آکادمیا کافه
تایید و مهر وزارت بهداشت - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: تایید و مهر وزارت بهداشت (/Thread-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA)

تایید و مهر وزارت بهداشت - ahmadpashaei - 30-07-2012

دوستان عزیز،
در این تاپیک مباحث مختلف پیرامون موضوع " تایید و مهر مدارک دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت " بررسی خواهد شد. چنانچه پرسش یا مطلب مفیدی در این زمینه دارید، آن را در این تاپیک مطرح بفرمایید.

با تشکر
مدیریت انجمن مدارک
علت ویرایش: اضافه کردن توضیحات
=============================================================

برای تایید مدارک دانشگاه های وزارت بهداشت هم این آدرس هست:
وزارت بهداشت

شهرک غرب - بلوار فرحزادی - بلوار ایوانک غربی - خیابان سیمای ایران - امور فارغ التحصیلان داخل

بخش تاییدیه فوری وزارت خارجه:

خیابان سی تیر - کوچه انتخابیه

RE: تایید و مهر وزارت بهداشت - Paradise4 - 15-09-2012

میشه اگر لینک خاصی که در سایت وزارت خونه این رو توضیح داده، اینجا بگذارید. هرچی جستجو کردم، پیدا نکردم. چون میگن باید فرم 12 رو پر کنید و یک سری مدارک می خواد.

RE: تایید و مهر وزارت بهداشت - Karim - 15-09-2012

(30-07-2012, 06:04 PM)ahmadpashaei نوشته: دوستان عزیز،
در این تاپیک مباحث مختلف پیرامون موضوع " تایید و مهر مدارک دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت " بررسی خواهد شد. چنانچه پرسش یا مطلب مفیدی در این زمینه دارید، آن را در این تاپیک مطرح بفرمایید.

با تشکر
مدیریت انجمن مدارک
علت ویرایش: اضافه کردن توضیحات
=============================================================
برای تایید مدارک دانشگاه های وزارت بهداشت هم این آدرس هست:
وزارت بهداشت

شهرک غرب - بلوار فرحزادی - بلوار ایوانک غربی - خیابان سیمای ایران - امور فارغ التحصیلان داخل

بخش تاییدیه فوری وزارت خارجه:

خیابان سی تیر - کوچه انتخابیه

سلام
احمد جان تایید مدارک وزارت بهداشت رو خود دارالترجمه ها انجام میدن دیگه فک نمی کنم لزومی داشته باشه کسی خودش این کار رو انجام بدهد

RE: تایید و مهر وزارت بهداشت - Paradise4 - 15-09-2012

برای ارسال مدارک به دانشگاه باید مهر مخصوص دانشگاه خورده باشه وگرنه قبول نمی کنن و این هم کار دارالترجمه نیست

RE: تایید و مهر وزارت بهداشت - Karim - 16-09-2012

(15-09-2012, 07:34 PM)Paradise4 نوشته: برای ارسال مدارک به دانشگاه باید مهر مخصوص دانشگاه خورده باشه وگرنه قبول نمی کنن و این هم کار دارالترجمه نیست
مدارک که شامل ریز نمرات و دانشنامه هست که اینام دانشگاه صادر میکنه و ربطی به وزرات بهداشت نداره!
و داراترجمه هم ترجمه میکنه و ترجمه ها به دانشگا ههای خارج ارسال میشه. خوده دارالترجمه هم میبره وزارت خارجه تایید می کنه.

کدوم مدارک منظورتون هست که باید مهر دانشگاه بخوره وگرنه قیول نمی کنن؟

RE: تایید و مهر وزارت بهداشت - Paradise4 - 17-09-2012

(16-09-2012, 01:19 AM)Karim نوشته: مدارک که شامل ریز نمرات و دانشنامه هست که اینام دانشگاه صادر میکنه و ربطی به وزرات بهداشت نداره!
و داراترجمه هم ترجمه میکنه و ترجمه ها به دانشگا ههای خارج ارسال میشه. خوده دارالترجمه هم میبره وزارت خارجه تایید می کنه.

کدوم مدارک منظورتون هست که باید مهر دانشگاه بخوره وگرنه قیول نمی کنن؟

من از دانشگاه پرسیدم، گفتن ما مهر و موم نمی کنیم ! برای کانادا، آمریکا و چند کشور دیگه باید فرم شماره 12 رو پر کنید و بفرستید وزارت بهداشت ! اونا که تایید کردند ما هم براتون مهر و موم میکنیم ترجمه هاتون رو ! یا خودمون میفرستیم یا میدیم به خودتون !

RE: تایید و مهر وزارت بهداشت - Karim - 17-09-2012

آهان
منظورتون مهر و موم کردن پاکت ارسال مدارک به خارج هست
حالا اون دانشگاهی که میخواد واسه شما مهر و موم کنه مهر انگلیسی داره؟
ضمنا فرم شماره 12 هم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدهید اولین بار ه من میشنوم
مرسی
(17-09-2012, 06:45 PM)Paradise4 نوشته: من از دانشگاه پرسیدم، گفتن ما مهر و موم نمی کنیم ! برای کانادا، آمریکا و چند کشور دیگه باید فرم شماره 12 رو پر کنید و بفرستید وزارت بهداشت ! اونا که تایید کردند ما هم براتون مهر و موم میکنیم ترجمه هاتون رو ! یا خودمون میفرستیم یا میدیم به خودتون !

RE: تایید و مهر وزارت بهداشت - Paradise4 - 17-09-2012

بله ظاهرا مهر انگلیسی داره. این فرم رو برای بعضی کشورها ظاهرا فقط می خوان. بیشتر مثل یک فرم اطلاعاتیه !!!! اینجا براتون load می کنم.

RE: تایید و مهر وزارت بهداشت - Karim - 18-09-2012

(17-09-2012, 09:46 PM)Paradise4 نوشته: بله ظاهرا مهر انگلیسی داره. این فرم رو برای بعضی کشورها ظاهرا فقط می خوان. بیشتر مثل یک فرم اطلاعاتیه !!!! اینجا براتون load می کنم.

مرسی
مهر انگلیسی رو واحد روابط بین الملل دانشگاهها دارند یا آموزش؟

این فرم رو به کدام قسمت وزارت بهداشت بردید؟ اون آدرسی که احمد داده در ارسال اول مربوط به تایید مدارکه ظاهرا
ضمنا در این فرم گفته باید درخواست دانشگاه مربوطه از خارج هم داشته باشید! منظورشو نگرفتم!
در هرصورت آخه این فرم که چیزی رو ثابت نمیکنه ، یعنی اینهمه دوندگیو پر کردن یک فرم که به دانشگاه اجازه زدن مهر رو ی پاکت بدهند؟
جالبه

RE: تایید و مهر وزارت بهداشت - Paradise4 - 18-09-2012

بله متاسفانه مثل یک فرم سرکاریه و البته اطلاعاتی !!! و فقط برای تایید مدارک برای آمریکا، انگلیس و کانادا لازمه.
خودم هم درخواست دانشگاه رو ندارم و بهم گفتن اشکال نداره ! هنوز نبرم که ببینم گیر میدن یا نه ! باید به روابط بین الملل ظاهرا بریم. بعد اونا در مدت دو هفته به دانشگاه خودمون جواب میدن ! نمیدونم چه جوابیه که بعد دانشگاه ترجمه مدارک شامل ریزنمرات و دانشنامه رو در پاکت سربسته مهر و موم انگلیسی خود دانشگاه رو می زنند و اگر بخوایم خودشون میفرستن یا میدن به خودمون ...

البته با توجه به نوع فرم و مدارکی که خواستن مشخصه فقط برای جمع آوری اطلاعات شخصی افراد است ! باز خوبیش اینه که برای مهر و موم های بعدی دیگه همین قبوله و لازم نیست هر دفعه اقدام کنیم !