آکادمیا کافه
سوالات و نظرات پیرامون کلاسهای خصوصی آزمون تافل (TOEFL) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: TOEFL (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-TOEFL)
+---- موضوع: سوالات و نظرات پیرامون کلاسهای خصوصی آزمون تافل (TOEFL) (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%81%D9%84-TOEFL)

صفحات 1 2

سوالات و نظرات پیرامون کلاسهای خصوصی آزمون تافل (TOEFL) - azarr - 28-04-2012

سلام.

سوال من راجب کلاسای تافل فشرده iBT که موسسه امیربهادر برگزار میکنه. من چون از شهرستان میخوام برم سر این کلاسا میخوام بدونم این کلاسا اصلا خوب هست یا نه؟ چرا یه عده میگن امیربهادر خوب نیستو وقت تلف کردنه؟

من تا حالا کلاس زبان نرفتمو شک دارم از پس آزمونای iBT وGRE بخوبی بربیامو تو خونه خوندنم یکم سخته. با این شرایط خوشحال میشم نظرات شما رو هم بدونم.

با تشکر

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT - Karim - 28-04-2012

(28-04-2012, 12:18 PM)azarr نوشته: سلام.

سوال من راجب کلاسای تافل فشرده iBT که موسسه امیربهادر برگزار میکنه. من چون از شهرستان میخوام برم سر این کلاسا میخوام بدونم این کلاسا اصلا خوب هست یا نه؟ چرا یه عده میگن امیربهادر خوب نیستو وقت تلف کردنه؟

من تا حالا کلاس زبان نرفتمو شک دارم از پس آزمونای iBT وGRE بخوبی بربیامو تو خونه خوندنم یکم سخته. با این شرایط خوشحال میشم نظرات شما رو هم بدونم.

با تشکر
بنظرم اگه بری تهران کلاس خوبه میدونی چرا؟
چون شما بهر حال مجبوری چند ماه در تهران ساکن بشی و توی تهران کارت فقط وفقط درس خونده هست میری کلاس بعدشم میخونی. ولی توی خونه که باشی کارهای جنبی و گاهی تنبلی میاد سراغه آدم. البته مشکل مسکن در تهران باید حل کنی و جایی نری که وقتت تلف بشه و باید بتونی درس هم بخونی.

این نظر من بود ممکنه دیگران نظردیگری داشته باشن

موفق باشی

RE: سوالات و نظرات پیرامون کلاسهای خصوصی و عمومی آزمون iBT - mahyjooon - 01-10-2012

سلام می خواستم بدونم چه آموزشگاه خوبی می شناسین برای تافل؟ که هم فشرده داشته باشه هم تمام مهارت ها رو تو یه دوره بگه.
ممنون

[برش] آموزشگاه های معتبر برای تافل - deadxxxqueen - 19-01-2014

كسي استاد خوب سراغ داره تو تبريز؟
لطفا اگه ميشناسين تجربه ي خودتونم راجبش بگين

[برش] آموزشگاه های معتبر برای تافل - Kobani - 30-01-2015

دروود دوستان
الان توی سایت آقایان اعلایی و علیمحمدی بودم. دوره فشرده کلاساشون واسه آقای اعلایی 7 هفته بود ولی واسه آقای علیمحمدی 5 هفته بود. به نظر شما کدومشون تواناترن؟ به نظرتون 7 هفته مفید تر از 5 هفته است؟ یا علیمحمدی کلا توانا تر از اعلاییه حتی تو مدت زمان کمتر؟
ممنون

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - butterfly - 30-01-2015

سلام، به نظر من هر دوشون توانا هستند ولی خب سبک تدریس و آموزششون با هم تفاوت هایی داره و این تفاوت طول دوره هم احتمالا به همین علته. من تو کلاس های ترمیک آمادگی تافل شرکت کردم و برای همین نمی دونم توصیه قطعی برای انتخاب دوره فشرده یکی از این دو استاد بدم اما بهتون پیشنهاد می دم که اگه سطح زبان خیلی خوبی دارید و خودتون برای تافل مطالعه کردید دوره فشرده رو انتخاب کنید چون این دوره های فشرده ویژه داوطلبانیه که با ساختار تافل آشنایی کامل دارند و حتی قبلا امتحان تافل دادند و هدفشون از شرکت در این دوره های فشرده صرفا ارتقای نمره ست. 
(30-01-2015, 01:51 PM)'Kobani' نوشته: دروود دوستان
الان توی سایت آقایان اعلایی و علیمحمدی بودم. دوره فشرده کلاساشون واسه آقای اعلایی 7 هفته بود ولی واسه آقای علیمحمدی 5 هفته بود. به نظر شما کدومشون تواناترن؟ به نظرتون 7 هفته مفید تر از 5 هفته است؟ یا علیمحمدی کلا توانا تر از اعلاییه حتی تو مدت زمان کمتر؟
ممنون

RE: سوالات و نظرات پیرامون کلاسهای خصوصی آزمون تافل (TOEFL) - elahe - 11-02-2015

(30-01-2015, 01:51 PM)'Kobani' نوشته: دروود دوستان
ممنون

من با آقای علیمحمدی بودم ، اصلا راضی نبودم از کلاس فشرده ، خودتون بخونید ، یا آقای اعلایی رو برید
برای اسپکینگ اصلا خوب نیست ، به من 23 میداد ، 20 شدم ، ایراد درست نمی گیره ، رایتینگم فقط کامنتی که میذاره اینه که گرامرت سادست یا خوبه! کلا خیلی ایراد ریز نمی گیره 
آقای اعلایی هم من راستش زیاد تعریف نشنیدم از کلاساشون ، چون جمعیت زیاده
به نظرم خود خوانی کنید واقعا جوابش بیشتره
الکی دل خوش نکنید به این کلاسا

RE: سوالات و نظرات پیرامون کلاسهای خصوصی آزمون تافل (TOEFL) - ستاره ن - 24-10-2015

سلام من خودم حدود دو ماهی برای امادگی ازمون تافل خوندم یکبار هم ازمون تافل دادم ازمایشی همین موسسه اقای اعلایی که 63شدم,,الانم چون وقت ندارم میخوام حتما فشرده خصوصی برم,,با خیلیا صحبت کردم,,,با استادا اما ماشالله کلاسای خصوصی هزینشون زیاده,,اما در نهایت رفتم موسسه ایران اکسفورد و گفت باید برای نمره صد یا بالاتر حتما سی پنج جلسه برداری که جلسه ایی تک نفره چهل تومان اما اگر دو نفره باشیم میشه بیست تومان که تا حدودی مقرون به صرفه خواهد بود حالا میخوام بدونم کسی هست بخواد شریکی باهم کلاس خصوصی بریم یا نه حالا چه اینجا یا هر جایی که سراغ داشته باشین مممنونم فقط چون عجله دارم اگر زود جواب بدین مممنون میشم موفق باشین

RE: سوالات و نظرات پیرامون کلاسهای خصوصی آزمون تافل (TOEFL) - مهمان - 28-11-2015

سلام . در مورد کلاس های آقای اعلایی راسته که میگن تکراری های لیستنیگ و به بچه هاشون میدن. اگه کیی رفته بگه. اینطوری خیلیا جلو میوفتن.

RE: سوالات و نظرات پیرامون کلاسهای خصوصی آزمون تافل (TOEFL) - nasim1234 - 28-11-2015

(28-11-2015, 03:30 AM)مهمان نوشته: سلام . در مورد کلاس های آقای اعلایی راسته که میگن تکراری های لیستنیگ و به بچه هاشون میدن. اگه کیی رفته بگه. اینطوری خیلیا جلو میوفتن.

اکثر اساتید زبان دارن اون مجموعه رو. البته همیشه هم ازونا نیست ولی خب خیلی وقتا از اون مجموعه هست. ولی فکر می کنم اون بخش یعنی لیسنینگ اضافی حذف میشه از امتحان چون ETS‌برای تست کردن سوالات یه بخش اضافه میزاره و تصحیح نمیشه. پس کسی با اونا جلو نمی افته. استاد منم بهم داده بود ولی ندارمش متاسفانه.