آکادمیا کافه
معرفی منابع مفید برای موبایل - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: معرفی منابع مفید برای موبایل (/Thread-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84--3547)

صفحات 1 2 3 4

RE: معرفی منابع مفید برای موبایل - MaMi - 14-06-2013

The GMAT Officail Guide 12th Edition

Android 1.6 or later

RE: معرفی منابع مفید برای موبایل - mahnaz103 - 24-07-2013

با سلام
یه چندتا فایل هست که رو اندروید امتحان کردم جواب نداد.اما رو جاوا جواب داد!! تعجب کردم 

به نظرم خیلی جالب اومد این فایل ها.درس به درس میشه جلو رفت یا حتی درسهای بعدی رو اول خوند .برای 1100 حتی ریدینگ هم نوشته و اصلاحاتشم گفته.حجمش هم خیلی کمه .من که خوشم اومد.امتحان کنید ضرری نداره.انشالله که بدردتون بخوره

کتابهای 504 و 1100 و 450 لغت ضروری تافل 

RE: معرفی منابع مفید برای موبایل - pama - 27-08-2013

سلام. 
دوستان متاسفانه برنامه انکی که تو پست های قبلی جناب MaMi لطف کردن و گذاشتن، واسه اندروید اصلا اجرا نمیشه، در واقع فایلهایی که لینکشون مستقیما تو همون پست هست مربوط به غیر اندرویدهاست و ظاهرا فایل پیوست، انکی مربوط به اندرویده...
اگر MaMi گرامی یا سایر دوستان فرصت دارند ممنون میشم لطفا این پست و فایل پیوستشو یه بار دیگه چک کنن [img]images/smilies/shy.gif[/img]

RE: معرفی منابع مفید برای موبایل - MaMi - 28-08-2013

(27-08-2013, 11:05 AM)'pama' نوشته: سلام. 
دوستان متاسفانه برنامه انکی که تو پست های قبلی جناب MaMi لطف کردن و گذاشتن، واسه اندروید اصلا اجرا نمیشه، در واقع فایلهایی که لینکشون مستقیما تو همون پست هست مربوط به غیر اندرویدهاست و ظاهرا فایل پیوست، انکی مربوط به اندرویده...
اگر MaMi گرامی یا سایر دوستان فرصت دارند ممنون میشم لطفا این پست و فایل پیوستشو یه بار دیگه چک کنن [img]images/smilies/shy.gif[/img]

دوست من، اون فایل هایی که من در این ارسال قرار دادم، مربوط به نسخه 1 از نرم افزار Anki است که برای استفاده در نسخه 2، باید با استفاده از نسخه 2 نرم افزار Anki ویژه رایانه، این فایل ها رو تبدیل کرده و سپس استفاده کنید.

RE: معرفی منابع مفید برای موبایل - Michael - 09-10-2013

سلام دوستان عزیز,

کسی روشی برای تبدیل فایل اکسپرت شده جی ممرایز به انکی میدونه؟ یه جایی فکر کنم خوندم که همچین کاریو یکی از دوستان انجام داده. چون یکی یکی لغات رو از جی ممرایز به انکی وارد کردن وقت زیادی میگیره.

با سپاس

RE: معرفی منابع مفید برای موبایل - Unbroken - 09-10-2013

(09-10-2013, 10:19 PM)'Michael' نوشته: سلام دوستان عزیز,
کسی روشی برای تبدیل فایل اکسپرت شده جی ممرایز به انکی میدونه؟ یه جایی فکر کنم خوندم که همچین کاریو یکی از دوستان انجام داده. چون یکی یکی لغات رو از جی ممرایز به انکی وارد کردن وقت زیادی میگیره.
با سپاس

سلام 
دوست عزیز، فکر نکنم چنین کاری شدنی باشه، من که ندیدم چون دو نرم افزار کاملا متفاوت هستن...
در ضمن تقریبا تمام لغات مورد نیاز بصورت آماده در نرم افزار آنکی توسط دوستان تهیه شده شما میتوانید به این لینک رفته و لغات آماده را در قالب فرمت نرم افزار آنکی دانلود کنید.
موفق باشید

RE: معرفی منابع مفید برای موبایل - Michael - 10-10-2013

(09-10-2013, 10:42 PM)'mohabat' نوشته:
سلام 
دوست عزیز، فکر نکنم چنین کاری شدنی باشه، من که ندیدم چون دو نرم افزار کاملا متفاوت هستن...
در ضمن تقریبا تمام لغات مورد نیاز بصورت آماده در نرم افزار آنکی توسط دوستان تهیه شده شما میتوانید به این لینک رفته و لغات آماده را در قالب فرمت نرم افزار آنکی دانلود کنید.
موفق باشید

سلام دوست من،
قربون محبتت Smile
تقریبا دو ساعتی بعد از گذاشتن پست، تونستم با کمک یکی از دوستان فایلهای جی ممرایز رو به انکی تبدیل کنم، کلا این پست خوش قدم بودSmile

اینجا راهنماشو میزارم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره:
1- فايل به طور مثال (Barrons1100.jml) رو با jmemorize باز كنيد.
2- از منوي File>Export فايل رو با پسوند (cvs.) تبديل كنيد.
3- در برنامه anki كه روي كامپيوتر نصب شده اين فايل رو import كرده در صفحه باز شده نام Deck خود رو از Default به Barrons1100 تغيير دهيد.
4-  import رو بزنيد.
5-  در آخرجهت استفاده در iPad & iPhone بايد فايل را با پسوند(apkg.) تبديل نماييد.

بازم ممنونم دوست من بابت لطفت و لینک خوبی که گذاشتین.

با آرزوی بهترینها

RE: معرفی منابع مفید برای موبایل - Unbroken - 10-10-2013

(10-10-2013, 09:54 AM)'Michael' نوشته:
سلام دوست من،
قربون محبتت Smile
تقریبا دو ساعتی بعد از گذاشتن پست، تونستم با کمک یکی از دوستان فایلهای جی ممرایز رو به انکی تبدیل کنم، کلا این پست خوش قدم بودSmile
اینجا راهنماشو میزارم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره:
1- فايل به طور مثال (Barrons1100.jml) رو با jmemorize باز كنيد.
2- از منوي File>Export فايل رو با پسوند (cvs.) تبديل كنيد.
3- در برنامه anki كه روي كامپيوتر نصب شده اين فايل رو import كرده در صفحه باز شده نام Deck خود رو از Default به Barrons1100 تغيير دهيد.
4-  import رو بزنيد.
5-  در آخرجهت استفاده در iPad & iPhone بايد فايل را با پسوند(apkg.) تبديل نماييد.
بازم ممنونم دوست من بابت لطفت و لینک خوبی که گذاشتین.
با آرزوی بهترینها

ممنون دوست عزیز،
من تو سایتهای دیگه گشتم پیدا نکردم، خیلی پست مفیدی گذاشتید، بهرحال برای برخی از دوستان مفیده...
من معمولا خودم لغتها رو آماده میکنم چون برای جواب لغتها رو از دیکشنری لانگمن استخراج میکنم در کنارش هم معنی فارسی رو مینویسم. ولی در کل سلیقه ها متفاوته، من با این روش راحت ترم، و با این روش تقریباً تاکنون 1100، 504، و لغات تافل رو با مثال خوندم...
با آنکی لغت خوندن خیلی راحتته، و به راحتی میشه بر روی موبایل یا تبلت استفاده کرد.
موفق باشید...

RE: معرفی منابع مفید برای موبایل - eliroz - 04-06-2014

سلام دوستان 
یه فایل کلمات مگوش: magoosh words هست به فرمت jmemriser  اینجا براتون میزارم. 
متاسفانه وقت و شرایط تبدیل اون به انکی رو ندارم. 
ممنون میشم یکی از دوستان منت بر سر ما گذاشته و این فایل( کلمات مگنوش) به فایل قابل اجرا در نرم افزار انکی تبدیل کنه
و اینجا به اشتراک بزاره تا همه دوستان استفاده کنند.

موفق باشین 

magoosh words - eliroz - 06-06-2014

دوستان 
در پیوست میتونید magoosh words رو به فرمت apkg. و txt.  دانلود کنید.