آکادمیا کافه
مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: امور سربازی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+---- موضوع: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط (/Thread-%D9%85%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - MaMi - 12-09-2012

(12-09-2012, 09:31 PM)katireza نوشته:
بابت پاسختون ممنون . ولی من فارغ التحصیل بهمن 90 هستم و متلا اگر دی اعزام بخورم میتونم واسه اواسط آبان تعجیل بگیرم... با توجه به رشتم کجاها میتونم امریه بگیرم.؟؟؟؟؟.... حتما برای امریه باید پارتی داشت اگه اینجوریه بیخیال بشم؟......ممنون از پاسختون
شرایط دریافت امریه رو میتونید در این ارسال مطالعه کنید دوست من؛
1- تأهل
2- معاف از رزم
3- بستگان درجه یک ایثارگران (شهدا، جانبازان، آزادگان و...)
4- تحت پوشش کمیته امداد
5- در بعضی از سازمان ها مثل مسکن و شهرسازی (رتبه های اول، دوم و سوم ورودی دانشگاه ها)
6- این بند، یک شرط نانوشته است، اون هم کسی/چیزی نیست جز بند پ!
(البته داشتن یک شرط از این شروط کفایت میکند) - در ادامه همون ارسال، ادرات پذیرش کننده نیروی امریه ذکر شده اند.
(12-09-2012, 09:31 PM)katireza نوشته:
ولی من فارغ التحصیل بهمن 90 هستم و متلا اگر دی اعزام بخورم میتونم واسه اواسط آبان تعجیل بگیرم...با توجه به رشتم کجاها میتونم امریه بگیرم.؟؟؟؟؟....

دوست من، تمامی دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر، در ابتدای ماه های زوج اعزام میشوند و نه اواسط یا اواخر آن.
معمولا در مورد تعجیل خیلی سخت گیری نمیشود، البته لازم به ذکر است که تعجیل یا تاخیر تا حدود زیادی بستگی به تعداد سربازان اعزامی در اون برهه زمانی داره، یعنی به عنوان مثال اگر تعداد سربازان اعزامی در ماه آبان زیادتر از حد معمول باشد، کم پیش خواهد آمد که با تعجیل به این ماه موافقت شود، البته باز هم تکرار میکنم که معمولا در مورد تعجیل چنین مشکلی وجود نخواهد داشت

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - mimchem86 - 25-10-2012

با سلام
میخواستم بدونم غیر از نامه معرفی به نظام مدرک موقت فارغ التحصیلی هم لازمه برا همون ارگانی که میخوام امریه بگیرم؟؟ آخه من تازه فارغ التحصیل شدم و بهم گفتن مدرک موقت فارغ التحصیلی رو الان بهت نمیدیم.فقط نامه معرفی به نظام دادن بهم. اگه اینجوری باشه اون ارگانی که میخوام امریه بگیرم طبق چه مدرکی معدل کل منو بفهمه؟!

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - mimchem86 - 25-10-2012

میگن مدرک موقت فارغ التحصیلی رو بعد از اتمام سربازی میدن.

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - MaMi - 25-10-2012

(25-10-2012, 03:28 AM)mimchem86 نوشته: با سلام
میخواستم بدونم غیر از نامه معرفی به نظام مدرک موقت فارغ التحصیلی هم لازمه برا همون ارگانی که میخوام امریه بگیرم؟؟ آخه من تازه فارغ التحصیل شدم و بهم گفتن مدرک موقت فارغ التحصیلی رو الان بهت نمیدیم.فقط نامه معرفی به نظام دادن بهم. اگه اینجوری باشه اون ارگانی که میخوام امریه بگیرم طبق چه مدرکی معدل کل منو بفهمه؟!
(25-10-2012, 03:29 AM)mimchem86 نوشته: میگن مدرک موقت فارغ التحصیلی رو بعد از اتمام سربازی میدن.
دوست من، خیلی از دوستان با استفاده از همون نامه معرفی دانشگاه به نظام وظیفه تونستند امریه بگیرند و خود ارگان امریه دهنده هم این موضوع رو میدونه. ضمن اینکه در نامه معرفی به نظام وظیفه، تاریخ و مقطع فارغ التحصیلی و همین طور معدل کل شما ذکر شده است. همچنین شما با یکی از این مدارک (برگ سبز اعزام به خدمت بدون غیبت، کارت پایان خدمت/معافیت و گواهی اشتغال به خدمت از ارگان مربوطه) میتونید مدارک تحصیلی تون رو دریافت کنید.

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - hen - 07-01-2013

سلام
بیمارستان خصوصی میتونه امریه بگیره ؟ دولتی چی ؟
نماینده ی مجلس خودش میتونه تو دمو دستگاش امریه بگیره ؟
با تشکر

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - MaMi - 08-01-2013

(07-01-2013, 11:38 PM)hen نوشته: سلام
بیمارستان خصوصی میتونه امریه بگیره ؟ دولتی چی ؟
نماینده ی مجلس خودش میتونه تو دمو دستگاش امریه بگیره ؟
با تشکر
درود دوست من. بیمارستان دولتی رو نمیدونم میتونید امریه بگیرید یا خیر، ولی قطعا بیمارستان خصوصی نمیتونید (چون باید اداره بکار گیرنده سرباز مامور، دولتی باشد). در مورد نماینده مجلس هم دیدم که فرزند خودشون رو به عنوان یکی از محافظان شخصی شون و پس از گذروندن دوره آموزشی، بکار گرفته اند.

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - M0TRIX - 26-01-2013

با سلام.

من که رشته ام مهندسی نرم افزاره از کجا امریه بگیرم بهتره ؟ هم سابقه کار بشه هم خدمت کردم هم اینکه تو CV بشه اورد ؟

در ضمن پدر من ایثارگره کارت ایثارگری هم داره میخواستم بدونم این یه مورد واسه گرفتین امریه کافیه ؟

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - MaMi - 26-01-2013

(26-01-2013, 12:31 AM)M0TRIX نوشته: با سلام.
من که رشته ام مهندسی نرم افزاره از کجا امریه بگیرم بهتره ؟ هم سابقه کار بشه هم خدمت کردم هم اینکه تو CV بشه اورد ؟
در ضمن پدر من ایثارگره کارت ایثارگری هم داره میخواستم بدونم این یه مورد واسه گرفتین امریه کافیه ؟
درود دوست من، میتونید لیست ارگان های پذیرنده سرباز مامور (امریه) رو در این ارسال مشاهده کنید (به هر حال چون رشته شما نرم افزار است، تقریبا در تمامی این ارگان ها میتونید مشغول به خدمت بشوید). هم چنین همون طور که در همون ارسال اشاره شده، با استفاده از کارت ایثارگری پدرتون میتونید برای دریافت امریه هم اقدام کنید Smile

[جداشده] سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت، تاریخ اعزام،...) - akbar_moein - 08-02-2013

سلام.
من در تاریخ 1 اسفند به پادگان 02 تهران اعزام هستم در ضمن برای سرباز معلمی افدام کرده ام که شنبه (فردا) مصاحبه دارم.
آموزش پرورش اعزامی های تاریخ 1 اسفند و اردیبهشت و تیر را ثبت نام کرد.
میخاستم بدونم که اگه سرباز معلم بشم آموزشی من عقب می افتد؟
چون آموزش وپرورش اعلام کرده اگر قبول بشید از 1 تیر تدریس شروع می شود!
در ضمن اگر تاریخ تغییر کرد مکان آموزشی تغییر می کند؟

از سوالات مصاحبه آموزش و پرورش خبر دارید؟ چند درصد احتمال قبولی هست؟

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت، تاریخ اعزام،...) - MaMi - 09-02-2013

(08-02-2013, 07:30 PM)akbar_moein نوشته: سلام.
من در تاریخ 1 اسفند به پادگان 02 تهران اعزام هستم در ضمن برای سرباز معلمی افدام کرده ام که شنبه (فردا) مصاحبه دارم.
آموزش پرورش اعزامی های تاریخ 1 اسفند و اردیبهشت و تیر را ثبت نام کرد.
میخاستم بدونم که اگه سرباز معلم بشم آموزشی من عقب می افتد؟
چون آموزش وپرورش اعلام کرده اگر قبول بشید از 1 تیر تدریس شروع می شود!
در ضمن اگر تاریخ تغییر کرد مکان آموزشی تغییر می کند؟
از سوالات مصاحبه آموزش و پرورش خبر دارید؟ چند درصد احتمال قبولی هست؟

شما وقتی برای امریه آموزش و پرورش درخواست دادید، مسلما آموزش و پروش از تاریخ اعزام شما خبر داشت، ضمن اینکه تا جایی که من اطلاع دارم، تاریخ آموزشی رو معمولا عقب نخواهد انداخت آموزش و پرورش (یعنی این درخواست رو از شما نمیکنه که درخواست تعویق بدهید). این 1 تیر که به شما گفتند تدریس دارید، کلاس های آموزشی نحوه تدریس به دانش آموزان است، و گرنه کدوم مدرسه ای اول تیر باز هست؟ Wink بعد از تغییر زمان آموزشی، احتمال تغییر کد پادگان وجود دارد (ولی یگان نظامی شما عوض نمیشه، یعنی اگر سپاه باشید (که هستید) همچنان آموزشی را در سپاه خواهید گذراند). سوالات مصاحبه، از سری سوال های گزینشی و مسائل مرتبط است.