آکادمیا کافه
زندگی در کره جنوبی، اشنایی با فرهنگ و کشور - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+---- موضوع: زندگی در کره جنوبی، اشنایی با فرهنگ و کشور (/Thread-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C%D8%8C-%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: نظر شما راجع به کره چیه؟ - Mohammadsr - 08-10-2014

سلام من هم مثل شما می خواهم برم کره می تونم بپرسم رشتتون چیه؟

RE: نظر شما راجع به کره چیه؟ - eliha1 - 08-10-2014

(08-10-2014, 12:40 PM)Mohammadsr نوشته: سلام من هم مثل شما می خواهم برم کره می تونم بپرسم رشتتون چیه؟

سلام رشتم معماریه

RE: نظر شما راجع به کره چیه؟ - Mohammadsr - 17-11-2014

سلام کسی می دونه توی کره می شه Internship هم گرفت یا نه؟ شرایط دانشجویی جوری هست که بشه خارج از دانشگاه به کار های متفرقه برای کسب درآمد پرداخت؟

RE: نظر شما راجع به کره چیه؟ - Shihan - 17-11-2014

(17-11-2014, 02:12 PM)'Mohammadsr' نوشته: سلام کسی می دونه توی کره می شه Internship هم گرفت یا نه؟ شرایط دانشجویی جوری هست که بشه خارج از دانشگاه به کار های متفرقه برای کسب درآمد پرداخت؟

خیر. در حین تحصیل اجازه کار ندارید.!!!!

RE: نظر شما راجع به کره چیه؟ - Mohammadsr - 17-11-2014

Internship نداره ؟؟؟ 
ولی RA  و TA که وجود داره نه؟

RE: نظر شما راجع به کره چیه؟ - Andre - 17-11-2014

به نظر من بهتره یکی دوتا سایت این دانشگاههای کره ای رو وا کنی و سیر تا پیاز قسمت Admission رو بخونی. بعد از دوستان سوال بپرسی. مورد مشابهی هم در مورد خدمت داشتید. اینکار فقط جهت سهولت و راهنمایی بیشتر شماست وگرنه سوالات این بخش رو دوست خوبم Mr-Voltage زحمتشو میکشن.

RE: نظر شما راجع به کره چیه؟ - Mohammadsr - 26-12-2014

سلام بنده از بعضیا شنیدم توی کره فشار کاری روی مردم زیاده و مردم با این که درآمد و امکانات خوبی هم دارن ولی باید زیاد کار کنن و این باعث می شه که زندگی سختی داشته باشن! کسی می دونه این چقدر صحت داره؟؟ می خواستم بدونم مثلا یه کارمند معمولی اونجا روزی چند ساعت باید کار کنه؟و سرایط برای دانشجو ها چطوره؟ یه دانشجوی موفق اونجا حدودا روزی چند ساعت باید درس بخونه و چند ساعت توی دانشگاه هست؟

RE: نظر شما راجع به کره چیه؟ - Shihan - 31-12-2014

(26-12-2014, 03:01 PM)'Mohammadsr' نوشته: سلام بنده از بعضیا شنیدم توی کره فشار کاری روی مردم زیاده و مردم با این که درآمد و امکانات خوبی هم دارن ولی باید زیاد کار کنن و این باعث می شه که زندگی سختی داشته باشن! کسی می دونه این چقدر صحت داره؟؟ می خواستم بدونم مثلا یه کارمند معمولی اونجا روزی چند ساعت باید کار کنه؟و سرایط برای دانشجو ها چطوره؟ یه دانشجوی موفق اونجا حدودا روزی چند ساعت باید درس بخونه و چند ساعت توی دانشگاه هست؟

با سلاماینکه مردم شرق آسیا به سخت کوشی معروف بودن و هستن شکی نیست ، اصلان کار برای اینها بسیار مهم و رضایت مدیر هم براشون اهمیت داره، حدوداً از ۸ تا ۵ بد از ظهر بجز شنبه و یک شنبه‌ها دقیق کار میکنند.ساعت کاری هم مشخص و یک دانشجو بر اساس مقطع مورد نظر باید کار پژوهشی تو دفترش انجام بده، این برای هر فرد متفاوت، مثلا من کلا ترجیح میدم فقط ظهر تا عصر کار کنم تو آفیس اما یکی‌ از صبح تا عصر هست. اصلان برای دانشجوی لیسانس اینقدر درس و تکلیف وجود داره که آسان وقت نمی‌کنه وقت آزاد داشته باوشه. ضمن اینکه کار در حین دوران دانشجویی در کره جنوبی ممنوع می‌باشد

RE: نظر شما راجع به کره چیه؟ - mozhan - 04-01-2015

(07-08-2014, 12:18 PM)'mahsa96' نوشته: سلام
من مدت هاست که در مورد کشورهای مختلف/اداب و رسوم.غذا.فرهنگ.مردم.تحصیلات.امنیت.زبان/تحقیق میکنم تا بتونم بهترین کشور رو برای ادامه ی تحصیلم انتخاب کنم.
من به این نتیجه رسیدم که مناسبترین کشور برای یک خانم اون هم با سن کم می تونه کره باشه.الان هم دارم تمام عزممو جزم میکنم تا بتونم از کره فاند بگیرم.
سوالی که دارم اینه که 1-ایا کره به خانومها برای خلبانی فاند میدهد//لیست دانشگاه های پرواز//
                               2-برای مهندسی نفت چطور//لیست دانشگاه ها//
برای چه مقطعی؟ اگر دیپلم دارید و میخواهید وارد دانشگاه بشید خیلی به بورس ها دل نبندید.
در ضمن به نظر من کره خیلی جای مناسبی نمیتونه باشه !
برای کارشناسي

چرا میگید با مدرک دیپلم نمیشه به بورسیه دل بست؟ اگه معدلت خوب باشه نمره زبانت هم خوب باشه  تافل هم داشته  باشی 
نمی تونی تورسیه بگیری؟
بعد اینکه دوستان میگن باید حتما کره ای بلد باشی من یه جا خوندم خود کره وقتی بورس میده یه سال اول رو زبان کره ای آموزش میده خودش و اگه واقعا اینطور باشه پس کار کردن اونجا راحت میشه بعدشم من تو خود همین سایت خوندم که تمام دانشگاها به زبان کره ای هست و فقط در موارد خاصی انگلیسیه یعنی کلا نمیشه بگی من میرم اونجا اینگلیسی میخونم و لازمم نیست کره یاد بگیرم . بعدشم بر میگردم
راستی به نظر من یاد گرفتن کره ای خیلی آسونه چون من قفط با فیلم دیدن میتونم یکم حرف بزنم شاید نوشتن و خوندنش یکم سخت باشه که اونم رفتم دنبالش به نظر من سخت نیست .

RE: نظر شما راجع به کره چیه؟ - Mohammadsr - 05-01-2015

(04-01-2015, 10:32 PM)'mozhan' نوشته: چرا میگید با مدرک دیپلم نمیشه به بورسیه دل بست؟ اگه معدلت خوب باشه نمره زبانت هم خوب باشه  تافل هم داشته  باشی 
نمی تونی تورسیه بگیری؟
بعد اینکه دوستان میگن باید حتما کره ای بلد باشی من یه جا خوندم خود کره وقتی بورس میده یه سال اول رو زبان کره ای آموزش میده خودش و اگه واقعا اینطور باشه پس کار کردن اونجا راحت میشه بعدشم من تو خود همین سایت خوندم که تمام دانشگاها به زبان کره ای هست و فقط در موارد خاصی انگلیسیه یعنی کلا نمیشه بگی من میرم اونجا اینگلیسی میخونم و لازمم نیست کره یاد بگیرم . بعدشم بر میگردم
راستی به نظر من یاد گرفتن کره ای خیلی آسونه چون من قفط با فیلم دیدن میتونم یکم حرف بزنم شاید نوشتن و خوندنش یکم سخت باشه که اونم رفتم دنبالش به نظر من سخت نیست .

سلام تا اونجایی که می دونم برای یه خانوم کم سن و سال توی شرق آسیا کره و مخصوصا ژاپن از لحاظ امنیت، بهترن ولی روی ژاپن بهتره زیاد حساب نکنید! چون خیلی کم و به سختی برس می کنه ولی شدنیه! در مورد کره هم باید عرض کنم که گرفتن بورس برای کارشناسی سخت تر از گرفتن بورس برای مقاطع بالاتره و اگه می خوایید برید برای خلبانی خب اگه بتونید برای کارشناسی بورس بگیرید که خیلی بهتره ولی خب سخت تره شما باید نه تنها نمرات خیلی خوبی داشته باشید (هم ریز نمرات و معدل دیپلمتون و هم نمره زبان) بلکه باید مقاله هم داشته باشید مقاله ای که ارزش علمی داشته باشه خب این می تونه خیلی کمک کنه. خلاصه منظورم اینه که برای رفتن به اونجا باید حرفی برای گفتن داشته باشید نه این که فقط نمرات خوبی داشته باشید!
موفق باشیدش