آکادمیا کافه
مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: TOEFL (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-TOEFL)
+----- انجمن: آزمون iBT (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-iBT)
+------ انجمن: مشاوره و رفع اشکال iBT (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-iBT)
+------ موضوع: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT (/Thread-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86-iBT)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - ENG - 01-08-2012

(01-08-2012, 08:02 PM)ahmadpashaei نوشته: آها پس اون موقع میرفتین! الان english result درس میدن تا آخر upper و در CAE هم Landmark Advanced+CAE Pack+oxford word skill advanced که وحشتناکن! شما نیاز دارید حتما زبان عمومی خودتون رو بازبینی کنید چون ممکنه یادتون رفته باشه.کی قصد امتحان دادن یا اپلای دارید؟ کدوم شعبه سفیر می رفتین؟
آره. من شعبه پل رومی میرفتم! استاداش همه خیلی خیلی کار درستن!
اتفاقا امروز رفتم اونجا با چندتا از استادام حرف زدم. من زمان خاصی مد نظرم نیست! اسپرینگ یا فال 2013 اگه جور بشه خوبه (سربازی ندارم Big Grin).
برای امتحانم هنوز زمان تعیین نکردم! قصد دارم یه استاد بگیرم که خصوصی کار کینم Big Grin (البته دنبال یه استاد خوب، با هزینه مناسبم! ماشالله همه هزینه ها بالاس)
یه استاد میشناسم که خیلی خیلی عالیه! اما خب... جلسه یی 70 تومن میگیره! Sad البته 2 نفره میشه جلسه یی 50 و 3 نفره هم جلسه یی 40 تومن (بیشتر از سه نفرم گفت اصلا قبول نمیکنه چون بازدهی به شدت میاد پایین).
حالا دارم میگردم دیگه... فک کنم از شنبه استارت خودکشی (مطالعه برای تافل) رو بزنم به امید خدا Smile

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - ahmadpashaei - 01-08-2012

(01-08-2012, 10:31 PM)ENG نوشته: آره. من شعبه پل رومی میرفتم! استاداش همه خیلی خیلی کار درستن!
اتفاقا امروز رفتم اونجا با چندتا از استادام حرف زدم. من زمان خاصی مد نظرم نیست! اسپرینگ یا فال 2013 اگه جور بشه خوبه (سربازی ندارم Big Grin).
برای امتحانم هنوز زمان تعیین نکردم! قصد دارم یه استاد بگیرم که خصوصی کار کینم Big Grin (البته دنبال یه استاد خوب، با هزینه مناسبم! ماشالله همه هزینه ها بالاس)
یه استاد میشناسم که خیلی خیلی عالیه! اما خب... جلسه یی 70 تومن میگیره! Sad البته 2 نفره میشه جلسه یی 50 و 3 نفره هم جلسه یی 40 تومن (بیشتر از سه نفرم گفت اصلا قبول نمیکنه چون بازدهی به شدت میاد پایین).
حالا دارم میگردم دیگه... فک کنم از شنبه استارت خودکشی (مطالعه برای تافل) رو بزنم به امید خدا Smile
شما یک قسمت از کارتون که جنرال انگلیش هست و بهبود سطح لغات و 4 مهارت نه برای آیلتس و تافل بلکه به صورت عمومی که باید داشته باشیم هردومون.ولی بخش بعدی فوکوس روی تافل و مهارتهای اونه که من با وجودیکه استادای خودمون تو سفیر رو خیلی قبول دارم ولی آیلتس کار هستن و نپرسیدم و نشنیدم تا حالا تافل داده باشن!! شما به این نکته توجه کنید و بگید تافل داده یا نه؟اگر داده بالای 115 شده باشه حتما.

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - ENG - 02-08-2012

(01-08-2012, 11:00 PM)ahmadpashaei نوشته: شما یک قسمت از کارتون که جنرال انگلیش هست و بهبود سطح لغات و 4 مهارت نه برای آیلتس و تافل بلکه به صورت عمومی که باید داشته باشیم هردومون.ولی بخش بعدی فوکوس روی تافل و مهارتهای اونه که من با وجودیکه استادای خودمون تو سفیر رو خیلی قبول دارم ولی آیلتس کار هستن و نپرسیدم و نشنیدم تا حالا تافل داده باشن!! شما به این نکته توجه کنید و بگید تافل داده یا نه؟اگر داده بالای 115 شده باشه حتما.
ممنون بابت توصیه خوبتون.
منم دارم از چندین استاد مختلف پیگیری میکنم!
-------------------
راستی:
یکی از اساتید تافل کار اونجا بهم گفت کتابای لانگمن و بارونز اصلا به درد نمیخوره و فقط دلتا+ کمبریج خوبه! نظر دوستان چیه؟

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - blur - 02-08-2012

(02-08-2012, 10:14 AM)ENG نوشته: ممنون بابت توصیه خوبتون.
-------------------
راستی:
یکی از اساتید تافل کار اونجا بهم گفت کتابای لانگمن و بارونز اصلا به درد نمیخوره و فقط دلتا+ کمبریج خوبه! نظر دوستان چیه؟
من به همه این کتابا تقربا یه سری زدم. دلتا و کمبریج رو خوندم. لانگمن رو یه نگاه کردم فقط. بارونز هم لسینینگش رو گوش کردم. خب هردوی دلتا و لانگمن رو خوندن به نظر جالب نمیاد. یکی فکر کنم کافیه. خب به نظر دلتا بهتره! کمبریج که واقعا خوندنش ارزش داره. کلا سطحش بالاست و آمادگی لازم رو میده. ولی بارونز لسینینگاش به نظر من واقعا خوبه و من خیلی شنیدم که برا این قسمت توصیه میکنن. سطح لسینینگ آدم رو میتونه ارتقا بده.

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - Pink Floyd - 11-08-2012

درود
دوستان عزیز برای آمادگی در بخش لیسنینگ از کتاب زیر غافل نشید، کتاب سه سطح داره و سطح آخرش عالیه، لیسنینگ های بلند و جالب توجه. اگر سطح لیسنینگ تون خوب نیست از سطح اولش شروع کنید:
Building Skills for the TOEFL iBT

Developing Skills for the TOEFL iBT

Mastering Skills for the TOEFL iBT

کتاب و فایل صوتی رو میتونید از سایت Englishtips.org دانلود کنید. برای استفاده از سایت باید در سایت عضو بشید.

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - Pink Floyd - 11-08-2012

(02-08-2012, 10:14 AM)ENG نوشته: ممنون بابت توصیه خوبتون.
-------------------
راستی:
درود
منم نظر بلور رو تایید میکنم، لیسنینگ بارونز سخت ترین لیسنینگ ی بوده که من کار کردم. هر کدوم از این کتاب ها یه بخش عالی دارن، مثلاً قسمت Academic skills کتاب بارونز نکات خیلی خوبی در مورد note taking و paraphrasing میگه. سمپل تست هاش م عالیه، ولی من اسپیکینگ شو خوشم نیومد. لانگمن هم برای شروع و اینکه یه باره نخوره تو ذوق تون خوبه ولی لیسنینگ ش رو اسکیپ کنید. کیمبریج کلاً کتاب خوبیه و اگر میتونید بخونیدش. از قسمت اسپیکینگ کتاب Official guide ETS غافل نشید کلا این کتاب همه چیش خوبه و حتما بخونیدش همه ی اسکیل ها شو. در مورد دلتا من با لیسنینگ میونه ی خوبی ندارم اینقدر جزییات داره که آدم سرسام میگیره. ولی شنیدم اسپیکینگ و رایتینگ ش خوبه. برای ریدینگ هم همه ی کتابا ریدینگ هاشون خوب و متنوع هست.

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - pegah - 21-08-2012

اگه ممکنه در مورد تستای کاپلان هم نظر بدید.کدوم قسمتاش مفیده؟
ممنون

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - MaMi - 21-08-2012

(21-08-2012, 07:13 PM)pegah نوشته: اگه ممکنه در مورد تستای کاپلان هم نظر بدید.کدوم قسمتاش مفیده؟
دوست من، کلا تست های کاپلان سطحش از امتحان یکم بالاتر است، به همین دلیل من Reading و Listening اش رو میتونم توصیه کنم (اگر وقت کافی دارید)، من برای Writing در این ارسال، کتاب Answers to All TOEFL Essay Questions رو به شدت توصیه میکنم و همین طور برای بخش Speaking به نظرم علاوه بر این موارد، شما تاپیک های نمونه NoteFull رو کار کنید، کفایت خواهد کرد. در پایان بگم، اینها نظر شخصی من است، حالا ممکنه سایر دوستان نظر دیگه ای داشته باشند. ضمن اینکه من به شدت با Pink Floyd عزیز موافقم که بهتره؛ به جای اینکه چندین کتاب رو نصفه و ناتمام بخونید، دو یا نهایتا 3 کتاب رو کامل بخونید. به امید موفقیت همه دوستان Smile

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - salazar716 - 24-09-2012

درود.
میگم که...من الان لانگمن رو شروع کردم که تا 2 7ه دیگه تموم میشه، همین
الان ریدینگ 4 هستم ولی اصلا احساس اینکه تغییری در من، در سطح سوادم، در
نگرشم به اینگلیش ایجاد شده باشه ندارم!
واسه لیسنینگش هم همینجوریم.

بقیه ی کتاب ها هم همینن؟!

این لانگمنه افتضاحه یا روند کلا همینه؟ استرس گرفتم![عکس: sad.gif]

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان iBT - MaMi - 24-09-2012

(24-09-2012, 08:50 PM)salazar716 نوشته:
درود.
میگم که...من الان لانگمن رو شروع کردم که تا 2 7ه دیگه تموم میشه، همین الان ریدینگ 4 هستم ولی اصلا احساس اینکه تغییری در من، در سطح سوادم، در نگرشم به اینگلیش ایجاد شده باشه ندارم! واسه لیسنینگش هم همینجوریم. بقیه ی کتاب ها هم همینن؟! این لانگمنه افتضاحه یا روند کلا همینه؟ استرس گرفتم!
[عکس: sad.gif]
همون جور که در ارسالات قبل هم اشاره کردند دوستان، کتاب Longman کلا کتاب ساده ای است، مخصوصا Listening هاش. به همین دلیل اکثرا این کتاب رو برای شروع و کسانی که سطح زبان متوسطی دارند، پیشنهاد میکنند. این کتاب رو تموم کردی به نظرم برو سراغ Cambridge.