آکادمیا کافه
ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان (/Thread-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - automotive - 05-06-2016

(05-06-2016, 01:55 PM)hmpdesigner نوشته: سلام
یه سوال
واسه ویزای تحصیلی همراه داشتن 8000 یورو لازمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
بله، در صورتی که از دانشگاه مقصد بورسیه دریافت نکرده باشید این میزان پول را باید بلوکه کنید.
برای اطلاعات بیشتر به اینجا و اینجا مراجعه کنید.
این میزان برای یک سال هستش و هر سال باید این میزان پول را بلوکه کنید یا بورسیه دریافت کنید.

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - hmpdesigner - 06-06-2016

(05-06-2016, 10:47 PM)automotive نوشته: سلام
بله، در صورتی که از دانشگاه مقصد بورسیه دریافت نکرده باشید این میزان پول را باید بلوکه کنید.
برای اطلاعات بیشتر به اینجا و اینجا مراجعه کنید.
این میزان برای یک سال هستش و هر سال باید این میزان پول را بلوکه کنید یا بورسیه دریافت کنید.

خب شرایط بورس چجوریه؟؟؟؟
اون منابعی که گفتین و مطالعه کردم
ولی بیشتر حول همین حرفای شما بود و از شرایط بورس چیزی نگفته بود
اگه لطف کنید و اطلاع بدین ممنون میشم  Heart Heart

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - ForeverBlue - 06-06-2016

(05-06-2016, 01:55 PM)nazilein نوشته: دوستان من برای مستر اول اقدام کردم و 28 آپریل مصاحبه داشتم. زنگ زدم سفارت گفتن جواب  22 می از آلمان اومده ولی پرونده ات دست کنسول هست فردا تماس بگیر قطعی بگیم...این یعنی چی؟خوبه یا بد؟
و اینکه پرسیدم جواب اداره اقامت چی بوده گفت نمیدونم تو پذونده اس که دست کنسوله....کسی تا حالا اینجوری شده؟؟
پرونده همه بعد از جواب اداره اقامت میره زیر دست کنسول؟.....[عکس: undecided.gif]
توروخدا یکی راهنمایی کنه من دارم سکته میکنم
Sad Confused

درود
به هیچ عنوان بد نیست و این روال معمول پرونده ها است. نگران نباشید.

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - automotive - 06-06-2016

(06-06-2016, 11:23 AM)hmpdesigner نوشته: خب شرایط بورس چجوریه؟؟؟؟

کمک هزینهٔ تحصیلی‌ در آلمان و  سایت DAAD برای پذیرش آلمان را مطالعه کنید، اصولا برای ارشد فاند بسیار محدود و با شرایط سخت میتوان از www.daad.de دریافت کرد، به دلیل رایگان بودن تحصیل در آلمان و همچنین بورسیه محدود، بورسیه در مقطع ارشد به سختی بدست می آید، حداقل حتی یک نفر را هم مشاهده نکرده ام که توانسته باشید از بورسیه دولتی DAAD دولت فدرال آلمان در مقطع ارشد استفاده کند، برای دکترا که حقوق دریافت می کنید نه تنها در آلمان بلکه در بیشتر نقاط دنیا.

باز هم پیگیر موضوع در همان تاپیک ها باشید، شاید دوستان اطلاعات دقیقتر و تجربیات بهتری داشته باشند.

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - PeymanSa - 06-06-2016

(06-06-2016, 11:23 AM)hmpdesigner نوشته: خب شرایط بورس چجوریه؟؟؟؟

سلام. دوست عزیز لطفا پرسش مربوط به بورس و فاند رو در صفحه ی مربوط به خودش مطرح کنید.با سپاس -مدیر بخش اروپایی فروم

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - hmpdesigner - 06-06-2016

(06-06-2016, 04:53 PM)PeymanSa نوشته: سلام. دوست عزیز لطفا پرسش مربوط به بورس و فاند رو در صفحه ی مربوط به خودش مطرح کنید.با سپاس -مدیر بخش اروپایی فروم

شرمنده در جریان نبودم  Confused Confused

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - arashglory - 09-07-2016

سلام 
شرمنده اگه سوالم مربوط به تایپیک نیست راستش نمیدونم کجا بپرسم
من دانشجوی ارشدم تو ایران و سربازی هم نرفتم بعد ارشد میخوام دوباره برم المان ارشد بخونم ولی به خاطر خدمتم امکان گرفتن معافیت تحصیلی دوباره برای ارشدو ندارم حالا چند تا سوال داشتم:
1- اگه پذیرش ارشد از المان بگیرم و برم درخواست ویزای المان کنم مشکلی پیش میاد ؟
2-برای ویزا دانشجویی المان کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل باید ببریم ؟
اصلا واسشون وضعیت خدمت ما مهمه؟

3- می تونم بعد از گرفتن ویزای المان زیارتی برم عراق و از اونجا برم المان و مشکلی واسم پیش نیاد؟

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - automotive - 09-07-2016

(09-07-2016, 08:53 PM)arashglory نوشته: سلام 
شرمنده اگه سوالم مربوط به تایپیک نیست راستش نمیدونم کجا بپرسم
من دانشجوی ارشدم تو ایران و سربازی هم نرفتم بعد ارشد میخوام دوباره برم المان ارشد بخونم ولی به خاطر خدمتم امکان گرفتن معافیت تحصیلی دوباره برای ارشدو ندارم حالا چند تا سوال داشتم:
1- اگه پذیرش ارشد از المان بگیرم و برم درخواست ویزای المان کنم مشکلی پیش میاد ؟
2-برای ویزا دانشجویی المان کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل باید ببریم ؟
اصلا واسشون وضعیت خدمت ما مهمه؟

3- می تونم بعد از گرفتن ویزای المان زیارتی برم عراق و از اونجا برم المان و مشکلی واسم پیش نیاد؟

سلام،
1. بله، شما باید گذرنامه داشته باشید تا بتوانید درخواست ویزا بدهید، با گواهی اشتغال به تحصیل در اسرع وقت اقدام به درقات گذرنامه کنید.
2. بله، برای مصاحبه باید این مدارک را نشان بدهید (اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنند).
3. اصولا عراق یک کشور جداست و باید ویزای عراق را جداگانه دریافت کنید و ویزای آلمان را جداگانه، اما میتوانید پس از دریافت هر دو ویزا ابتدا به عراق بروید و بعد آلمان، هرچند کیفیت پروازی و امکانات و خطر سفر به این کشور به عهده شما است.

با احترام

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - arashglory - 12-07-2016

سلام من پیش دانشگاهی ندارم یعنی فنی خوندمو الان کارشناسی ناپیوسته دارم ایا بدون مدرک پیش دانشگاهی میتونم از سفارت المان واسه ارشد ویزا بگیرم؟

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - Shihan - 12-07-2016

(12-07-2016, 12:48 AM)arashglory نوشته: سلام من پیش دانشگاهی ندارم یعنی فنی خوندمو الان کارشناسی ناپیوسته دارم ایا بدون مدرک پیش دانشگاهی میتونم از سفارت المان واسه ارشد ویزا بگیرم؟

بله. مشکلی نداره.