آکادمیا کافه
راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+----- انجمن: مشاوره و رفع اشکال GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-GRE-General)
+----- موضوع: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE (/Thread-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-GRE)

صفحات 1 2 3

RE: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - Glee - 02-10-2014

(02-10-2014, 08:00 PM)'blur' نوشته:
مسلما که تست های خود ETS در اولویت هستن. البته دو ست تست پایانی official guide رو حتما نزدیک امتحان کار کنید. اما تست های خود کتاب هم مهمن که خب باید براشون وقت بذارید. تست های practice book ها هم مهم هستن. 

ممنون از راهنماییتون، تستهای خود ets رو حین مطالعه ی کتاب حل کردم، به استثنای اون دو تا تست کامل که همونطور که شما گفتید برای روزهای آخر گذاشتم. به نظر شما پرکتیس بوک  نسبت به بیگ بوک (بخصوص بخش وربالش) ارجحیت بیشتری داره؟

RE: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - Leopold - 02-10-2014

کتاب پرکتیس بوک در واقع خلاصه شده کتاب آفیشال گاید هست که به صورت رایگان برخلاف کتاب آفیشال گاید ای تی اس در سایتش قرار گرفته. پرکتیس بوک فکر کنم دو تا نمونه تست کامل آخرش داشت که یکیشون با همون تست کامل کتاب افیشال یکی بود. حالا شما تست های جامع پرکتیس بوک و کتاب افیشال گاید (ویرایش های مختلفش) ده روز مونده به آزمون بزنید. در حال حاضر هم واسه 20 روز باقیمونده بیگ بوک کار کنید.
موفق باشید 
(02-10-2014, 08:06 PM)'ftn' نوشته:
ممنون از راهنماییتون، تستهای خود ets رو حین مطالعه ی کتاب حل کردم، به استثنای اون دو تا تست کامل که همونطور که شما گفتید برای روزهای آخر گذاشتم. به نظر شما پرکتیس بوک  نسبت به بیگ بوک (بخصوص بخش وربالش) ارجحیت بیشتری داره؟

RE: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - atefeh_J - 14-10-2014

(02-10-2014, 07:53 PM)'ftn' نوشته: سلام
دوستان برای کسی که کمتر از یه ماه فرصت داره و اصلا تست و رایتینگ کار نکرده، کدوم منبع رو برای تستهای وربال و کوانت پیشنهاد میکنید؟ اولویت با تستهای کدوم یک از این کتابهاست؟ (پرکتیس بوک، بیگ بوگ، 5lb، نوا...)
ممنون

من پیشنهادم برای کوانت بیگ بوک هست. چند تا سوال های امتحان کپی متاب بیگ بوک است. با توجه به وقتتان این کتاب را تو اولویت بذارید به نظر من Smile

RE: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - Philadelphia - 09-11-2014

(14-10-2014, 09:00 PM)'atefeh_J' نوشته:
من پیشنهادم برای کوانت بیگ بوک هست. چند تا سوال های امتحان کپی متاب بیگ بوک است. با توجه به وقتتان این کتاب را تو اولویت بذارید به نظر من Smile

ببخشید منظور از بیگ بوک همون کتاب هست که واسه GRE قبلی بود؟ همونو میشه واسه این ریوایز شده هم خوند؟ یا سری جدیدی ازش اومده؟

RE: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - blur - 09-11-2014

(09-11-2014, 03:55 PM)'Philadelphia' نوشته:
ببخشید منظور از بیگ بوک همون کتاب هست که واسه GRE قبلی بود؟ همونو میشه واسه این ریوایز شده هم خوند؟ یا سری جدیدی ازش اومده؟

منظور همون بیگ بوک قبلیه ست منتها در مباحثی که با امتحان revised مشترکه شما باید تست بزنید.

RE: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - mahnaz103 - 09-11-2014

سلام 
من از منابع مطلع ام. منتها یه سوال پیش اومد برام. 
آیا برای شروع کار، 1100 لغت + کتاب nova خوبه؟ بعدا اگر فرصت بشه برم سراغ منابع دیگه! یا نه این کتاب منبع مناسبی نیست نسبت به بقیه. 
(لغت 504 و 450 تافل رو قبلا خوندم) 

ممنون 

RE: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - soufi64 - 21-11-2015

سلام دوستان
من میخوام انشالله بتنونم برای اردیبهشت و یا خرداد 95 مدرک زبان IELTS و همینطور GRE بگیرم، اما متاسفانه هیچ گونه آشنایی ای ندارم که اصلا چی بخونم یا از کجا شروع کنم. اما خب دایره واژگانم قوی هست و از روی متون براحتی میخونم و تقریبا متوجه مفاهیمی که میخونم میشم
و اینکه من ارشد آلودگی محیط زیست دارم آیا باید GRE General آزمون بدم یا Subject ؟؟؟
ممنون میشم لطف کنید و راهنمائیم بفرمائید.

RE: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - Matinking - 21-11-2015

(21-11-2015, 06:03 PM)soufi64 نوشته: سلام دوستان
من میخوام انشالله بتنونم برای اردیبهشت و یا خرداد 95 مدرک زبان IELTS و همینطور GRE بگیرم، اما متاسفانه هیچ گونه آشنایی ای ندارم که اصلا چی بخونم یا از کجا شروع کنم. اما خب دایره واژگانم قوی هست و از روی متون براحتی میخونم و تقریبا متوجه مفاهیمی که میخونم میشم
و اینکه من ارشد آلودگی محیط زیست دارم آیا باید GRE General آزمون بدم یا Subject ؟؟؟
ممنون میشم لطف کنید و راهنمائیم بفرمائید.

سلام

1- با کتاب official ی که خود ETS منتشر کرده شروع بفرمایید تا روی structure آزمون و اونچه سر جلسه قرار هست در مقابلتون قرار بگیره، آشنا بشید...
بعد یک نمونه آزمون کامل از کتابی مثل Barron's رو تست بدید و اون وقت با توجه به نمراتتون، می توتید به طور موثر به دنبال مراجعی برای آماده سازی بهینه باشید...

2- شما باید در آزمون GRE General شرکت بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - moeinsdgh - 13-04-2016

سلام دوستان
از من فقط نمره GRE رو خواستن و نمره آیلتس و تافل نخواستن. حالا من میخام خودم برای آزمون آبان ماه آماده کنم (حدود 6 ماه دیگه وقت دارم). سوالاتم اینه که با چه منابعی شروع کنم و آیا شش ماه خوندن برای گرفتن نمره زبان GRE کفایت میکنه؟ (با در نظر گرفتن این که من یه دانشجوی دکترا ام و پایه متوسطی از ریاضیات و زبان دارم). و سوال دومم اینه که الان کلاس ثبت نام کنم و یا اینکه فعلا منابع رو بخونم و بعد برای کلاس اقدام کنم؟

RE: راهنمایی در رابطه با ترتیب خواندن منابع GRE - Matinking - 13-04-2016

(13-04-2016, 06:21 PM)moeinsdgh نوشته: سلام دوستان
از من فقط نمره GRE رو خواستن و نمره آیلتس و تافل نخواستن. حالا من میخام خودم برای آزمون آبان ماه آماده کنم (حدود 6 ماه دیگه وقت دارم). سوالاتم اینه که با چه منابعی شروع کنم و آیا شش ماه خوندن برای گرفتن نمره زبان GRE کفایت میکنه؟ (با در نظر گرفتن این که من یه دانشجوی دکترا ام و پایه متوسطی از ریاضیات و زبان دارم). و سوال دومم اینه که الان کلاس ثبت نام کنم و یا اینکه فعلا منابع رو بخونم و بعد برای کلاس اقدام کنم؟

سلام

- بخش quantitative رو قطعا میشه در 6 ماه به خوبی cover کرد...
برای verbal این دقیقا بستگی به عقبه زبانی شما و نمره ای که مدنظرتون هست بستگی داره... در حالت کلی اون هم ممکن هست...

- بهتر هست اول خودتون شروع به مظالعه کنید و در ادامه اگر جایی ضعف عمده و اساسی دیدید برای جبرانش دست به روش هایی مثل کلاس رفتن بزنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم