آکادمیا کافه
سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE-CBT-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

RE: سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - فرید - 05-03-2014

(05-03-2014, 03:46 AM)'nt_sunshine' نوشته: سلام
ببخشید سوالم ابتدایی. آخه من کلی از دنیا جا موندم و بی خبرم چه خبره! الان تو ایران GRE کامپیوتری شده یا هنوز کاغذیه. اصلا جایی تو دنیا امتحان کاغذی می دن هنوز؟

سلام
در ایران آزمون جی ار ای اینترنتی بصورت آزمایشی در حال برگزاری است و هنوز بصورت رسمی ثبت نشده است. این معنیش اینه که ممکن امتحان کاغذی در تهران امسال نیز برگزار شود. ولی در مورد اصفهان به احتمال خیلی زیاد کاغذی برقرار باشه چون تو خیلی کشورها مثل قزاقستان در شهر های مختلف هر دو امتحان وجود دارد. از نظر تعداد تا پارسال دو درصد شرکت کنندگان امتحان کاغذی می دادند و بقیه کامپیوتری ولی چون تو مکان هایی که تعداد کمه این امتحان صرفه اقتصادی نداره برای برگزارکننده بخاطر همین تعداد خیلی زیادی از کشورها که شرکت کننده کمی دارند هنوز کاغذی برگزار می کنند که ممکن با این سیستم جدید همون سنتر های تافل، جی ار ای اینترنتی هم برگزار کنند و در نتیجه کاغذی دیگه جمع بشه در اینده

[برش] سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - giga - 07-05-2014

سلام . نمرات  آزمون GRE جنرال CBT چند روز پس از برگزاری آزمون داده می شود؟

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون GRE General - Simon2007 - 07-05-2014

(07-05-2014, 06:47 PM)'giga' نوشته: سلام . نمرات  آزمون GRE جنرال CBT چند روز پس از برگزاری آزمون داده می شود؟

سلام
نمره که عملا بعد از آزمون روی مونیتور به نمایش در می آید جز رایتینگ که ظاهرا 2 هفته بعد اعلام میشود.
شادزی

RE: سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - siahsefid - 08-05-2014

سلام دوستان،کارنامه ی gre cbt به اون 4 تا دانشگاهی که انتخاب میکنیم،2 هفته بعد از آزمون ریپورت میشه؟درسته؟و اینکه کارنامه برای خودمون به صورت آنلاین داده میشه یا اینکه به صورت کاغذی هم پست میشه به اون آدرسی که وارد کردیم توی فرم؟این کارنامه چند روز بعد از امتحان داده میشه؟
سپاس

RE: سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - Torkan - 08-05-2014

(08-05-2014, 06:20 PM)'siahsefid' نوشته: سلام دوستان،کارنامه ی gre cbt به اون 4 تا دانشگاهی که انتخاب میکنیم،2 هفته بعد از آزمون ریپورت میشه؟درسته؟و اینکه کارنامه برای خودمون به صورت آنلاین داده میشه یا اینکه به صورت کاغذی هم پست میشه به اون آدرسی که وارد کردیم توی فرم؟این کارنامه چند روز بعد از امتحان داده میشه؟
سپاس

بله اگه داخل امریکا باشه زودتر وگرنه روی 2 هفته حساب کنید.
انلاین که درست بعد امتحان میبینید همونجا و رایتینگ هم 2 هفته بعد میاد. همشون تو پروفایلتون هست.
کاغذیش بستگی به شانستون داره بیاد یا نیاد یا دیر و زودش هم معلوم نیست. و البته زیاد هم مهم نیست.

بااحترام

[برش] ثبت نام GRE General - mehdi adeli - 22-09-2014

سلام دوستان
1-من میخوام ماه NOV شرکت  کنم جنرال ولی تمام موسسات تهران پره ! میخوام این شمال (آمل) شرکت کنم کسی آنجا امتحان داده چه جوریاس ؟؟؟
2-من واسه امتحان Paper  خونده بودم ، حالا کامپیوتریه خیلی نگران شدم ، اصلا کامپیوتری چه طوری هست کسی اطلاعاتی در موردش داره ؟ من تو سایت ETS که چیزی پیدا نکردم  در موردش !

مرسی

RE: سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - blur - 22-09-2014

(22-09-2014, 01:52 PM)'mehdi adeli' نوشته: سلام دوستان
1-من میخوام ماه NOV شرکت  کنم جنرال ولی تمام موسسات تهران پره ! میخوام این شمال (آمل) شرکت کنم کسی آنجا امتحان داده چه جوریاس ؟؟؟
2-من واسه امتحان Paper  خونده بودم ، حالا کامپیوتریه خیلی نگران شدم ، اصلا کامپیوتری چه طوری هست کسی اطلاعاتی در موردش داره ؟ من تو سایت ETS که چیزی پیدا نکردم  در موردش !
مرسی

1- همونطور که تو پیام هم خدمتتون عرض کردم برای این موضوع به این تاپیک مراجعه کنید.
2- تو منابع مورد نیاز برای مطالعه تفاوتی ندارن. در مورد تفاوت های برگزاری دو امتحان و زمان بندی شون، ابتدای کتاب official guide توضیح داده شده که پیشنهاد می کنم حتما بخونید.  قبل از امتحان حتما اون امتحانی که خود سایت ETS برا تمرین امتحان کامپیوتری گذاشته رو کار کنید. البته خب مشخصا برا رایتینگ باید تایپ کنید و درجه سختی سوالات هم از یک ست به ست دیگه تغییر می کنه.

RE: سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - ahmadpashaei - 22-09-2014

(22-09-2014, 01:52 PM)'mehdi adeli' نوشته: سلام دوستان
مرسی

در سایت ETS/GRE که منابع خوبی گذاشته شده و توضیحات کاملی برای این نوع آزمون وجود داره که Blur عزیز اونا رو ذکر کردن. در مورد سنتر برگزاری "این شمال" هم سنتر خوبیه که من توش تافل دادم بد نبود ولی برای GRE قطعا خیلی بهتره چون speaking نداره که صدای کسی رو بشنوید. میتونید بسته به مسافتتون برای مسافرت برنامه ریزی کنید.

RE: سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - mehdi adeli - 23-09-2014

مرسی از پاسخ های مثبتتون
فقط من این بخش فرمایشتون را متوجه نشدم : درجه سختی سوالات از یک ست به ست دیگر تغییر می کنه ، ممکنه یکم توضیح دهید ؟

فرمودید در سایت ETS  امتحان آزمایشی برای تمرین گذاشته ، من گشتم تو سایتش ولی همچین چیزی پیدا نکردم ، ممکنه محبت کنید آدرسشو بگذارید ؟

مرسی از زحماتتون .

RE: سوالات مرتبط با آزمون GRE CBT (کامپیوتری) - blur - 23-09-2014

(23-09-2014, 10:59 AM)'mehdi adeli' نوشته: مرسی از پاسخ های مثبتتون
فقط من این بخش فرمایشتون را متوجه نشدم : درجه سختی سوالات از یک ست به ست دیگر تغییر می کنه ، ممکنه یکم توضیح دهید ؟
فرمودید در سایت ETS  امتحان آزمایشی برای تمرین گذاشته ، من گشتم تو سایتش ولی همچین چیزی پیدا نکردم ، ممکنه محبت کنید آدرسشو بگذارید ؟
مرسی از زحماتتون .

نرم افزار power prep رو از اینجا دانلود کنید. در مورد سوال دومتون هم مثلا ریاضی که دو ست داره با توجه به پاسخ هایی که به ست اولش میدین درجه سختی ست دوم می تونه متفات باشه. اگر همه رو درست جواب بدین. سوالات ست دوم کمی دشوارتر خواهد بود.