آکادمیا کافه
مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+----- انجمن: مشاوره و رفع اشکال GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-GRE-General)
+----- موضوع: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative (/Thread-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-Quantitative)

صفحات 1 2 3 4

مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - Pejman - 21-01-2011

از این تاپیک جهت گرفتن مشاوره و پرسیدن سوالات خود، برای آمادگی و برنامه ریزی در بخش Quantitative استفاده کنید.

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - Cortex - 08-04-2011

برای خوندن این بخش چقدر وقت لازمه و آیا 800 گرفتن کاری خارق العاده محسوب می شود؟ یا با تمرین تست های این بخش میشه 800 رو گرفت؟
ممنون

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - Pejman - 08-04-2011

(08-04-2011, 12:37 AM)Omid نوشته: برای خوندن این بخش چقدر وقت لازمه و آیا 800 گرفتن کاری خارق العاده محسوب می شود؟ یا با تمرین تست های این بخش میشه 800 رو گرفت؟
ممنون

جواب همه سوالاتت بستگی به موارد زیر داره:
پایه ریاضیاتت، سرعتت، دقت عملت.

همونطور که می دونی از نظر سطح سوالات، سوالات بخش Q چیزی بیشتر از ریاضیات اول یا دوم دبیرستان نیست. چیزی که باعث می شه خیلی ها 800 نگیرند دقیقاً در عوامل بالا خلاصه می شه. با تست زدن زیاد و مطالعه منابع مرتبط می تونی خیلی وضعیتت رو بهبود بدی.
اگر اوضاعت تو این مواردی که گفتم خوب باشه به نظرم دو هفته هم واسش زیاد هست. و می تونی 800 رو بیاری.

مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - studentz - 18-06-2011

با درود و احترام خدمت پژمان عزیز

من دارم خودم را برای GRE General آبان ماه آماده می کنم، در حال حاضر کتاب GRE Math Bible را میخونم، البته سرعتم خیلی بالا نیست، روزی دو - سه ساعت نمیتونم بیشتر وقت بذارم.

بعد از این کتاب هم میخوام Kaplan GRE Exam Math Workbook را بخونم و Big Book را میخوام بذارم آخر.

البته Verbal را هم میخونم، ولی بیشتر نگران Quantitative هستم و میخوام نمره Quantitative بالا بیارم . اگر امکان دارد بنده را راهنمایی بفرمایید که بتونم آزمون را خوب بدم.

با سپاس فراوان

مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - Pejman - 18-06-2011

سلام دوست عزیز.

نگران Quantitative نباشید. اگر خوب وقت بذارید و تمرین کافی داشته باشید حتماً نتیجه خوبی خواهید گرفت. همونطور که می دونید آزمون GRE از آگوست به شیوه جدید برگزار می شه. به نظر من بهترین کار برای آمادگی برای این آزمون مرور منابع آزمون قبلی، کتاب Big Book، و منابع مختص آزمون جدید هست. به هر حال اشتراکاتی با آزمون قدیم در آزمون جدید وجود داره.

همونطور که می دونید Big Book خوندنی نیست و فقط تست هست. بنابراین از این کتاب به عنوان یه منبع مجزا نباید اسم برد. تعدا سوالات Big Book خیلی زیاده. هر چقدر تست بزنید بازم تست نزده باقی می مونه! اینه که به نظر من همزمان با خوندن کتابهای دیگه سعی کنید هر از گاهی تست های اون بزنید تا هم با سبک سوالات واقعی آشنا بشید و هم اینکه پیشرفتتون رو محک بزنید.

بهتون توصیه می کنم این فایل رو حتماً دانلود و مطالعه کنید. سعی کنید به طور کامل این لغات رو به خاطر بسپارید.

کتاب Official Guide to the GRE® revised General Test رو از کتاب فروشی ها تهیه کنید. ظاهراً نسخه کامپیوتری اون هنوز در اینترنت قرار نگرفته.
در این پست جزوه آموزشی و تمرینی خود ETS برای بخش Quantitative آزمون جدید رو می تونید دانلود کنید و بخونید. در این پست آوای عزیز چند نمونه سوال رو گذاشتند که به نظرم برای تمرین و آشنایی با سوالات خوبه.
برای آشنایی کلی با آزمون جدید هم این تاپیک رو ملاحظه کنید.

فراموش نکنید که سرعت، دقت و تمرین رمز موفقیت در بخش Quantitative هست. امیدوارم بتونید ماکزیمم نمره رو بگیرید. موفق باشید.

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - ghorbanzadeh - 13-08-2011

سلام من اميد هستم مهندسي برق گرفتم الان ميخوام اگه خدا بخواد برا مهر سال 90 از دانشگاه متو پذيرش بگيرم يه خواهشي از دوستان دارم كه هر چقدر ميتونن برام قسمت راياضيات جي ار اي رو بذارن تا دانلود كنم واقعا ممنون ميشم من از اروميه هستم اينجام به ان صورت از اين كتاباپيدا نميشه واقعا ممنون اينم جي ميل منهomid.ghorbanzadeh@gmail.com اطلاعي دارين بگين امتحان جي ار ي كه عوض شده سختر شده يا اسونتر ممنون از لوطفتون

ببخشين برا مهر سال 91 ميخوام پذيرش بگيرم

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - Pejman - 13-08-2011

(13-08-2011, 11:34 PM)ghorbanzadeh نوشته: سلام من اميد هستم مهندسي برق گرفتم الان ميخوام اگه خدا بخواد برا مهر سال 90 از دانشگاه متو پذيرش بگيرم يه خواهشي از دوستان دارم كه هر چقدر ميتونن برام قسمت راياضيات جي ار اي رو بذارن تا دانلود كنم واقعا ممنون ميشم من از اروميه هستم اينجام به ان صورت از اين كتاباپيدا نميشه واقعا ممنون اينم جي ميل منهomid.ghorbanzadeh@gmail.com اطلاعي دارين بگين امتحان جي ار ي كه عوض شده سختر شده يا اسونتر ممنون از لوطفتون

ببخشين برا مهر سال 91 ميخوام پذيرش بگيرم
سلام دوست عزیز، به سایت آکادمیاکافه خوش اومدید.

منابع تمامی بخش های آزمون GRE تا حد ممکن در سایت اپلود شده و به راحتی می تونید دانلود کنید.
در مورد آزمون revised GRE این تاپیک رو بخونید. چند منبع خیلی مفید هم در این تاپیک برای آزمون جدید گذاشته شده.
موفق باشید.

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - mohamad0014 - 15-11-2011

توصیه ای که من به دوستان دارم برای این قسمت سوالات آزمون SAT و GMAT را هم حل کنند. خیلی مفیده. ای بوکشون هم می تونید به راحتی دانلود کنید.

موفق باشید.

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - blair - 06-03-2012

سلام
با توجه به اینکه من لیسانس زبان و فوق مدیریت خوندم. از بخش کوانت واقعا هراس دارم. یک دونه تست زدم با اینکه ترسم کم شد ولی باز احساس می کنم باید حسابی کار کنم.
ریاضیاتم باید تو چه حدی باشه تا بتونم نمره بالای 800 یا مثلا 90% بگیریم؟
اگه خدا بخاد می خوام بعد از آگوست امتحان بدم.
با تشکر از زحماتتون
محمود

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - Pejman - 06-03-2012

(06-03-2012, 05:24 AM)blair نوشته: سلام
با توجه به اینکه من لیسانس زبان و فوق مدیریت خوندم. از بخش کوانت واقعا هراس دارم. یک دونه تست زدم با اینکه ترسم کم شد ولی باز احساس می کنم باید حسابی کار کنم.
ریاضیاتم باید تو چه حدی باشه تا بتونم نمره بالای 800 یا مثلا 90% بگیریم؟
اگه خدا بخاد می خوام بعد از آگوست امتحان بدم.
با تشکر از زحماتتون
محمود
سلام محمود جان،

ترسی نداره ریاضیات! خود ریاضیات آزمون GRE مباحثش نهایتاً در حد سال های اول دبیرستان هست. یعنی حتی حد و مشتق هم توش نداره. بیشترین گیر کار تو سرعت و دقت هست که با خوندن کتابهای مرتبط مثل بارونز یا کاپلان یا نووا و غیره و همینطور زدن تست به مقدار زیاد، بهبود پیدا می کنه. شما فرصت زیادی دارید تا امتحان و فکر کنم بتونید خوب وقت بذارید.

نظر من اینه که برای شروع کتاب ETS Official Guide رو بخونید و یه دوره تستش رو بزنید ببینید در چه وضعیتی هستید. بعد بر اساس نقاط ضعفتون یا مباحثی که فراموش کردید می تونید برید سراغ کتاب های دیگه ای که اسم بردم تا تکنیک ها و مباحث مرتبط رو به خوبی یاد بگیرید. با زدن تست به مقدار زیاد هم می تونید سرعت و دقتتون رو بالا ببرید.
موفق باشید.