آکادمیا کافه
سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE Subject (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-Subject)
+---- موضوع: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE-Subject)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - maryam4312 - 26-09-2011

ارشد فتونیک -کارشناسی فیزیک خوندم
Huh

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - Pejman - 26-09-2011

(26-09-2011, 09:16 AM)raha نوشته: ارشد فتونیک -کارشناسی فیزیک خوندم
Huh
من خیلی در مورد رشته شما اطلاعی ندارم. البته تا جایی که فهمیدم این رشته بیشتر به فیزیک نزدیک هست تا مهندسی برق. همینطور یه بررسی اجمالی که کردم دیدم که خیلی از دانشگاه ها GRE Subject رو نیاز دارند. ممکنه خیلی جاها هم اجباری نباشه، اما داشتن یه نمره خوب می تونه خیلی مفید باشه. بنابراین فکر می کنم بدون این آزمون ممکنه خیلی از دانشگاه ها رو از دست بدید، پس توصیه می کنم روش وقت بذارید و حتماً در آزمون Subject هم شرکت کنید.

ممنون از راهنماییتون
به نظرتون 2ماه کافیه برای گرفتن نمره ای خوب؟چون اگر بهمن جنرال بدم 2اردیبهشت سابجکته.ینی این وسط 2ماه وقت هست

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - Faraz - 26-09-2011

در مورد آزمون های سابجکت هیچ کس به جز خودتون نمی تونه بگه چقدر وقت لازم است.آزمون GRE سابجکت تنها از رشته خودتون سوال می پرسد و سیلابس آزمون هم کاملا مشخص است.این دیگه بستگی به خودتون و اطلاعاتتون درباره رشته دارد.شاید یک نفر به قدری از خودش مطمئن باشد که بدون هیچ مطالعه ای نمره خوبی بگیرد(این موضوع رو در ریاضی دیده ام) و کسی هم نیاز به مدت زیادی مطالعه داشته باشد.توصیه می کنم نمونه سوالاتی که در اینترنت موجود است را ببینید تا سطح اطلاعاتتون را متوجه شوید

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - Pejman - 26-09-2011

فراز کاملاً درست می گه. پیشنهاد می کنم این تاپیک رو ببینید و با سوالات کمی آشنا بشید.

درست میگین.سوالا رو دیده بودم در اون تاپیک و به نظرم وقتم کافیه براش

[split] منابع مطالعاتی و نمونه سوالات GRE Computer Science - Pejman - 23-11-2011

من سوالی برام پیش اومده. این GRE Subject Computer Science برای رشته کامپیوتر هست؟ چرا من تا حالا کسی رو ندیدم تو این رشته این آزمون رو داده باشه؟

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - m0h3n - 24-11-2011

(23-11-2011, 06:28 PM)Pejman نوشته: من سوالی برام پیش اومده. این GRE Subject Computer Science برای رشته کامپیوتر هست؟ چرا من تا حالا کسی رو ندیدم تو این رشته این آزمون رو داده باشه؟

پژمان جان،

این آزمون مخصوص رشته کامپیوتر هست ولی برای دانشجویان Computer Science خیلی نیاز نمیشه که بخوان امتحان بدن اگر چه داشتن نمره اون مزیت حساب میشه ولی نبود اون تقریبا محسوس نیست.
بیشتر مواردی هست که کسی فارغ التحصیل از رشته ای نزدیک (شاید هم غیرمرتبط) به Computer Science هست و بخواد در این رشته ادامه تحصیل بده. در این حالت توصیه میشه که Computer Science Subject رو امتحان بدن.

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - yazdani24 - 11-01-2012

دوستان یک سوال داشتم اینکه پس تافل برای چیه // Dodgy

RE: سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - m.ost - 11-01-2012

دادن امتحان تافل ربطی به GRE نداره. تافل برای دانشجوهای خارجی هست که زبان مادریشون به غیر از انگلیسی هست. این دانشجو ها باید تافل و یا آیلتس رو امتحان بدن. برای کسایی که می خوان برن آمریکا دادن امتحان GRE جنرال اکثرا برای همشون اجباریه (حالا ممکنه بعضی از رشته ها نخوان) و بعضی از رشته ها مثل فیزیک باید امتحان GRE سابجکت رو هم بدن. البته رشته خود من نیاز به امتحان سابجکت نداشت برای همین هم اطلاعی از این نوع امتحان ندارم. اما به هر حال شما برای هر دانشگاهی بخوای اقدام کنی باید در سایت اون دانشگاه قسمت Admission requirement رو بخونی. اونجا دقیقا می نویسه چه امتحاناتی و چه مدارکی برای پذیرش گرفتن نیاز هست.