آکادمیا کافه
پذیرش از دانمارک در مقطع PhD - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: دانمارک (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9)
+----- انجمن: تحصیل در دانمارک (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9)
+----- موضوع: پذیرش از دانمارک در مقطع PhD (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: پذیرش از دانمارک در مقطع PhD - Shihan - 16-09-2016

(15-09-2016, 07:11 PM)mahdigh13 نوشته: سلام. با این رزومه میتونم برا مقطع دکترا در دانمارک رقابت کنم به نظرتون؟ یا اینکه برای مستر مجدد اقدام کنم؟؟؟

متاهل هستم و برا دکترا یا مستر مجدد فاند نیاز دارم.

کارشناسی computer science از دانشگاه سراسری شهرستان با معدل 15.3
کارشناسی ارشد computer networks از دانشگاه آزاد شهرستان با معدل 16.40

مقالات:
3 مورد ژورنال
2 مورد کنفرانس بین المللی IEEE
1 مورد کنفرانس بین المللی ISI Proceeding - Springer
8 مورد کنفرانس ملی

تدریس: 3 سال حق التدریس

تجربه کاری: 4.5 سال کار مرتبط به رشته با بیمه

زبان: مدرک ندارم ولی دارم دوره اشو میرم برا  IElts 6.5 ....ضعف اصلیه همینه فک کنم که زمان میبره.

بله شانس دارید و بهتره اقدام کنید. چون دانشگاههای دانمارک در رشته شما محوده بهتره برای کشورهای دیگر هم اقدام کنید.

RE: پذیرش از دانمارک در مقطع ارشد - mohammadgh - 15-11-2016

سلام من دانشجوی سراسری تهران رشته تربیت بدنی هستم میخواستم برا ارشد رشته فیزیولوژی ورزشی بورسیه بگیرم من مقطع کاردانی هستم چند ترم معدلم زیر ۱۸/۲۰ نیومده و مربیگری درجه ۲ والیبال و سابقه بازی حرفه ای تو لیگ برتر و حضور تو تیم ملی ب نوجوانان و icdl1/2 گواهی شرکت در اب درمانی فدراسیون. پزشکی و همینطور الان با یکیاز استادان همکاری میکنم که یکی دوتام مقاله isi داشتت باشم و یه کتاب مدرک ماساژ ورزشی فدراسیون پزشکی ،زبانم کلاسا میرم و نمره قابل قبولی میگیرم و الان در حال کار کردن. عملی تو کلینیک حرکات اصلاحی هستم و همینطور در حال همکاری با استاد دکتری فیزیولوژی ورزش برای نوشتن مقالات و همینطور تالیف کتاب هستم و همینطور چندتام روزنامه دارم ک باهام مصاحبه شده خواهشا چندتا دانشگاه خوب تو دانمارک معرفی کنین که به شرایط من بخوره،کمک هزینه حتما کنار پذیرش و اینکه میتونم امید داشته باشم؟

RE: پذیرش از دانمارک در مقطع ارشد - saaaaam - 16-11-2016

(15-11-2016, 09:21 PM)mohammadgh نوشته: سلام من دانشجوی سراسری تهران رشته تربیت بدنی هستم میخواستم برا ارشد رشته فیزیولوژی ورزشی بورسیه بگیرم من مقطع کاردانی هستم چند ترم معدلم زیر ۱۸/۲۰ نیومده و مربیگری درجه ۲ والیبال و سابقه بازی حرفه ای تو لیگ برتر و حضور تو تیم ملی ب نوجوانان و icdl1/2 گواهی شرکت در اب درمانی فدراسیون. پزشکی و همینطور الان با یکیاز استادان همکاری میکنم که یکی دوتام مقاله isi داشتت باشم و یه کتاب مدرک ماساژ ورزشی فدراسیون پزشکی ،زبانم کلاسا میرم و نمره قابل قبولی میگیرم و الان در حال کار کردن. عملی تو کلینیک حرکات اصلاحی هستم و همینطور در حال همکاری با استاد دکتری فیزیولوژی ورزش برای نوشتن مقالات و همینطور تالیف کتاب هستم و همینطور چندتام روزنامه دارم ک باهام مصاحبه شده خواهشا چندتا دانشگاه خوب تو دانمارک معرفی کنین که به شرایط من بخوره،کمک هزینه حتما کنار پذیرش و اینکه میتونم امید داشته باشم؟

سلام
بنظر من بجای دانمارک بهتره به دانشگاه های امریکا فکر کنید تا بحال مورد ندیدم که این رشته در دانمارک تحصیل کرده باشد

RE: پذیرش از دانمارک در مقطع ارشد - mohammadgh - 17-11-2016

(16-11-2016, 09:53 AM)saaaaam نوشته: سلام
بنظر من بجای دانمارک بهتره به دانشگاه های امریکا فکر کنید تا بحال مورد ندیدم که این رشته در دانمارک تحصیل کرده باشد
کلا به نظر. شما امکانش هست بتونم بورسیه با فاند. بگیرم؟ این رشته گرایش رشته تربیت بدنیه منم زیاد کسیوندیدم تو رشته من دنبال فاند باشه واس همین میخواستم ببینم ک امیدوارباشم یانه

RE: پذیرش از دانمارک در مقطع PhD - 777mehrnaz - 21-11-2016

سلام من مدرک لیسانس ریاضی محض از دانشگاه شیراز با معدل 14.63 و فوق لیسانس از دانشگاه تهران با معدل 16.60 رو دارم . برای آیلتس دارم کلاس میرم. آیا امیدی به بورسیه ی دکتری در دانمارک برای من هست؟ البته میتونم تا 4 تا ریکام از استادام بگیرم.

RE: پذیرش از دانمارک در مقطع PhD - Shihan - 21-11-2016

(21-11-2016, 11:40 AM)777mehrnaz نوشته: سلام من مدرک لیسانس ریاضی محض از دانشگاه شیراز با معدل 14.63 و فوق لیسانس از دانشگاه تهران با معدل 16.60 رو دارم . برای آیلتس دارم کلاس میرم. آیا امیدی به بورسیه ی دکتری در دانمارک برای من هست؟ البته میتونم تا 4 تا ریکام از استادام بگیرم.

بهتره دنبال استاد و یا موقعیت خالی بگردید، دانشگاههای دانمارک کمی تعدادشون کمه و بهتره برای سوئد و نروژ هم اقدام کنید در کل برای رشته های علوم دامنه دانشگاهها در اروپا بسیار زیاده. شانستون ممکنه خوب باشه البته نمیدونم در رشته شما میشه مقاله یا کار پژوهشی خوب کار کرد یا خیر. اگر بشه بتونید مقاله ای بدید یا زبانتون رو بهش مدرکی اضافه کنید رزومه قویتری خواهید داشت.

RE: پذیرش از دانمارک در مقطع PhD - Zori - 22-12-2016

سلام دوستان من امروز توی این کافه عضو شدم امیدوارم که بتونم جواب سوالاتم رو بگیرم
رزومه من به این صورت هست که
کارشناسی مهندسی برق الکترونیک با معدل 15 بجز ترم اخر که 14.70 شد دانشگاه ازاد
ارشد مخابرات سیستم با معدل 17.42 دانشگاه تحصیلات تکمیلی و البته نمره تز در هردو مقطع بیست هست  و اینکه موضوع تزمم خیلی بروز هست و متوجه شدم مورد قبول دانشگاه های این کشورم هست
چهارسال سابقه تدریس در دانشگاه ازاد
1 مقاله در یک ژورنال معتبر
سه مقاله در کنفرانس بین المللی
دو مقاله در همایش داخلی
زبان رو در حال خوندن هستم البته سطح زبانم خیلی بالا نیست اما دارم همه سعیمو میکنم
 بنظرتون چقدر شانس پذیرش و فاند گرفتن زیاد هست؟
و اینکه یه جا توی همین تاپیک خوندم که نوشتین نمره زبان نمیخوان !همچین چیزی امکان داره به هر حال اونها مصاحبه انجام میدن درسته؟

RE: پذیرش از دانمارک در مقطع PhD - Shihan - 22-12-2016

(22-12-2016, 12:51 PM)Zori نوشته: سلام دوستان من امروز توی این کافه عضو شدم امیدوارم که بتونم جواب سوالاتم رو بگیرم
ارشد مخابرات سیستم با معدل 17.42 دانشگاه تحصیلات تکمیلی و البته نمره تز در هردو مقطع بیست هست  و اینکه موضوع تزمم خیلی بروز هست و متوجه شدم مورد قبول دانشگاه های این کشورم هست
دو مقاله در همایش داخلی
زبان رو در حال خوندن هستم البته سطح زبانم خیلی بالا نیست اما دارم همه سعیمو میکنم
و اینکه یه جا توی همین تاپیک خوندم که نوشتین نمره زبان نمیخوان !همچین چیزی امکان داره به هر حال اونها مصاحبه انجام میدن درسته؟

دانمارک بیشتر به موقعیت خالی و یا استادی که شمارو بخواد بستگی داره. شانست به نظرم خوبه بهتره اقدام کنی.

RE: پذیرش از دانمارک در مقطع PhD - szeinalilathori - 22-12-2016

(22-12-2016, 12:51 PM)Zori نوشته: سلام دوستان من امروز توی این کافه عضو شدم امیدوارم که بتونم جواب سوالاتم رو بگیرم
دو مقاله در همایش داخلی
Zori عزیز سلام
در ابتدا ورودتون رو به آکادمیا کافه رو خوشامد میگم. همونطور که Shihan عزیز اشاره کردن، مسئله اصلی اینه که شما استاد و position مناسب پیدا کنید. بابت نمره ی زبان من موردی رو میشناسم که بدون هیچ مدرک زبانی پذیرش شدن و فول فاند رفتن. یعنی دقیقا 8 روز بعد دفاعشون، بدون اینکه حتی مدارک تحصیلی شون رو داشته باشن. (چه موقت و چه اصل دانشنامه و ریز نمرات)  البته همه چیز از طریق استاد مربوطه تایید شده بود و مدتی رو به دانشجو زمان دادن تا مدارک رو بعدا فراهم کنه (الانم داره دفاع میکنه دکتراشو Wink .) البته چقد میشه این مورد جز رو به کل تعمیم داد رو نمیتونم با قطعیت نظری بدم. فقط خواستم بدونید همه چیز تا حدی شدنیه...
ارادتمند
الهام

RE: پذیرش از دانمارک در مقطع PhD - Zori - 30-12-2016

ممنونم بابت پاسخ دوستان ،پس میتونم اینجوری نتیجه بگیرم که از الان با استاد میشه در ارتباط باشم برای گرفتن پوزیشن ! ؟
و اینکه میشه مختصرا توضیح بدین در مصاحبه معمولا چی پرسیده میشه به خاطر سطح زبانم میگم یک مقدار نگران اون مورد هستم