آکادمیا کافه
تعجیل و تمدید خدمت - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: امور سربازی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+---- موضوع: تعجیل و تمدید خدمت (/Thread-%D8%AA%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: تعجیل و تمدید خدمت - nhybgtvfr - 27-07-2013

سلام
من چند روز پیش درخواست تعجیل دادم از 1/8 به 1/6،امروز رفتم پلیس+10 هنوز جوابش نیومده بود،البته هنوز یک هفته نشده(توی برگه ای که بهم دادن نوشته حداکثر یک هفته بعد واسه اعلام نتیجه برم پلیس+10)
کارمند اونجا بهم گفت باید تا 1/6 همینجور منتظر باشم و سربزنم[img]images/smilies/huh.gif[/img]
1-به نظر شما با تعجیلم موافقت میکنن؟
2-بعد از چند روز جوابش میاد؟؟
3- اگه جوابش نیومد چکار کنم؟برم خود نظام وظیفه کارمو راه میندازن؟

RE: تعجیل و تمدید خدمت - mehrdadsecret - 11-09-2013

سلام دوستان.
من برای معافیت اقدام کردم ماه گذشته و متاسفانه اعزام خوردم و تاریخ اعزامم 8/1 هست و جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد مشخص نیست کی بیاد و اگرم بیاد برای بهمن ماه میتونم ثبت نام کنم که در این صورت باید برم سربازی و بعد برگردم برای ادامه تحصیل. از طرفیم در حال حاضر قبول شدم ولی جای دوریه و نمیتونم برم .
معافیت تحصیلیم هم واسه تاریخ 11/30 هست که هنوز تا 11/30 92 حدودا 4-5 ماهی مونده.
چجوری میتونم کاری کنم که تمدید بگیرم ؟ و ایا پیشنهادی دارید. ممنون

RE: تعجیل و تمدید خدمت - MaMi - 11-09-2013

(11-09-2013, 03:36 PM)'mehrdadsecret' نوشته: سلام دوستان.
من برای معافیت اقدام کردم ماه گذشته و متاسفانه اعزام خوردم و تاریخ اعزامم 8/1 هست و جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد مشخص نیست کی بیاد و اگرم بیاد برای بهمن ماه میتونم ثبت نام کنم که در این صورت باید برم سربازی و بعد برگردم برای ادامه تحصیل. از طرفیم در حال حاضر قبول شدم ولی جای دوریه و نمیتونم برم .
معافیت تحصیلیم هم واسه تاریخ 11/30 هست که هنوز تا 11/30 92 حدودا 4-5 ماهی مونده.

دوست من، تمدید، شرایطی داره که میتونید در این ارسال مشاهده کنید. زمانی که درخواست تمدید خودتون رو در پلیس +10 ثبت کردید، با توجه به علتی که برای تمدید ذکر کردید و در صورت موافقت با درخواست شما، بین 1 نهایتا 6 ماه، تاریخ اعزام شما تمدید خواهد شد.

RE: تعجیل و تمدید خدمت - Andre - 13-09-2013

دوستان گلم، بنده سوالی داشتم که نمی دونم دقیقاً در کدوم یکی از زیر شاخه های این انجمن بپرسم. اما سوال:
من منتظر جواب نهایی بنیاد نخبگان در رابطه با تاریخ اعزام هستم، از طرفی به دلایلی این تقسیم به تاخیر افتاده و در هقته ای که در پیش داریم به ارسال مدارک می پردازم (تا غایب محسوب نشم، یکسال ام سر اومده). سربازی از این قرار است حداقل 11 ماه طرح پژوهشی و دو ما آموزشی عادی. در صورت پذیرش در Octobr 2014 باید یک ترم مرخصی اعلام کنم (در بیشتر دانشگاها این حق قانونی دانشجوهای خارجی است به دلیل آماده نشدن ویزا). در صورت طول کشیدن فرایند سربازی و یا موفق نشدن دریافت ویزا در زمان لازم، این امکان وجود دارد که ترمی دیگر را مرخصی اعلام کنم. شنیدم که این مساله به تشیص دانشگاه مورد نظر است و عمومی نیست. لطفاً توضیح دهید.

RE: تعجیل و تمدید خدمت - bibbib - 17-09-2013

(11-09-2013, 03:36 PM)'mehrdadsecret' نوشته: سلام دوستان.

سلام دوست عزیز...

من فردا بهم میدن تاریخ اعزامم رو اما امروز که نظام وظیفه بودم گفتن احتمالاً 1/10 میفته چون از 1-2 روز پیش سیستم 1/10 داره میزنه...ولی من 1/8 میخوام برم...
امکان جابجایی تاریخ هم هستش...ینی 2 نفر با هم برگ سبز رو میبرن و تاریخاشون رو عوض میکنن باهم اونجا توی نظام وظیفه ( اگه توی یه شهر باشن فک کنم)

باز شرایطتون رو بگین ببینیم چجوری میشه ...

شماره تماسم هم به ایمیلتون فرستادم و هم براتون پخ کردم...

فعلاً خداحافظ

[برش] مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - farzad67 - 13-02-2014

(09-02-2014, 05:26 AM)'MaMi' نوشته:

کسی که تاریخ اعزامش، اردیبهشت ماه باشه، صرف نظر از داشتن/نداشتن امریه، در همون تاریخ اعزام خواهد شد و حتی اگر 1 روز هم از خدمتش گذشته باشه، در صورت قبولی در دانشگاه، میتونه از خدمت ترخیص شده و به تحصیل مشغول بشه.
البته اگر امریه شما اکی نشه، میتونید درخواست تمدید خدمت بدید، که الان و با توجه به کمبود نیرو، شانس پذیرفته شدن درخواست تمدید، کم است.

آقا MaMi' ممنون لطف کردی. من دوستم 20 بهمن دفترچه اش را فرستاده . لیسانسم. بوده. اما تاریخ اعزامش شده تیر. در صورتی که تاریخ پیشنهادی را اول اردیبشت زده بوده! به نظر شما اردیبشت پر شده. بعدم اگر من یک اسفند با توجه به اینکه اردیبشت پر شده باشه درخواست تمدید بدم به بهانه کنکور مثلا دانشگاه ازاد و مدارک کنکور را هم بفرستم باهاش موافقت میشه.

اگر تیر اعزام بشم یک امریه خوب می تونم گیر بیارم.

RE: تعجیل و تمدید خدمت - MaMi - 13-02-2014

(13-02-2014, 02:17 PM)'farzad67' نوشته:
آقا MaMi' ممنون لطف کردی. من دوستم 20 بهمن دفترچه اش را فرستاده . لیسانسم. بوده. اما تاریخ اعزامش شده تیر. در صورتی که تاریخ پیشنهادی را اول اردیبشت زده بوده! به نظر شما اردیبشت پر شده. بعدم اگر من یک اسفند با توجه به اینکه اردیبشت پر شده باشه درخواست تمدید بدم به بهانه کنکور مثلا دانشگاه ازاد و مدارک کنکور را هم بفرستم باهاش موافقت میشه.
اگر تیر اعزام بشم یک امریه خوب می تونم گیر بیارم.

دوست من، توجه کن لطفا. در ارسال قبلی هم گفتم که با توجه به کمبود نیرو احتمال اینکه با درخواست تمدید شما موافقت بشه، کم هست. اخیرا فقط به درخواست های تمدیدی که به دلیل مشکلات پزشکی، خانوادگی و از این دست مشکلات باشه، پاسخ مثبت داده میشه و به دلیل شرکت در آزمون، با درخواست شما موافقت نخواهد شد (چون در صورتی که در آموزشی/دوره خدمت پس از آموزشی باشید، با ارائه کارت ورود به جلسه آزمون، به شما برای شرکت در آزمون مرخصی خواهند داد، بنابراین دلیل موجهی برای تمدید نیست).

[برش] سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت، تاریخ اعزام،...) - ostokhan - 24-03-2014

سلام دوستان
اگه بخوام تاریخ اعزامم رو تمدید کنم باید چکار کنم؟ چیز خاصی میخواد؟ لطفا هرکسی که اطلاع دقیقی داره بگه . چون در اسرع وقت میخوام اعزامم رو تمدید کنم؟

RE: سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت، تاریخ اعزام،...) - Mojtaba-021 - 25-03-2014

(24-03-2014, 06:20 PM)ostokhan نوشته: سلام دوستان
اگه بخوام تاریخ اعزامم رو تمدید کنم باید چکار کنم؟ چیز خاصی میخواد؟ لطفا هرکسی که اطلاع دقیقی داره بگه . چون در اسرع وقت میخوام اعزامم رو تمدید کنم؟

باید برید پلیس +10 درخواست بدید
دلیل هم باید داشته باشید
مثلا بیماری که باید گواهی داشته باشین از طرف پزشک معتمد وظیفه عمومی
یا دانشگاه قبول شین
یا مشرف به حج بشین
برادر درحال خدمت داشته باشین
یا همسرتون تازه زایمان کرده باشه
فوت بستگان(خدای نکرده)
از اینجور موارد دیگه
فقط باید فاقد غیبت باشین
و یک بار میتونین این درخواست رو بدین

RE: تعجیل و تمدید خدمت - محسن محمدی - 10-04-2014

سلام کسی هست که زودتر از موعد اعزام به نظام وظیفه مراجعه کنه و اعزام بشه مثلا من ک4.1موعد اعزاممه اگه 2.1به نظام وظیفه برم شانسی دارم که اعزام بشم.لازم به ذکر است که  درخواست تعجیلم رد شده.