آکادمیا کافه
لغو یا تغییر زمان آزمون iBT - سوالات مرتبط با آنها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: TOEFL (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-TOEFL)
+----- انجمن: آزمون iBT (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-iBT)
+----- موضوع: لغو یا تغییر زمان آزمون iBT - سوالات مرتبط با آنها (/Thread-%D9%84%D8%BA%D9%88-%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-iBT-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%86%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5

لغو یا تغییر زمان آزمون iBT - سوالات مرتبط با آنها - Pejman - 29-01-2011

امکان لغو (canceling) یا به تعویق انداختن (rescheduling) آزمون iBT تا سه روز پیش از روز برگزاری آزمون iBT ممکن است. لغو و تغییر زمان آزمون تنها از طریق اینترنت یا تلفن (فقط با کارت اعتباری بین المللی مثل Master، Visa، و غیره) امکان پذیر است. هزینه به تعویق انداختن آزمون 60 دلار است. در صورت لغو آزمون در مهلت زمان مقرر، نصف هزینه ثبت نام به داوطلب برگردانده خواهد شد. این هزینه به کارت اعتباری مورد استفاده در زمان ثبت نام یا مرکز برگزار کننده آزمون بازگردانده می شود. برای اطلاع از جزئیات این مساله بهتر است با مرکز برگزاری آزمون که فرد در آن ثبت نام کرده است تماس گرفت. این هزینه ماه ها بعد از تاریخ آزمون قابل دریافت است.

برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.

RE: لغو یا تغییر زمان آزمون iBT - سوالات مرتبط با آنها - QUPHAS - 05-07-2012

سلام
دوستان من 16 سپتامبر IBT ثیت نام کردم. اگر همون موقع بخوام امتحان رو به تعویق بندازم احتمالاً فقط تاریخ هایی رو میتونم انتخاب کنم که تو سایت ETS بازه. دوستان با تجربه میتونن بگن که توی سپتامبر حداکثر تا چه تاریخی امکان ثبت نام هست؟ مثلاً نوامبر بازه؟ و اینکه با توجه به شلوغی اون زمان این کار ریسک نداره؟ این ریسک که شاید جا گیریم نیاد!!1

RE: لغو یا تغییر زمان آزمون iBT - سوالات مرتبط با آنها - Nasim67 - 05-07-2012

(05-07-2012, 12:08 PM)QUPHAS نوشته: سلام
دوستان من 16 سپتامبر IBT ثیت نام کردم. اگر همون موقع بخوام امتحان رو به تعویق بندازم احتمالاً فقط تاریخ هایی رو میتونم انتخاب کنم که تو سایت ETS بازه. دوستان با تجربه میتونن بگن که توی سپتامبر حداکثر تا چه تاریخی امکان ثبت نام هست؟ مثلاً نوامبر بازه؟ و اینکه با توجه به شلوغی اون زمان این کار ریسک نداره؟ این ریسک که شاید جا گیریم نیاد!!1
سلام
دوست خوبم به نظر من این کار،نه تنها برای تافل بلکه برای هر امتحانی،خیلی ریسکی هستش.چون اون تاریخ علی الخصوص نوامبر دیگه واقعا متقاضی زیاد هست.به نظرم از همین حالا طوری برنامه ریزی کنید که مجبور به تعویق نشید،چون اگر خدای نکرده بد شانسی بیارید......
موفق باشید

RE: لغو یا تغییر زمان آزمون iBT - سوالات مرتبط با آنها - oknegar - 22-10-2012

سلام دوستان
من برای آزمون تافل iBT ، تاریخ 10 نوامبر ثبت نام کردم اما می خواستم تاریخ امتحانم رو به تعویق بندازم و حداکثر تا 24 نوامبر. اگر کسی می خواد آزمونش رو جا به جا کنه به من اطلاع بده خیلی ممنون میشم.

RE: لغو یا تغییر زمان آزمون iBT - سوالات مرتبط با آنها - shokooh - 27-11-2012

بچه ها اگه کسی کنسل کنه آزمونشو، بلافاصله جای اون خالی میشه و توی سایت ETS نشون میده جای خالی رو یا نه؟؟؟!!!!!! یا مثلن 15 دقیقه، یا 30 دقیقه، یا 1 ساعت، یا حتی یک روز بعد جای خالی باز میشه؟؟؟!!! چون یکی از دوستانم میخواد کنسل کنه تا من بگیرم، نمیدونم که اگه کنسل کنه بلافاصله من میتونم بگیرم یا طول میکشه تا جای خالی رو ETS نشون بده!!!! میترسم قبل من کسی بگیره!! ممنون میشم کسی تجربه ای داره بگه.

[برش] آموزشگاه های معتبر برای تافل - hossein12 - 16-10-2013

سلام به همگی
دوستان سؤالی در مورد نحوه خرید نوبت آزمون داشتم و بخش مرتبط تری رو در فوروم پیدا نکردم. راستش قصد دارم زودتر در آزمون شرکت کنم  و شنیدم میشه نوبت آزمون کسی رو که میخواد کنسل کنه خرید. ممکنه در مورد این نوع خریدها (از آغاز تا پایان) توضیح بدین؟ چون تا اونجا که من میدونم برای تعیین نوبت باید هرکس از طریق حساب کاربری خودش در ای.تی.اس. رزرو و ثبت نام کنه ؛ در اینصورت اگر من نوبت شخص دیگه یی رو بخرم مشکلی پیش نمیاد؟ ضمناً چطوری باید مطمئن بشم از اینکه همه چی درسته و خدای نکرده سوء استفاده ای در کار نیست؟  سپاسگزار از راهنماییتون.

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - Torkan - 16-10-2013

(16-10-2013, 12:03 PM)'hossein12' نوشته: سلام به همگی
دوستان سؤالی در مورد نحوه خرید نوبت آزمون داشتم و بخش مرتبط تری رو در فوروم پیدا نکردم. راستش قصد دارم زودتر در آزمون شرکت کنم  و شنیدم میشه نوبت آزمون کسی رو که میخواد کنسل کنه خرید. ممکنه در مورد این نوع خریدها (از آغاز تا پایان) توضیح بدین؟ چون تا اونجا که من میدونم برای تعیین نوبت باید هرکس از طریق حساب کاربری خودش در ای.تی.اس. رزرو و ثبت نام کنه ؛ در اینصورت اگر من نوبت شخص دیگه یی رو بخرم مشکلی پیش نمیاد؟ ضمناً چطوری باید مطمئن بشم از اینکه همه چی درسته و خدای نکرده سوء استفاده ای در کار نیست؟  سپاسگزار از راهنماییتون.

دوست عزیز سوالتون رو جواب میدم فکر کنم انتقال بدن
ببینید هیچ شرایط خاصی نداره
شما فقط باید با یک نفر هماهنگ کنید و یا بدونید مثلا یه نفر میخواد کنسل کنه و یا زود زود رفرش کنید تا جا باز بشه
تافل مثل جی ار ای کاغذی نیس که ظرفیت نامحدود باشه
اگه ظرفیت پر بشه تمومه دیگه یا باید جاهای جدید باز کنن یا تاریخ های دیگه رو ثبت نام کنید
در هر حال اگه میدونید که یه نفر کنسل میکنه که چه بهتر وگرنه باید رفرش کنید هر از چند گاهی تا ببینید جا باز شده یا نه؟
احتماال منظورتان از خرید وقت یه نفر دیگه خرید ووچرش هست که دیگه امکانش واسه این کشور نیس و فقط با کارت اعتباری باید ثبت نام کرد
هیچ سواستفاده ای در کار نیس
شما از سایت ای تی اس ثبت نام میکنید و تمام
جزییاتش رو هم که میدونید

RE: لغو یا تغییر زمان آزمون iBT - سوالات مرتبط با آنها - Simon2007 - 17-10-2013

(16-10-2013, 12:03 PM)'hossein12' نوشته: سلام به همگی

دوست عزيز 
خريد و فروشي وجود نداره و بهتون قويا توصيه ميكنم مراقب باشيد بخاطر شرايطي كه در اون قرار داريد در دام افراد سودجو نيوفتيد. 
ماجرا اينه شما ميشنيد پاي پروفايل و در روز بارها رفرش ميكنيد ناگهان يكي از آزمون هفته ي بعد منصرف ميشه و كنسل ميكنه و صندلي ايشون لحظه ايي باز ميشه و شما همون لحظه ميتونيد جاي ايشون رو رزرو كرده و پول پرداخت كنيد تا به شما تعلق بگيره. حالا اين دوستان كه گاها ميخوان كنسل كنند يا حتي جا به جا كنند با تاريخ ديگه اخيرا به اين فكر افتادند اين پوزيش رو خودشون با كسي هماهنگ كنند و اين وسط خسارتي كه ميخورند و در حالت كنسل نصف هزينه ي آزمونه جبران كنند . ميبينيد كه عمدتا قيمتهاشون اطراف 400 تومنه. خودم همچين خريدي رو توصيه نميكنم چون ريسكش بالاست اما حتي اگر انقدر در وضعيت بغرنجي هستيد كه بايد همچين حالتي رو تجربه كنيد تا وقت به نام شما نشده و كانفيرم ثبت نام به ايميلتون نيومده پولي پرداخت نكنيد. قبلش هم حتما با فرد مورد نظر اتمام حجت كنيد كه تنها در حالتي كه اون وقت مال شما شد پولي پرداخت خواهيد كرد چون به محض اينكه ايشون كسنل كننه مممكنه صدها نفر پاي سيستم منتظر باشند و سريع اون صندلي رو متعلق به خود كنند. اونوقت جوري نباشه كه ايشون از شما پول مطالبه كنه.ولي باز هم ميگم من در كل چنين دلالي هايي رو هرگز تاييد نميكنم.
خودتون پشت سيستم مراقب باشيد ممكنه صندلي خالي نزديك آزمون گيرتون بياد فقط بايد كرديت كارت داشته باشيد چون در اين حالا ديگه سخته به شركتها بگيد جاي شما پرداخت كنند ممكنه صندلي رو از دست بديد. شادزي
[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: لغو یا تغییر زمان آزمون iBT - سوالات مرتبط با آنها - mitra kheirkhah - 08-03-2014

سلامن من میخوام ازمون تافل که ۱۶مارچ دارم کنسل کنم تافردا. خواستم ببینم اگه کسی لازم داره که ازمون بده میتونه جای من که خالی شد بگیره ممنون

RE: لغو یا تغییر زمان آزمون iBT - سوالات مرتبط با آنها - siahsefid - 08-07-2014

سلام دوستان من برای 14 سپتامبر2014 تافل ای بی تی ثبت نام کردم حالا میخوام کنسلش کنم.من از طریق یه شرکت ثبت نام کردم. میخوام بدونم در صورت کنسل کردن چقد از پولی که پرداخت کردم برگردونده میشه و ایا این مبلغ ربطی به تاریخ کنسل کردن داره یا نه؟مثلا الان اگه بخوام کنسل کنم با یک ماه دیگه فرقی میکنه؟
سپاس