آکادمیا کافه
مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+----- انجمن: مشاوره و رفع اشکال GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-GRE-General)
+----- موضوع: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General (/Thread-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - siavash_2210 - 21-11-2013

(21-11-2013, 09:41 PM)'SimonFrom-A.A' نوشته:
علت اينكه دوستان كليه ي كتب رو خدمتتون گفتند اينه كه GRE‌ آزموني نيست كه يك كتاب به تنهايي بتونه اون رو پوشش بده و تازه با خوندن خيلي از اين كتب باز هم به سطحي از اعتماد به نفس نمي رسيد كه قطعا آماده ايد. اما با توجه به محدوديت زماني شما اصلي ترين ها كه بايد حتما مرور شه از نظر من :
1100 لغت 
ETS 
 Practice‌  Book خود سازمان ETS 
كتاب بارونز كه بخش رياضي كاملي داره 
اگر برسيد تمرين هاي كتاب 5 پوندي منهتن. 
اگر زمانتون بيش از اينها اجازه ميده : 
Princeton
NOVA
Gruber
Kaplan 
و ...
ضمنا فكر ميكنم خريد برخي از اينها از پرينتشون ارزون تر باشه . حتما بدون تحقيق اقدام به اينكار نكنيد. بارونز رو داشته باشيد براي خوندن راحت تريد چون ممكنه در هر حالتي بخواهيد ساعتها روش وقت بگذاريد.
شادزي[img]images/smilies/smile.gif[/img]

خیلی ممنون سایمون عزیز جوابتون واقعا کامل بود، من از اونجا که تو شهرستانم اکثرا کتاب فروشیا این کتابارو ندارن و مجبورم این کارو کنم متاسفانه!
پس من از 504 و 1100 شروع میکنم در کنارش EST رو میخونم و لغتای آخر کاپلان ،واسه ریاضی هم با توجه به اینکه رشتم عمرانه بارونز کافیه، در آخر هم تمرین و تست، 2-3 ماه دیگه هم تافل رو همزمان باهاش پیش میبرم،
فقط 2 تا سوال که این بحثو ببندیم:
1. با این لیست و با توجه به اینکه سطح زبانم خوبه (راحت فیلما رو میفهمم) میتونم نمره تاپی بگیرم؟
2.واسه قسمت writing منابع خاصی وجود داره ؟ یا فقط خوندن متون مختلف راهشه؟ (من یکم تو این قسمت ضعیفم!)
مرســـــــــــــــــــــــــــی

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - Simon2007 - 22-11-2013

(21-11-2013, 10:18 PM)'siavash_2210' نوشته:
خیلی ممنون سایمون عزیز جوابتون واقعا کامل بود، من از اونجا که تو شهرستانم اکثرا کتاب فروشیا این کتابارو ندارن و مجبورم این کارو کنم متاسفانه!
پس من از 504 و 1100 شروع میکنم در کنارش EST رو میخونم و لغتای آخر کاپلان ،واسه ریاضی هم با توجه به اینکه رشتم عمرانه بارونز کافیه، در آخر هم تمرین و تست، 2-3 ماه دیگه هم تافل رو همزمان باهاش پیش میبرم،
فقط 2 تا سوال که این بحثو ببندیم:
1. با این لیست و با توجه به اینکه سطح زبانم خوبه (راحت فیلما رو میفهمم) میتونم نمره تاپی بگیرم؟
2.واسه قسمت writing منابع خاصی وجود داره ؟ یا فقط خوندن متون مختلف راهشه؟ (من یکم تو این قسمت ضعیفم!)
مرســـــــــــــــــــــــــــی

خواهش مي كنم. در خصوص نمره حقيقتا پيش بيني كار آسوني نيست ولي آزمون جديد لغت محوريش مثل سابق نيست و قويا توصيه ميكنم از ريدينگ غافل نشيد. شما ريدينگ هاي متنوع كه همين لغات 1100 و كاپلان رو در خودش داشته باشه بخونيد تا لغات هم از نظر معني هم جايگاه در ذهنتون حك بشن. من خودم مطالعه از كتاب رو به PDF به چند دليل ترجيح ميدم. ما با اين سيستم بزرگ شديم و لمس كاغذ خط كشيدن يا هاي لايت كردن خيلي به ما در ياد آوري كمك ميكنه. خودم به شخصه دوست دارم از ميزان كهنگي كتاب بفهمم كه تلاشي صورت گرفته. لذا براي رياضي حتما كتاب باشه بهتره. در مورد نمره شما تلاشتون رو در زماني كه داريد انجام بديد نتيجه ي GRE جدا خارج از پيش بينيه [img]images/smilies/smile.gif[/img] ولي تمرين خيلي موثره. تست ها رو حتما كار كنيد اگر به نمونه هاي سايت مگوش دسترسي داريد تعداديش رو بزنيد خيلي كمك ميكنه. البته همه ي كتب چاپ جديد مملو از اينگونه تست ها هستند. فيلم ديدن شما بيشتر ممكنه در تافل كه ليسنينگ هست موثر باشه چون لغات GRE حتي ممكنه كاربردي در محاوره به اندازه ي تافل نداشته باشند. 
رايتينگ GRE‌به قول معروف Is Something else‌
شما براي رايتينگ اول با دو نوع آشنا بشيد و نمونه هاي كاپلان رو ببينيد. كه ميتونه بهتون ديد بده. ولي در كل رايتينگ به دامنه ي لغت و قدرت تحليل و انتقاد كردن شما از متن هم بر ميگرده. من خودم فكر ميكنم تنها راه تقويتش در طولاني مدت نوشتنه و الگو گرفتن از نمونه هايي كه نمره ها ي خوب گرفتند. برخي عادت دارند تمپلتهايي حفظ مي كنند كه چون خودم تجربه اش رو نداشتم نظري ندارم.
شادزي

[برش] پایگاه داده نمره GRE General - nox - 15-12-2013

(14-12-2013, 12:53 AM)'Leopold' نوشته: سلام، من تجربیاتم از امتحان 9 نوامبر در اینجا نوشتم، چون تعدادی از دوستان پیام خصوصی داده بودن گفتم شاید بهتر باشه مجددا منابع و وقتی که صرف این امتحان شده را اینجا بیارم. 
من پارسال هم یک امتحان GRE در ماه اکتبر داده بودم که نتیجش به صورت زیر شد:
Q=163، V=144 ، W=3.5.
من واسه این امتحان فقط قسمت ریاضی کتاب ای تی اس به مدت 2 هفته خوندم و قسمت ریاضی کامپلیت تست ها و پرکتیس بوک زدم. واسه وربال چون اصلا وقت نداشتم ترجیح دادم نخونم. سر جلسه هم تمامی سوالات ریدینگ گزینه C زدم و فقط سوالاتی که جای خالی بود کمی روش وقت گذاشتم. واسه رایتینگ هم فقط شب قبل از امتحان واسه مقدمه و کانکلوشن از خود کتاب ای تی اس دو تا پاراگراف حفظ کردم که واسه تمامی موضوعات میشد ازش استفاده کرد. 
امسال هم امتحان 9 نوامبر دادم که نتیجش به صورت زیر شد:
Q=170 , V=153 , W=3.5.
واسه کوانت به مدت یک ماه هر روز یکی از تست های بیگ بوک به مدت یک ساعت میزدم. تست های ریاضی بیگ بوک به نظرم بهترین منبع هستن درسته واسه ورژن قدیم GRE ولی سوالات خود ETS هست. چون در ورژن قدیم GRE وقت هر سوال یک دقیقه بود اولاش که تست میزدم 2.3 دقیقه ای کم میاوردم ولی با زدن تست های بیشتر مخصوصا آخری ها زمان امتحان که یک ساعت بود من در عرض نیم ساعت تموم میکردم و معمولا هم حداکثر یکی یا دو تا اشتباه داشتم. در کنارش هم سوالات ریاضی مگوش که نزدیک 500 تا سوال بود و در کتابخونه هم آپلود شده را زدم. واسه بخش ترکیبات و سوالات Normal Distribution بخش آمار چون میتونه سوالات سخت تری هم طرح بشه نگاهی به سوالات کتاب 5 پوندی منهتن هم انداختم و در نهایت هم سوالات ریاضی پرکتیس بوک و کامپلیت تست کتاب افیشال گاید که سال قبلش هم زده بودم زدم.
نمرم وربال خوب نشده ولی راضیم. من چون با نرم افزار انکی زیادی حال میکردم از همون اول (یعنی 4 سال پیش) هر موقع لغتی میدیم وارد این انکی میکردم و بعدش هم چون لغت خوندن دوست داشتم تمامی لغت های کتاب 1100، وربال ادونتیج، 800 بارونز، مینی دیکشنری کاپلان و نوا رو وارد نرم افزارم کردم و روزی به طور متوسط 200 تا لغت مرور میکردم که حدود 1 ساعت وقتم هر روز میگرفت. سرجلسه هم به جز یک دونه لغت معنی تمامی لغت ها رو میدونستم. اشتباهی که من کردم این بود که ریدینگ کار نکردم و برنامم این بود که کل تست های بیگ بوک رو 50 روز مونده به امتحانم کار کنم ولی به خاطر وقت سفارت و مصاحبه و کارهای پذیرش فقط رسیدم 10 درصد ریدینگ های بیگ بوک کار کنم و در نهایت هم از 4 تا کامپلیت تست ETS فقط رسیدم دو تاش بزنم. ولی همین 10 درصدی که از ریدینگ های بیگ بوک خوندم سرجلسه تا حدی کمکم کرد و شک ندارم هر کسی که تمامی متون بیگ بوک بخونه میتونه به بیش از 90% سوالات ریدینگ سرجلسه امتحان پاسخ صحیح بده. واسه سوالات جای خالی هم تعدادی از تست های کتاب منهتن 5 پوندی کار کردم که به نظرم جالب نبود چون لغت هایی توش بود با اینکه من اینقدر لغت خونده بودم ولی باز 50 درصدش بلد نبودم. من واسه سوالات وربال مگوش (در کتابخونه آپلود شده) که نزدیک 550 تا میشه شاید باورتون نشه 24 ساعت پیوسته پشت سیستم بودم تا از همه سوالات اسکرین شات بگیرم چون اگه اینترنت قطع میشد یا سیستم خاموش میشد ترتیب سوالات به هم می ریخت و باید از دوباره شروع میکردم. ولی با این وجود بازم نرسیدم حتی یکی از سوالاتش را کار کنم ولی دوستم که تعدادی از سوالاتش حل کرده بود راضی بود.
واسه رایتینگ هم همینطور شد من جواب تمامی سوالات رایتینگ ETS (در کتابخونه آپلود شده) که یکی از همین ها حتما سرجلسه میاد را دونه به دونه از اینترنت گرفتم و وارد فایل ورد کردم اینم فکر کنم یک 5 ساعتی وقتم گرفت ولی بازهم نرسیدم حتی یک دونه از سوالاتش کار کنم. حتی نرسیدم موضوعات رایتینگ هم بخونم. منظورم این هست که الکی منابع دانلود نکنین وقتی نمیرسید بخونین Big Grin مثل امتحان قبلی بازهم از کتاب ای تی اس مقدمه و کانلوشن نمونه رایتینگی که خودش گذاشته بود و به تمامی موضوعات میخورد حفظ کردم و سر جلسه نوشتم.
نحوه پاسخگویی به سوالات در جلسه امتحان:
تسک اول که رایتینگ هست. نکته ای که دوستان بهتر توجه کنن اینه که گرفتن نمره رایتینگ 4 یا 4.5 در امتحان جی ار ای کاغذی کمی مشکله چون بعید میدونم دقیق رایتینگ بخونن و فقط یک اسکیم ساده میکنن. بنابراین اگه نمره 3 یا 3.5 واستون کافیه لازم نیست اصلا واسه رایتینگ وقت بذارید. نکته دیگه هم اینه که چون معمولا نمیخونن تا میتونین زیاد بنویسین مهم نیست چی مینویسین فقط بنویسین. تو تسک 1 رایتینگ اگه ساپورت کافی به ذهنتون نمیرسه سعی کنین موضوع رو به سیاست و اینکه تو خاورمیانه چه بلبشویی هست ربط بدید تا ایده زیاد دستتون بیاد. واسه من که چه در تافل و چه در GRE جواب داده. واسه تسک دو هم زیر سوال برن متن داده شده هم سخت نیست. کافی تک تک جملات متن بخونین و انگار که داور یک مقاله هستید متن زیر سوال ببرید. 
قسمت بعدی وربال هست. من نمرم در این بخش خوب نشده ولی خب تجربه خودم میگم فقط. وقتی با دوستام صحبت کردم به این نتیجه رسیدم که اینجا بهتره ترتیب زدن تست ها عوض بشه (این نظر شخصی منه). چون من دایره لغتم خوب بود اول میرفتم سراغ سوالات equivalence ها. در این بخش واسه هر جای خالی شما باید دو تا گزینه را انتخاب کنین که مترادف هستن. اکثر سوالات ای تی اس اینطوری هست که از بین این 6 تا گزینه 2 تاش مترادف ندارن. پس این دو تا گزینه حذف میشه و میمونه 4 تا گزینه. پس حتی اگه شانسی هم بزنین احتمالش میشه 50%. با خوندن جمله هم راحت میتونین گزینه صحیح تشخیص بدید. ترتیب بعدی هم به این صورت بود: 2- سوالات با یک جای خالی 3- ریدینگ های کوتاه 4- سوالات با دو جای خالی 5- سوالات با 3 جای خالی و 6- ریدینگ لانگ. سوالات با 3 جای خالی تقریبا میشه گفت نباید روش حساب باز کرد چون احتمال اینکه درست در بیاد کمه. واسه ریدینگ لانگ هم معمولا کسی نمیرسه تا کامل بخونه ولی سوالات و متنش به مراتب ساده تر هست. 
واسه کوانت هم فقط باید دقت کرد یعنی وقتی سوالی بیش از حد آسونه کمی باید بیشتر روش فکر کرد چون معمولا نکات ریزی وجود داره به خصوص در سوالاتی که چند تا جواب دارن. فهمیدن درست صورت سوال هم که نصف پاسخ هست. 
منابع مفید واسه هر بخش:
بخش رایتینگ: نمونه سوالات خود ای تی اس به همراه جوابش که در کتابخونه هست کافیه. واسه کسایی که بیشتر از 3.5 نمیخوان بشن خوندن منابع دیگه وقت تلف کردنه.
بخش وربال:
1- کتاب افیشال گاید و پرکتیس بوک ای تی اس 2- ریدینگ های بیگ بوک 3- سوالات مگوش 4- منهتن 5 پوندی.
بخش کوانت
:
1- کتاب افیشال گاید و پرکتیس بوک 2- سوالات بیگ بوک 3- کتاب منهتن 5 پوندی، 4- سوالات مگوش
اگه می بینین که سوالات کتاب های بالا واسه بخش ریاضی واستون آسونه میتونین کتاب Bible بخونین که سوالات خوب و سختی داره.
موفق باشید

سلام
منم امتحان 9 نوامبر رو دادم.  V: 141, Q: 155,  W:3 شدم.  از Q خیلی نازاضیم چون واقعا فکر می کردم خیلی خوب دادم.  اصلا شوکه ام هنوز. 2-3 هفته ای واسش وقت گداشته بودم .. اونم فقط از آفیشال گاید ..
در مورد وربال انتظار بهتری هم نداشتم.. چون جز قسمت کمی از 1100 چیز دیگه ای نخوندم.
واسه Feb هم ثبت نام کردم.. حدودا 2 ماه وقت دارم. البته تافل هم دارما تو این مدت زمان... به نظر شما وقتم رو تو هر بخش v و Q رو چه کتاب هایی بذارم..؟

[برش] مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - mahya - 21-12-2013

سلام ممنون میشم جواب بدید.
من میخواستم تیر 93 تافل بدم و مهر جی آر ای .ولی چون پایان نامم مشکل پیدا کرده باید بیشتر برا اون وقت بزارم.رشتم شیمی آلی هست.معدل لیسانسم 14 بود ولی ارشد بالای 17 هست برا همین نیاز به نمره بالا برا جی ار ای دارم .کلا نا امید شدم بتونم سال بعد اپلای کنم .و شاید تا سال 94 طول بکشه میترسم تو  این راه طولانی انگیزم از دست بدهم و اینکه چه طوری برنامه ریزی کنم؟بیشتر وقت برا زبان بزارم یا اول رو چند تا مقاله کار کنم؟سر در گم شدم ممنون میشم کمکم کنید.سطح زبانم خوبه advance. در ضمن من الان 26 ساله هستم نگران سنم هستم.واقعا ممنون میشم کمکم کنید.

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - yousi - 21-12-2013

(21-12-2013, 01:33 PM)'mahya' نوشته: سلام ممنون میشم جواب بدید.
من میخواستم تیر 93 تافل بدم و مهر جی آر ای .ولی چون پایان نامم مشکل پیدا کرده باید بیشتر برا اون وقت بزارم.رشتم شیمی آلی هست.معدل لیسانسم 14 بود ولی ارشد بالای 17 هست برا همین نیاز به نمره بالا برا جی ار ای دارم .کلا نا امید شدم بتونم سال بعد اپلای کنم .و شاید تا سال 94 طول بکشه میترسم تو  این راه طولانی انگیزم از دست بدهم و اینکه چه طوری برنامه ریزی کنم؟بیشتر وقت برا زبان بزارم یا اول رو چند تا مقاله کار کنم؟سر در گم شدم ممنون میشم کمکم کنید.سطح زبانم خوبه advance. در ضمن من الان 26 ساله هستم نگران سنم هستم.واقعا ممنون میشم کمکم کنید.

سلام دوست عزیز
ببین یه ضرب المثل هست که میگه هر که طاووس خواهد رنج هندوستان برد. من خودم تو موقعیت تو بودم و کاملا حست رو درک میکنم اگه با برنامه بری جلو حتما موفق میشی. هیچ وقت هم انگیزتو از دست نده نهایتا بایستی 94 اپلای کنی دیگه؟ درسته؟ آسمون به زمین نیومده به جنبه مثبت ماحرا نگاه کن 1 سال وفت بیشتر که بتونی رو TOEFL  و GRE کاملا مسلط بشی و تعداد مقالاتت رو بیشتر کنی و شانس پذیرش با Fund خوبت رو از دانشگاه معتبر بالا ببری. اینها رو دارم میگم که خدای نکرده بخاطر 1 سال دیرتر شدن روحیتو نبازی و به قول خودت انگیزتو ار دست ندی Smile ایشالا که همون 93 بری
حالا بریم بحث برنامه ریزی ببین راست و پوست کنده بگم اگه GRE نمره بالا بخای باید رو Verbal خیلی وفت بگذاری. این یعنی 6 یا 7 ماه کار مداوم روی متون سنگین انگلیسی. من به دوستامم همین رو میگم این امتحان برای دانشجوی journalism که میخواد بره دانشگاه Stanford و در آینده توی نشریاتی مثل Washington Post  یا New York Times میخاد مقاله بنویسه هم هست. پس باید خیلی رو Verbal کار کنی که GRE نمره بالا بیاری. به نظر من از همین الان شروع کن به خوندن کلمات مخصوص GRE از کتابهای Kaplan , magoosh, crack GRE یا هر منبع دیگه ای که فک میکنی مفید باشه. در کنارش روی مقالاتتم کار کن سعی کن آروم آروم هر 2تارو پیش ببری. با خودت سبک سنگین کن اگر برای 93 رسیدی که چه بهتر اگر نه با یه برنامه ریزی درست و حساب شده خودت میدونی هدقت چیه برای همین ناامیدی و ... نباید روت اثر بگذاره
موفق باشی

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - reza_1st - 21-12-2013

(21-12-2013, 01:33 PM)'mahya' نوشته: سلام ممنون میشم جواب بدید.

راستش سوالتون خیلی مرتبط با این موضوع نیست و در کل هم این موضوع خیلی بستگی به وضعیت شما و پایان نامه‌تون و کاری که لازمه روش انجام بدین و ... داره. یکی دوتا مقاله خوب کمک خیلی خیلی بزرگیه و با یکم سخت گیری نکردن تو کلمه‌ها می‌شه گفت از ضروریاته.. فقط شمایین که می‌تونین تصمیم بگیرین که آیا به 2 تا کار همزمان می‌رسین یا نه، ولی اگر من جای شما بودم، سعی می‌کردم از همین فردا در کنار کار جدی روی پایان نامه طوری که ازش یکی دوتا مقاله باارزش در بیاد، روزی یه ساعت هم زبان می‌خوندم. اصولاً هفته‌ای 6-7 ساعت زبان خوندن نباید مشکلی تو کار پایان‌نامه ایجاد کنه و من فکر می‌کنم با توجه به سطح زبانتون مشکلی برای تافل نخواهید داشت و تو حدود یک ماه جدی خوندن قبل از امتحان می‌تونین نمره خوبی بگیرین. از طرف دیگه جی‌آرای رو هم می‌تونید یکم دیرتر بدین، مثلاً اواخر آبان، دیر نمی‌شه و اینطور به هر دوتاش می‌رسین. بنظر من با 504 شروع کنید و برای جی‌آرای بعد از تموم کردن 504، 1100 رو بخونین و ریدینگ هم زیاد بخونین که تو جی‌آرای جدید خیلی کمک می‌کنه، برای کوانت هم وقت زیادی لازم ندارین و تو یکی دو ماه قبل امتحان می‌تونید بخونید.
ولی بعد از همه این حرف‌ها اگه فکر می‌کنین که امسال زبان خوندن جلو مقاله دادنتون رو می‌گیره، بنظر من همون بهتره که یه برنامه 2 ساله بذارین و امسال رو پایان‌نامه و مقاله دادن تمرکز کنین. چون این موقعیتیه که تا یه حدی از دست می‌ره و اگر دفاع کردین، مقاله دادن کلاً سخت‌تر می‌شه، ولی زبان رو همیشه می‌شه خوند.

[برش] معرفی منابع جامع GRE (دربردارنده هر سه بخش آزمون) - سوالات مرتبط با آنها - mehdi adeli - 17-01-2014

سلام بچه ها من میخوام تازه شروع کنم واسه جی آر ای ژنرال  حدوداً 8 ماهم فرصت دارم ممکنه بفر مایید چطور شروع کنم و چند تا کتاب بخونم و یک برنامه با منابع مطالعاتی میخواستم چون نمره بالای 320 میخواستم :
کتاب هایی را هم که دارم :
1- جی آر ای بارونز NEW GRE BARRONS  همان کتاب سفید آبیه که عکس یک دخت خانم روشه
2-لغات 3500
3-فلش کارت 1100

مرسی

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - blur - 17-01-2014

(17-01-2014, 09:43 PM)'mehdi adeli' نوشته: سلام بچه ها من میخوام تازه شروع کنم واسه جی آر ای ژنرال  حدوداً 8 ماهم فرصت دارم ممکنه بفر مایید چطور شروع کنم و چند تا کتاب بخونم و یک برنامه با منابع مطالعاتی میخواستم چون نمره بالای 320 میخواستم :
2-لغات 3500
3-فلش کارت 1100
مرسی

1100 و اگر وقتتون مناسب هست لغات آخر کاپلان خیلی توصیه میشه...بارونز کتاب خوبیه البته بیشتر برا ریاضی وگرنه وربالش چیز خاصی نداره. خود official guide، منهتن (5 پوندی و جلد 7 برا رایتینگ و ردینگ)، بیگ بوک و کامپلت تست های official guide و practice book که واجب هستن. شما سعی کنید یه نگاهی به بقیه پست های این تاپیک بندازین. ضمنا منابع تو کتابخونه فروم موجود هستن.

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - Simon2007 - 18-01-2014

(17-01-2014, 09:43 PM)'mehdi adeli' نوشته: سلام بچه ها من میخوام تازه شروع کنم واسه جی آر ای ژنرال  حدوداً 8 ماهم فرصت دارم ممکنه بفر مایید چطور شروع کنم و چند تا کتاب بخونم و یک برنامه با منابع مطالعاتی میخواستم چون نمره بالای 320 میخواستم :
2-لغات 3500
3-فلش کارت 1100
مرسی

سلام 
به 1100 تسلط پيدا كنيد اون هم در متن نه طوطي وار. بارونز رو براي رياضي بخونيد و بعد eTS رو و منابعي كه دوستم گفتن منظورم 5 پوندي و من توصيه ميكنم رياضي بيگ بوك كمك ميكنه با نحوه ي گمراه كردنتون در سوالات تا حدي آشنا بشيد حتما بزنيد تست هاي رياضيش رو. ريدينگش كمي سنگينه كنار لغات كتابهايي مثل WordSmart و Verbal advantage‌ميتونيد روي سرعت كه مشكل اساسي ريدينگ هاي لانگه كار كنيد. 
اگر زمان بهتون اجازه داد كركينگ پرينستون و نوا رو بخونيد و بيشتر توصيه ميكنم مطالب رو در تست و تمرين آموزش ببينيد. مهارت در تست زدن خيلي مهمه. 
شادزي
[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - giga - 25-01-2014

سلام من سطح زبانم متوسط به بالا هست (upper intermediate). به نظر شما می خوام 2/5 ماه دیگه تافل بدم 1/5 هست که دارم برای تافل می خونم . می خوام 4 ماه دیگه GRE بدم به نظر شما میشه تافل و GRE رو با هم خوند . از نظر زمانی کم نیست؟