی راحت تر باشه در ضمن دانشگاهشم معتبر باشه!؟
ممنون وسپاسگذار از وقتی که میذارید.