آکادمیا کافه
ارسال کارنامه آزمون آیلتس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: IELTS (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-IELTS)
+---- موضوع: ارسال کارنامه آزمون آیلتس (/Thread-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: ارسال کارنامه آزمون آیلتس - Atlantis - 26-12-2015

(24-10-2014, 07:10 PM)Andre نوشته: سلام. من دو روز پیش دو نمره به دانشگاهای McGill و Alberta ریپورت کردم (البته به صورت آنلاین و نه پستی). 

سلام

سایت دانشگاه واترلو هم اعلام کرده ریپورت آیلتس به صورت آنلاین مورد قبوله:
For IELTS, we now accept the electronic Test Report Form (TRF)

میخواستم بدونم ریپورت آنلاین برای آیلتس به چه صورت هست؟ آیا نیاز هست که حضوری برای ریپورت به مرکز آیلتسی که در تهران آزمون دادم بیام؟ یا اینکه غیرحضوری و تلفنی هم میسره؟

ممنون میشم دوستانی که درجریان هستند راهنمایی بفرمان

RE: ارسال کارنامه آزمون آیلتس - Andre - 27-12-2015

(26-12-2015, 09:54 PM)Atlantis نوشته: سلام

سایت دانشگاه واترلو هم اعلام کرده ریپورت آیلتس به صورت آنلاین مورد قبوله:
For IELTS, we now accept the electronic Test Report Form (TRF)

میخواستم بدونم ریپورت آنلاین برای آیلتس به چه صورت هست؟ آیا نیاز هست که حضوری برای ریپورت به مرکز آیلتسی که در تهران آزمون دادم بیام؟ یا اینکه غیرحضوری و تلفنی هم میسره؟

ممنون میشم دوستانی که درجریان هستند راهنمایی بفرمان

در همان صفحه ای که این اطلاعات هست. آدرسی هم برای ارسال کدپستی آنلاین موجوده. در واقع اپراتور با جستجوی کدپستی و یا اسم دانشگاه میتونه ببینه که چه مراکزی، تحت پوشش، به سیستم دسترسی دارند و براشون نمره شما رو ارسال کنه و اونا خودشون ادامه کار رو انجام میدن. ریپورت آنلاین دردسرهایی هم داره من خودم برای دانشگاه McGill و یک دانشگاه آمریکایی کلی وقت صرف کردم و در پایان تنها مک گیل اونم به صورتی که من خودم نمره رو آپلود کردم پاسخ دادن. حتماً بعد از 2 هفته (برای آنلاین) پیگیری کنید که نمره دستشون رسیده (معمولاً سامانه ای هست که اگر نرسیده باشه میتونید بپرسید از شخص و یا ایمیلی که معرفی شه).

به طور خلاصه برای رپیورت به صحفه مورد نظر (دانشگاه یا دانشکده) مراجعه کنید و اطلاعات از قبیل آدرس دانشگاه و یا دانشکده و کدپستی رو به اطلاع اپراتور موسسه تون برسونید. تلفنی و یا ایمیلی هم انجام میدن. من هم از سنتر آزاد ریپورت کردم و هم ایرسافام که صدالبته ایراسافام روتین تر بود.

موفق باشید

RE: ارسال کارنامه آزمون آیلتس - Atlantis - 27-12-2015

(27-12-2015, 06:49 AM)Andre نوشته:
در همان صفحه ای که این اطلاعات هست. آدرسی هم برای ارسال کدپستی آنلاین موجوده. در واقع اپراتور با جستجوی کدپستی و یا اسم دانشگاه میتونه ببینه که چه مراکزی، تحت پوشش، به سیستم دسترسی دارند و براشون نمره شما رو ارسال کنه و اونا خودشون ادامه کار رو انجام میدن. ریپورت آنلاین دردسرهایی هم داره من خودم برای دانشگاه McGill و یک دانشگاه آمریکایی کلی وقت صرف کردم و در پایان تنها مک گیل اونم به صورتی که من خودم نمره رو آپلود کردم پاسخ دادن. حتماً بعد از 2 هفته (برای آنلاین) پیگیری کنید که نمره دستشون رسیده (معمولاً سامانه ای هست که اگر نرسیده باشه میتونید بپرسید از شخص و یا ایمیلی که معرفی شه).

به طور خلاصه برای رپیورت به صحفه مورد نظر (دانشگاه یا دانشکده) مراجعه کنید و اطلاعات از قبیل آدرس دانشگاه و یا دانشکده و کدپستی رو به اطلاع اپراتور موسسه تون برسونید. تلفنی و یا ایمیلی هم انجام میدن. من هم از سنتر آزاد ریپورت کردم و هم ایرسافام که صدالبته ایراسافام روتین تر بود.

موفق باشید

واقعا ممنونم از شما. یه سوال دیگه هم داشتم

ددلاین پروگرم من اول فوریه است، اما با توجه به این آدرس:
Your English language test scores must arrive at Waterloo by April 8, 2016.

آیا این به این معنی هست که باید همه مدارک تا اول فوریه ارسال بشه، اما آیلتس میتونه تا آپریل فرستاده بشه؟
یا این برداشت من اشتباه هست و نمره آیلتس هم مثل سایر مدارک باید قبل ددلاین ارسال بشه؟

متشکرم
[url=https://uwaterloo.ca/find-out-more/admissions/english-language-requirements/submitting-english-language-test-scores][/url]

RE: ارسال کارنامه آزمون آیلتس - Andre - 27-12-2015

(27-12-2015, 11:26 AM)Atlantis نوشته: واقعا ممنونم از شما. یه سوال دیگه هم داشتم

ددلاین پروگرم من اول فوریه است، اما با توجه به این آدرس:
Your English language test scores must arrive at Waterloo by April 8, 2016.

آیا این به این معنی هست که باید همه مدارک تا اول فوریه ارسال بشه، اما آیلتس میتونه تا آپریل فرستاده بشه؟
یا این برداشت من اشتباه هست و نمره آیلتس هم مثل سایر مدارک باید قبل ددلاین ارسال بشه؟

متشکرم
[url=https://uwaterloo.ca/find-out-more/admissions/english-language-requirements/submitting-english-language-test-scores][/url]

تمامی مدارک باید قبل از ددلاین به دستشون برسه. این دو توصیه مهم هم داشتند واستون
  • Complete your test at least 2 months before the deadline to ensure your scores reach us in time.

• It will take 4-6 weeks for your official test score to reach Waterloo.
    عموماً پرونده های تکمیل ابتدا بررسی میشن و اگر همچنان ظرفیت باقی باشه به بقیه متقاضی ها هم فرصت داده میشه. پذیرش مشروط هم در بعضی از دانشگاهها موجوده که معمولاً به دانشجویانی داده میشه که نمره زبانشون کمتر از مقدار درخواستی هست. مثلاً فرض کنید در آزمون IELTS نمره 7 با شرط حداقل 6.5 در تمام مهارت ها نیاز باشه و متقاضی ای به نحوی یکی از مهارت ها و یا کل نمره کمتر از این مقدار داشته باشه (عموماً تا 0.5 نمره کمتر). این شرط نمیدونم برای دانشگاه واترلو برقراره یا نه. ولی به نظرم حالا که فرصت هست حتماً وبسایت رو بخونید.موفق باشیدپ.ن: در مورد IELTS واقعاً ریپورت کردنش برای خیلی از دانشگاهها مکافاتی داره. خود من دانشگاههایی که نسخه کاغذی رو دریافت میکردند بهتر دیدم. چون بعد از یک هفته کارنامه کاغذی دستشون میرسه و در واقع پروندتون تکمیل میشه.

RE: ارسال کارنامه آزمون آیلتس - Atlantis - 27-12-2015

(27-12-2015, 09:29 PM)Andre نوشته: تمامی مدارک باید قبل از ددلاین به دستشون برسه. این دو توصیه مهم هم داشتند واستون
  • Complete your test at least 2 months before the deadline to ensure your scores reach us in time.

• It will take 4-6 weeks for your official test score to reach Waterloo.
    عموماً پرونده های تکمیل ابتدا بررسی میشن و اگر همچنان ظرفیت باقی باشه به بقیه متقاضی ها هم فرصت داده میشه. پذیرش مشروط هم در بعضی از دانشگاهها موجوده که معمولاً به دانشجویانی داده میشه که نمره زبانشون کمتر از مقدار درخواستی هست. مثلاً فرض کنید در آزمون IELTS نمره 7 با شرط حداقل 6.5 در تمام مهارت ها نیاز باشه و متقاضی ای به نحوی یکی از مهارت ها و یا کل نمره کمتر از این مقدار داشته باشه (عموماً تا 0.5 نمره کمتر). این شرط نمیدونم برای دانشگاه واترلو برقراره یا نه. ولی به نظرم حالا که فرصت هست حتماً وبسایت رو بخونید.موفق باشیدپ.ن: در مورد IELTS واقعاً ریپورت کردنش برای خیلی از دانشگاهها مکافاتی داره. خود من دانشگاههایی که نسخه کاغذی رو دریافت میکردند بهتر دیدم. چون بعد از یک هفته کارنامه کاغذی دستشون میرسه و در واقع پروندتون تکمیل میشه.

آخ آخ ببخشید این لینکی که گذاشتم واسه undergraduate admission بود، من تا حالا اشتباهی داشتم اینو نگاه میکردم. الان که پاسخ شما رو دیدم تازه متوجه شدم.

درمورد پی نوشت شما هم کاملا موافقم. ریپورت آیلتس داستانیه واقعا. من امروز زنگ زدم دانشگاه آزاد گفتم میخوام آنلاین ریپورت کنم. طرف گفت به ielts.iau@gmail.com ایمیل بده درخواستتو بگو. منم ایمیل زدم، نه جوابی نه چیزی، نه معلومه کی میخوان ریپورت کنن... منم ددلاینم تا دوهفته دیگه س.

اصلا اینکه همچین موسسه بزرگی برای مسئله به این مهمی از اکانت جی میل استفاده میکنه خودش یه طنز بزرگه.

RE: ارسال کارنامه آزمون آیلتس - mtba - 16-01-2016

دوستان کسی اطلاع داره واسه ریپورت نمره آیلتس حتما باید به دفتر مرکزی تو تهران رفت یا از دفاتر دیگه هم میشه؟ تو شهرستانم....
یعنی واسه هر بار ریپورت باید برم تهران؟!!!!!
راستی قضیه ردپورت آنلاین چیه و چطوری میشه این کارو کرد؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

RE: ارسال کارنامه آزمون آیلتس - anis - 17-01-2016

سلام ببخشید من ی سوال داشتم من هنوز دانشگاه م مشخص نکردم خواستم بدونم 2 فرمی که برای ایلتس زده که برای کدام دانشگاه ریپورت شه من چی باید بنویسم و چکار کنم

RE: ارسال کارنامه آزمون آیلتس - mtba - 20-01-2016

سلام 
3-4 ماهی از امتحان آیلتسم گذشته. ایمیل زدم به grad office دانشگاهی که ریپورت رسمی رو میخواد، که مثلا اگه میشه فعلا با اسکن کارنامه کارم راه بیوفته و من هزینه نکنم، این جوابو نوشت:
"If you have IELTS scores, you may send us a scanned PDF and we will be able to verify them online."

الان این یعنی اینکه اول اسکن رو بفرستم بعدم آنلاین ریپورت کنم یا فقط اسکنو بفرستم کافیه؟
ممنون

RE: ارسال کارنامه آزمون آیلتس - mtba - 20-01-2016

(17-01-2016, 02:55 PM)anis نوشته: سلام ببخشید من ی سوال داشتم من هنوز دانشگاه م مشخص نکردم خواستم بدونم 2 فرمی که برای ایلتس زده که برای کدام دانشگاه ریپورت شه من چی باید بنویسم و چکار کنم

اگه مشخص نکردین که دیگه هیچی نمیخواد بنویسین....ولی اگه مشخص بود تو هزینه صرفه جویی میشد چون اون 4 تا رایگانه. 
موفق باشید

RE: ارسال کارنامه آزمون آیلتس - mtba - 01-03-2016

سلام دوستان،
به یه مشکل برخوردم..... نمره آیلتس رو برای دانشگاه تو امریکا ریپورت کردم (رسمی)، حالاکه رهگیری میکنم زده که رسیده (اونم 10 روز پیش) ولی دانشگاه میگه که نرسیده!
حالا چی کار کنم؟؟!
دانشگاه آزاد از طریق پست SMS Express فرستاد.
کسی تا حالا همچین تجربه ای داشته؟
ممنون