آکادمیا کافه
بورس تحصیلی کره جنوبی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- انجمن: تحصیل در کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- موضوع: بورس تحصیلی کره جنوبی (/Thread-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: بورس تحصیلی کره جنوبی - taniaz - 25-11-2017

چرا جواب نمیدین . تو رشته های پیراپزشکی کدوم رشته بهتره و بیشتر جذب میشه ؟ من کنکور دارمو با توجه به اینکه دندون و پزشکی اونجا نمی ارزه پس چی بخونم . خواهش میکنم جواب بدین . بینایی سنجی یا فیزیو تراپی یا تغذیه .. میخام بورس شم حتما

RE: بورس تحصیلی کره جنوبی - Shihan - 27-11-2017

(24-11-2017, 03:06 PM)taniaz نوشته: سلام من کنکور سوممه و ۲۰ سالمه . تجربیم و واقعا دوس دارم برای ارشد برم سئول. میشه بگید چه رشته هایی تو تجربی شانس بیشتری داره؟ میدونم ک پزشکی و دندون نمیشه . داروسازی چی؟ اصلا داروسازی ارشد داره که بشه رفت؟ اگه نداره پس چطور میشه رفت؟‌ اگه داروسازی هم نمیشه پس چه رشته هایی از پیراپزشکی میشه

پیشنهاد بنده به شما تحصیل در حداقل کشورهای اروپاییه. برای کره ما دوره به انگلیسی بسیار محدود داریم. شاید دانشگاه ملی کره فقط اون هم بسیار رقابتیه.
من پیشنهادم تحصیل در کشورهای اروپایی همچون المان و  اتریش برای این رشته ها است. البته اونجا هم باید به زبان المانی تحصیل کنید.

RE: بورس تحصیلی کره جنوبی - Shihan - 27-11-2017

(24-11-2017, 10:35 PM)1994Tahere نوشته: دوستان من شرایطمو میگم به نظر شما شانسی برای بورس مقطع لیسانس دارم؟
معدل دیپلم ۱۹.۲۳ و معدل هر سه سال بالای ۱۹
گواهی حضور در یک همایش نانو شیمی
یک گواهی حضور در مسابقه شیمی ناحیه ای
چندین تقدیر نامه از مدرسه برای شاگرد شدن در کلاس
آیلتس ۶.۵ یا ۷ میگیرم حتما تا قبل شهریور
به صورت داوطلبانه مدتی در یک پژوهش سرای دانش آموزی کار کردم
بتونم حتما تاپیک ۱ یا ۲ هم میگیرم.
میخواستم ببینم برای مهندسی شیمی شانسم چقدره؟

شانس خوبی داری اما مشکل اینجاست دوره های لیسانس بسیار محدود به انگلیسی هستن. باید از طریق سفارت کره جنوبی اندا پیگیر بشید ببینید برای بورس میتونید اقدام کنید یا خیر. ضمناً رشته ای که مد نظر دارید در دانشگاهی ارائه میشه به انگلیسی یا خیر.

من توصیه ام تحصیل لیسانس در ایرانه و سپس با داشتن رزومه خوبتر به کشورهای دیگر فکر کنید.

RE: بورس تحصیلی کره جنوبی - mahdie_rh - 07-12-2017

سلام.من دانشجوی کارشناسی رشته حقوق هستم.خواستم ببینم اگه بخوام ارشد رو از سئول پذیرش بگیرم،اصلا سئول ارشد رشته حقوق رو بورس میکنه یا اصلا حقوق ایران جایی نداره اونجا؟حتی اگه حقوق بین الملل بخونم اونجا؟
و اینکه دانشگاه یونسه ای کره رشته حقوق داره؟

RE: بورس تحصیلی کره جنوبی - Sarvin123 - 03-01-2018

راستش من تقریبا بیشتر نوشته ها رو خوندم و این باعث شد بد تر گیج بشم 
من الان سال دهم هستم و رشتم تجربیه میخواستم ببینم الان بهترین کار چیه اینه که معدلم رو نوزده به بالا نگه دارم و زبانم رو تقویت کنم تا برای لیسانس برای بورسیه اقدام کنم یا تمرکزمرو بزارم برای دوره ی فوق یعنی دیپلمم رو بگیرم و تلاشم بیشتر روی رتبه ی کنکورم باشه تا رتبه ی خوب بیارم و کلا تو دوره ی لیسانس معدلم رو بالا نگه دارم تا بتونم اقدام کنم خودم فکر میکنم اگه لیسانسم رو اینجا بگیرم دلم قرص تره یعنی اگه یهو اتفاقی بیفته ایران دانشگاهی که ادم داره توش درس میخونه رو دیگه قبول  نداشته باشه حداقل یه لیسانس دارم و از این بابت خیالم راحته و اگه همین گزینه دوم رو در پیش بگیرم اگه اینجا دندون پزشکی بخونم برای بورسیه برای کره کارم خیلی پیچیده تر نمیشه ؟ و بهتر نیست اگه زیست شیمی یا ژنتیک بخونم ؟ واگه طوری شد که مثلا میتونستم یه دانشگاه دولتی ولی سطح پایین تر (دولتی )برای دندون برم و برای چیزایی مثل شیمی و زیست میتونستم یه دانشگاه سطح بالا تر و شناخته شده تر تو ایران برم (بازم دولتی ) کدوم رو انتخاب کنم ؟ چون این طور که فهمیدم نقش دانشگاه تو بورسیه گرفتن پر رنگه و خیلی خوبه که دانشگاهی که لیسانس گرفتیم سابقه ی خوبی داشته باشه 
و درسته الان زیادی خوش بینانه حرف میزنم ولی خبر دارم که هر کدوم از این راه ها سختی های خودشون رو دارن و این طوری نیست که فکر کنید به خاطر این که نوجونم خیلی رویایی  حرف میزنم ( گفتم که خیالتون راحت باشه وقتی دارید راهنمایی میکنید   Confused
و اگه کسی اطلاعاتی داره میتونه یه توضیحی راجب بازار کار رشته های تجربی تو کره بده که اگه به هر دلیلی نتونستم دندون پزشکی بخونم بدونم چی رو انتخاب کنم بهتره و میخواستم ببینم بعد تموم کردن دوره ی تحصیلی توی کره امکان موندن توی همون جا هست ؟ یعنی میشه با پیدا کردن کار اقامت گرفت ؟ 
و آخرین سوالم اینه که وضعیت امنیت توی کره چطوریه ؟ یعنی مثلا دخترا اگه برن اونجا خب بالاخره مهاجرن و جایی رو زیاد خوب نمیشناسن و زبانشونم هر چقدر خوب باشه باز طول میکشه تا روان بشه  مشکلی ندارن به خاطر این چیزا ؟ یعنی چقدر خطر آدم رو تهدید میکنه همه جا نا امنی ممکنه به وجود بیاد و ادم باید احتیاط کنه ولی کلا یه سری جا ها  این مشکلات رو بیشتر داره

RE: بورس تحصیلی کره جنوبی - lavin.ghayour - 22-01-2018

سلام
من الان درحال تحصیل رشته تجربی در مقطع پیش دانشگاهی هستم
زبان انگلیسیم خیلی خوبه ولی مدرکی ندارم
علاقه زیادی به تحصیل تو کره هستم ولی نمیدونم چطور باید اقدام کنکم
وضعیت تحصیلیم هم خوب هست و به احتمال زیاد رتبه خوبی هم تو کنکور خواهم اورد باید کی ؟و چطور اقدام کنکم؟
خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید...

RE: بورس تحصیلی کره جنوبی - ._.Fateme - 19-04-2018

سلام میخواستم بدونم برای تحصیل در سئول هزینه دانشگاه‌های معتبر چجوریه و همین طور برای بورسیه در سئول از چه رشته‌هایی بیشتر استقبال میشه
رشته‌های زیر گروه پزشکی چطور
و همین طور به طور کلی رشته‌های هنری مخصوصا رشته‌ی موسیقی
من شنیدم که فقط کارشناسی ارشد و دکتری رو بورس میکنن میخواستم بدونم درسته؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

RE: بورس تحصیلی کره جنوبی - Shihan - 20-04-2018

(07-12-2017, 01:37 AM)mahdie_rh نوشته: سلام.من دانشجوی کارشناسی رشته حقوق هستم.خواستم ببینم اگه بخوام ارشد رو از سئول پذیرش بگیرم،اصلا سئول ارشد رشته حقوق رو بورس میکنه یا اصلا حقوق ایران جایی نداره اونجا؟حتی اگه حقوق بین الملل بخونم اونجا؟
و اینکه دانشگاه یونسه ای کره رشته حقوق داره؟

مشکلی نداره. رشته حقوق هم در مقاطع بالا ارائه میشه. به سایت دانشگاه سر بزن

RE: بورس تحصیلی کره جنوبی - Shihan - 20-04-2018

(19-04-2018, 08:41 PM)._.Fateme نوشته: سلام میخواستم بدونم برای تحصیل در سئول هزینه دانشگاه‌های معتبر چجوریه و همین طور برای بورسیه در سئول از چه رشته‌هایی بیشتر استقبال میشه
رشته‌های زیر گروه پزشکی چطور
و همین طور به طور کلی رشته‌های هنری مخصوصا رشته‌ی موسیقی
من شنیدم که فقط کارشناسی ارشد و دکتری رو بورس میکنن میخواستم بدونم درسته؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

بیشتر به رشته های فنی مهندسی و علوم پایه بیشترین بورس تعلق میگیره. بله تنها مقاطع بالا شانس بورسش بیشتره

RE: بورس تحصیلی کره جنوبی - Makzem - 23-04-2018

سلام، وقتتون بخیر
جوایز و لوح تقدیر های قبل از دوران دبیرستان هم اعتبار داره و میشه ارسالون کرد!?
مثلا من حدود 8 تا لوح تقدیر رتبه برتر واسه هر ترم کانون ریاضی دوره راهنماییم دارم و تو یه سمینار زبان هم شرکت کردم
اگه میشه، برای تائید ترجمه شون باید امضا و مهر مدرسه ی قبلی یا موسسه صادر کننده روی نسخه های ترجمه شده باشه!?