آکادمیا کافه
مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: TOEFL (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-TOEFL)
+----- انجمن: آزمون iBT (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-iBT)
+----- موضوع: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS (/Thread-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A6%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-iBT-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-ETS)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - blur - 12-12-2012

(12-12-2012, 11:06 PM)salazar716 نوشته: آخه 16 مارچ جیرفت باز بود، خودم دیروز دیدم!
اگه فوریه خالی داره، وقتی تو پروفایل ETS من سرچ کنم واسه آمل این تاریخ باید بیاد دیگه،
ولی میگه no seat available یه همچین چیزایی...
واسه عراق و اینا تا 30 مارچ هم باز هست...
الان من گیج شدم، اینا واسه من doesn't make any sense تشیف داره!
یکی من رو از این حالت قاراشمیش در بیاره لطفا!
اگه کشورهای دیگه رو باز کردن وقبلا هم ایران مارچ باز شده بوده و الان از دسترس خارج شده و اگه جاهای دیگه ایران هم همین وضعو دارن، در این صورت پس ممکنه مشکلی باشه...ولی زمان میخواد روشن شه...نگران نشین. به نظرم به ETS میل بزنین و سوال کنید.

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - blur - 12-12-2012

فکر میکنم بهتره جمعی به ETS میل زد...الان نگاه کردم تاریخ ها رو...ظاهرا همه سنترهارو از دسترس خارج کردن. همه No Dates Currently Available نشون میدن. البته انشاالله موقتیه....

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - salazar716 - 13-12-2012

username رو نمیشه عوض کرد؟
یه حرفی رو جابه جا زدم اشتباهی ندیدم بعد تازه فهمیدم چه اشتباهی شده، البته خیلی مهم نیست مشکل اینه من یادم نمیمونه!

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - blur - 13-12-2012

(13-12-2012, 06:17 PM)salazar716 نوشته: username رو نمیشه عوض کرد؟
یه حرفی رو جابه جا زدم اشتباهی ندیدم بعد تازه فهمیدم چه اشتباهی شده، البته خیلی مهم نیست مشکل اینه من یادم نمیمونه!
فکر کنم تنها راهش میل زدن به ای تی اس باشه. چون من حالا یه بار از طریق سایت خواستم پسورد رو عوض کنم نشد که نشد. ولی به خودشون میل زدم حل شد.

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - MaMi - 12-01-2013

اطلاعیه موسسه امیربهادر در مورد مورد ووچر هاي استفاده نشده

موسسه ETS در مورد ووچرهای صادر شده مصمم به اجرای تعهدات خود بوده و راسا اقدام به ثبت نام برای تاریخ و مركز مورد نظر داوطلبان مینماید. برای این منظور، از موسسه در خواست نموده تا اطلاعات مربوط به زمان و مكان (فقط در ایران) داوطلبان را جمع آوری و ارسال نماید. خواهشمند است برای وارد نمودن اطلاعات مورد نظر به منوی ووچر مراجعه و فرم مربوطه را با حروف لاتین حداكثر تا تاریخ 15 بهمن ماه سال جاری تكمیل نمایید. با این اقدام ETS، كلیه ووچرها كماكان از تاریخ صدور به مدت یك سال معتبر بوده و موضوع استرداد وجه آن منتفی می باشد.

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - raha_p - 20-01-2013

سلام
من يه ماه بود به سايت سر نزده بودم، من هم ووجر خريدم(از سنجش) و هنوز ثبت نام نكردم. الان يه سوال دارم. تا ٣١ زانويه ميشه برا هر تاريخ موجودي ( مثلا فوريه) ثبت نام كرد يا بايد تا ٣١ زانويه امتحان بديم؟ تو اطلاعيه ets نوشته امتحان ولي بعضي از دوستان ميكن تا ٣١ ام بايد ثبت نام كرد و فرقي نميكنه تاريخ امتحان تو زانويه باشه يا نه!!

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - blur - 20-01-2013

درسته مسئله اصلی ثبت نام تو اون تاریخه...در مورد انقضای ووچر در گذشته هم همین طور بود...امتحانتون میشه هر تاریخی باشه.

منقضی شدن وچر تافل برای ایرانی ها - ahmadpashaei - 29-01-2013

با سلام.
من هفته پیش اتفاقی در پیک سنجش خوندم که تمام وچرهایی که در ایران هست تا پایان ژانویه اگر ثبت نام نکنن باطل میشه و کسایی که میخوان پولشون رو بگیرن بیان سازمان سنجش!!!! البته طبق معمول این سازمان سنجش که خودش یک دلال بزرگه وچرهایی رو که 705000 تومان فروخته 560،570 می خره!!!!!!!!!! حالا تمام سنترهای ایران پر شدن و جایی نیست و تازه هیچجا هم باز نکردن دوباره! ووچر من مال دانشگاه شیرازه،ما چکار کنیم؟هرچی زنگ میزنم دانشگاه شیراز یارو میگه دکتر نیومده هنوز و جالبته که تلفنم نمیزنن به این آقای دکتر!! خلاصه گفتن و اونم به ets ایمیل زده که هنوز جوابش نیومده!! الان 29 ژانویه هست من چکار کنم؟خارج ثبت نام کنم خیلی گرون درمیاد.پیشنهاد شما چیه و یا کدوم کشور همسایه که ارزون دربیاد؟ارمنستان واسه 3،4 روز چقدر درمیاد (فقط غذا و اقامت و ویزا رو بگین نه رفت و آمد)؟

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - ahmadpashaei - 29-01-2013

(12-01-2013, 12:07 PM)MaMi نوشته: اطلاعیه موسسه امیربهادر در مورد مورد ووچر هاي استفاده نشده
موسسه ETS در مورد ووچرهای صادر شده مصمم به اجرای تعهدات خود بوده و راسا اقدام به ثبت نام برای تاریخ و مركز مورد نظر داوطلبان مینماید. برای این منظور، از موسسه در خواست نموده تا اطلاعات مربوط به زمان و مكان (فقط در ایران) داوطلبان را جمع آوری و ارسال نماید. خواهشمند است برای وارد نمودن اطلاعات مورد نظر به منوی ووچر مراجعه و فرم مربوطه را با حروف لاتین حداكثر تا تاریخ 15 بهمن ماه سال جاری تكمیل نمایید. با این اقدام ETS، كلیه ووچرها كماكان از تاریخ صدور به مدت یك سال معتبر بوده و موضوع استرداد وجه آن منتفی می باشد.
محمد جان منم اصلا متوجه نمیشم بس که اعصابم خورده.الان این خبر یعنی چی؟من از امیر بهادر نحریدم که از دانشگاه شیراز خریدم.چکار کنم؟کجا برم فرم پر کنم؟برای منم ترتیب اثر میدن؟

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - MaMi - 29-01-2013

(29-01-2013, 04:44 PM)ahmadpashaei نوشته:
محمد جان منم اصلا متوجه نمیشم بس که اعصابم خورده.الان این خبر یعنی چی؟من از امیر بهادر نحریدم که از دانشگاه شیراز خریدم.چکار کنم؟کجا برم فرم پر کنم؟برای منم ترتیب اثر میدن؟
احمد جان، شما بالاخره ووچر رو از داخل کشور تهیه کردی دیگه، درسته؟ طبق این اطلاعیه شما با ثبت مشخصات خودتون، میتونید تاریخ اعتبار ووچرتون رو تا یکسال دیگه هم تمدید کنید، به شرطی که از اون فقط برای ثبت نام در داخل ایران استفاده کنید.