آکادمیا کافه
درخواست برای همکاری در مقاله علمی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: برق و کامپیوتر (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A8%D8%B1%D9%82-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1)
+--- موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - automotive - 28-02-2016

سلام،
به آکادمیا خوش آمدید،
بهتر هستش که اینگونه باشه، لزوما اینگونه نیست، شما باید یک تحقیق انجام بدهید، چه این تحقیق صرفا تئوری باشد، چه عملی، چه توصیفی باشد چه محاسباتی، شما باید بر روی موضوعی کار کنید، به نتیجه برسید، نتیجه باید دارای ارزش عملی و قابل دفاع باشد، یعنی یا مشکلی را حل کند یا موضوعی را توجیه کنید یا نوآوری داشته باشد، به عنوان نمونه، شما بگویید استفاده از الکترومغناطیس برای شناور نگاه داشتن قطار بر روی ریل مناسب نیست، به این علت، اگر علت شما منطقی باشد و ارزش علمی داشته باشد، یعنی یا با فرمول علمی، یا با شبیه سازی نرم افزاری یا با بررسی سوانح ایجاد شده و ... این موضوع را اثبات کنید این خود یک مقاله است.
اول باید موضوع داشته باشد، بدون موضوع اصولا کاری از پیش نمی‌رود،
استاد نیازی نیست اگر علم دارید، اگر ندارید استاد می‌تواند کمک کند، می‌تواند به شما ایده بدهد یا به شما اجازه دهد بر روی مقاله‌ای که او در حال نوشتن است کمک کنید.
هر زمینه‌ای که نوشته شده دنیایی از مطلب در آن ها وجود داره و همچنین ایده،
اولا این رشته‌ی شماست، شما چند سال با این سیستم‌ها آشنا هستید، و بهتر میت‌وانید اشاره کنید که چه مشکلاتی در این سیستم‌ها وجود دارد و بعد آن را به مقاله تبدیل کنید.
به عنوان مثال، "اثر کاهش یا افزایش قطر خروجی چرخ قطار بر توان مصرفی آن" می‌تواند موضوع یک مقاله باشد که نیاز به شبیه سازی نرم‌افزاری دارد.
یا " اثر جایگزین سازی قطار برقی با قطار دیزل بر آلودگی هوا" و ...
برای مشاهده‌ی راهنمایی و دانلود منابع مرتبط با موضوع مقاله‌نویسی به مقاله، پایان نامه، پروپوزال و تز دکتری مراجعه کنید. موضوع را انتخاب کنید، چندین مقاله در ارتباط با همان موضوعی که انتخاب کرده‌اید تهیه کنید و با مطالعه آنها بیشتر مطالب برای شما آشکار می‌شود.
اصولا فرمت نوشتن مقاله، برای هر مجله متفاوت است و خود آن مجله فرمت را در اختیار شما قرار می‌دهد.
البته دوستان مجرب‌تر هستند، شما را بهتر راهنمایی می‌کنند. 
موفق باشید
(28-02-2016, 01:48 AM)amin2015bodo نوشته: سلام من ارشد راه اهن برقی هستم و در زمینه پاور الکترونیک و سیستم مخصوصا کیفیت توان و انرژی های نو ی چیزایی ولی نکته اینجاست که اولا هیچ موضوعی برای نوشتن مقاله به ذهنم نمیرسه دوما تو مقاله چی باید نوشت باید یه چیز خاص باشه که برای اولین بار گفته میشه ؟ یا چی ؟ چطوری باسد شروع کنم ؟ با استاد یا اول بنویسم بعد ببیرم پیش استاد ؟ موضوع چه پیشنهادی دارید ؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - sepinaz - 10-04-2016

حتی اگه تمایلی به انجام ندارید لطفا با بنده همفکری کنید که چطور میتونم فرد مناسب رو پیدا کنم؟
واقعا خیلی گشتم
اصلا کار سختی نیست و دونستن c++ (البته در حد بسیار عالی) طوری که بتونید کدهای C++ رو با بیشترین کارایی بنویسید کافیه
نیاز به دانش متلب آنچنانی نیست و خودم میتونم کد C++  شما رو به MEX تبدیل کنم
جهت کسب اطلاعات بیشتر رجوع کنید به فصول 6 و 7 و 8 کتاب زیر
https://goo.gl/wHFn3B
خودم تا حدی C++ بلدم ولی مسلط نیستم و نمیتونم تو مدت کوتاه کد رو با PERFORMANCE بالا بنویسم

.zip   توضیح متنی.zip (اندازه 535.48 KB / تعداد دانلود: 116)
از دوستان در اینجا کسی هست که بتونه قسمتی از کد بنده رو بهینه سازی کنه؟
من میتونم با آوردن اسمش در مقاله ی استخراج شده یا دستمزد جبران کنم

مسئله: من کدی رو با استفاده از متلب نوشتم که متاسفانه performance پایینی داره و باید از طریق نوشتن فایل MEX در متلب و نوشتن کد اصلی با native C++ و همچنین برنامه نویسی موازی performance کد را تا حد امکان بالا ببریم
این کد در آدرس زیر موجود می باشد
http://goo.gl/cxq03q
فايلي که ضميمه شده است توضيح کاملتري از پروژه مي باشد تا به افراد در خصوص تصميم گيري راجع به ارائه يا عدم ارائه ي پيشنهاد اجرا کمک کند
بنده فايلي را نيز حاوي کدهاي قابل اجرا و داده هاي نمونه (که داده هاي نهايي نيستند و داده هاي نهايي با حجم 2 گيگابايت فقط در اختيار مجري نهايي قرار خواهد گرفت) با حجم 23 مگابايت در گوگل درايو خود آپلود کرده ام که لينک دانلود آن فقط در اختيار پيشنهاد دهندگان قرار خواهد گرفت

لطفا اگر تمایل دارید در خصوصی پیام بدید (با ذکر مشخصات کامل و مهارت ها و دانشگاه محل تحصیل و اطلاعات تماس)

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - sheikheshahr - 03-08-2016

سلام
قابل توجه دوستانی که در مقطع ارشد مشغول تحصیل هستند و پایان نامه شان در زمینه شبکه های کامپیوتری و به خصوص فیبرنوری هست و علاقه مند به تبادل دانش و همکاری در زمینه مقاله نویسی اعم از ایده آوری و ایده گیری، تصحیح و ویرایش مقالات انگلیسی و مشاوره در مورد کنفرانس ها و ژورنال های معتبر هستند. بنده در حال حاضر در یک مرکز تحقیقاتی اروپایی (دانشگاه با رنک جهانی زیر ۲۰۰) با تمرکز بر روی شبکه های کامپیوتری مشغول به کار هستم و همکاری با ما علاوه بر تقویت رزومه شما (انتشار مقاله با همکاری تیم بین المللی) می تونه منجر به جذب شما در این مرکز تحقیقاتی برای مقطع دکتری و پست داک بشه.
تخصص های زیر برای همکاری با ما ارجحیت داره:
آشنایی با شبکه های کامپیوتری و خصوصا شبکه های فیبر نوری.
آشنایی با شبیه ساز شبکه NS3
آشنایی با ساختار مقالات علمی در حوزه کامپیوتر
از طربق پیام خصوصی با بنده در تماس باشید

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - Davlish - 25-09-2016

سلام دوستان 

کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات هستم اگه کسی مایل هست در زمینه Green IT و Big data کاری انجام بده, خوشحال میشم باهاش همکاری کنم.

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - hojjatik - 07-04-2017

سلام و عرض تبریک سال نو.
برای تاب آوری سایبر-فیزیکال در شبکه قدرت آیا کسی تمایل به همکاری دارد؟

سپاس از توجهتان.

RE: نحوه ارائه مقاله در کنفرانس‌ها - bahar4567 - 26-08-2017

اگه در زمینه انرژیهای نو گرایش قدرت و کنترل مایل به همکاری یا مقاله آماده سابمیت دارن لطفاپیام بدن . چون من آمریکا درس میخونم، اگه میخاین بفرستین کنفرانسی توی آمریکا من میتونم ارائه بدم و هزینه هاشو دانشگامون میده(اگه ارائش تو آمریکا به هردلیلی براتون مقدور نیست). 

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - hamed110 - 23-11-2017

1- کارشناس ارشد  IT گرایش شبکه های کامپیوتری
2- اینترنت اشیا (IoT) و ...
3- صنعتی سهند
4- تبریز
5- بنده چندین مقاله چاپ شده در زمینه های مختلف شبکه های کامپیوتری دارم.
جدیدا روی اینترنت اشیا تمرکز کرده ام و چند تا مقاله آماده کرده ام. اگر کسی مشتاق بود علاقه به همکاری دارم.
لطفا به من پیام خصوصی دهید.

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - PAndroid - 10-01-2021

سلام. دوستانی که در زمینه های مختلف اینترنت اشیا، مخصوصا زیرساخت ها و پروتکل های ارتباطی مانند RPL کار میکنن و مایل به تبادل یا انجام سایتیشن هستن لطفا به بنده پیغام بدن.

در ضمن دوستان و محققان گرامی (بویژه دانشجویان و محققین دکترا و پست داک دانشگاه های امریکا، کانادا و استرالیا) که در زمینه امنیت اینترنت اشیا فعالیت می کنن و رزومه پژوهشی خوبی دارن بنده برای نگارش مقاله مروری که قرار هست به ژورنال Q1 سابمیت بشه نیاز به یک یا دو همکار دارم. در صورت تمایل لطفا به من پیغام بدید.