آکادمیا کافه
شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش (/Thread-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: موسسه - Olovenly - 07-04-2017

(07-04-2017, 11:32 AM)saaaaam نوشته: سلام
اولا وازه نمایندگی یک دروغ محض هست یعنی این موسسه تحت لیسانس دانشگاه می تواند مدرک تحصیلی بدهد و یا دوره بر گذار کند؟ 
این موسسات عموما کار بازار یابی برای دانشگاه ها انجام می دهند در صورتی که ان داشگاه شهریه دار باشد
خدماتی مثل مدارک لازم برای اپلای و نقل و انتقال ارز و هماهنگ کردن خابگاه و سایر موارد هم ممکن هست انجام بدهند ولی همه این اطلاعات در سایت دانشگاه و این سایت هست و بهیچوجح نیازی به انها نیست مگر حوصله خواندن فروم و سایت دانشگاه را نداشته باشید
من شخصا همه کارهام از طریق فروم و تیوتری که رایگان دانشگاه بهم معرفی کرد صورت گرفت

سلام

یک نفر به من گفت اگه خواستید کار اپلای براتون با هزینه پایین انجام میدیم. درضمن قرداد نوشته می شه یعنی قرارداد به اینصورت که اکثر پول بعد از گرفتن پذیرش پرداخت می کنید و در ابتدا ناچیز پرداخت می کنید مبلغ هم نسبت به موسسات خیلی پایینه

گفتم در ابتدا چقدره؟ بعد از گرفتن پذیرش چقدره؟

بهم گفت 500 هزار تومن اول می گیرم و ۲ میلیون تومن بعد از گرفتن کل پذیرش و فاند کامل.
هیچ موسسه ای انقد نمی گیره همه بالای ۴ تا ۱۰ تومن میگیرن اونم نصفش اول می گیرن ولی چون ما گروهی کار می کنیم و همگی دانشجوییم و موسسه نداریم این مبلغ میگیریم درضمن بنده مدرس ایلتس (خصوصی تدریس می کنم. ولی قبلا کیش وی تدریس میکردم) هم هستم.خواستید درخدمتم.

آقا saaaaam محترم شما تو استرالیا زندگی میکنید؟(پیام خصوصی برای شما غیر فعاله)

ممنون

RE: موسسه - Torkan - 07-04-2017

(07-04-2017, 12:01 PM)Olovenly نوشته: سلام

یک نفر به من گفت  اگه خواستید کار اپلای براتون با هزینه پایین انجام میدیم. درضمن قرداد نوشته می شه یعنی قرارداد به اینصورت که اکثر پول بعد از گرفتن پذیرش پرداخت می کنید و در ابتدا ناچیز پرداخت می کنید مبلغ هم نسبت به موسسات خیلی پایینه

بهم گفت 500 هزار تومن اول می گیرم و ۲ میلیون تومن بعد از گرفتن کل پذیرش و فاند کامل.
هیچ موسسه ای انقد نمی گیره همه بالای ۴ تا ۱۰ تومن میگیرن اونم نصفش اول می گیرن ولی چون ما گروهی کار می کنیم و همگی دانشجوییم و موسسه نداریم این مبلغ میگیریم درضمن بنده مدرس ایلتس (خصوصی تدریس می کنم. ولی قبلا کیش وی تدریس میکردم) هم هستم.خواستید درخدمتم.

ممنون

کمتر گرفتن دلیل بر بهتر بودن نیست.
کلا کاری رو که خودتون میتونید انجام بدید چرا به دست موسیات میسپارید. قبلا هم گفتم کسی که میخواد خارج ادامه تحصیل بده حداقل خودش باید بتونه کارای اپلای رو انجام بده.

RE: موسسه - saaaaam - 07-04-2017

(07-04-2017, 12:01 PM)Olovenly نوشته: سلام

یک نفر به من گفت  اگه خواستید کار اپلای براتون با هزینه پایین انجام میدیم. درضمن قرداد نوشته می شه یعنی قرارداد به اینصورت که اکثر پول بعد از گرفتن پذیرش پرداخت می کنید و در ابتدا ناچیز پرداخت می کنید مبلغ هم نسبت به موسسات خیلی پایینه

ممنون

عرض کردم ایشان مدارک شما را گرفته و پست می کند و گفتند "بهم گفت 500 هزار تومن اول می گیرم و ۲ میلیون تومن بعد از گرفتن کل پذیرش" اون جمله فاند را جدی نگیرید
در قراردادی که به شما می دهند جوری نوشتند گه در هر صورت اون مابقی را از شما بگیرند شک نکنید
بله بستم چون در فروم فقط به سوالات جواب می دهم
من سالها پیش استرالیا پذیرش از چند دانشگاه گرفتم ولی چون فاند نگرفتم رفتم فنلاند

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - Olovenly - 07-04-2017

(07-04-2017, 12:51 PM)Torkan نوشته: کمتر گرفتن دلیل بر بهتر بودن نیست.
کلا کاری رو که خودتون میتونید انجام بدید چرا به دست موسیات میسپارید. قبلا هم گفتم کسی که میخواد خارج ادامه تحصیل بده حداقل خودش باید بتونه کارای اپلای رو انجام بده.

(07-04-2017, 01:20 PM)saaaaam نوشته: عرض کردم ایشان مدارک شما را گرفته و پست می کند و گفتند "بهم گفت 500 هزار تومن اول می گیرم و ۲ میلیون تومن بعد از گرفتن کل پذیرش" اون جمله فاند را جدی نگیرید
در قراردادی که به شما می دهند جوری نوشتند گه در هر صورت اون مابقی را از شما بگیرند شک نکنید
بله بستم چون در فروم فقط به سوالات جواب می دهم
من سالها پیش استرالیا پذیرش از چند دانشگاه گرفتم ولی چون فاند نگرفتم رفتم فنلاند

ممنون که توضیح دادید

آقا به من گفت پرونده زیاد دارم دانشجویان معدل کارشناسی و ارشد هردو 14 و دانشگاه آزاد و...  رفتن دانشگاه های استرالیا با فاند،هم گفت یک دانشجو دیگه رشته IT معدل کارشناسی و ارشد هردو 14 و هردو دانشگاه آزاد و مقاله ISI داشته رفته دانشگاه University of Technology Sydney فاند گرفته 26 هزار دلار.(این شبیه شرایط من ولی مقاله اصلا ندارم)

دانشجویان معدل کارشناسی و ارشد هردو 14 و دانشگاه آزاد و...(این شبیه شرایط من) رفتن دانشگاه های استرالیا با فاند ولی این سایت و سایت اپلای آبرود تو نتایج پذیرش نمیگذارن چرا؟ولی موسسات و آقا اینا پرونده دارن یعنی نتایج پذیرش دارن.من میخوام نتایج پذیرش ببینم نمیدونم از کجا ببینم

به نظر شما ،دانشجویان معدل کارشناسی و ارشد هردو 14 و دانشگاه آزاد و... رفتن دانشگاه های استرالیا با فاند آیا میشه؟

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - Torkan - 07-04-2017

(07-04-2017, 03:06 PM)Olovenly نوشته: ممنون که توضیح دادید

آقا به من گفت پرونده زیاد دارم دانشجویان معدل کارشناسی و ارشد هردو 14 و دانشگاه آزاد و...  رفتن دانشگاه های استرالیا با فاند،هم گفت یک دانشجو دیگه رشته IT معدل کارشناسی و ارشد هردو 14 و هردو دانشگاه آزاد و مقاله ISI داشته رفته دانشگاه University of Technology Sydney فاند گرفته 26 هزار دلار.(این شبیه شرایط من ولی مقاله اصلا ندارم)

دانشجویان معدل کارشناسی و ارشد هردو 14 و دانشگاه آزاد و...(این شبیه شرایط من) رفتن دانشگاه های استرالیا با فاند ولی این سایت و سایت اپلای آبرود تو نتایج پذیرش نمیگذارن چرا؟ولی موسسات و آقا اینا پرونده دارن یعنی نتایج پذیرش دارن.من میخوام نتایج پذیرش ببینم نمیدونم از کجا ببینم

به نظر شما ،دانشجویان معدل کارشناسی و ارشد هردو 14 و دانشگاه آزاد و... رفتن دانشگاه های استرالیا با فاند آیا میشه؟

به راحتی به موسسه بگید نام دو تن از افراد رو که الان در استرالیا هستن به شما بدن پروندش رو یا نشون بدن.
اون وقت برید در لینکدین یا از طرق دیگر ببینید میشه یا خیر!
دوست عزیز پذیرش از استرالیا مقاله و پروپوزال میخواد. اتفاقا استرالیا جایی هست که خود دانشجو باید پروپوزال بنویسه و دنبال پوزیشن باشه قطعا برای فاند.
همانطور که سام قبلا گفتند ازموده را ازمودن خطاست.
باز تصمیم نهایی با خودتون هست.

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - saaaaam - 07-04-2017

(07-04-2017, 03:06 PM)Olovenly نوشته: ممنون که توضیح دادید

دوست خوب دروغ محض هست 
من از سال 2009 تا الان تقریبا بیشتر پذیرفته شده های استرالیا را پیگیری کردم اصلا امکان نداره 
گول ترفند بازاریابی انها را نخورید اخه دوست خوب اگه اینقدر راحت بود بنظر شما همه نمی رفتن استرالیا؟
فقط در سایت نتایج ریجکت استرالیا را ببینید بعد قضاوت کنید
https://www.academiacafe.com/pf/Thread-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%84-%D8%A7%D9%86

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - Olovenly - 07-04-2017

(07-04-2017, 05:20 PM)saaaaam نوشته: دوست خوب دروغ محض هست 
من از سال 2009 تا الان تقریبا بیشتر پذیرفته شده های استرالیا را پیگیری کردم اصلا امکان نداره 
گول ترفند بازاریابی انها را نخورید اخه دوست خوب اگه اینقدر راحت بود بنظر شما همه نمی رفتن استرالیا؟
فقط در سایت نتایج ریجکت استرالیا را ببینید بعد قضاوت کنید
https://www.academiacafe.com/pf/Thread-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%84-%D8%A7%D9%86

این لینک دیدم دانشگاه های استرالیا به شما چی گیر دادن؟به خاطر زبان؟
تعداد مقاله شما زیاده خیلی خوبه نمیدونم چرا قبول نشدید؟
من از شما بدتر ام اصلا نمیتونم دانشگاه های استرالیا(ممتاز یا خوب یا متوسط تو سایت وزارت علوم) قبول بشم با فاند؟
دانشگاه های استرالیا چی حساسه؟معدل یا مقاله یا زبان؟
دانشگاه های کانادا به معدل حساسن و دانشگاه های آمریکا به GRE حساسن درسته؟

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - saaaaam - 07-04-2017

(07-04-2017, 06:01 PM)Olovenly نوشته: این لینک دیدم دانشگاه های استرالیا به شما چی گیر دادن؟به خاطر زبان؟
تعداد مقاله شما زیاده خیلی خوبه نمیدونم چرا قبول نشدید؟
من از شما بدتر ام اصلا نمیتونم دانشگاه های استرالیا(ممتاز یا خوب یا متوسط تو سایت وزارت علوم) قبول بشم با فاند؟
دانشگاه های استرالیا چی حساسه؟معدل یا مقاله یا زبان؟
دانشگاه های کانادا به معدل حساسن و دانشگاه های آمریکا به GRE حساسن درسته؟

کامل در لینک توضیح دادم ولی معدل و کیفیت مقالات بنظرم عامل اصلی هست و در درجه بعد پروپوزال