آکادمیا کافه
گرفتن پذیرش از دانشگاه TU Darmstadt - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: گرفتن پذیرش از دانشگاه TU Darmstadt (/Thread-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-TU-Darmstadt)

گرفتن پذیرش از دانشگاه TU Darmstadt - rulany - 07-02-2012

سلام
در این تاپیک در مورد دانشگاه صنعتی دارمشتاد بحث میکنیم.
اول از همه هم سوالات خودم رو در مورد گرفتن پذیرش از این دانشگاه میپرسم.ممنون میشم کمکم کنین.یه خورده وقت تنگه!

All certificate must be submitted as certified copies.The TU Darmstadt
accepts certificates in the Gثrman or English languages.If your
certificates are not in German or English you must additionally provide
officail translations in one of these languages.You can get these
translations certified bye the German embassy or consulate in your home
country of origin,or bye a certified translator ion Germany.The
certified copy and officail translation have to be attached to each
other to ensure recognition.

سلام

اپلیکیشن فرم رو که تکمیل کردم و پرینت گرفتم اینو نوشته بود.من باید مدارک
ترجمه شده رو ببرم سفارت المان برام مهرش کنه و بعد بفرستم؟

و سوال دومم اینه که منظور از Secondary schoolدقیقا چیه؟فقط سه سال دبیرستان کافیه؟یا اینکه پیش دانشگاهی رو هم باید بفرستیم؟

تو سایتشم اینو گفته:

lease submit legally-certified copies of all documents only (no originals)

Certifications will only be accepted if they were made by:
  • the institution (school or university) which issued the original
  • the office of the mayor or city council (Ortsgericht) of a German town
  • a notary public in Germany
  • a German embassy or a German consulate
  • the foreign embassy or consulate in Germany

با این حساب فکر کنم بشه وقتی از دارالترجمه ترجمه ها رو گرفتیم کپی کنیم و
ببریم سفارت المان تاییدش کنیم؟درسته؟راه دیگه ای هم هست؟

RE: TU Darmstadt - amirhossein.gh - 07-02-2012

سلام حسن جان
شما باید مدارکو ببری سفارت برای تایید
بعدشم اینکه بین علما اختلاف در مورد این secondary school ولی همه میگن ریسک نکن و هم دبیرستان و هم پیش دانشگاهی رو بذار
راستی سوالاتی که من دارم:
اینا ریکام نمیخان ؟ درسته ؟
کپی مدرک آیلتس هم قبوله آیا؟

RE: TU Darmstadt - rulany - 07-02-2012

مگه میشه توصیه نامه نخواد؟!!!نوشته نیست!اما خیلی بعید نخوان؟!اصلا با عقل ادم جور در نمیاد!فلان دانشگاه در جنوب سودان توصیه نامه میخواد.این که دارمشتاده؟!!
اره فکر کنم.چون ایلتس میشه پی گیری کرد بعید میدونم زیاد گیر بدن
فقط در مورد اون مهر سفارت مطمئنی میخواد؟اخه بعضی ها میگن لازم نیست؟!به این عبارت دقت کردی:
Certifications will only be accepted if they were made by:

the institution (school or university) which issued the original

RE: TU Darmstadt - amirhossein.gh - 08-02-2012

ببین حسن جان
یکی از بچه ها ایمیل زد و اونام گفتن که نمیخان !
خوب نمیخان دیگه Smile
این جمله تو در واقع تنها برای ریز نمرات است که دانشگاه میذاره تو پاکت
بعدش گفته که اگه متن غیر انگلیسی هست باید ترجمه بشه و اون ترجمه تایید سفارت
یعنی همه مدارک غیر ریزنمرات !

RE: TU Darmstadt - k24 - 04-07-2014

[font]درود[/font]
[align=right][align=right]دوستان من که برای مستر عمران با مدرک زبان B1 فرم دانشگاه رو پر کردم دیگه کلا بیخیال فرستادن مدارک بشم؟ فقط با C1 پذیرش میگیره این دانشگاه؟
[align=right][align=right][align=right]من این صفحه ی آخر فرم رو هم هی نگاه میکردم شک میکردم. چون هم نوشته بود مدرک B1 و B2 و هم مدرک C1. من فکر میکردم منظورش اینه که یکی از این مدارک رو بفرستین، نگو منظورش اینه همه ی این مدارک زبان لازمه. درست میگم؟

عکسش رو ضمیمه کردم
ممنون
[عکس: 70963656264140968730.png]

RE: TU Darmstadt - Shihan - 04-07-2014

(04-07-2014, 11:59 AM)'k24' نوشته: درود

دوستان من که برای مستر عمران با مدرک زبان B1 فرم دانشگاه رو پر کردم دیگه کلا بیخیال فرستادن مدارک بشم؟ فقط با C1 پذیرش میگیره این دانشگاه؟

من این صفحه ی آخر فرم رو هم هی نگاه میکردم شک میکردم. چون هم نوشته بود مدرک B1 و B2 و هم مدرک C1. من فکر میکردم منظورش اینه که یکی از این مدارک رو بفرستین، نگو منظورش اینه همه ی این مدارک زبان لازمه. درست میگم؟
عکسش رو ضمیمه کردم
ممنون
[عکس: 70963656264140968730.png]
اینکه مدارک باید دقیق مانند مواردی که گفته شده باشه درسته اما هیچ وقت هم این جور نبوده که 2 سطح متفاوت از یک زبان رو بخوان. مطمئناً اشتباهی صورت گرفته. مگر میشه ازت نمره ایلتس هم 6.5 بخوان و هم 7؟!!! شما بهتره با بخش admission office دانشگاه دارمشتات صحبت کنی و صحت رو بپرسی. اما تا اونجا که میدونم باید مدرک b1 رو برای پیش پذیرش مشروط داشته باشی و بعد برای رفتن به دانشگاه حتماً c1 رو ارائه بدی.

RE: TU Darmstadt - k24 - 14-08-2014

درود

الآن حدودا یک ماه هستش که این دانشگاه در پورتال من در قسمت status نوشته: your application was received but is still pending
[align=right]ضمن اینکه همون یک ماه پیش ایمیل زدن و گفتن مدارک رو دریافت کردن و در حال بررسی هستن. الآن این نوشته ای که یک ماهه تو پورتال من هست و تغییر نکرده میتونه به این معنی باشه که از فکر این دانشگاه باید بیرون بیام؟

RE: TU Darmstadt - spt - 16-08-2014

(14-08-2014, 07:42 AM)'k24' نوشته: درود
الآن حدودا یک ماه هستش که این دانشگاه در پورتال من در قسمت status نوشته: your application was received but is still pending

ضمن اینکه همون یک ماه پیش ایمیل زدن و گفتن مدارک رو دریافت کردن و در حال بررسی هستن. الآن این نوشته ای که یک ماهه تو پورتال من هست و تغییر نکرده میتونه به این معنی باشه که از فکر این دانشگاه باید بیرون بیام؟

نه به هیچ وجه همچین فکری نکنید....  این تنها معنی ای که داره اینه که باید صبر کنید باز هم...
میتونید یه ایمیل بزنید و از نگرانیتون بهشون بگید و ازشون بخاید که یه خبر بهتون بدن در مورد جزئیات اپلیکیشنتون....
در ضمن میتونید استادهای دپارتمانی که براش اپلای کردید رو پیدا کنید و با ایمیل پیگیری کنید (اما مطمئن نباشید جواب میدن...)

امیدتون رو از دست ندید  Smile