آکادمیا کافه
Rosetta Stone : Italian - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: زبان‌های خارجی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- موضوع: Rosetta Stone : Italian (/Thread-Rosetta-Stone-Italian)

Rosetta Stone : Italian - DonArian - 14-08-2012

سلام خدمت تمام عزیزان مشتاق به آموزش زبان ایتالیایی.
تو این پست قصد دارم یه نرم افزار بهتون معرفی کنم که خودم 1 روزه خریدمش و باهاش آشنا شدم ولی به جرات میتونم بگم با چند ساعت کار باهاش اندازه یک جلسه کلاس خصوصی و حتی بیشتر هم برام بازده داشت.
از عنوان معلومه که اسمش Rosetta Stone هست. هرچیزی که شما فکرش رو بکنید در این نرم افزار هست! واقعا متد جالبیه که بهش میگن immersion. توصیه من اینه که کسانی که وقت به اندازه کافی دارند و علاقه مند به زبان ایتالیایی هستند از این نرم افزار استفاده کنند.

توضیحات تکمیلی که موقع خرید باید توجه کنید:
این نرم افزار 5 مرحله داره که تو یک پک مراحل 1و2و3 و در پکی دیگر 4و5 هست و قیمت هر پک 8500. گرونتر بهتون ندنا! مثلا یه جا دیدم همشو میداد 50000 ( البته اورجینالشو Tongue )

امیدوارم با این کارم قدم کوچکی در یاری دادن شما دوستاران ایتالیا و زبان ایتالیایی برداشته باشم!
شاد و پیروز باشید Shy

[جداشده] برای روزتا - MaMi - 14-08-2012

Rosetta Stone Italian v3
[عکس: 38895776910174077177.jpg]
Rosetta Stone Italian قستی دیگر از سری نرم افزار های یادگیری زبان Rosetta Stone می باشد که توسط بیش از 5 میلیون نفر در 150 کشور جهان استفاده شده است و علاوه بر کاربران عادی توسط شرکت ها، سازمان های دولتی و نظامی و مدارس نیز مورد استفاده قرار می گیرد. زبان ایتالیایی مطمئنا علاقه مندان خاص خود را دارد و این زبان توسط بیش از 60 میلیون نفر در کشور ایتالیا و برخی از کشور های همسایه مانند کشور واتیکان و جمهوری سن مارینو مورد استفاده قرار می گیرد. که آموزش این زبان نیز در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته جهت علاقه مندان به این زبان ارائه شده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Rosetta Stone Italian:
- یادگیری طبیعی
- درگیر کردن تعاملی کاربر
- با اطمینان صحبت کردن
- لذت بردن از آموزش ها
- آشنایی با لغات و طرز بیان لغات
- آشنایی با گرامر زبان ایتالیایی
- توانایی خواندن و نوشتن لغات ایتالیایی
- تمرین های هوشمند جهت آشنایی با لغات
- آموزش های کاربردی و مفید
- مقدمات و کلیات لغوی مانند سن و سال، نسبت های خانوادگی
- چگونه سوال پرسیدن، احوال پرسی کردن و مقدمه چینی کردن
- ساعات مختلف روز، روزهای تقویم و تاریخ، آب و هوا
- مسیر دادن ها، راهنمایی نمودن و توانایی یافتن مکان های مختلف
- انواع معذرت خواهی ها و درخواست های مودبانه
- چگونه سفارش دادن غذا در رستوران، خرید نمودن
- و ...

دریافت نرم افزار آموزش زبان ایتالیایی
بخش اول بخش دوم بخش سوم

توجه:
1- منبع و کلمه عبور: w*w*w.p30download.com
2- در هنگام وارد کردن کلمه عبور * را حذف کنید.
3- فایل ها را تک به تک دریافت کنید، در غیر اینصورت با پیغام خطا مواجه خواهید شد.

پ.ن: لینک ها اصلاح شد

RE: معرفی منابع مفید برای یادگیری زبان ایتالیایی - DonArian - 14-08-2012

بخش نرم افزار رو از کتاب جدا کنید تا راحتتر پیدا کنند. من برای همین اینجا معرفی نکردم. در ضمن لینک 1 و 3 خرابه! البته چیزی که من خریدم 2.8 گیگ حجمش هست. فک نکم که این ورژن که معرفی شده کامل باشه.

RE: معرفی منابع مفید برای یادگیری زبان ایتالیایی - MaMi - 14-08-2012

(14-08-2012, 05:31 PM)DonArian نوشته: بخش نرم افزار رو از کتاب جدا کنید تا راحتتر پیدا کنند. من برای همین اینجا معرفی نکردم. در ضمن لینک 1 و 3 خرابه! البته چیزی که من خریدم 2.8 گیگ حجمش هست. فک نکم که این ورژن که معرفی شده کامل باشه.
دوست من، لینک ها اصلاح شد، ممنون بابت یادآوری. در مورد کامل بودن یا نبودن این نسخه از نرم افزار نمیتونم نظر بدم، چون من دانلود نکردم این نرم افزار رو ولی چون هر کدوم از این فایل ها حدود 450MB حجم داره و به صورت فشرده است، فکر میکنم بعد از خارج کردن از حالت فشرده، تقریبا همون چیزی بشه که مد نظر شما است. ضمن اینکه حتی اگر این نسخه نرم افزار کامل هم نباشه، فکر کنم برای آشنا شدن دوستان با این نرم افزار کمک خوبی خواهد بود و در اون صورت، هر کس که علاقمند بود میتونه نرم افزار (کامل رو با فرض کامل نبودن این نسخه) از بازار تهیه کنه. موفق باشی Smile