آکادمیا کافه
همه چیز درباره کتاب Big book - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+----- انجمن: مشاوره و رفع اشکال GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-GRE-General)
+----- موضوع: همه چیز درباره کتاب Big book (/Thread-%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-Big-book)

صفحات 1 2

همه چیز درباره کتاب Big book - Karim - 24-05-2012

درود بر شما

اخیرا یکی از دوستان می گفتند که آزمون جدید جی آر یی وجه اشتراکاتی و حتی تکراری! با این کتابه بیگ بوک داره و همچنین با توجه به اینکه این کتاب یکی از منابع مهمه این آزمون هست جا داره که در یک تاپیک جداگانه به آنالیز این کتاب پرداخته بشه. بوِیژه اینکه چون این کتاب تست هست وبیشتر داوطلبان آزمون جی آر یی جنرال خواندن این کتاب را به اواخر دوره آمادگی خود موکول می کنند به همین دلیل فرصت کافی برای مطالعه این کتاب را پیدا نمی کنند.

بهرحال، دوستانی که بخشی یا تمام این کتاب را مطالعه نموده انددرصورتی که نکته یا نکاتی را درباره این کتاب به ذهنشون میرسه لطفا در اینجا بیان بفرمایید

مرسی Heart

RE: همه چیز درباره کتاب Big book - amin_mb - 24-05-2012

سلام کریم جان

یکی از دوستان بنده، که Verbal هم نمره خوبی گرفته بود، می گفت، برای بخش Verbal، فقط Big Book را خونده، بدین صورت که فقط همون لغات کتاب را حفط می کرده و با روند تست هاش پیش می رفته.
خیلی طول میکشیده ولی کامل مسلط به تست ها میشده. اون هم ازعان داشت، که تست های امتحان جدید، شباهت داره با تست های این کتاب

==========================================================
در ضمن، متاسفانه اصل این کتاب در دسترس نیست. ولی PDF اش هست.
دوستان خوبم، در تهران، از دانشگاه شریف، و از اصفهان، در یکی از دفاتر فنی موجود هست. من سه هفته پیش از اصفهان گرفتم 14000 تومان: دو جلد فنر شده، یکی Verbal و یکی هم ریاضی. از اصفهان، هر بخش را می تونید جداگانه هم بگیرید.

RE: همه چیز درباره کتاب Big book - Karim - 24-05-2012

سلام امین جان
تایید میشه
البته بگفته برخی بخش رایتینگ و ریاضی این کتاب چندان مفید نیوده طوری که بخش ریاضی اون سطحش پایینه
(24-05-2012, 11:23 AM)amin_mb نوشته: سلام کریم جان

یکی از دوستان بنده، که Verbal هم نمره خوبی گرفته بود، می گفت، فقط Big Book را خونده، بدین صورت که فقط همون لغات کتاب را حفط می کرده و با روند تست هاش پیش می رفته.

خیلی طول میکشیده ولی کامل مسلط به تست ها میشده. اون هم ازعان داشت، که تست های امتحان جدید، شباهت داره با تست های این کتاب

RE: همه چیز درباره کتاب Big book - salazar716 - 24-05-2012

درود.
پس اگه kaplan و barrons و bigbook خونده بشه امید زیادی هست به نمره بالا آوردن نه؟!
bigbook رو انتشارات جنگل نداره؟ دور انقلاب؟

RE: همه چیز درباره کتاب Big book - Karim - 24-05-2012

(24-05-2012, 01:10 PM)salazar716 نوشته: درود.
پس اگه kaplan و barrons و bigbook خونده بشه امید زیادی هست به نمره بالا آوردن نه؟!
bigbook رو انتشارات جنگل نداره؟ دور انقلاب؟
البته کاپلان چندتا کتاب جی آریی داره . work book وپرایمرش از بقیه معروفترند

در مورد کتاب بیگ بوک من خودم فایل های پی دی افشو دارم و پرینت بخای بگیری هم هزینش زیاد میشه و هم کیفیتش پایینه
ولی کپی صحافی شده اون رو من شنیدم انتشارات دانشگاه شریف داره. اگه توی انقلاب هم جایی هست وکسی سراغ داره آدرسش رو بده تا بقیه بتونن صحافی شدش رو تهیه کنند
البته چندتا فروشگاه هم شنیدم در اصفهان و شیراز دارند . من آدرس اصفهان رو دارم اگه خواستید تا اینجا بذارم

مرسی

RE: همه چیز درباره کتاب Big book - Behnoush - 24-05-2012

منم فکر میکنم big book برای امتحان جدید هم همچنان منبع خوبیه. من قسمت ریدینگ های وربالش رو برای امتحان تمرین کردم و تاثیر داست. ریاضی هم که تغییر چندانی نکرده. تست های بیگ بوک واقعا برای تست زنی و تمرین سرعت عمل خوبه.

RE: همه چیز درباره کتاب Big book - amin_mb - 24-05-2012

آدرس های تهیه کتاب کپی شده Big Book:

1- اصفهان - سه راهی ملک شهر - خیابان بهارستان - نبش خیابان عارف جنوبی - دفتر فنی - آقای کبیری
03114415551
دو جلد کتاب، یک جلد Verbal:7000 تومان، یک جلد ریاضی: 7000 تومان
از قبل باید با دفتر فنی تماس بگیرید و تعداد مورد نیاز را سفارش دهید.

2- مرکز کپی تعاونی دانشگاه شریف

============================================================
دوستان سایر شهرها، هم اگه اطلاعاتی در مورد آدرس هایی که میشه کپی کتاب را گیر آورد، بدست آوردند، لطفا به اشتراک بگذارند

با تشکر از دوست عزیزم، صدرا

RE: همه چیز درباره کتاب Big book - ahmadpashaei - 24-05-2012

البته دوستان تهرانی در نظر داشته باشن اگر کسی داره این کتاب صحافی شده رو ،یهتره یکجوری به دست بقیه برسونه و تسهیل بشه برای بقیه.آخه رفتن به دانشگاه صنعتی شریف برای افراد متفرقه نگم محال ولی باید بگم بسیار سخته و واقعا تدابیر امنیتی اتخاذ میشه و مثل دانشگاه های دیگه نیست! در ضمن طبق تجربه من ورود از درب مترو شریف در محله طرشت راحت تره.

RE: همه چیز درباره کتاب Big book - Mike - 25-05-2012

این کتاب مال الان نیست! این کتابو باید ۱ ماه مونده به امتحان بزنید! الان وقت خواندن ۳۵۰۰ هستش نه این کتاب! این کتاب زرده قلم چی‌ می‌مونه! هههه یادش بخیر در لیسانس! بعدشم من از ۳۵۰۰ نزدیک ۳۰۰۰
تاشو ۳-۴ ماه حفظ کردم! شاید باورتون نشه بازم تو امتحان کلی‌ کلمه بود که برا بار اولم میدیدم که هیچ! الان همون کلمه هارو از آمریکایی‌ یا می‌پرسم یعنی‌ چی‌ منو نگاه میکنند میگن این کلمه‌رو از کجا آوردی!
۱-۲ ماه اول تفریحم سر کار گذشتن اینا با این کلمه‌های قلمبه بود! این کتاب فقط و فقط و فقط برا تمرین تست زنی‌ خوبه!بعضی‌ از بچه‌ها ماشالا فقط میخند اپلی‌ کنند! اصلا به این موضوع توجه نمیکنند که نمی‌شه از رخت خواب صبح از خواب پشود و اومد فرودگاه و بعدشم رسید آمریکا. دوستان عجله کار شیطون! اول لغات بخونید بعدش سراغ این کتاب برید.
کتاب کاپلان در برابر امتحان واقعی‌ جوک هستش! من کاپلان رو فک کنم ۳-۴ روز همشو خندم! حتا تستای ریاضی‌ شم ساده هستند! من پیشنهادم همون ۳۵۰۰ هستش

RE: همه چیز درباره کتاب Big book - Mike - 25-05-2012

راستی‌ یادم رفت بگم. من این کتابو تو هاردم دارم. حالا می‌گردم پیداش می‌کنم میزارم اینجا براتون تا استفاده کنید.این کتاب رو کسی‌ که تا بحال کلمه‌های ناجور نخونده بذاره جلوش بخواد بزنه از اپلی‌ کردن که هیچ از انگلیسی صحبت کردند هم پشیمون می‌شه!من ترم اول هر روز میرفتم کتاب خونه. ۱ بردار سیاه پستی هر روز میومد اونجا روزی ۴-۵ است فقط کلمه میخوند واسه کل ترم. آخر ترم رفتم پیشش باهاش حرف زدم گفتش که پدرش در اومد!فک کن آمریکایی‌ اینجوری بگه منو شما قطعا باید زحمت بیشتری بکشیم. چینی‌ و هندی هم وربال می‌شند ۷۰۰ میاد اینجا نمیتونه حرف بزنه میذارنش بره کلاس زبان بد! فک کن ۱ % اون نمره مال خودشون باشه! دوست چینی من به من چینی‌ یاد داده باهاش حرف بزنم! بهش میگم مگه آمریکا نیستی‌ چرا حرف نمی‌زنی میگه بلد نیستم! بعد بهش میگم بلد نیستی‌ چجوری TA دادن بهت همین جوری منو نگاه می‌کنه! اصلا نمی‌فهمه من چی‌ دارم میگم چه برسه بخواد به انگلیسی جوابم بده!