آکادمیا کافه
درخواست برای همکاری در مقاله علمی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: برق و کامپیوتر (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A8%D8%B1%D9%82-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1)
+--- موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - ahura - 09-07-2014

دوستان خوبم
لیسانس نرم افزار 
ارشد mba
از دانشگاه  بین الملل قزوین
لطفا دوستانی که علاوه بر دانش تئوری دانش عملی ( به  خصوص در رشته  برق دارن )پیام بدن . 
موضوع مشخصه . تحقیق ها هم انجام شده  . هم مقاله و هم ثبت اختراع . 

[برش] درخواست همکار برای نوشتن مقاله - نایینی - 15-09-2014

سلام 
لیسانس الکترونیک هستم  تا حالا مقاله ننوشتم دوست دارم در نوشته مقاله با کسی همکاری کنم .

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - soheil_gh - 13-10-2014

درود
رشته کامپیوتر
حاضر به همکاری در زمینه big data و database
کارشناسی ناپیوسته
شیراز

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - نایینی - 11-11-2014

سلام
من رشته برق گرایش الکترونیک هستم دوست دارم مقاله بنویسم ولی تا حالا ننوشتم میشه کسی در این زمینه منا راهنمایی کنه از کجا باید شروع کنم با توجه به این که 6 سال است که فارغ التحصیل شده ام

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - ahmadpashaei - 12-11-2014

(11-11-2014, 09:41 AM)'نایینی' نوشته: سلام
من رشته برق گرایش الکترونیک هستم دوست دارم مقاله بنویسم ولی تا حالا ننوشتم میشه کسی در این زمینه منا راهنمایی کنه از کجا باید شروع کنم با توجه به این که 6 سال است که فارغ التحصیل شده ام

سلام. هرکس نظری داره ولی این نظر منه با تجربیاتی که تا الان به دست آوردم. متاسفانه از اونجایی که در ایران موضوع تحقیقات اصلا مشخص نییست و اصلا پروژه ای وجود نداره که بخواد تبدیل به تحقیق بشه و منابع مالی داشته باشه بهتره برید به دانشگاه سابقتون و در کتابخانه موضوعات پایان نامه های ارشد 3 سال اخیر رو به همراه کلیدواژه های اونها مرتب یادداشت کرده و برای خودتون یک فایل مرتب درست کنید. البته بهتره با گوشیتون از چند صفحه مقدمه عکس بگیرید برای هر پایان نامه یا همونجا بخونید تا اطلاع پیدا کنید اصلا چه موضوعاتی الان کار میشه . بعدش با سرچهای خودتون در اینترنت با استفاده از اون کلیدواژه ها کمی اطلاعات از حداقل هشت ده زمینه به روز در گرایشتون حاصل کنید. اینها حداقل دو سه ماه زمان مستمر می گیره. بعدش میتونید از بین اون زمینه ها دو سه تا رو به عنوان مورد علاقه های اولیه انتخاب کنید و سپس مقدمه، خواندن خلاصه فصول،روش کار،و نتیجه گیری پایان نامه های مرتبط رو بخونید و بازم یادداشت برداری کنید تا بفهمید اینها چکار می کنند. در این زمان شما به یکی دو موضوع باید به صورت نرمال علاقه پیدا کنید. بعد از اون میرید سراغ خواندن مقاله ها و رفرنسهای اون مقالات و پایان نامه ها و بعدشم دیگه خودتون میدونید باید چکار کنید. اینم بگم همه اینها بسیااااار سخت هستن و باید صبر زیادی داشته باشید.
موفق باشید

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - mehdi343 - 19-11-2014

دوستان برای کار بر روی چند مقاله نیاز به تخصص های زیر داریم

1) برق ( آشنایی با Matlab ر smart grid و شبکه های عصبی و هوش مصنوعی)

2) عمران ( نرم افزار revit -BIM)

در صورت داشتن تجربه چاپ مقاله و زبان انگلیسی قوی چند پروژه با داده های آماده هم هست که نیاز به نوشتن مقاله دارد. 
mehdi.pazhouhesh@gmail.com

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - rezvani_a1 - 01-05-2015

سلام خسته نباشید دوستان

به علت کمبود وقت برای نگارش انگلیسی مقاله ،دوستانی که سطح زبان خوبی دارند و تمایل دارند با گروه ما کار کنند لطفا پیغام خصوصی بدن . رشته برق زمینه انرزی های نو ( فتوولتائبک و باد) و میکروگرید ( منابع تولید پراکنده)

اینجانب داری چندین مقاله آی اس آی می باشم.

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - sharif - 24-10-2015

سلام از دوستان کنترلی اگر تمایل به همکاری  دارن خبر بدن 
مباحث مورد علاقه  کنترل + الگوریتم فراابتکاری+ هوش مصنوعی

درخواست برای همکاری در مقاله - pars8670 - 18-12-2015

سلام دوستان. یکی از مقالاتم از انتشارات اشپرینگر ایندکس اسکپوس ریوایز خورده. کسانی که تمایل به همکاری دارند اطلاع بدن.

موضوع مقاله در مورد هیبرید سیستم فتوولتائیک و باد هست که به شبکه 220 ولت متصل هست. بررسی ردیابی ماکزیمم توان هست. اینجانب دارای مقالات معتبر در انتشارات Wiley, Elsevier, Springer, Francis می باشم.

با تشکر Blush

RE: درخواست برای همکاری در مقاله علمی - amin2015bodo - 28-02-2016

سلام من ارشد راه اهن برقی هستم و در زمینه پاور الکترونیک و سیستم مخصوصا کیفیت توان و انرژی های نو ی چیزایی بارمه ولی نکته اینجاست که اولا هیچ موضوعی برای نوشتن مقاله به ذهنم نمیرسه دوما تو مقاله چی باید نوشت باید یه چیز خاص باشه که برای اولین بار گفته میشه ؟ یا چی ؟ چطوری باسد شروع کنم ؟ با استاد یا اول بنویسم بعد ببیرم پیش استاد ؟ موضوع چه پیشنهادی دارید ؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین