آکادمیا کافه
شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش (/Thread-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - myland - 10-12-2013

دوست عزیز این شرکت  رسما کلاه برداره
من ازشون پرسیدم
میگه اول اینکه نمره زبان نمیخواد !!!!!!!!!!!!!! البته برای دانشگاه مونترال و شربروک کانادا واقعا خود این دانشگا ها مدرک زبان نمیخوان ولی دانشگاه های انگلیسی زبان همشون مدرک زبان میخوان
بدم میگه ما از طریق یک خیریه برای شما فاند میگیریم یعنی هزینه تحصیل را یک شرکت خیریه میده ولی ما اسم این خیریه رو تا با شما قرارداد نبندیم نمیگیم !!!!!!!!!!در ازای این بورسم هیچ تعهدی ندارید !!!!!!!!!!!!
اگر قرارداد ببندید بعد پشیمون بشید همانجا 100 تومن ازتون کم میشه ! اگه نتونیم براتون پذیرش بگیریم 400 تومان برای ما میشه 200 برمیگردونیم اگر هم که بشه 300 دیگه شما میدید .چون مبلغ کمه (البته به نظر من کم هم نیست) وسوسه کننده است. برای اینکه این 4 تا جمله رو هم بگه 15000 تومن ازتون میگیره !!!!!!!!!! شرکتشونم برج گلدیس آریا شهر صبقه 9 هست به نام شرکت ظفر. یک دفتر داغون با 2 تا خانم.
سوال اینه
آیا خیریه واقعا پول میگیره ؟
بورس میده بدون هیچ چشمداشتی؟
باور کنید اطلاعات هر کدوم شما از این خانمی که اونجا مثلا مشاوره میده بیشتره
حتی راجع به 4 تا دانشگاهی که تو سایتشونم گفته اطلاع ندارن
شناختن رشته شما که بماند .
موفق باشید .

من از موسسه های مورد تایید وزارت علوم هم اطلاعات گرفتم
نصف بیشترشون هیچی نمیدونن
اینو با اطمینان میگم خودتون یکمی وقت بذارید و تو سایتها بگردید شرایط رشته خودتون دستتون میاد.
فروم های خوبی هم هست حتی برای هر رشته و بچه ها اطلاعاتشون رو به اشتراک گذاشتن
شانس پذیرش را با این شرکت ها از دست ندید پول بی زبون را هم دور نریزید

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - ar1987 - 04-01-2014

(10-12-2013, 05:35 PM)myland نوشته: دوست عزیز این شرکت  رسما کلاه برداره
من ازشون پرسیدم
میگه اول اینکه نمره زبان نمیخواد !!!!!!!!!!!!!! البته برای دانشگاه مونترال و شربروک کانادا واقعا خود این دانشگا ها مدرک زبان نمیخوان ولی دانشگاه های انگلیسی زبان همشون مدرک زبان میخوان
بدم میگه ما از طریق یک خیریه برای شما فاند میگیریم یعنی هزینه تحصیل را یک شرکت خیریه میده ولی ما اسم این خیریه رو تا با شما قرارداد نبندیم نمیگیم !!!!!!!!!!در ازای این بورسم هیچ تعهدی ندارید !!!!!!!!!!!!
اگر قرارداد ببندید بعد پشیمون بشید همانجا 100 تومن ازتون کم میشه ! اگه نتونیم براتون پذیرش بگیریم 400 تومان برای ما میشه 200 برمیگردونیم اگر هم که بشه 300 دیگه شما میدید .چون مبلغ کمه (البته به نظر من کم هم نیست) وسوسه کننده است. برای اینکه این 4 تا جمله رو هم بگه 15000 تومن ازتون میگیره !!!!!!!!!! شرکتشونم برج گلدیس آریا شهر صبقه 9 هست به نام شرکت ظفر. یک دفتر داغون با 2 تا خانم.
سوال اینه
آیا خیریه واقعا پول میگیره ؟
بورس میده بدون هیچ چشمداشتی؟
باور کنید اطلاعات هر کدوم شما از این خانمی که اونجا مثلا مشاوره میده بیشتره
حتی راجع به 4 تا دانشگاهی که تو سایتشونم گفته اطلاع ندارن
شناختن رشته شما که بماند .
موفق باشید .

من از موسسه های مورد تایید وزارت علوم هم اطلاعات گرفتم
نصف بیشترشون هیچی نمیدونن
اینو با اطمینان میگم خودتون یکمی وقت بذارید و تو سایتها بگردید شرایط رشته خودتون دستتون میاد.
فروم های خوبی هم هست حتی برای هر رشته و بچه ها اطلاعاتشون رو به اشتراک گذاشتن
شانس پذیرش را با این شرکت ها از دست ندید پول بی زبون را هم دور نریزید

سلام، من برای اون دوستانی مینویسم که شاید با سرچ گوگل به اینجا برسند. من و دوستم جفتمون به این شرکت پول دادیم و هر دو برای مصاحبه تلفنی دعوت شدیم، به دوستم گفته بود ۹۵درصد بورس رو برات میگیرم و به من هم گفته بود ۸۰درصد، خلاصه بعد مصاحبه تلفنیگفتند که ریجکت شدین، اون موسسه به اصطلاح خیریه هم لینکش رو اینجا میزارم.
http://ipostgraduateawards.org
اینکه ایا واقعا بورسی وجود داشته یا خیر من که نمی تونم نظری بدم، یا اینکه اصلا کسی گرفته یا نه. البته بعید میدونم، کلا تناقض زیاد وجود داره تو حرفاشون، ولی ماگفتیم یه شانسه، شاید بشه که نشد. راستی من unswاقدام کرده بودم و دوستم ukmمالزی، خلاصه ۳۰۰تومن الکی دادیم و پرید.موفق باشین.اون رییسشون هم نمازی اسمشه و سنگاپور درس خونده، ما بهش میگفتیم کچل خان;-) ،اینها هم نماینده شرکت ireducation هستند و خود شرکت جای دیگه است. راستی من فوق لیسانس بودم از داشگاه تهران و معدل ۱۶/۵، برای مستر مجدد اقدام کرده بودم، آیلتس ۶.۵هم داشتم، ویزای خود استرالیا رو هم گرفته بودم، ویزای ۱۸ماهه، ولی ریجکت شدم:-P

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - ahmadpashaei - 04-01-2014

با سلام
شما هر دو اولین پستتون اینجاست و هر دو هم از این دفتر مذکور شکایت دارید جالبه فوری هم در اولین پست این تاپیک رو دیدین چون معمولا تازه واردها هرجا دلشون خواست پست میدن.امیدوارم فعالیتتون رو بازم ببینم! اما نمیخوایم بدبین باشیم. راستش شما در باره کانادا که انگلیسی زبان ملی هست و شمام از روز اول باید برید سر کلاس درس بخونید چه فکری کردین که بدون مدرک زبان انگلیسی می خواستین برید اونجا اونم فول فاند؟!!! آدم باید کمی فکر کنه  بعد اقدام کنه! بچه های اینجا حتی بیش از 3 سال باهم آشنان و در گیرو دار اپلای مجازی و واقعی دوست میشن و زبانن می خونن و اکثرا با نمره هاب بالایی میرن اونجا میگن چند ماه طول می کشه جا بیفتیم حالا شما بدون مدرک چه دلی دارین که می خواین برین اونجا درسم بخونید 2 هفته بعدش!این موسسه ها به اندازه مشاورای اینجا اطلاعات ندارن چون دلشون نمیسوزه و نیازی نمبینن این همه سختی بکشن و صفحه صفحه سایتهای وسیع اینهمه دانشگاه رو خط به خط بخونن! عوضش با زبون از اطلاعات کم و سادگی امثال شما خیلی بیشتر از مهندسا پول در میارن.شما زبانتون رو خوب کنید و در یک پروسه 1 ساله دانشگاهها رو بگردین و سبد اپلای بر حسب رزومتون درست کنید. موفق باشید.
از رک گویی من ناراحت نشید ولی واقعیت رو گفتم.با شرایط بدون زبان و ... به فکر قبرس و مالزی باشید.

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - Torkan - 04-01-2014

من که خودم به جای این دوستان و یا دوستان دانشجویی که دنبال این کار ها میرن بهشون میگم اول پذیرش رو بگیرین برام بعد پولم رو بدم بهتون ببینین چه جوابی میدن؟
این قضیه عین همون فردیه که فک کنم اهواز بود میگفت 2 میلیون بدین تا بعد یکسال صاحب پراید بشین و قسطهای بعدی در مدت 10سال و اونایی که 4 تومن بدن نوبتشون اوله!الان اون فرد تو یونان با 40 میلیارد نشسته و عده زیادی پولشون رو از دست دادن و هیچ کاری هم نمیشه کرد چون تا جایی که شنیدم دنبال پناهندگی 30 یا 30 هستش...
این رو گفتم تا این دو دوستمون و سایر دوستان بدونن بهتره نسنجیده هیچ کاری رو تو این پروسه اپلای انجام ندید و بهترین مشاوران همان دوستان همین فروم هستند.
بااحترام

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - ar1987 - 08-01-2014

(04-01-2014, 07:34 PM)ahmadpashaei نوشته: با سلام
شما هر دو اولین پستتون اینجاست و هر دو هم از این دفتر مذکور شکایت دارید جالبه فوری هم در اولین پست این تاپیک رو دیدین چون معمولا تازه واردها هرجا دلشون خواست پست میدن.امیدوارم فعالیتتون رو بازم ببینم! اما نمیخوایم بدبین باشیم. راستش شما در باره کانادا که انگلیسی زبان ملی هست و شمام از روز اول باید برید سر کلاس درس بخونید چه فکری کردین که بدون مدرک زبان انگلیسی می خواستین برید اونجا اونم فول فاند؟!!! آدم باید کمی فکر کنه  بعد اقدام کنه! بچه های اینجا حتی بیش از 3 سال باهم آشنان و در گیرو دار اپلای مجازی و واقعی دوست میشن و زبانن می خونن و اکثرا با نمره هاب بالایی میرن اونجا میگن چند ماه طول می کشه جا بیفتیم حالا شما بدون مدرک چه دلی دارین که می خواین برین اونجا درسم بخونید 2 هفته بعدش!این موسسه ها به اندازه مشاورای اینجا اطلاعات ندارن چون دلشون نمیسوزه و نیازی نمبینن این همه سختی بکشن و صفحه صفحه سایتهای وسیع اینهمه دانشگاه رو خط به خط بخونن! عوضش با زبون از اطلاعات کم و سادگی امثال شما خیلی بیشتر از مهندسا پول در میارن.شما زبانتون رو خوب کنید و در یک پروسه 1 ساله دانشگاهها رو بگردین و سبد اپلای بر حسب رزومتون درست کنید. موفق باشید.
از رک گویی من ناراحت نشید ولی واقعیت رو گفتم.با شرایط بدون زبان و ... به فکر قبرس و مالزی باشید.
چ ربطی داره که پست چندممه؟ما که رفتیم قبرس، شما هنموز که ایرانین. من یه بار پست شما ر وجواب دادم ولی انگار مدیریت پاکش کرده.

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - mahflod - 15-01-2014

با سلام
من امروز فقط به این دلیل توی اینجا ثبت نام کردم تا به همه جویندگان علم بگم که این موسسه یک موسسه کلاهبرداره و من هم با مدرک MBA و با 85 درصد احتمالی که خود این اقای نمازی به من داده بود، گول اونارو خوردم. اونا با یک کلاه برداری نسبتا حرفه ای پول زیادی از دانشجویان به جیب میزنند و من می خوام که ازشون شکایت دادگاهی کنم که به کارشون خاتمه بدم. کسانی که می خواهند در این شکایت با هم  متحد باشیم لطفا به من ایمیل بزنند تا ظرف همین ماه شرکتشونو جمع کنیم چون معتقدم پول دانشجو جماعت از حلالم حلالتره و خوردن نداره. متاستفانه این افراد بخاطر وضع بد مملکت ما به راحتی دارن سو استفاده می کنن و هیچ کس هم جلودارشون نیست. من امروز از اونها خواستم که نام کاربری و پسوورد منو که رد شدم بهم بدن. خیلی جالب بود که وقتی رفتم توی سایت  نوشته شده بود که تازه دیروز ثبت نام من انجام شده است درحالیکه اونا به من گفته بودند که من reject شده ام. وقتی این موضوع رو تلفنی بهشون گفتم ظرف 5 دقیقه همه چیزو توی سایت عوض کردند. اونجا بود که فهمیدم اینا خودشون admin  این سایت هستند و این بازی خودشونه. به نظر من کسانی مقصر این حرکت اونا هستند که قبلا ازشون کلاه برداری شده ولی شکایت نکردند و تمامی گلایه من از افرادیه که در این مواقع سکوت اختیار می کنند. با نظر 
ahmadpashaei   هم زیاد موافق نیستم چون راههای زیادی برای کمک هزینه دانشجویی وجود داره و موسسه های خیریه هم واقعا وجود دارند ولی کلاهبردار نیستند.
کسانی که می خوان جلوشونو بگیریم به من ایمیل بزنند:
  mahflod@yahoo.com

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - ahmadpashaei - 15-01-2014

mahfold عزیز
ممنون از اعلام نظر و تجربتون.من به اون دوستانم گفتم چرا دستی دستی کاری می کنید ازتون سو استفاده بشه ولی متاسفانه ناراحت شدن و به عنوان یک افتخار به اون پست و چندین پست خوب دیگه من امتیاز منفی دادن و تازه پست مجدی داده این بالا که «ما که رفتیم قبرس،شما هنوز ایرانید!»!!! انگار کجا رفته! درحالیکه من قصد کمک دارم تو این سایت. شما حتما شکایت کنید چون اینکارا کم هزینه نداره که بخوان کلاه برداری هم بکنن. مخلص کلام من این بود: شاید با جستجوی شما روند کار خیلی کندتر بشه ولی عوضش خیلی چیزا یاد میگیرید و مسلط به اموری میشید که وقتی رفتین اون دانشگاه بهشون نیاز دارین.وقتی دیگری کارتون رو انجام بده شما حتی با سایت اون دانشگاه آشنایی ندارید و کاملا گنگ میرین خارج! در ضمن میتونید با حساسیت و دلسوزی بیشتری کارتون رو انجام بدین.
موفق باشید

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - Leopold - 15-01-2014

هر شرکت یا موسسه ای که تحت عنوان ارائه خدمات جهت اخذ پذیرش ازتون درخواست پول کرد (حتی یک ریال) بدونید که کلاهبرداری پیش نیست.

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - ahmadpashaei - 15-01-2014

والا من سایتشون رو دیدم و تعجب می کنم چطور شما متوجه متقلب بودنشون نشدین!! 1-جملاتی که در صفحه اصلی برای تشویق به اپلای نوشته شده خیلی داغون و تجاری و شک برانگیزن!! معلومه میخوان پول بگیرن و کلاه بذارن،[img]images/smilies/confused.gif[/img]توصیه می کنم دوستان بخونن یکبار 2-در how to apply به حدی ساده و خلاصه نوشته که بازم تابلو در تابلو هست کلاه بردارن البته به نظر من! بابا دو تا سایت واقعی رو بگردین میبینید که چقدر سایتشون پیچیده هست و بعضا آدم بیخیال میشه از اون فاندشون[img]images/smilies/biggrin.gif[/img] حتی سایت خود دانشگاه ها رو ببینید آدم حوصلش سر میره.یا مثلا سایت daad.de رو ببینید.کلللللی زمان باید بذاری بخونی سایت رو دقیقا ریزه کاری ها رو متوجه بشی. این خیلی خنده داره به نظرم. 3-بخش scholorships هم دیگه نگو!! معمولا به ترتیب حروف الفبا رعایت میشه و جالبه اینها چون ایرانی هستند به واسطه انعکاس شرطی و به طور ناخودآگاه در هر سه نوع بورسیه خودشون ایران رو اول زدن که ایرانی ها فوری گول بخورن[img]images/smilies/cool.gif[/img] دیگه بقیه رو ندیدم.
بازم میگم چون من دارم میبینم سایتهای واقعی چجوری طراحی شدن می گم اینها خیلیییی مشکوکن.

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - Babak - 17-01-2014

سپاس از دوستانی که تجربیات‌شون رو در اختیار سایرین قرار می‌دهند، اما لطفا توجه داشته باشید که همون طور که در پست اول این موضوع نوشته شده و در قوانین سایت هست، تنها کاربران که حداقل ۲۰ ارسال دارند مجاز به بیان تجربه در مورد خدمات شرکت‌ها هستند. این قانون برای این وضع شده که جلوی سواستفاده از فضای فروم برای تبلیغ یا تخریب شرکت‌ها تا حد قابل قبولی گرفته بشه.
متاسفانه مدیران آکادمیا کافه ناچار خواهند بود پست‌هایی رو که این مساله رو رعایت نمی‌کنند از سایت حذف کنند.