آکادمیا کافه
درخواست ایجاد بخش جدید - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: درخواست ایجاد بخش جدید (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF)

صفحات 1 2

درخواست ایجاد بخش جدید - robotics - 12-07-2012

لطفا در قسمت "رشته های تحصیلی" تالاری با نام "مهندسی رباتیک" نیز ایجاد کنید

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - Babak - 12-07-2012

با توجه به این که رشته‌های تحصیلی خیلی زیادند و لیست رشته‌ها خیلی طولانیه، ما فقط برای رشته‌های اصلی که در اغلب دانشگاه‌ها براشون دانشکده وجود داره، در قسمت رشته‌های تحصیلی انجمن ایجاد می‌کنیم و برای گرایش‌های اون‌ها در داخل اون انجمن موضوع یا موضوعاتی ایجاد می‌شه. در صورتی که تعداد موضوع‌های مرتبط با یک گرایش به حدود ۱۰ برسه، بعد براش یک انجمن مجزا در داخل انجمن رشته اصلی ایجاد می‌کنیم.
برای رشته مهندسی رباتیک هم با توجه به این که گرایش محسوب می‌شه، لطفا با یک یا چند موضوع در انجمن برق و کامپیوتر شروع کنید و اگر در آینده لازم شد براش انجمن ایجاد خواهیم کرد.

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - ahmadpashaei - 22-09-2012

با سلام.
من بعضی لغات رو در مقالات و کتب زبان اصلی میبینم که در دیکشنری هم نمیشه پیداشون کرد و در سایتهای علمی هم کسایی که زبان انگلیسیشون پیشرفته باشه یا نیستن یا خیلی خیلی کم هستن و به این خاطر گفتم اینجا بهتره چنین تاپیکی داشته باشیم.
میشه تاپیکی در جای مناسب با عنوان زیر بزنیم؟کجا؟ مثلا با عنوان :
ترجمه لغات تخصصی و نامفهوم موجود در متون علمی و مقالات

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - Babak - 23-09-2012

پیشنهاد خوبی احمد جان. به نظرم مناسب‌ترین بخش براش انجمن «مقاله» است.

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - irankhah - 01-03-2013

لطفا به فيلد هاي پزشكي و داروسازي و علوم نوين ژنتيكي بپردازيد ، پيشاپيش بسيار بسيار متشكرم 

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - Babak - 01-03-2013

احتمالا دیدید که ما انجمن برای رشته‌های پزشکی داریم. در این انجمن یک موضوع برای رشته‌های نوین پزشکی هم وجود داره. در نتیجه از نظر ایجاد بخش، نیازی به انجام کار خاصی نیست. بقیه‌اش دیگه لطف و کمک دوستان مطلع هست که مطالب جدید رو به فروم اضافه کنند.

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - lavender - 09-03-2013

درود
یه پیشنهاد می خواستم بدم واون هم اینکه: خیلی از ماها یه وسایل کوچیکی داریم که بنا به دلایلی دیگه مورد استفاده نیستن .
خودم  یه گوشی  at&t  دارم ،سالمِ سالم که فقط چند ماه ازشون استفاده کردم و بعد پلانم رو تغییر دادم و همینجوری تو کشو افتاده. 
گفتم بد نیست اگه یه تاپیکی ایجاد کنیم و اینطور وسایل رو بنویسیم که دوستانی که تازه میان امریکا و روزهای اول هیچ چی ندارن ازش استفاده کننو حداقل چند روزی کار راه بنداز باشه.
توصیه می کنم وسایل مربوطه free of charge باشه.
سپاس [عکس: 392619_flowerysmile.gif]

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - Babak - 09-03-2013

lavender عزیز
به نظرم پیشنهاد خوبیه و اگر بشه این طور وسائل رو به دوستانی که تازه از راه می‌رسند قرض داد خیلی خوب خواهد بود. به نظرم چنین تاپیکی می‌تونه مفید باشه. هر کسی در پستش می‌تونه به مشخصات وسیله و همچنین شهری که درش قرار داره اشاره کنه تا بقیه دوستان در صورتی که نیاز داشته باشند، بتونند وسیله رو قرض بگیرند. در مورد امریکا من تاپیکش رو در انجمن زندگی در امریکا ایجاد می‌کنم.

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - stifler - 14-02-2015

سلام دوستان.

لطفا" یه تاپیک در مورد رشته ی "علوم مهندسی" ایجاد کنید. 

دانشگاه تهران و گیلان در مقطع لیسانس این رشته رو دارن . دانشگاه صنعتی تالین هم دیدم که به انگیسی این رشته رو برای بچلر و رایگان  داره.

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - M1KE - 15-02-2015

فکر می کنم دانشگاه تهران هم این رشته رو در مقطه کارشناسی داشته باشه. اگر علاقه دارید می تونید خودتون در انجمن "سایر رشته های تحصیلی" تاپیک جدیدی در این مورد ایجاد کنید (در انجمن موردنظر روی "ارسال موضوع" کلیک کنید).