آکادمیا کافه
سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE Subject (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-Subject)
+---- موضوع: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE-Subject)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - blur - 04-01-2015

(04-01-2015, 12:41 PM)'sina_jafari2005' نوشته: سلام
من رشتم مکانیک هست و ارشد گرفتم میخوام برای جبران معدلم سابجکت ریاضی بدم
چندتا سوال دارم
1)چقدر میتونه تو پوشش معدل کم مفید باشه؟
2)چقدر زمان میبره خوندنش و سطح امتحانش چطور هست؟
3)از چند نمره هست و چقدر بگیری خوب در نظر گرفته میشه؟
ممنون

امیدوارم یکی از دوستانی که سابجکت ریاضی دادن راهنماییتون کنن. ولی تا اینجا جواب سوال 1 رو من نمی دونم. شما بهتره از هم رشته های خودتون هم پرس و جو کنید که آیا واقعا سابجکت ریاضی اون کمکی رو که میخواین بهتون میکنه یا نه!؟ چون شاید یک نمره GRE GENERAL خیلی خوب بهتر از یک نمره متوسط در جنرال و یک نمره متوسط در سابجکت باشه. بخصوص که برا رشته شما سابجکت نیاز نیست ولی جنرال در هر حال اجباریه.
2) تقریبا برای تمامی شاخه های امتحان GRE هیچ زمانی نمیشه داد. شما هرچقدر بخونید نمره تون بهتر میشه. به این تاپیک هم برای منابع سابجکت ریاضی سر بزنید.
3)توضیحاتی که نیاز دارین در این صفحه و همین طور در practice book که قابل دانلود هست موجوده.
3)

RE: مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - Leopold - 04-01-2015

من جایی ندیدم که برای رشته مکانیک GRE سابجکت بخوان و یا حتی توصیه بکنند. به نظرم بعید میدونم تاثیری آنچنانی در جبران معدل شما داشته باشه. اکثر دروس مکانیک نیاز به پایه ریاضی قوی دارند و اگر معدلتون تو این درس ها کم شده نشون میده که پایه ریاضی شما اونقدر قوی نیست که مثلا طی 3-4 ماه بتونید یک نمره خیلی خوب بگیرید که ارزش ریپورت داشته باشه. توصیه میکنم به جاش رو مقاله کار کنید. اگر مقالات خوبی داشته باشید راحت تر میتونید استاد پیدا کنید. اگر استادی از شما حمایت کنه اون معدل کم شما رو هم اکثر دانشگاه های متوسط آمریکا نادیده میگیرند.
(04-01-2015, 12:41 PM)'sina_jafari2005' نوشته: سلام
من رشتم مکانیک هست و ارشد گرفتم میخوام برای جبران معدلم سابجکت ریاضی بدم
چندتا سوال دارم
1)چقدر میتونه تو پوشش معدل کم مفید باشه؟
2)چقدر زمان میبره خوندنش و سطح امتحانش چطور هست؟
3)از چند نمره هست و چقدر بگیری خوب در نظر گرفته میشه؟
ممنون

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - boz1364 - 28-02-2015

سلام
وقتتون بخیر، برای رشته های مدیریت کدوم نوع GRE رو باید امتحان داد. تو سایتاشون چیزی اشاره نکردن..

[برش] سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - Torkan - 03-07-2015

(02-07-2015, 03:07 PM)rainbow trout نوشته: با عرض سلام
یه سوال برایم نپیش اومده و اینکه آیا GRE برای رشته های کشاورزی ومنابع طبیعی هم هست؟(رشته من شیلات هست) وبرای پذیرش امریکا نیاز داریم به داشتن نمره خوب در این ازمون؟
و یا اینکه فقط برای رشته های مهندسی  هست

(02-07-2015, 09:20 PM)MaMi نوشته:
دوست من، صرف نظر از رشته تحصیلی تون، شما برای ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های امریکا، نیاز به اخذ نمره GRE دارید (جدا از Business School ها که نمره آزمون GMAT رو نیاز دارند).

درود

فقط یه نکته اضافه کنم واسه دوستمون که ممکنه واسه رشته شما gre subject هم نیاز باشه. قبل از دادن امتحانات این مورد رو بررسی کنید.

بااحترام،
ترکان

RE: سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - blur - 03-07-2015

GRE Subject برا این رشته ها مورد نیاز نیست. biology  نیاز به این امتحان داره که حتی اونم باز بستگی به گرایش و سلیقه دانشگاه داره

RE: سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - blur - 03-07-2015

(03-07-2015, 08:07 AM)Charming نوشته: درود

مگه gre subject واسه فیزیک و ریاضی و بعضی رشته های دیگه الان وجود نداره؟! بعضا البته در موارد نادر هم دیده شده دادن این امتحان نکته مثبتی در رزومه طرف محسوب شده.

بااحترام،
ترکان

دوست گرامی‌ biology رو مثال زدم چون بعضی‌ از بچه های رشته های بیولوژی گیاهی (که مرتبط با کشاورزی میتونه محسوب بشه) گاهی این امتحان رو میدن. بحث کلی‌ درباره‌ این امتحان نبود.  کشاورزی و رشته های وابسته نیاز  ندارن.

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - mohammad17666 - 17-07-2015

سلام مطمئن نیستم چقدر به تایپیک نزدیکه اما در هر صورت مربوط به سابجکت هستش.
من رشتم ریاضیه و دارم جستجو میکنم راجع به دپارتمانهای ریاضی دانشگاه‌های آمریکا که GRE SUBJECT  جزو ملزوماتشون نباشه . اگه کسی اطلاعی از دانشگاهی در آمریکا که سابجکت جزو admission requirements نباشه واقعا ممنون میشم بگه. کمک بزرگی خواهد بود.
ممنون

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - melodymelody - 26-07-2015

سلام، برای رشته هایی مثل public health, یا نورو ساینس، GRE. , سابجکت هست؟ این ها رو باید از کجا بپرسم؟ ببخشید اگه جاش اینجا نیست.

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - MaMi - 26-07-2015

(26-07-2015, 06:54 PM)melodymelody نوشته: سلام، برای رشته هایی مثل public health,  یا نورو ساینس، GRE. , سابجکت هست؟ این ها رو باید از کجا بپرسم؟ ببخشید اگه جاش اینجا نیست.

سلام و خوشامد جهت پیوستن به فروم Smile

همین طور که در سایت ETS هم میتونید مشاهده کنید و در ارسال های قبل هم اشاره شده، آزمون GRE Subject شامل رشته های زیر خواهد بود؛
بیوشیمی، شیمی، ریاضی، فیزیک، روانشناسی و زبان انگلیسی.

ضمن اینکه اگر دانشکده/دانشگاهی جزء رشته های فوق نباشه ولی به هر دلیلی نیاز به GRE Subject داشته باشه، در وبسایت Program مربوطه این موارد رو ذکر خواهد کرد.

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - 2015fatemeh - 30-07-2015

سلام
من میدونم بیوتکنولوزی جی ار ای سابجت میخواد و رشته های فنی جنرال
سوالم اینه که من مهندسی شیمی بیوتکنولوزی عنوان کنکوره ارشدمه
کدوم ازمون رو باید بدم ??