آکادمیا کافه
مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+---- موضوع: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - Torkan - 11-07-2015

درود

امیدوارم سوالم رو در جای مناسبی پرسیده باشم. کسی که دکترا میخونه در کره جنوبی، آیا میتونه بعد تحصیل در کره بمونه؟ منظورم اینه که تغییر ویزا به اقامت امکان پذیر است؟ اگر بله تحت چه شرایطی؟ سطح دانشگاههاش کلا چطوریه؟ کسی که دکترا تموم بکنه، میتونه post-doc بره جای دیگه؟
مقدار تسلط به زبان انگلیسی در عامه مردم چگونه است؟ منظورم مثل چینی ها نیستن که چینگیلیش حرف بزنن؟!!
کلا زندگی در کره جنوبی رو چطور ارزیابی میکنید؟

پ.ن:بازم شرمنده سوالم چند گانه است و به 2 یا 3 تا تاپیک ممکنه مربوط باشه.

بااحترام،
ترکان

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - ForeverBlue - 12-07-2015

(11-07-2015, 11:14 PM)Charming نوشته: درود

امیدوارم سوالم رو در جای مناسبی پرسیده باشم. کسی که دکترا میخونه در کره جنوبی، آیا میتونه بعد تحصیل در کره بمونه؟ منظورم اینه که تغییر ویزا به اقامت امکان پذیر است؟ اگر بله تحت چه شرایطی؟ سطح دانشگاههاش کلا چطوریه؟ کسی که دکترا تموم بکنه، میتونه post-doc بره جای دیگه؟
مقدار تسلط به زبان انگلیسی در عامه مردم چگونه است؟ منظورم مثل چینی ها نیستن که چینگیلیش حرف بزنن؟!!
کلا زندگی در کره جنوبی رو چطور ارزیابی میکنید؟

پ.ن:بازم شرمنده سوالم چند گانه است و به 2 یا 3 تا تاپیک ممکنه مربوط باشه.

بااحترام،
ترکان

درود بر شما

دوست گرامی
لطفا سوال های خود را در تاپیک های تخصصی بپرسید تا امکان بحث و پیگیری آن ساده تر باشد. این تاپیک فقط مخصوص ویزا است.

در خصوص ویزا:
در صورتی که شخص بتواند کار پیدا کند میتواند ویزای کاری درخواست کند ولی کار بسیار بسیار دشواری است. انواع ویزا در اینجا

در خصوص  مسائل تحصیلی لطفا تاپیک تحصیل در کره جنوبی رو یکبار کامل مطالعه کنید.
در خصوص سایر مسائل مانند زندگی و شرایط کره جنوبی لطفا تاپیک زندگی در کره جنوبی، اشنایی با فرهنگ و کشور را یکبار  کامل مطالعه کنید.

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - مهمان - 26-12-2015

سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون

من یه سری سوال داشتم...

من امسال از دبیرستان فارغ التحصیل میشم و رشته ام کامپیوتره،معدلمم بالای 19.50ست،میخواستم ببینم ایا پذیزش میشم یا خیر؟زبان هم مدرک اتمام تحصیلشو دارم و در ضمن زبان کره ای هم بلدهستم...نظر شما در مورد شرایط من چیه؟امکان قبوای هست؟؟؟

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - Shihan - 27-12-2015

(26-12-2015, 08:02 PM)مهمان نوشته: سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون

من یه سری سوال داشتم...

من امسال از دبیرستان فارغ التحصیل میشم و رشته ام کامپیوتره،معدلمم بالای 19.50ست،میخواستم ببینم ایا پذیزش میشم یا خیر؟زبان هم مدرک اتمام تحصیلشو دارم و در ضمن زبان کره ای هم بلدهستم...نظر شما در مورد شرایط من چیه؟امکان قبوای هست؟؟؟
مدارکی نیاز داری شانست رو بالا ببری برای بورس در کره جنوبی!! (مقطع لیسانس)

1- معدل
2- نمره زبان کره ای بالاتر از 4
3- سابقه گواهی معتبر در تحصیل یا عناوین و حکم قهرمانی و ....
4- توصیه نامه قوی از اموزش و پرورش منطقه
5- اقدام برای رشته های مهندسی و علوم و.....

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - مهمان - 29-12-2015

ایا میشه بعد از انتخاب رشته به کره بریم؟؟؟شرایطش چیه؟؟یاحتی چطوری میشه درخواست دعوتنامه بدیم؟؟؟یا برای پایان دبیرستان و گرفتن دیپلم به بعد چطور؟؟؟کلا میشه سریعترین راه که هزینه اون هم مثل بورسیه باشه رو بگید؟؟

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - Shihan - 29-12-2015

(29-12-2015, 01:48 PM)مهمان نوشته: ایا میشه بعد از انتخاب رشته به کره بریم؟؟؟شرایطش چیه؟؟یاحتی چطوری میشه درخواست دعوتنامه بدیم؟؟؟یا برای پایان دبیرستان و گرفتن دیپلم به بعد چطور؟؟؟کلا میشه سریعترین راه که هزینه اون هم مثل بورسیه باشه رو بگید؟؟

در صفحه قبل کاملاً توضیح داده شده است بهترین و ساده ترین روش برای حضور در کره جنوبی درخواست ویزا دانشجویی می باشد که پس از گرفتن پذیرش این امر میسر خواهد شد.

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - Dr_darya - 05-05-2016

اقا سلام من دوباره ام سوال دارم تو کره هم میشه چهار رشته پزشکی رو خوند منظوم اینه ک میصرفه؟؟ میشه یکم توضیح بدین راجع مدارک لازم و چگونگی پذیرش ایا کنکور داره یا بدون ازمونه یا شرط معدل داره یا باید اینجا قبول شیم اپلای کنیم اونور اها ضمنا من معدلم ۱۸:۹۸ چند تا حکم قهرمانی ورزشی و المپیاد اسیا زیست هم نفر دومم ایا کمکی میکنه؟ زبون کره رو هم فولم اها بعد دانشگاها ب زبون کره ایه یا به زبون اینگلیسی چرا تو نت هیچی ننوشته بود پ

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - Shihan - 05-05-2016

(05-05-2016, 03:21 PM)Dr_darya نوشته: اقا سلام من دوباره ام سوال دارم تو کره هم میشه چهار رشته پزشکی رو خوند منظوم اینه ک میصرفه؟؟ میشه یکم توضیح بدین راجع مدارک لازم و چگونگی پذیرش ایا کنکور داره یا بدون ازمونه یا شرط معدل داره یا باید اینجا قبول شیم اپلای کنیم اونور اها ضمنا من معدلم ۱۸:۹۸ چند تا حکم قهرمانی ورزشی و المپیاد اسیا زیست هم نفر دومم ایا کمکی میکنه؟ زبون کره رو هم فولم اها بعد دانشگاها ب زبون کره ایه یا به زبون اینگلیسی چرا تو نت هیچی ننوشته بود پ

برای کره جنوبی باید دانش زبان کره ای حداقل سطح 4 رو داشته باشید از سطح 6.
ضمناً برای بورس و پذیرش باید مدارکت رو ارسال کنی و ببینی شانس داری یا نه. روی کاغذ اگر زبانت فوله ممکنه شانس داشته باشی.

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - ShaqayeqArT - 27-08-2017

سلام کسی میدونه میانگین درصد
GPA برای معدل رو چجوری باید حساب کرد؟؟

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - automotive - 27-08-2017

(27-08-2017, 12:36 PM)ShaqayeqArT نوشته: سلام کسی میدونه میانگین درصد
GPA برای معدل رو چجوری باید حساب کرد؟؟
@Shihan
سلام
تبدیل معدل از سیستم ایران به سیستم آمریکا
لینک
تبدیل معدل از سیستم آمریکا به سیستم کره جنوبی
لینک

Academic grading in South Korea

پی نوشت: این سایت‌ها غیر رسمی است و فقط برای موارد غیر رسمی کاربرد دارد، برای تبدیل مستقیم وب‌سایتی مشاهده نشد و برای معدل رسمی نیز از دارلترجمه‌ها کمک بگیرید.