آکادمیا کافه
شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش (/Thread-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - m.ost - 16-07-2012

در این موضوع به بررسی خدمات جانبی پذیرش که از طرف برخی از شرکت ها ارائه می شود می پردازیم.
لطفا سوالات و تجربیات خود در مورد این شرکت ها را در این موضوع مطرح کنید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تنها کاربرانی که حداقل 20 ارسال داشته باشند می توانند تجربیات خود را در مورد شرکت ها مطرح کنند. در غیر اینصورت ارسال آنها حذف خواهد شد.
با تشکر

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - m.ost - 16-07-2012

بسیاری از کارهایی که در ارتباط با گرفتن پذیرش هستن مانند پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها، ریپورت نمرات آزمون ها، ثبت نام در آزمون، پرداخت SEVIS Fee (برای مصاحبه سفارت آمریکا) باید از طریق اینترنت و کارت اعتباری صورت بگیره. در برخی مواقع که شما به کارت اعتباری دسترسی ندارین و یا به دلایل مشکلات مثل بلوک شدن کارت ها مایل به استفاده از آنها نیستین می تونین از خدمات پرداخت غیر مستقیم شرکت هایی که وجود دارن استفاده کنین.
البته این شرکت ها مسلما دلار رو به قیمت آزاد برای شما حساب می کنن ولی اگر بخواین که کارت اعتباری رو هم از طریق همین شرکت ها تهیه کنید پرداخت غیر مستقیم آنلاین از طرف آنها برای شما ارزان تر تمام می شود. این شرکت ها با دریافت معادل ریالی مبلغ مورد نظر و کارمزد این پرداخت رو برای شما انجام میدن. یعنی بعد از گرفتن مشخصات مثلا اکانت شما در سایت ETS و پس از اینکه پول رو به حساب اونها واریز کردن به جای شما درخواست صدور و ارسال کارنامه آزمون ها رو از طرف شما انجام میدن.
البته مسلما هرکسی اگر خودش اینکار رو انجام بده خیالش راحتتره ولی به هرحال مواقعی پیش میاد که شما چاره ای به جز این ندارین.
سعی کنید حتما شرکتی رو انتخاب کنید که سایرین هم تجربه کار با اون رو داشتن. شرکت باید حتما یک دفتر داشته باشه. اصلا به شرکت هایی که فقط یک شماره حساب بانکی و یک شماره موبایل به شما میدن اعتماد نکنین.
دو تا شرکتی که من به شخصه با آنها کار کردم شرکت Leenyx و Nilopar هست.

norway - arianaz - 30-08-2012

سلام یک دفتر مشاوره خوب که بتونه اطلاعات کاملی برای اقدامات تحصیلی در نروژ به من بده احتیاج دارم.

RE: norway - Shihan - 30-08-2012

(30-08-2012, 12:03 PM)arianaz نوشته: سلام یک دفتر مشاوره خوب که بتونه اطلاعات کاملی برای اقدامات تحصیلی در نروژ به من بده احتیاج دارم.
دروود.
البته بنده منظور از مشاور را خیلی متوجه نشدم که یک شرکت یا یک شخص خواهد بود!! اما در روند اقدام برای پذیرش و تحصیلات به نظرم خودتون اقدام کنید خیلی مفید و راحت است مگر اینکه خواسته ی دیگری داشته باشید بنده 2 شرکتی که در این زمینه فعال هستند شرکت rdss و شرکت SEC رو می شناسم که کلیه خدمات را انجام می دهند و شرکت های با سابقه و معتبری هستند. البته توصیه میکنم که باز هم با این قضیه خودتان احتیاط را به خرج دهید.

RE: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گرفتن پذیرش - arianaz - 05-09-2012

ممنون از راهنمایتون..من بیشتر اطلاعات راجع به ساپورت مالیو....می خوام

موسسات اخذ پذیرش - manaf - 27-11-2012

سلام به دوستان عزیز

لطفا از تجربیات کار با موسسات برامون بنویسید

بدون هیچ تبلیغی !!!

RE: موسسات اخذ پذیرش - rulany - 27-11-2012

در مجموع و در کمتر از 1 خط میشه گفت چیزی بارشون نیست!!!!
پس بی خود و بی جهت پولتو برای این جور چیز ها!!
یادم میاد تا AA شاهین به یه نفر گفته بود نصف پولو میگیره واسش پذیرش میگیره!!! من الان 25% پول رو میگیرم پذیرش میگیرم واست!!(شوخی!)
شما از همین فروم استفاده کن.براحتی میتونی کاراتو پیش ببری.

RE: موسسات اخذ پذیرش - khorshid20 - 28-11-2012

مگه چقدر پول می گیرن؟

RE: موسسات اخذ پذیرش - rulany - 28-11-2012

نرخ وزارت علوم 1028 یورو هست. در حالی که ماکزیمم ارزش کار اینها 50 یورو شاید باشه.باز کمتر تازه!
ادم حس میکنه یه خورده از این 1000یورو به وزارت علومم میرسه که انقدر هواشونو داره.
حالا جدا از این 1028 یورو هزار و یک پول بابت چیزهای بیخودی میگیرن.اگر پول اضافی داری 100یورو به من بده من واست پذیرش میگیرم

RE: موسسات اخذ پذیرش - khorshid20 - 28-11-2012

من حاضرم 200 یورو بدم برام پذیرش بگیری.ولی واقعا میخوام بدونم چه کارایی انجام میدن؟مثلا توصیه نامه از استادا هم مینویسن؟sop مینویسن؟مقاله هم برامون مینویسن؟خوب من تو اینا مشکل دارم وگرنه اگه همه چیم جور باشه خودمم میتونم پذیرش بگیرم.