آکادمیا کافه
سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+----- انجمن: تجربیات آزمون‌‌های GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-GRE-General)
+----- موضوع: سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE-%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF)

صفحات 1 2

سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - Pejman - 28-01-2011

در این تاپیک هر سوالی که از آزمون اخیر خود به یاد دارید را بنویسید.
بدین ترتیب هم این تاپیک منبعی برای سوالات آزمون های اخیر GRE خواهد شد و هم اینکه درست و غلط بودن پاسخ خود را می توانید بررسی کنید.

RE: سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - ice - 19-11-2011

الان این سوالات یادم هستند. اگر دوستان در صورت سوال اشکالی دیدند بگن تا ویرایش کنم:
یک قاب عکس گذاشته بود به طول x
و داخلش تابلویی به عرض x. بعد هم گفته بود اگر فاصله عکس ازهر طرف با قاب 1 اینچ باشه، x چند می تونه باشه تا مساحت هر دو برابر باشند.
اگر روی دایره ای 8 نقطه به فاصله مساوی گذاشته شود و چهار نقطه را به هم وصل کنیم، احتمال اینکه شکل حاصل مربع باشه چقدر است.

در جمعیتی 58 در صد افراد حداکثر 40 سال داشته و 70 در صد حداکثر 60 سال. اگر 252 نفر بالای 40 سال باشند، جمعیت چند نفر داره.

فردی n-4/5
از پولش را هر ماه خرج می کنه و بقیه را پس انداز می کنه. چقدر طول می کشه فرد 500 دلار بر مبنای n پس انداز کند.
فردی d
دلار حقوق می گیره و t/100 آن را برای هزینه ها خرج می کنه.چقدر براش می مونه.
شکلی به صورت تقریبا مستطیل داده بود به اضلاع 8 روبروی 12 و 15 روبروی 9و مساحت خواسته بود.

950 به توان 2000 بیشتره یا 10 به توان 6000

اگر xv=0
و 2x+v=14 باشه x بزرگتره یا v
در یکی از نمودارها دو ستون بیماری در دو جمعیت به صورت در صد داده بود و گفته بود یک جمعیت 400 نفر داره و دومی 300 نفر.بعد- median
جمعیت دوم را خواسته بود و- گفته بود نسبت یک بیماری در یک جمعیت به بیماری در مجموع دو جمعیت چقدر است.
چراغ قرمز هر 6 ثانیه روشن خاموش میشه و چراغ آبی هر 10 ثانیه. اگر هر دو چراغ با هم روشن شوند، چند ثانیه طول میکشه دوباره با هم روشن شوند.

RE: سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - amirhossein.gh - 19-11-2011

برادر پس اون جمله I certify that .... and will not disclose the contents ....of the test چی میشه؟!
البته شوخی کردم ولی نمیدونم شاید کار درستی نباشه کلا

RE: سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - Pejman - 19-11-2011

امیر حسین جان همه جای دنیا طبیعی هست که افراد بعد از امتحان در مورد سوالات و جوابهایی که دادند نظر می دند و بررسی می کنند. فکر نمی کنم کسی تعهد بده در مورد سوالات و جوابهاش هیچ نظری نده! این کاری هم که اینجا می شه همین هست، فقط به جای گفتار، نوشته می شه. احتمال اشتباه یا تغییر در سوالات هم خیلی زیاده، چون کسی دقیق یادش نیست. پس اینطوری نیست که عین سوالات و بدون تغییر و همگی سوالات اینجا نوشته بشه.

برداشت من این هست که اون موردی که امضا می کنند داوطلبان برای این هست که سوالات رو از جلسه خارج نکنند و منتشر نکنند.

در ضمن من شنیدم چینی یا هندی ها با هم قرار می گذارند قبل از آزمون و سوالات رو چند تا چند تا تقسیم می کنند و هر کسی وظیفه حفظ یه تعداد سوالی رو بر عهده می گیره. بعد به صورت تقریباً 100% سوالات رو می تونند یادآوری کنند! این هم از زرنگی های اونهاست. در چنین شرایطی کاری که اینجا انجام می شه چندان غیر اخلاقی به نظر نمیاد.

در هر حال منتظر نظرات بقیه می مونیم.

RE: سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - ice - 19-11-2011

امیر حسین عزیز همان طور که پژمان گفت ما داریم در مورد سوالا نظر می دیم. شیوه نوشتن سوالا هم همان طور که می بینید به زبان نوشتاری نبوده گفتاری است. این طوری فکر کن که بعد از امتحان با دوستان نشستید دارید درباره سولا بحث می کنید Wink

RE: سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - Faraz - 19-11-2011

فکر کنم داریم از موضوع خارج می شیم ولی فقط همینو بگم خود برزآبادی که احتمالا امروز در امتحان سر همتون رو با شوخی هاش درد اورده سر کلاس ها می گفت که مثلا این سوال در فلان امتحان اومده بود و ما یاداشت می کردیم.

RE: سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - Zari - 19-11-2011

موضوعات رایتینگ:
Analyze an issue: دولت نباید به پروژه های علمی که نتیجه اونها مشخص نیست فاندی بده

Analyze an argument: یک شرکت توزیع کننده غذا چندین ساله که با یک شرکت کنترل کننده آفات به نام Buzzoff در زمینه کنترل آفات انباری در انبارهای ذخیره سازی غذاهاش کار میکنه. حالا اومده با یک شرکت جدیدبه نام Fly-Away در این زمینه قرارداد بسته. حالا اعلام کرده که بر اساس نتایج ماه گذشته، غذاهای انبار شده در شهر پالم که توسط شرکت جدید کنترل می شه دچار ۲۰۰۰۰ دلار خسارت ناشی از آفات شده و انبارشون در یک شهر دیگه که توسط شرکت قدیمی کنترل میشه، دچار۱۰۰۰۰ دلار خسارت ناشی از تلفات مواد غذایی توسط آفات شده. بنابراین علیرغم اینکه شرکت جدید ارزون تر هست، اونها در استفاده شون از شرکت جدید تجدیدنظر خواهند کرد.

RE: سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - ice - 20-11-2011

انحراف معیار یکسری عدد رو داده بود و گفته بود درصورت افزودن 3 تا به تک تک اعداد، انحراف معیار زیاد میشه یا ثابت می مونه.
اعدادی از 10 تا منفی 10 داده بود و همه گزینه هایی رو خواسته بود انتخاب شوند که دامنه مشابهی دارند.
مربعی درون مربع دیگری کشیده بود، به طوری که قطر ها روی هم افتاده بود و دو ناحیه به شکل ذوزنقه در مثلث های مربع کوچک تر رنگ کرده بود و مساحت می خواست (مربع بزرگ به ضلع 6 و مربع کوچک 3)
اگر مساحت مربع و دایره ای برابر باشه و محیط مربع 20 باشه، محیط دایره چند میشه.

RE: سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - neginjoon - 12-02-2013

موضوعات رایتینگ: 9فوریه 2013

issue:جامعه باید بچه هایی رو که استعداد های خاص دارن و باهوشن بشناسه و اونارو از سن پایین پرورش بده چون بچه ها در سن پایین بهتر یاد میگیرن
(فکر کنم همین بودLaugh
analytical: طبق مطالعه ای توی یه پارکی به اسم national ....park تعداد دوزیستان (amphibians ) در سال 2004 نسبت به سال 1975 کم شده قبلا 7 تا بوده الن 4 تا شده و این به دلیل اینه که ماهی های قزل الا توی آب تخم های دوزیستارو میخوره ....والا یه همچین چیزی بود اما یادم رفته دقیق ....
آها بچه اه پیداش کردم تمام رایتینگ ها یی که سئال میار توی وب سایت ets قسمت poolهمشون اونجاست از توی اونا سوال میاد اینم رایتینگ ما که پیداش کردم

Two studies of amphibians in Xanadu National Park confirm a significant decline in the numbers
of amphibians. In 1975 there were seven species of amphibians in the park, and there were abundant numbers of each species. However, in 2002 only four species of amphibians were observed in the park, and the numbers of each species were drastically reduced. One proposed explanation is that the decline was caused by the introduction of trout into the park's waters, which began in 1975. (Trout are known to eat amphibian eggs
Write a response in which you discuss one or more alternative explanations that could rival the
proposed explanation and explain how your explanation(s) can plausibly account for the facts presented in the argument

ویرایش توسط MaMi به دلیل تصحیح فرمت متن

RE: سوالات آزمون GRE اخیر خود را بنویسید. - فرید - 23-10-2013

من بخاطر قضیه کپی رایت که این روزها خیلی داغ شده [img]images/smilies/cool.gif[/img] نمی خواستم در مورد محتوای سوالات صحبت کنم. فقط یک سوالش برام جالب بود اینکه گفته بود دولت سوبسید کودهای شیمیایی حذف کرده در نتیجه کشاورزهای نیوزلندی کمتر از کود شیمیایی استفاده می کنند و این باعث می شه که میزان تولید کاهش پیدا کنه. تو سوال پرسیده بود چه عاملی باعث تضعیف این نتیجه گیری می شه و جواب ممکن این باشه چون قیمت کود خیلی ارزون بوده اونها خیلی بیشتر از میزانی که باعث افزایش محصول بشه استفاده می کردن (همون ضرب المثل معروف خودمون که مفت باشه کوفت باشه [img]images/smilies/biggrin.gif[/img])