آکادمیا کافه
بررسي مدارك و هزينه‌ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: ترجمه مدارک (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9)
+---- موضوع: بررسي مدارك و هزينه‌ها (/Thread-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%D9%8A-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%83-%D9%88-%D9%87%D8%B2%D9%8A%D9%86%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: بررسي مدارك و هزينه‌ها - Matinking - 15-08-2016

(15-08-2016, 11:24 PM)szeinalilathori نوشته: @Milados
@Matinking

دوستان عزیز سلام

من برای تایید مدارکم میخوام حضوری به وزارتخونه مراجعه کنم. غیر از اصل مدارک ثبت شده و مدارک شناسایی مورد دیگه ای لازمه که حتما با خودم موقع مراجعه داشته باشم؟ نمیخوام باز بهانه یا مشکل جدیدی پیدا بشه که بخاطرش کارم عقب بیفته. ممنونم.

ارادتمند
الهام

سلام

خیر... مدرک دیگه ای لازم نیست...
فقط دقت کنید که باید به ساختمان واقع در خیابان موسوی (درست به موازات خیابان ایرانشهر) مراجعه کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: بررسي مدارك و هزينه‌ها - szeinalilathori - 18-08-2016

(15-08-2016, 10:37 AM)szeinalilathori نوشته: دوستان عزیز سلام

یه توصیه به تمام عزیزانی که مدارکشون رو از طریق عدم کاریابی آزاد میکنند. لطفا دقت کنید که حتما به همراه اصل دانشنامه و ریز نمرات مهر شده حتما نامه مربوط به عدم تعهد خدمت رو دانشگاه به شما تحویل بده، من مدارکم رو چند سال پیش آزاد کردم و چون تا الان متوجه نشده بودم که این فرم هم لازمه اصلا پیگیرش نشدم. امروز با دانشگاه تماس گرفتم اولش گفتن که بله اصل مدرک عدم تعهد خدمت شما تو پرونده تون تو دانشگاه مونده و تحویل نشده، بابت هزینه پستی اقدام کنین تا براتون ارسال بشه. هزینه رو واریز کردم و آدرس برای ارسال اعلام کردم الان میگن نه قبلا به شما تحویل داده شده و میتونیم کپی بهتون بدیم. موندم اگه تحویل شده پس چرا اولش گفتن که اصلش اینجاست. به هرحال امیدوارم کار من با همین کپی راه بیفته و مشکلی پیش نیاد. 

ارادتمند
الهام
دوستان عزیز سلام

یه نکته دیگه رو هم اضافه کنم... صدور مجدد اون نامه عدم تعهد خدمت در صورت گم شدن یا موردی شبیه مورد من امکان پذیره اگرچه یکم وقت گیره. با یکم دوندگی و صحبت کردن حضوری نتیجه این شد که یه نامه دیگه بهم دادن و خب مشکل خاصی هم پیش نیومد.

ارادتمند
الهام

RE: بررسي مدارك و هزينه‌ها - Milados - 21-08-2016

(14-08-2016, 03:57 PM)Milados نوشته: سلام خدمت شما الهام خانم،

1. وقتی آپلود می کنید در سایت نشا، دانشگاه شما باید اون رو تایید کند. پس اگه شماره تحصیلات تکمیلی دانشگاهتون رو دارید تماس بگیرید و بگید که مدارکم در سایت وزارت علوم آپلود شده. بعد از اینکه تایید شد، شما همینجوری پاشید برید وزارت علوم. یه تاریخ حضور به شما می ده که چرت و پرتِ. هر موقع برید مهر رو می زنند.

2. مدارک باید بره وزارت علوم که مهر برجسته و امضا بشه. کلا 5 دقیقه ام طول نمی کشه از بدو ورودتون به وزارت علوم. برای پست هم ریسک گم شدنش هست ولی اگه برید اونجا می بیینید که کلی مدرک ارسال شده. به نظرم خودتون حضوری برید بهتر باشه. روزهاشم فک می کنم شنبه تا 5 شنبه تا ساعت 2 باشند.

موفق باشید Smile

سلام دوباره

دوستانی که این پست من رو خوندن. بنده یه اطلاعات غلط دادم در این پست. در بخش دوم گفتم که روزهای کاری فکر کنم از شنبه تا 5شنبه تا 2 باشه که غلطِ...

روزهای کاری وزارت علوم اینجوری هست:

نقل قول:روزهای مراجعه شنبه تا چهارشنبه ساعت 8-12
(پنج شنبه ها کلا مراکز دولتی عزیز تعطیلن [عکس: smile.gif] )

ممنون از الهام خانم (szeinalilathori) و اینکه با راهنمایی غلط ما به ما فحش خیلی بدی ندادن Big Grin Wink

RE: بررسي مدارك و هزينه‌ها - نسترن دهقان - 22-08-2016

با سلام
میخواستم بدونم اگه بخوام اقدام کنم برای کارای بورس شدن حالا به ترتیب برای امریکا,کانادا,اروپا,انگلستان استرالیا و غیره هزینه ها چقد میشه واسم یه حدودی میتونید بگید یا ممکن نیست؟

[برش] کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - sharif - 22-10-2016

سلام من امروز ریزنمره و دانش نامه ام رو بردم ترجمه دانشجو تو انقلاب از من 290 تومن برای یه سری ترجمه گرفت بعد گفت سری دوم 25 درصد ترجمه + پول مهرهارو هم میگیرم که در میاد حدود 450!!! به نظرتون خیلی گرون نیست؟؟؟ من اگر مهر رو نخام میشه ؟ اصلا مهر الزامیه ؟

[برش] کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - Matinking - 23-10-2016

(22-10-2016, 02:48 PM)sharif نوشته: سلام من امروز ریزنمره و دانش نامه ام رو بردم ترجمه دانشجو تو انقلاب از من 290 تومن برای یه سری ترجمه گرفت بعد گفت سری دوم 25 درصد ترجمه + پول مهرهارو هم میگیرم که در میاد حدود 450!!! به نظرتون خیلی گرون نیست؟؟؟ من اگر مهر رو نخام میشه ؟ اصلا مهر الزامیه ؟

اگر مقصد ریزنمرات دانشگاه های امریکای شمالی هست به هیچ مهری جز مهر مترجم رسمی نیازی ندارید...

RE: کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - sb_urmia - 23-10-2016

(23-10-2016, 09:49 PM)Matinking نوشته: اگر مقصد ریزنمرات دانشگاه های امریکای شمالی هست به هیچ مهری جز مهر مترجم رسمی نیازی ندارید...

سلام. آیا اگه به غیر از ثبت آنلاین مدارک نیاز به ارسال فیزیکی هم باشه میشه کپی مدارک رو فرستاد؟ یا مثلا کپی رنگی؟ (صرفا جهت کاهش هزینه ها) از مخارج که دیگه اطلاع دارید. مخصوصا با این قیمت دلار ...

RE: کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - Matinking - 23-10-2016

(23-10-2016, 10:33 PM)sb_urmia نوشته: سلام. آیا اگه به غیر از ثبت آنلاین مدارک نیاز به ارسال فیزیکی هم باشه میشه کپی مدارک رو فرستاد؟ یا مثلا کپی رنگی؟ (صرفا جهت کاهش هزینه ها) از مخارج که دیگه اطلاع دارید. مخصوصا با این قیمت دلار ...

خیر...
اگر hard copy درخواست کنند منظورشون یک نسخه تمام و کمال از ترجمه هست...
کپی کمکی نمی کنه...

راه صرفه جویی این هست که به تعداد یکی دو تا ترجمه تهیه کنید و برای هر چند تا دانشگاهی که اپلای می کنید scan رو ارسال کنید...
نهایتا اگر از همه اون n تا دانشگاه همه هم پذیرش بگیرید، یکی رو بیشتر نمی تونید accept کنید... و همون یکی دو تا ترجمه که گرفته بودید رو براشون ارسال می کنید...

RE: کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - sb_urmia - 23-10-2016

(23-10-2016, 10:42 PM)Matinking نوشته: خیر...
اگر hard copy درخواست کنند منظورشون یک نسخه تمام و کمال از ترجمه هست...
کپی کمکی نمی کنه...

راه صرفه جویی این هست که به تعداد یکی دو تا ترجمه تهیه کنید و برای هر چند تا دانشگاهی که اپلای می کنید scan رو ارسال کنید...
نهایتا اگر از همه اون n تا دانشگاه همه هم پذیرش بگیرید، یکی رو بیشتر نمی تونید accept کنید... و همون یکی دو تا ترجمه که گرفته بودید رو براشون ارسال می کنید...

آهان پس مدارک فیزیکی رو بعد از پذیرش میخوان نه زمان ثبت نام. درسته؟ خیلی ممنون از راهنمایی‌تون

RE: کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - Matinking - 23-10-2016

(23-10-2016, 10:45 PM)sb_urmia نوشته: آهان پس مدارک فیزیکی رو بعد از پذیرش میخوان نه زمان ثبت نام. درسته؟ خیلی ممنون از راهنمایی‌تون

"معمولا" دانشگاه ها مدارک hard copy بعد از پذیرش می خوان...
هرچند داریم دانشگاه هایی که این مدارک رو از همون اول درخواست می کنند...