آکادمیا کافه
مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE Subject (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-Subject)
+---- موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject (/Thread-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE-Subject)

صفحات 1 2 3 4 5

مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - Pejman - 31-01-2011

چنانچه برای آمادگی در آزمون GRE Subject خود به کمک و مشورت نیاز دارید، از این تاپیک استفاده کنید.

RE: مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - Rfdesign - 18-09-2011

پزمان جان نیکی و پرسش عزیز؟!
آره شدیدا به راهنمایی نیاز دارم
من یه سری نمونه سوال GRE دیدم البته نمیدونم چه GRE ی بود!
به فرض اینکه سطح زبانم متوسط رو به پایین باشه
چه پیشنهادی برای خوندن GRE دارید
چقدر باید زمان گذاشت و دقیقا از کی شروع کرد؟
اصلا از چی شروع کرد؟
چرا بعضی ها می گن بهترین زمان آزمون دادن بعد از امتحان ارشد هستش؟
حداقل فاصله ی خوندن و نمره ی عالی برای این آزمون چه بازه ی زمانیه؟

RE: مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - Cortex - 18-09-2011

(18-09-2011, 10:00 PM)Rfdesign نوشته: پزمان جان نیکی و پرسش عزیز؟!

آره شدیدا به راهنمایی نیاز دارم

من یه سری نمونه سوال GRE دیدم البته نمیدونم چه GRE ی بود!

به فرض اینکه سطح زبانم متوسط رو به پایین باشه

چه پیشنهادی برای خوندن GRE دارید

چقدر باید زمان گذاشت و دقیقا از کی شروع کرد؟

اصلا از چی شروع کرد؟

چرا بعضی ها می گن بهترین زمان آزمون دادن بعد از امتحان ارشد هستش؟

حداقل فاصله ی خوندن و نمره ی عالی برای این آزمون چه بازه ی زمانیه؟
دوست من:
چون من رشته شما یادم بود و تقریباً هم رشته ای هستیم اینجا جواب میدم. شما باید برای دو رشته ای که سوال کرده بودید GRE general امتحان بدید... اینجا تاپیک GRE Subject هست.
اما بهرحال بد نیست برای جواب سوالاتون یه نگاهی به این تاپیک بندازید. اگر بازهم سوال داشتید در تاپیک خودش سوالتون رو مطرح کنید.

مرسی

RE: مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - waterfall - 15-06-2012

از راهنمایی همه دوستان متشکرم
بله فکر می کنم اینطور که از شواهد پیداست باید امتحان رو دوباره بدم. ولی با توجه به اینکه امتحان بعدی آبان هست می ترسم به ددلاین دسامبر نرسم!
آبان دیر نیست؟ مهر General دارم و نمی تونم به تاریخ مهر برسم.

RE: مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - AVA - 15-06-2012

(15-06-2012, 02:10 PM)waterfall نوشته: از راهنمایی همه دوستان متشکرم
بله فکر می کنم اینطور که از شواهد پیداست باید امتحان رو دوباره بدم. ولی با توجه به اینکه امتحان بعدی آبان هست می ترسم به ددلاین دسامبر نرسم!
در مورد ددلاین دانشگاهها :
بهتره از همین حالا فایلی از دانشگاههای مورد نظرتون تهیه کنید و اطلاعاتی مثل مدارک مورد نیاز دانشگاه و ددلاین گرایشهای مورد نظرتون مشخص کنید.
در مورد سابجکت:
اول اینکه در کل برای این رشته تا اونجاییکه من دیدم تمام دانشگاهها پذیرش ترم پاییز دارن بر خلاف رشته های دیگه که ممکنه در بهار یا تابستان هم پذیرش داشته باشن. دوم اینکه ددلاین دانشگاهها برای روانشناسی بین اول دسامبر تا 15 ژانویه هست که البته برا ی هر گرایش مقداری متفاوت هست. برای گرایش بالینی ددلاینها زودتر از گرایش نوروسایکولوژی و سایر گرایشها هستند. مثلا در یک دانشگاه برای گرایش بالینی ممکنه ددلاین اول دسامبر باشه و برای نوروسایکولوژی یا گرایشهای دیگه 15 دسامبر یا اول ژانویه.

اگه بخواین برای سابجکت آبان ماه شرکت کنید دانشگاههایی که ددلاین اول دسامبردارن و از دست میدین. فاصله بین دو امتحان در مهر یک هفته هست ( سابجکت و جنرال) .نظر من اینه که اگه امسال تصمیم قطعی برای اپلای دارین و شاغل نیستید بهتره هر دو امتحان رو شروع به خوندن کنید. شما قبلا یه بار امتحان دادین پس آمادگی ذهنی خوبی دارین. بعد از امتحان دستتون میاد که چه کار کردین. اونوقت فرصت دارین در صورت نیاز دوباره در آزمون آبان ماه شرکت کنید.
موفق باشید

RE: مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - AVA - 29-06-2012

(15-06-2012, 02:10 PM)waterfall نوشته: از راهنمایی همه دوستان متشکرم

اینطور که من متوجه شدم شما نگران کمبود وقت برای مطالعه همزمان GRE SUBJECT & GENERAL هستین. حتما میدونید که بعضی از دانشگاههای کانادا و بیشتر دانشگاههای آمریکا نمره GRE Subject رو می خوان. اگه می تونید غیر از دانشگاههای آمریکا و کانادا ، برای جاهای دیگه هم اپلای کنید خوبه که دانشگاههای استرالیا رو هم در نظر داشته باشین تا دیگه نگران نمره GRE Subject نباشین

مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - khorshid20 - 07-07-2012

تو ی آزمون GRE شتاب گرانش(g) رو باید چند بگیریم؟خودشون مشخص می کنن؟10-بگیریم؟9.8بگیریم؟از کجا بفهمیم؟

RE: منابع مطالعاتی و نمونه سوالات GRE Physics - QUPHAS - 07-07-2012

(07-07-2012, 05:42 AM)khorshid20 نوشته: تو ی آزمون GRE شتاب گرانش(g) رو باید چند بگیریم؟خودشون مشخص می کنن؟10-بگیریم؟9.8بگیریم؟از کجا بفهمیم؟

هر ثابتی که احتیاج داشته باشید رو در صفحه ی اول هر آزمون بهتون میدن، که در اون g=9.8m/s^2 . یکی از فایل های آزمون رو که در این پست هست دانلود کنید اون صفحه رو خواهید دید.

RE: مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - maryam4312 - 08-07-2012

جی ار ای سابجکت فیزیک برای ادامه تحصیل در رشته فتونیک چقدر حیاتیه :?
(ینی به هردری میزنم از زیر سابجکت مجدد دربرم !)

RE: مشاوره به منظور آمادگی برای آزمون GRE Subject - QUPHAS - 08-07-2012

(08-07-2012, 11:35 AM)maryam4312 نوشته: جی ار ای سابجکت فیزیک برای ادامه تحصیل در رشته فتونیک چقدر حیاتیه :?
(ینی به هردری میزنم از زیر سابجکت مجدد دربرم !)

ببین مریم خانم راه نداره، بشین درست رو بخون!
required نباشه، recommended هست!