آکادمیا کافه
تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: امور سربازی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+---- موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید (/Thread-%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - MaMi - 23-03-2012

کارت های قدیمی معافیت پس از پایان مهلت مقرر برای تعویض، باطل می شوند
سردار ‘ سید حمید صدرالسادات’ با اشاره به ابطال کارت های قدیمی معافیت پس از پایان مهلت مقرر برای تعویض، افزود: هم اکنون کار تعویض کارت های معافی با کارت های هوشمند، بر اساس برنامه اعلام شده انجام می شود و استقبال از این کار نیز مطلوب است.

وی با بیان اینکه پس از مهلت مقرر که برای تعویض کارت های معافیت اعلام شده است، کارت های قدیمی از درجه اعتبار ساقط می شود، گفت: دارندگان این کارت ها برای اینکه با مشکلی مواجه نشوند باید در مهلت مقرر برای انجام کارهای اداری این کار، به دفاتر (پلیس + ۱۰ )مراجعه کنند.
ادامه خبر

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - ahmadpashaei - 23-03-2012

من 25 اسفند رفتم مدارک رو دادم ولی خبری از sms و .... نشد هنوز.

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - MaMi - 23-03-2012

(23-03-2012, 11:24 PM)ahmadpashaei نوشته: من 25 اسفند رفتم مدارک رو دادم ولی خبری از sms و .... نشد هنوز.
این رو بگذار به حساب پایان سال و شلوغی (و البته تنبلی) برادران نظام وظیفه Smile

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - amirhossein.gh - 02-04-2012

سلام بچه ها،
من امروز کارتم رسید دستم!
21 بهمن مدارک رو دادم
10 اسفند تاریخ صدور کارت
14فروردین تحویل کارت

خیالم راحت شدا ! Smile

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - m0h3n - 02-04-2012

امیرحسین جان،

مرسی که خبر دادی. حداقل جای امیدواری هست که "یوسف گم گشته باز می آید به کنعان" و اون وسط تو چاه نمی مونه !!
خبر جدیدی از بچه های خارج از ایران نداری که باید چیکار کنن ؟!

مرسی

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - ahmadpashaei - 02-04-2012

sms منم چند روز پیش رسید

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - amirhossein.gh - 03-04-2012

(02-04-2012, 05:33 PM)m0h3n نوشته: امیرحسین جان،

مرسی که خبر دادی. حداقل جای امیدواری هست که "یوسف گم گشته باز می آید به کنعان" و اون وسط تو چاه نمی مونه !!
خبر جدیدی از بچه های خارج از ایران نداری که باید چیکار کنن ؟!

مرسی
محسن جان

من تا اونجایی که یادمه و حسن هم گفت ، برای چند تا از کشورهای اروپایی مثل اینکه از طریف سفارت میشه پیگیری کرد
منم شخصا پرسیدم ازشون ، گفتن اگه کسی وکالت بلاعزل داشته باشه میتونه کارش رو راه بندازه !
من خودم رفتم پلیس +10 تقاطع مفتح و انقلاب، اینا رو گفتن

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - ahmadpashaei - 03-04-2012

بچه ها میدونید چیه؟ اینطور که من فهمیدم کلا کار ما توی همین پلیس +10 هست که یک دفتر خصوصیه دیگه و الکی گندش کردن. شما یک فرم میگیری میبری بیرون و پر کرده با امضا+سایر مدارک میدی بهشون و پوشه هم نمیگیرن ازت.بانک ملی هم 8200 پول میریزید و یک 6000 تومانم توی دفتر پلیس +10،همین. بگید داداشتون بره و فرم رو بگیره و جای شما امضا کنه و مدارک رو بده بعد خود متصدی میگه 2و3 روز دیگه بیاین نمیدونم چی چی بگیرین که پرونده رو بزاریم تو مرحله که فقط کافیه اسمت رو بدونن.برای من خواهرم رفت. برای شمام بگین یکی بره اینجوری شیره بماله سرشون آخه اصلا نگاه نمیکنن که عکس خودته یا نه و .... نهایتا گفتن خودش کجاست بگه خودش دیروز اومد فرم گرفت پر کرد ولی رفت دانشگاه یا رفت ..... من اومدم. مشکلی نیست بابا.من قول میدم،برای من که اینجوری بود.

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - Pejman - 23-04-2012

اجراي طرح تعويض كارت هاي قديمي معافيت با كارت هوشمند ويژه متقاضيان ايراني مقيم خارج از كشور

گروه ناجا-ايرانيان مقيم خارج از كشور كه متقاضي طرح تعويض كارتهاي قديمي معافيت با كارت هوشمند و المثني كارت معافيت و پايان خدمت مي باشند بايد با مراجعه به سفارت ايران در كشور محل اقامت خويش نسبت به ارائه درخواست خود اقدام نمايند. به گزارش اداره اجتماعي سازمان وظيفه عمومي ،" سردار ابراهيم كريمي" جانشين اين سازمان بيان داشت : طرح تعويض كارتهاي قديمي معافيت و پايان خدمت با كارت هوشمند از اول دي ماه 1390با تعويض كارت هاي قديمي معافيت براي متقاضيان داخل كشور با اعلام اولويت بندي از سوي اين سازمان آغاز گرديد و در حال حاضر با هماهنگي هاي صورت گرفته متقاضيان ايراني مقيم خارج از كشور نيز مي توانندبراي تعويض كارت قديمي معافيت خود با كارت هوشمند به سفارت و يا نمايندگي هاي دولت جمهوري اسلامي در كشور محل اقامت خويش مراجعه نمايند .همچنين تعويض كارتهاي پايان خدمت قديمي باكارت هوشمند براي اين دسته از متقاضيان نيز در صورت اعلام فراخوان نيز انجام خواهدشد.

سردار كريمي يادآور شد: همچنين در سال جاري به منظور رفاه حال ايرانيان مقيم خارج از كشور نحوه رسيدگي به درخواست المثني كارت هاي معافيت و پايان خدمت انان نيز تغييركرده و متقاضيان مذكور مي توانندبا مراجعه به سفارت و يا نمايندگي دولت جمهوري اسلامي در كشور محل اقامت خويش نسبت به ارائه درخواست خود اقدام كنند.
جانشين سازمان و ظيفه عمومي ناجا، ادامه داد: پس از تاييد برگ هاي احراز هويت و انجام اقدامات لازم توسط سفارت و يا نمايندگي جمهوري اسلامي ، كليه مدارك از طريق وزارت امور خارجه به سازمان وظيفه عمومي ارسال مي شود و متعاقبا كارت هاي هوشمند صادره از طريق آن وزارت به منظور تحويل به متقاضيان به سفارت يا نمايندگي مربوطه ارسال خواهدشد.

منبع خبر

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - Karim - 24-04-2012

(02-04-2012, 04:49 PM)amirhossein.gh نوشته: سلام بچه ها،
من امروز کارتم رسید دستم!
21 بهمن مدارک رو دادم
10 اسفند تاریخ صدور کارت
14فروردین تحویل کارت

خیالم راحت شدا ! Smile
سلام امیر خوبی؟ کارت تو کفالت بود؟

مرسی